BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

V Jesienny Bieg Potrójnej
Data:
11.11.2017
Miejsce:
Przełęcz Kocierska
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
V Jesienny Bieg Potrójnej
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 27 Bodurka Krzysztof M (1)1990M-18 (1)POLAlpin Sport TeamNielepice1:13:39,804:54
2 64 Gawroński Tomasz M (2)1992M-18 (2)POLUMKS Nadir JędrzejówJędrzejów1:15:39,101:59,305:02
3 72 Grządziel Dominik M (3)1983M-18 (3)POLATTIQDziekanowice1:16:36,602:56,805:06
4 260 Gracz Bogusław M (4)1977M-35 (1)POLTeam SPA KocierzKocierz1:18:04,304:24,505:12
5 144 Miśkiewicz Mariusz M (5)1981M-35 (2)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:20:21,106:41,305:21
6 54 Faron Robert M (6)1974M-35 (3)POLSalco Garmin TeamZalesie1:22:10,408:30,605:28
7 198 Skupień Tomasz M (7)1986M-18 (4)POLSkawinki1:22:42,909:03,105:30
8 173 Piętka Marcin M (8)1978M-35 (4)POLKS Kandahar / GOPR BeskidyRoczyny1:23:48,210:08,405:35
9 115 Krupa Przemyslaw M (9)1983M-18 (5)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:23:54,510:14,705:35
10 93 Kaszyca Paweł M (10)1978M-35 (5)POLKS KandaharJANKOWICE1:23:59,910:20,105:35
11 34 Borycki Mirosław M (11)1976M-35 (6)POLKatowice1:25:23,211:43,405:41
12 18 Bień Przemysław M (12)1988M-18 (6)POLKS RYGLICERyglice1:27:49,314:09,505:51
13 50 Pawlica Józef M (13)1991M-18 (7)POL:)Bydzów1:28:44,815:05,005:54
14 101 Kokot Krzysztof M (14)1974M-35 (7)POLHRmax ŻoryŻory1:28:57,615:17,805:55
15 63 Gawlas Dominik M (15)1982M-35 (8)POLZacheusz SNECieszyn1:28:59,115:19,305:55
16 99 Knap Mateusz M (16)1996M-18 (8)POLKS Kandahar/ Scarpa TeamKatowice1:29:25,315:45,505:57
17 42 Cieślak Bartłomiej M (17)1980M-35 (9)POLRUNHOGS TychyTychy1:29:41,816:02,005:58
18 233 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1)1986K-18 (1)POLAlpin Sport Team/SKB KraśnikPolska1:30:12,116:32,306:00
19 71 Grubka Bartosz M (18)1988M-18 (9)POLPassionBike OświęcimOsiek1:30:48,317:08,506:03
20 245 Ziach Mariusz M (19)1973M-35 (10)POLStowarzyszenie Pozytywnie ZakręceniDąbrowa Górnicza1:31:03,117:23,306:04
21 113 Krosny Sebastian M (20)1982M-35 (11)POLBodydry STS Biegaton MikołówMikołów1:31:30,217:50,406:06
22 199 Skwarek Piotr M (21)1993M-18 (10)POLCzechowice-Dziedzice1:31:58,918:19,106:07
23 83 Januszyk Iwonka K (2)1992K-18 (2)POLKs Kandahar/Alpinka SkiTrabOświęcim1:32:01,018:21,206:08
24 177 Pokrzyk Zbigniew M (22)1976M-35 (12)POLZadyszka OświęcimOświęcim1:32:03,618:23,806:08
25 150 Nawieśniak Jan M (23)1983M-18 (11)POLJM Sport TeamMszana Dolna1:33:04,119:24,306:12
26 129 Kik Marcin M (24)1985M-18 (12)POL1:33:08,919:29,106:12
27 149 Mzyk Grzegorz M (25)1975M-35 (13)POL40-LATEK TYCHY/ ADIENT TEAMLędziny1:33:22,119:42,306:13
28 62 Gardener Jacek M (26)1966M-50 (1)POLJacekBiega Running TeamWarszawa1:33:31,719:51,906:14
29 78 Hatala Mariusz M (27)1982M-35 (14)POLBB RunnersBielsko-Biała1:33:46,220:06,406:15
30 69 Górski Zygmunt M (28)1976M-35 (15)POLWadowice1:33:46,720:06,906:15
31 172 Piętka Tomasz M (29)1984M-18 (13)POLKS KandaharBielsko-Biała1:33:54,020:14,206:15
32 37 Brzeski Łukasz M (30)1985M-18 (14)POLCAMELBAK ODLO TEAMBielsko-Biała1:33:57,820:18,006:15
33 184 Rakoczy Rafał M (31)1980M-35 (16)POL40latek TychyTychy1:34:06,820:27,006:16
34 87 Kalinowski Przemysław M (32)1979M-35 (17)POLNiesie mnie po lesie Warszawa 1:34:13,320:33,506:16
35 253 Żelichowski Artur M (33)1973M-35 (18)POLKęckie HarpaganyKęty1:34:19,120:39,306:17
36 167 Pasek Tomasz M (34)1982M-35 (19)POLEko motel Na WierzynkaWieliczka1:34:45,621:05,806:19
37 16 Biegun Dariusz M (35)1974M-35 (20)POLSułkowice1:35:52,422:12,606:23
38 85 Juszczak Artur M (36)1977M-35 (21)POLKW Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój1:36:45,223:05,406:27
39 191 Ryłko Krzysztof M (37)1973M-35 (22)POLKS Kandahar/Zadyszka OświęcimOświęcim1:36:47,623:07,806:27
40 33 Bondara Sylwia K (3)1987K-18 (3)POLJacekBiega Running TeamWarszawa1:37:06,023:26,206:28
41 217 Świda Dariusz M (38)1965M-50 (2)POLWichry BeskiduTomice1:37:07,823:28,006:28
42 57 Fojcik Grzegorz M (39)1967M-50 (3)POL-Rybnik1:38:19,624:39,806:33
43 218 Thier Dominik M (40)1978M-35 (23)POLKS KandaharWarszawa1:38:34,724:54,906:34
44 95 Kik Iwona K (4)1985K-18 (4)POLDaniel Wosik Tervel TeamKrakow1:38:47,925:08,106:35
45 160 Orkisz Ireneusz M (41)1974M-35 (24)POLRadocza1:39:52,126:12,306:39
46 145 Młocek Tomasz M (42)1981M-35 (25)POLKęckie Harpagany Kęty1:40:23,926:44,106:41
47 171 Piekarczyk Michał M (43)1988M-18 (15)POLJM Sport TeamMszana Dolna1:40:42,627:02,806:42
48 68 Górski Jakub M (44)1981M-35 (26)POLGórska Grupa BiegowaCzechowice-dziedzice1:40:47,827:08,006:43
49 41 Ciapa Mariusz M (45)1987M-18 (16)POLWichry BeskiduBabica1:40:50,927:11,106:43
50 210 Szczypka Piotr M (46)1989M-18 (17)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:40:54,827:15,006:43
51 170 Piecha Artur M (47)1977M-35 (27)POLBB RunnersWarszawa1:40:56,627:16,806:43
52 122 Kuszka Michał M (48)1981M-35 (28)POLBBL MikołówMikołów1:41:13,227:33,406:44
53 157 Olma Przemysław M (49)1978M-35 (29)POLKS KandaharBielsko-Biała1:41:33,627:53,806:46
54 25 Błasiak Wojciech M (50)1968M-35 (30)POLBielsko-Biała1:41:39,427:59,606:46
55 48 Czapiewski Dariusz M (51)1986M-18 (18)POLNITROERG S.ABieruń1:42:01,728:21,906:48
56 8 Bartków Dominik M (52)1984M-18 (19)POLREBELLION of FREE RUNNERSBielsko-biała1:43:07,229:27,406:52
57 35 Bruzda Adam M (53)1973M-35 (31)POLKS Kandahar Babcie 1:43:17,329:37,506:53
58 204 Stec Piotr M (54)1976M-35 (32)POLWarszawa1:43:28,129:48,306:53
59 47 Czapiewski Janusz M (55)1962M-50 (4)POLTeam ojciec i syn & FCA TychyBieruń1:43:39,830:00,006:54
60 221 Topór Zbigniew M (56)1981M-35 (33)POLKS KandaharGliczarów Górny1:43:52,130:12,306:55
61 161 Orkwiszewska Ola K (5)1986K-18 (5)POLTTA BieruńBieruń1:43:59,330:19,506:55
62 123 Kuśmierski Michał M (57)1979M-35 (34)POLBB RunnersBIELSKO-BIAŁA1:44:00,030:20,206:56
63 183 Radwan Krzysztof M (58)1980M-35 (35)POLWichry Beskidy T.R.Ponikiew1:44:20,830:41,006:57
64 32 Bolechowska Dominika K (6)1975K-35 (1)POLAttiqRabka-Zdrój 1:44:25,930:46,106:57
65 36 Bryś Piotr M (59)1979M-35 (36)POLRUNHOGS TychyŚwierczyniec1:44:30,830:51,006:58
66 230 Widziak Piotr M (60)1974M-35 (37)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik1:44:34,230:54,406:58
67 77 Gwiżdż Marcin M (61)1973M-35 (38)POLJaworzno1:44:42,531:02,706:58
68 60 Galewicz Katarzyna K (7)1976K-35 (2)POLLibertów1:45:04,031:24,207:00
69 141 Mazurek Mariusz M (62)1981M-35 (39)POLKęckie HarpaganyBIELSKO BIAŁA1:45:10,131:30,307:00
70 165 Paluch Tobiasz M (63)1986M-18 (20)POLKS RYGLICERYGLICE1:45:44,932:05,107:02
71 112 Kropornicki Tomasz M (64)1982M-35 (40)POLNiepołomice1:45:52,932:13,107:03
72 235 Wojnowski Michał M (65)1982M-35 (41)POLJM Sport TeamBrzesko1:46:05,332:25,507:04
73 89 Kanclerz-Januszewska Katarzyna K (8)1966K-50 (1)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:46:08,732:28,907:04
74 168 Pasek Kamil M (66)1985M-18 (21)POLWieliczka1:46:21,132:41,307:05
75 46 Cyrkler Łukasz M (67)1989M-18 (22)POLNight runnersKraków1:46:24,232:44,407:05
76 100 Kocierz Piotr M (68)1975M-35 (42)POLŻywiec1:47:03,633:23,807:08
77 154 Noga Adam M (69)1970M-35 (43)POLZadyszka Jedina1:47:06,333:26,507:08
78 228 Wdowiak Dawid M (70)1978M-35 (44)POLKw KatowiceTychy1:47:11,533:31,707:08
79 65 Gąsior Jakub M (71)1981M-35 (45)POLActivevents.plZakopane1:47:27,433:47,607:09
80 96 Klappholz Adriana K (9)1972K-35 (3)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIECieszyn1:47:32,833:53,007:10
81 231 Więcek Przemysław M (72)1980M-35 (46)POLKĘCKIE HARPAGANYKęty1:47:38,133:58,307:10
82 179 Potoczny Mirosław M (73)1974M-35 (47)POLJaworzno1:47:43,234:03,407:10
83 130 Łoś Krzysztof M (74)1977M-35 (48)POLBikesenseKraków1:48:12,334:32,507:12
84 203 Stąpel Sławomir M (75)1972M-35 (49)POLKS KandaharImielin1:48:34,534:54,707:14
85 40 Chrzęściewski Janek M (76)1985M-18 (23)POLKraków1:48:43,135:03,307:14
86 178 Polak Andrzej M (77)1980M-35 (50)POLTylmanowa1:49:02,035:22,207:16
87 90 Kania Marian M (78)1973M-35 (51)POLLedwoZipiaRybnik1:49:31,235:51,407:18
88 124 Kwiatkowska Kinga K (10)1988K-18 (6)POLKraków1:49:42,036:02,207:18
89 162 Ostrowski Mirosław M (79)1965M-50 (5)POLPrzewodnik BeskidzkiBielsko-Biała1:49:46,736:06,907:19
90 257 Żołnierski Zbigniew M (80)1969M-35 (52)POLBielsko-Biała1:49:57,736:17,907:19
91 10 Baszak Tomasz M (81)1978M-35 (53)POLSiłaOgra.plSobótka1:50:10,436:30,607:20
92 151 Nesterowicz Marek M (82)1986M-18 (24)POLJM Sport TeamKraków1:50:16,836:37,007:21
93 98 Kłapacz Joanna K (11)1977K-35 (4)POLKĘCKIE HARPAGANYMALEC1:50:31,136:51,307:22
94 74 Grzebieluch Łukasz M (83)1984M-18 (25)POLRybnik1:50:46,337:06,507:23
95 21 Bilczewski Tomasz M (84)1977M-35 (54)POLKrakow1:50:46,637:06,807:23
96 102 Kołodziej Zbigniew M (85)1980M-35 (55)POLKęckie HarpaganyKęty1:50:53,737:13,907:23
97 23 Błachut Dorota K (12)1983K-18 (7)POLBB RunnersBielsko-Biała1:50:56,937:17,107:23
98 11 Baszczyńska Kinga K (13)1978K-35 (5)POLBB RunnersBielsko-Biała1:51:32,237:52,407:26
99 92 Kaszkin Witek M (86)1973M-35 (56)POLBB RunnersZakopane1:51:32,637:52,807:26
100 20 Bilczewski Michał M (87)1980M-35 (57)POLKęckie HarpaganyKęty1:51:38,037:58,207:26
101 163 Oziębło Rafał M (88)1983M-18 (26)POLKS Kandahar / iRun CadenceChorzów1:51:44,038:04,207:26
102 76 Gwiżdż Michał M (89)1989M-18 (27)POLTrail Runners JaworznoJaworzno1:51:55,438:15,607:27
103 136 Małecki Robert M (90)1967M-50 (6)POLKS KandaharJawiszowice1:51:59,938:20,107:27
104 195 Sczansny Robert M (91)1982M-35 (58)POLRydułtowy1:52:15,538:35,707:29
105 82 Januszewski Tomasz M (92)1965M-50 (7)POLJastrzębie-Zdrój1:52:16,038:36,207:29
106 239 Worobiec Józef M (93)1957M-50 (8)POLDANIEL WOSIK TERVEL TEAMJędrzejów1:52:16,138:36,307:29
107 49 Ćwiękała Mateusz M (94)1982M-35 (59)POLRybnik1:52:49,639:09,807:31
108 106 Kostrzewa Wojciech M (95)1982M-35 (60)POLOświęcim 1:53:09,139:29,307:32
109 80 Hubczak Wojciech M (96)1972M-35 (61)POLŻywiec1:53:37,339:57,507:34
110 155 Nowak Katarzyna K (14)1979K-35 (6)POLTKKF HADES MIKOŁÓWMIKOŁÓW1:53:50,240:10,407:35
111 55 Fidor Michał M (97)1979M-35 (62)POLRUNHOGS TychyTychy1:54:00,640:20,807:36
112 2 Antosz Michał M (98)1985M-18 (28)POLTTA BieruńBieruń1:54:14,240:34,407:36
113 185 Rakszawa Krzysztof M (99)1972M-35 (63)POLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazeRybnik1:54:19,540:39,707:37
114 205 Stępniewska Anna K (15)1983K-18 (8)POLGórska Grupa BiegowaKraków1:55:01,841:22,007:40
115 241 Zarzycka Alicja K (16)1986K-18 (9)POLbio-reh teamMszana Dolna1:55:28,641:48,807:41
116 242 Zarzycki Marcin M (100)1985M-18 (29)POLbio-reh teamMszana Dolna1:55:29,041:49,207:41
117 140 Matuszek Krzysztof M (101)1980M-35 (64)POLCzechowice-Dziedzice1:55:43,542:03,707:42
118 190 Rybarz Witold M (102)1971M-35 (65)POLOświęcimski Klub KarateBrzeszcze1:55:57,942:18,107:43
119 66 Gąszczak Michał M (103)1985M-18 (30)POLRUNHOGS TychyTychy1:56:15,342:35,507:45
120 207 Strojny Leszek M (104)1986M-18 (31)POLReorganizacja BeskidyTarganice1:56:22,142:42,307:45
121 28 Bogacki Karol M (105)1988M-18 (32)POLHusaria Race Team Jaworzno1:56:33,142:53,307:46
122 107 Kowalczyk Adam M (106)1972M-35 (66)POLSTS BiegatonMikolow1:56:36,442:56,607:46
123 5 Baran Szymon M (107)1981M-35 (67)POLKraków1:56:53,843:14,007:47
124 88 Kamiński Krzysztof M (108)1979M-35 (68)POLZabierzów BiegaBolechowice1:57:07,643:27,807:48
125 4 Bander Katarzyna K (17)1985K-18 (10)POLŻory1:57:36,243:56,407:50
126 30 Bogacz Tomasz M (109)1980M-35 (69)POLKęckie HarpaganyKęty1:58:01,944:22,107:52
127 53 Faleńczyk Piotr M (110)1982M-35 (70)POLWrocław1:58:10,944:31,107:52
128 254 Żesławska Wioletta K (18)1982K-35 (7)POLBytom1:58:56,545:16,707:55
129 73 Grzebieluch Katarzyna K (19)1981K-35 (8)POLLedwoZipiaRybnik1:58:56,545:16,707:55
130 133 Macioł Sebastian M (111)1976M-35 (71)POLTTA BieruńBieruń1:59:22,145:42,307:57
131 31 Bogdał Krzysztof M (112)1987M-18 (33)POLPewel Ślemieńska1:59:34,745:54,907:58
132 126 Lasota Arkadiusz M (113)1970M-35 (72)POLSosnowiec2:00:02,546:22,708:00
133 142 Mielczarek Aleksandra K (20)1972K-35 (9)POLSTS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW2:00:07,246:27,408:00
134 197 Sikora Alicja K (21)1952K-50 (2)POLTeam sikoraBielsko-biała 2:00:30,446:50,608:02
135 111 Koźmienko Beata K (22)1983K-18 (11)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno2:00:30,646:50,808:02
136 256 Żmudka Bartek M (114)1978M-35 (73)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik2:00:35,446:55,608:02
137 166 Partyka Jakub M (115)1981M-35 (74)POLKB MCKiS Jaworzno/Trail Runners JawJaworzno2:00:42,147:02,308:02
138 24 Błasiak Renata K (23)1977K-35 (10)POLPrzewodnik BeskidzkiBielsko-Biała2:00:47,447:07,608:03
139 206 Stojanowski Dawid M (116)1979M-35 (75)POLRUNHOGS TychyTychy2:00:54,647:14,808:03
140 209 Syrek Bartosz M (117)1985M-18 (34)POLRzeszów2:01:14,847:35,008:04
141 156 Nowak Robert M (118)1973M-35 (76)POLTKKF HADES MIKOŁÓWMIKOŁÓW2:01:49,848:10,008:07
142 138 Marcol Mateusz M (119)1989M-18 (35)POLOTK RzeźnikRybnik2:01:57,548:17,708:07
143 147 Myrcik Bernard M (120)1971M-35 (77)POLTarnowskie Góry2:02:39,048:59,208:10
144 255 Żesławski Łukasz M (121)1980M-35 (78)POLBytom2:02:53,149:13,308:11
145 39 Chomicz Slawomir M (122)1979M-35 (79)POLNeverlandZabrzeg2:03:19,049:39,208:13
146 26 Boczkowska Justyna K (24)1966K-50 (3)POLZakopane2:03:23,949:44,108:13
147 81 Janowicz Adam M (123)1992M-18 (36)POLRybnik2:03:28,749:48,908:13
148 249 Ziobrowski Błażej M (124)1985M-18 (37)POLKatowice2:03:35,649:55,808:14
149 103 Konior Wojciech M (125)1975M-35 (80)POLBULOWICE2:03:50,650:10,808:15
150 225 Tuszyńska Karolina K (25)1988K-18 (12)POLKS RygliceJONINY2:04:18,050:38,208:17
151 164 Pająk Wiesław M (126)1971M-35 (81)POLWichry BeskiduWadowice 2:04:19,650:39,808:17
152 175 Piwowarczyk Magdalena K (26)1977K-35 (11)POLSzkoła Wspinania KlamaKraków2:04:35,350:55,508:18
153 211 Szostkowski Zbigniew M (127)1959M-50 (9)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERadlin2:04:45,851:06,008:19
154 3 Badowski Rafal M (128)1974M-35 (82)POLWszystko jest w głowie! :)Kraków2:05:06,651:26,808:20
155 214 Ścieszka Ksenia K (27)1985K-18 (13)POLPewel Ślemieńska2:05:08,051:28,208:20
156 244 Zgraj Leszek M (129)1971M-35 (83)POLMikołów2:05:08,451:28,608:20
157 252 Zych Katarzyna K (28)1988K-18 (14)POLCzechowice-Dziedzice 2:05:12,151:32,308:20
158 137 Marcinkowska Anna K (29)1982K-35 (12)POLOświęcim2:05:56,852:17,008:23
159 201 Stanicka Monika K (30)1981K-35 (13)POLRUNHOGS TychyTychy2:05:57,952:18,108:23
160 61 Gałka Marcin M (130)1981M-35 (84)POLBB RunnersBrzesko2:06:11,452:31,608:24
161 7 Barcik Maciek M (131)1974M-35 (85)POLProkontechBielsko-Biała2:06:16,652:36,808:25
162 56 Fidor Marzena K (31)1978K-35 (14)POLRUNHOGS TychyTychy2:06:24,752:44,908:25
163 120 Kupczak Beata K (32)1991K-18 (15)POLŻabnica2:06:31,952:52,108:26
164 246 Zielonka Wiesław M (132)1960M-50 (10)POLCOVERIS-POLSKAKatowice2:06:37,452:57,608:26
165 192 Rymarczyk Przemysław M (133)1978M-35 (86)POLEskadra Kraków Kraków 2:06:45,053:05,208:27
166 84 Jaworski Jarosław M (134)1980M-35 (87)POLWyry2:07:45,654:05,808:31
167 104 Konior Robert M (135)1985M-18 (38)POLTarnów2:07:58,554:18,708:31
168 52 Obać Bogusław M (136)1971M-35 (88)POLBrzegi2:08:04,254:24,408:32
169 135 Madej Marek M (137)1985M-18 (39)POLKęckiego HarpaganyHecznarowice2:08:27,854:48,008:33
170 121 Kuras Katarzyna K (33)1974K-35 (15)POLZadyszka OświęcimChełmek2:08:33,554:53,708:34
171 248 Zięba Łukasz M (138)1981M-35 (89)POLRUNHOGS TychyTychy2:08:55,455:15,608:35
172 45 Ciosek Beata K (34)1970K-35 (16)POLAugusteamChorzów2:09:04,355:24,508:36
173 196 Sielicki Krzysztof M (139)1981M-35 (90)POLMysiadło2:09:25,855:46,008:37
174 193 Sapa Grzegorz M (140)1979M-35 (91)POLTychy2:11:01,857:22,008:44
175 114 Królicki Łukasz M (141)1981M-35 (92)POLKęty2:11:13,457:33,608:44
176 51 Dawiec Gabriela K (35)1976K-35 (17)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie2:11:58,858:19,008:47
177 158 Olschimke-Marmurowicz Barbara K (36)1973K-35 (18)POLNight Runners Śląsk Katowice2:12:11,458:31,608:48
178 143 Milkowska Justyna K (37)1984K-18 (16)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik2:12:29,058:49,208:49
179 189 Rybarska Marta K (38)1990K-18 (17)POLLESZ NO LIMITS RUNNERSDolsk2:12:59,459:19,608:51
180 215 Śleziona Piotr M (142)1983M-18 (40)POLRUNHOGS TychyTYCHY2:13:09,559:29,708:52
181 59 Gajewska Agnieszka K (39)1975K-35 (19)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik2:13:16,659:36,808:53
182 219 Tomasik Monika K (40)1978K-35 (20)POLODLOtowiŁodygowice 2:13:21,459:41,608:53
183 15 Bezkorowajny Mateusz M (143)1989M-18 (41)POLSiepraw2:13:48,91:00:09,108:55
184 247 Zięba Arkadiusz M (144)1981M-35 (93)POLRUNHOGS TYCHYTychy2:14:37,01:00:57,208:58
185 243 Zelichowska Izabela K (41)1972K-35 (21)POLKĘCKIE HARPAGANYKety2:14:46,31:01:06,508:59
186 75 Guzek Agnieszka K (42)1974K-35 (22)POLBravehearts LegionowoZielonka2:17:11,51:03:31,709:08
187 236 Wojtyła Piotr M (145)1978M-35 (94)POLRoczyny2:17:23,91:03:44,109:09
188 97 Klimczak Marek M (146)1973M-35 (95)POLRebellion od Free RunnersBielsko-Biała 2:18:33,71:04:53,909:14
189 188 Rijnvis Małgorzata K (43)1967K-50 (4)POLBB Runners Bielsko - Biała 2:18:40,01:05:00,209:14
190 91 Kania Wioletta K (44)1975K-35 (23)POLTrzebinia2:18:44,61:05:04,809:14
191 224 Trzcionka Justyna K (45)1990K-18 (18)POLBieganie Góry Las BłotoKraków2:18:45,31:05:05,509:15
192 86 Kafarowski Dariusz M (147)1976M-35 (96)POLKS Kandahar / wilelkolud teamJaworzno2:19:15,01:05:35,209:17
193 187 Rębisz Paweł M (148)1977M-35 (97)POLjaworzno2:19:19,01:05:39,209:17
194 237 Wolny Tadeusz M (149)1958M-50 (11)POLMikołów2:19:20,71:05:40,909:17
195 19 Bilczewska Monika K (46)1977K-35 (24)POLKęckie HARPAGANYKęty2:19:21,11:05:41,309:17
196 227 Wąsik Marcin M (150)1976M-35 (98)POLWĄSIK TRI TEAMKraków2:19:25,31:05:45,509:17
197 176 Pogorzelska Alina K (47)1968K-35 (25)POLDB LESZCZYNYLeszczyny2:19:58,41:06:18,609:19
198 216 Śleziona Jagoda K (48)1984K-18 (19)POLRUNHOGS TychyTychy2:20:27,81:06:48,009:21
199 212 Szwarczuk-Banaś Ewa K (49)1972K-35 (26)POLKATOWICE2:20:39,71:06:59,909:22
200 17 Maciejec Dorota K (50)1977K-35 (27)POLWarszawa2:21:08,61:07:28,809:24
201 259 Kalandyk Agniszka K (51)1976K-35 (28)POLKB Ożarów Mazowiecki BiegaOżarów Mazowiecki2:21:24,01:07:44,209:25
202 222 Trela Aniela K (52)1972K-35 (29)POLDB LeszczynyCzerwionka-Leszczyny2:21:24,61:07:44,809:25
203 223 Trela Mirosław M (151)1968M-35 (99)POLDB LESZCZYNYLeszczyny2:21:34,41:07:54,609:26
204 29 Bogacz Aneta K (53)1982K-35 (30)POLKęckie HarpaganyKęty2:22:11,51:08:31,709:28
205 169 Paszek Tomasz M (152)1981M-35 (100)POLSuszec2:22:21,81:08:42,009:29
206 14 Bezkorowajny Joanna K (54)1989K-18 (20)POLSiepraw2:22:31,41:08:51,609:30
207 139 Matoga Lucyna K (55)1967K-50 (5)POLSiepraw2:22:31,41:08:51,609:30
208 6 Baranowska Bożena K (56)1966K-50 (6)POLJemielnica2:22:37,41:08:57,609:30
209 58 Fornagiel Katarzyna K (57)1982K-35 (31)POLOświęcim2:23:29,31:09:49,509:33
210 109 Kozioł Tomasz M (153)1984M-18 (42)POLRUNHOGS TychyTychy2:25:14,11:11:34,309:40
211 22 Bizoń Małgorzata K (58)1963K-50 (7)POLBB RUNNERSBielsko-Biała2:27:08,61:13:28,809:48
212 258 Żurek Stanisław M (154)1965M-50 (12)POLBB RUNNERSPisarzowice2:27:09,01:13:29,209:48
213 13 Belowski Dariusz M (155)1966M-50 (13)POLTychy2:27:21,31:13:41,509:49
214 240 Zarycka Julia K (59)1982K-35 (32)POLDobre sobie Kraków 2:27:29,01:13:49,209:49
215 153 Niemiec-Paluch Magdalena K (60)1985K-18 (21)POLKS RYGLICERYGLICE2:27:48,21:14:08,409:51
216 152 Niemczyk Katarzyna K (61)1990K-18 (22)POLKasia i KubaWisła2:27:49,91:14:10,109:51
217 117 Kučerka Jakub M (156)1991M-18 (43)CZEKasia i KubaTřinec2:27:51,41:14:11,609:51
218 148 Mzyk Fabian M (157)1974M-35 (101)POLSTS BIEGATONOrzesze2:28:57,31:15:17,509:55
219 105 Kornaś Andrzej M (158)1980M-35 (102)POLKUKUCZSPORT.PLKraków2:29:44,61:16:04,809:58
220 226 Tuszyńska Magdalena K (62)1984K-18 (23)POLKraków2:32:01,01:18:21,210:08
221 44 Cieślak-Sawicka Katarzyna K (63)1976K-35 (33)POLKraków2:32:56,81:19:17,010:11
222 43 Cieślak Anna K (64)1975K-35 (34)POLRUNHOGS TychyTychy2:33:05,31:19:25,510:12
223 12 Belowska Anna K (65)1974K-35 (35)POLTychy2:33:25,51:19:45,710:13
224 79 Herok Renata K (66)1983K-18 (24)POLRUNHOGS TychyTychy2:34:25,31:20:45,510:17
225 70 Granica Dani K (67)1973K-35 (36)POLDANI Biega bez GranicCIESZYN2:34:27,71:20:47,910:17
226 116 Krypczyk Katarzyna K (68)1972K-35 (37)POLAugusteamChorzów2:34:28,01:20:48,210:17
227 118 Kukucz-Legień Michał M (159)1983M-18 (44)POLKUKUCZSPORT.PLKraków2:35:49,11:22:09,310:23
228 229 Wenda Jakub M (160)1994M-18 (45)POLEUROWAFELAndrychów2:40:35,51:26:55,710:42
229 132 Łysoń Magdalena K (69)1982K-35 (38)POLEUROWAFELAndrychów2:40:35,51:26:55,710:42
230 131 Łysoń Piotr M (161)1981M-35 (103)POLEUROWAFELAndrychów2:40:35,51:26:55,710:42
231 67 Gibas Dawid M (162)1986M-18 (46)POLEUROWAFELAndrychów2:40:35,51:26:55,710:42
232 234 Witkowska Maria K (70)1953K-50 (8)POLKlub Królika StefanaKatowice2:40:55,51:27:15,710:43
233 134 Macoń Magdalena K (71)1987K-18 (25)POLRUNHOGS TychyTychy2:41:41,11:28:01,310:46
234 125 Kwiecień Tomasz M (163)1971M-35 (104)POLESKADRA KRAKÓWKraków2:51:07,31:37:27,511:24
235 213 Szymura Andrzej M (164)1976M-35 (105)POLRybnik2:51:46,41:38:06,611:27
236 208 Sulisz Bogusław M (165)1966M-50 (14)POLKraków2:51:47,01:38:07,211:27
237 181 Poznański Tomasz M (166)1972M-35 (106)POLHAPPY TRI FRIENDSKraków2:53:57,81:40:18,011:35
238 180 Poznańska Magdalena K (72)1971K-35 (39)POLHAPPY TRI FRIENDSKraków2:53:57,81:40:18,011:35
239 119 Kukucz-Legień Małgorzata K (73)1979K-35 (40)POLKUKUCZSPORT.PLKraków2:53:57,81:40:18,011:35
240 250 Zysk Katarzyna K (74)1980K-35 (41)POLKatowice3:11:55,11:58:15,312:47
241 251 Zysk Dariusz M (167)1980M-35 (107)POLKatowice3:11:55,81:58:16,012:47
DNS 1 Adamski Robert M1985M-18POLBrykająca Grupa BiegowaBieruń
DNS 108 Kowalczyk Patrycja K1977K-35POLMikołów
DNF 110 Kozubska-Bryś Anna K1979K-35POLRUNHOGS TychyŚwierczyniec
DNS 146 Mucha Grzegorz M1976M-35POLKT Water KnightsZabierzow
DNS 174 Pióro Grzegorz M1976M-35POLZadyszka OświęcimOświęcim
DNS 200 Sromek Dawid M1990M-18POLBB RunnersBystra