BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Jedenastka na 11 Listopada
Data:
11.11.2017
Miejsce:
Oświęcim
Organizator:
OKB Zadyszka
Jedenastka na 11 Listopada
Dystans: 11.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratamin/kmPK1
1 23 PAWEŁ KOSEK M (1)1991M-1 (1)POLpawelkosek.comTYCHY40:53,603:4320:43,6 (7)
2 135 Mendyk Przemysław M (2)1992M-1 (2)POL-Bobrek40:58,900:05,303:4320:41,5 (3)
3 73 Jarzębowicz Paweł M (3)1979M-2 (1)POLZadyszka OświęcimOświęcim41:01,600:08,003:4320:41,7 (4)
4 15 Chanek Robert M (4)1988M-1 (3)POL#AdamCzerwińskiTeamDobczyce41:10,500:16,903:4420:44,1 (8)
5 137 MICHALEC MATEUSZ M (5)1995M-1 (4)POLChełm Śląski41:12,500:18,903:4420:42,2 (5)
6 157 Wójcik Tomasz M (6)1984M-2 (2)POLRudze41:18,000:24,403:4520:41,0 (1)
7 228 Wojcik Pawel M (7)1998M-1 (5)POLZadyszka Oświęcim/Speed Team BrzeszBrzeszcze41:43,200:49,603:4720:42,6 (6)
8 5 BASTA GRZEGORZ M (8)1970M-3 (1)POLZadyszka OświęcimChełmek43:06,402:12,803:5521:40,8 (11)
9 160 Wójcik Wiesław M (9)1965M-4 (1)POLRudze43:19,402:25,803:5621:27,2 (9)
10 151 Żmuda Krzysztof M (10)1972M-3 (2)POLSpytaktivSpytkowice43:46,302:52,703:5820:41,0 (2)
11 87 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (11)1974M-3 (3)POLCHRZANÓW44:11,203:17,604:0121:27,8 (10)
12 8 BOGUNIA GRZEGORZ M (12)1976M-3 (4)POLIMPERIUM SPORTUBIERY44:21,003:27,404:0122:08,9 (14)
13 235 Żurawik Daniel M (13)1984M-2 (3)POLPPI SYSTEMY GRZEWCZEJAWORZNO44:26,403:32,804:0221:54,5 (12)
14 4 Bartuś Marcin M (14)1977M-3 (5)POLZadyszka Oświęcim/Speed Team BrzeszLas44:38,603:45,004:0321:56,9 (13)
15 35 Firek Zbigniew M (15)1974M-3 (6)POLOświęcim44:55,904:02,304:0522:21,1 (15)
16 32 Kastelik Mariusz M (16)1981M-2 (4)POLSPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE45:33,704:40,104:0822:37,6 (17)
17 27 Dejas Tomasz M (17)1979M-2 (5)POLMysłowice45:40,504:46,904:0922:55,8 (21)
18 187 Sambak Tadeusz M (18)1969M-3 (7)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze45:45,104:51,504:0922:38,0 (19)
19 2 Baran Łukasz M (19)1980M-2 (6)POLLibiąż45:51,704:58,104:1022:58,2 (22)
20 22 Cygan Robert M (20)1972M-3 (8)POLPolanka Wielka 45:58,805:05,204:1022:24,1 (16)
21 222 Wierzbicki Łukasz M (21)1984M-2 (7)POLVege RunnersRacibórz46:06,405:12,804:1122:38,0 (18)
22 117 Łacny Sebastian M (22)1985M-2 (8)POL5 Batalion DowodzeniaBrzeszcze46:09,905:16,304:1123:13,2 (26)
23 13 Caban Mateusz M (23)1990M-1 (6)POLoGÓRYOświęcim46:13,805:20,204:1223:09,9 (24)
24 90 Kornaś Daniel M (24)1982M-2 (9)POLoGÓRYOświęcim46:17,105:23,504:1223:10,1 (25)
25 171 Przewoźnik Marek M (25)1963M-4 (2)POLZadyszka Oświęcim/drużyna jezusa.plBrzeszcze46:24,905:31,304:1322:40,7 (20)
26 128 Majkowski Konrad M (26)1999M-1 (7)POLPolanka Wielka47:10,706:17,104:1723:47,5 (32)
27 20 Cieślik Paweł M (27)1975M-3 (9)POLPo robocieSosnowiec47:29,606:36,004:1923:40,3 (31)
28 194 SKRABARCZYK Wiesław M (28)1982M-2 (10)POLWola47:36,506:42,904:1923:03,7 (23)
29 190 Siata Daniel M (29)1976M-3 (10)POLparkrun ChrzanówTrzebinia47:40,806:47,204:2023:32,7 (27)
30 223 Więzik Jacek M (30)1966M-4 (3)POLKogucik50Witkowice 47:56,307:02,704:2123:38,4 (29)
31 177 PUŚCIZNA Paweł M (31)1968M-3 (11)POLSaint-Gobain SQUADGorlice48:12,807:19,204:2223:37,5 (28)
32 78 JĘDRUSIK Mateusz M (32)1979M-2 (11)POLZdyszka Oświęcim BRZESZCZE48:18,007:24,404:2325:56,2 (54)
33 239 Mitoraj Piotr M (33)1991M-1 (8)POLOŚWIĘCIM48:24,507:30,904:2424:00,3 (33)
34 34 Figołuszka Dawid M (34)1987M-2 (12)POLStudzienice48:28,107:34,504:2423:39,9 (30)
35 101 Kulig Sebastian M (35)1976M-3 (12)POLAGSEPoręba Wielka48:39,507:45,904:2524:04,7 (34)
36 39 Galos Zbigniew M (36)1971M-3 (13)POLPłaza48:43,507:49,904:2524:06,4 (35)
37 75 Jesionek Krzysztof M (37)1981M-2 (13)POLKatowice49:14,608:21,004:2824:28,1 (37)
38 93 KOSTKA Sebastian M (38)1983M-2 (14)POL1983Myslowice49:32,908:39,304:3024:22,9 (36)
39 109 Lenart Artur M (39)1971M-3 (14)POLZADYSZKA OświęcimChełmek49:36,408:42,804:3024:30,8 (39)
40 156 PASIERBEK PRZEMYSŁAW M (40)1977M-3 (15)POLIMPERIUM SPORTUBIELSKO BIAŁA49:57,509:03,904:3225:07,0 (43)
41 142 MŁOCEK IGNACY M (41)1967M-4 (4)POLRzyki50:14,709:21,104:3424:34,5 (41)
42 7 Biela Robert M (42)1982M-2 (15)POLMysłowice50:30,909:37,304:3525:36,2 (51)
43 19 Chudy Dawid M (43)1985M-2 (16)POLPrzeciszów50:31,409:37,804:3524:31,4 (40)
44 60 Hałatek Krzysztof M (44)1974M-3 (16)POLZaborze50:38,509:44,904:3624:29,3 (38)
45 66 Jachimowski Waldemar M (45)1973M-3 (17)POLFC KnurówKnurów50:43,809:50,204:3625:10,3 (44)
46 83 KASPEREK Januszi M (46)1971M-3 (18)POL1971PISARZOWICE50:56,910:03,304:3724:49,1 (42)
47 131 Marcinczyk Daniel M (47)1977M-3 (19)POLSpeed team BrzeszczeBrzeszcze51:16,710:23,104:3925:15,6 (45)
48 162 Pisarski Robert M (48)1974M-3 (20)POLSzczekocinyTychy51:18,110:24,504:3925:28,9 (47)
49 112 LESZCZYŃSKI PAWEŁ M (49)1979M-2 (17)POLOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAOława51:30,810:37,204:4025:27,2 (46)
50 118 Ławeczko Radosław M (50)1997M-1 (9)POLZadyszka OświęcimBrzeszcze51:47,410:53,804:4225:32,9 (49)
51 29 DORYWALSKI MAREK M (51)1957M-5 (1)POLUKP UNIAOŚWIĘCIM51:52,210:58,604:4225:54,9 (53)
52 219 Wąsowicz Grzegorz M (52)2001M-1 (10)POLJaworzno51:52,610:59,004:4226:34,2 (68)
53 203 Szałaś Maciej M (53)1980M-2 (18)POLWielkie Drogi51:56,311:02,704:4325:30,6 (48)
54 237 LASKOWSKI SEBASTIAN M (54)1978M-2 (19)POLKata Guruma Gliwice GLIWICE52:10,511:16,904:4425:35,4 (50)
55 166 Podgajny Krzysztof M (55)1961M-4 (5)POLPark Run ChrzanówChrzanów52:18,311:24,704:4526:29,0 (66)
56 95 Kracla Jan M (56)1967M-4 (6)POLAugusteamKatowice52:19,811:26,204:4526:02,3 (56)
57 180 Rafalski Adam M (57)1982M-2 (20)POLBieruń52:30,711:37,104:4626:22,2 (63)
58 230 Wyszyński Piotrek M (58)1980M-2 (21)POLLibiąż52:40,311:46,704:4725:58,9 (55)
59 188 Sanetra Marcin M (59)1987M-2 (22)POLKobiernice52:48,711:55,104:4826:03,2 (57)
60 37 Furman Michał M (60)1998M-1 (11)POLKocham bo biegam Chełmek52:52,711:59,104:4826:45,6 (73)
61 158 Pawelak Wojciech M (61)1985M-2 (23)POLKęty52:57,712:04,104:4826:38,0 (72)
62 115 Lubecki Tomasz M (62)1978M-2 (24)POLOświęcim52:57,812:04,204:4826:37,7 (71)
63 48 Górka Guras Krzysztof M (63)1979M-2 (25)POLZ bieganiem mi do Gór/SpeedTeam Jawiszowice53:01,512:07,904:4926:09,8 (59)
64 176 Puchajda Monika K (1)1983K-2 (1)POLOświęcim53:03,412:09,804:4926:28,4 (65)
65 56 gunia piotr M (64)1976M-3 (21)POLKS UKS KADET OŚWIĘCIMosiek53:11,012:17,404:5026:04,7 (58)
66 208 Szopa Beniamin M (65)1973M-3 (22)POLParkrun ChrzanówChrzanów53:11,812:18,204:5026:46,5 (74)
67 169 Porębski Marek M (66)1971M-3 (23)POLSpeed Team Brzeszcze Oświęcim 53:13,412:19,804:5025:53,0 (52)
68 50 Grabowska - Szyszka Elżbieta K (2)1982K-2 (2)POLOświęcim - Brzezinka53:16,512:22,904:5026:13,8 (60)
69 123 Maciołek Krzysztof M (67)1973M-3 (24)POLSKRZYDLNAOświęcim53:24,312:30,704:5126:16,2 (61)
70 202 Szałaś Anna K (3)1984K-2 (3)POLWielkie Drogi53:42,212:48,604:5226:35,9 (69)
71 195 Słowik Łukasz M (68)1977M-3 (25)POLzajezdnia autobusowa Wola DuchackaKraków53:45,812:52,204:5327:17,3 (77)
72 43 Gawełek Grzegorz M (69)1985M-2 (26)POLBrzeszcze53:45,812:52,204:5326:37,2 (70)
73 54 Grzesik Paweł M (70)1976M-3 (26)POLBabice53:59,113:05,504:5426:21,4 (62)
74 11 BRACHMAŃSKI DARIUSZ M (71)1966M-4 (7)POLRybnicka Grupa Biegowa ,,Pędzimy RMARKLOWICE54:07,113:13,504:5526:46,9 (75)
75 159 Piekiełko Tomasz M (72)1975M-3 (27)POLBrzezinka54:24,713:31,104:5627:17,5 (78)
76 209 Szwec Paweł M (73)1984M-2 (27)POLSportowy Tryb Życia Tychy - Polska Tychy54:27,213:33,604:5727:52,0 (85)
77 172 Przybył Elżbieta K (4)1978K-2 (4)POLCidry LotajomRadzionków54:49,313:55,704:5927:09,8 (76)
78 236 Kuglarz RYSZARD M (74)1977M-3 (28)POLOyama Karate BrzeszczePrzecieszyn54:53,213:59,604:5926:24,3 (64)
79 31 DYBCZAK TOMASZ M (75)1974M-3 (29)POL1974BESTWINA54:58,214:04,604:5928:18,3 (97)
80 217 Wąsowicz Sławomir M (76)1973M-3 (30)POLJaworzno55:04,714:11,105:0027:34,0 (81)
81 138 Mikłasz Marcin M (77)1979M-2 (28)POLSpokojny DreptaczKatowice55:05,714:12,105:0027:44,2 (83)
82 3 Bartosiński Rafał M (78)1977M-3 (31)POLŚwiętochłowice55:12,914:19,305:0128:43,2 (101)
83 165 POCIK RADOSŁAW M (79)1978M-2 (29)POLUMKS KęczaninKobiernice55:16,614:23,005:0127:53,6 (87)
84 238 Gryzowski Tomasz M (80)1974M-3 (32)POLOświęcim55:21,214:27,605:0126:29,9 (67)
85 134 Meduna Zbigniew M (81)1973M-3 (33)POLOświęcim55:36,714:43,105:0327:29,5 (79)
86 231 Zabrzański Alfred M (82)1954M-5 (2)POLparkrun ChrzanówChrzanów55:45,214:51,605:0429:36,4 (129)
87 213 Ustrzycka Alicja K (5)1993K-1 (1)POLCIDRY LOTAJOMRadzionków55:47,614:54,005:0427:47,5 (84)
88 125 Mackowiak Michal M (83)1986M-2 (30)POLChrzanow55:49,114:55,505:0427:39,9 (82)
89 211 Taterka Michał M (84)1993M-1 (12)POLCIDRY LOTAJOMRadzionków55:54,615:01,005:0427:55,3 (90)
90 139 Mikołajek Zbigniew M (85)1976M-3 (34)POLBrzezinka55:58,615:05,005:0527:33,0 (80)
91 152 Olma DARIUSZ M (86)1976M-3 (35)POLSpeed Team BrzeszczeJawiszowice56:15,915:22,305:0629:45,5 (135)
92 210 Śmigielska-Stasicka Monika K (6)1978K-2 (5)POLOświęcim - Poręba Wielka56:16,415:22,805:0628:53,0 (114)
93 52 Graf Lisa K (7)1989K-1 (2)DEUBerlin56:16,515:22,905:0627:53,8 (88)
94 229 WÓJCIK JERZY M (87)1968M-3 (36)POLRUDZERudze56:25,315:31,705:0727:54,8 (89)
95 103 Kulpa Marek M (88)1981M-2 (31)POLMiędzyrzecze Górne56:35,615:42,005:0828:42,0 (100)
96 193 SKIBICKI KRZYSZTOF M (89)1970M-3 (37)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIM56:48,515:54,905:0928:47,5 (103)
97 21 Cupak Katarzyna K (8)1980K-2 (6)POLTEAM PAPRY 20Tychy56:59,316:05,705:1027:52,8 (86)
98 240 Strumiński Grzegorz M (90)1978M-2 (32)POL57:11,716:18,105:1128:52,7 (112)
99 116 Łacny ANGELIKA K (9)1988K-1 (3)POLSPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE57:20,916:27,305:1228:03,1 (92)
100 42 Gaweł Krzysztof M (91)1964M-4 (8)POLAmatorMikołów57:33,816:40,205:1328:55,2 (116)
101 89 Kojder Tomasz M (92)1986M-2 (33)POLKęty57:37,416:43,805:1429:29,9 (125)
102 189 Siata Sebastian M (93)1979M-2 (34)POLParkrun ChrzanówTrzebinia57:41,216:47,605:1428:10,7 (93)
103 183 RUSIN ANNA K (10)1981K-2 (7)POLPORĄBKA57:44,316:50,705:1428:53,5 (115)
104 233 Zięba Łukasz M (94)1984M-2 (35)POLKatowice57:46,116:52,505:1528:31,2 (99)
105 104 KUSAK ADAM M (95)1953M-5 (3)POLoswiecim57:46,616:53,005:1528:17,4 (95)
106 51 GRACA EWELINA K (11)1990K-1 (4)POLOświęcim57:48,016:54,405:1528:48,3 (106)
107 38 Gajda Krzysztof M (96)1971M-3 (38)POLBojszowy 57:48,716:55,105:1528:48,2 (105)
108 114 LOSKA JAN M (97)1964M-4 (9)POLBARAN TRIAL RACEBABICE57:49,716:56,105:1528:01,7 (91)
109 18 Chrobok Marcin M (98)1977M-3 (39)POLOświęcim57:49,716:56,105:1529:29,2 (124)
110 150 Obstarczyk Mirosław M (99)1960M-4 (10)POLZadyszka OświęcimOświęcim57:53,817:00,205:1529:15,1 (117)
111 205 Szarek Rafał M (100)1979M-2 (36)POLJaworzno57:56,117:02,505:1628:44,7 (102)
112 168 Porębski Wojciech M (101)1977M-3 (40)POLOświęcim57:57,817:04,205:1628:15,7 (94)
113 80 KLIK TOMASZ M (102)1989M-1 (13)POL57:58,317:04,705:1628:17,7 (96)
114 214 Walania Bartłomiej M (103)1987M-2 (37)POLKęty58:07,217:13,605:1728:48,1 (104)
115 178 PYSZNY MIROSŁAW M (104)1967M-4 (11)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERYBNIK58:18,117:24,505:1828:24,3 (98)
116 68 Jankowska Marta K (12)1992K-1 (5)POLKatowice58:23,817:30,205:1829:25,7 (121)
117 181 Rojczyk Katarzyna K (13)1977K-2 (8)POLAugusTeamKatowice58:33,117:39,505:1928:49,6 (107)
118 6 Biedroń Krzysztof M (105)1974M-3 (41)POLparkrun ChrzanówLibiąż58:37,317:43,705:1930:04,1 (138)
119 28 Dittrich Wojciech M (106)1992M-1 (14)POLBielsko-Biała 58:37,617:44,005:1929:43,8 (133)
120 241 ŁUKASIK Krzysztof M (107)1965M-4 (12)POLTychy58:47,217:53,605:2030:50,1 (159)
121 86 Klimkowski Mariusz M (108)1974M-3 (42)POLProseatTychy58:54,318:00,705:2128:50,0 (108)
122 76 Jesionek Małgorzata K (14)1981K-2 (9)POLKatowice58:57,218:03,605:2129:53,6 (136)
123 40 GARBUZ KATARZYNA K (15)1978K-2 (10)POLZadyszka OświęcimRajsko59:01,918:08,305:2128:50,2 (109)
124 41 Hankus Przemysław M (109)1988M-1 (15)POLKęty59:04,518:10,905:2230:17,6 (147)
125 63 Herok Joanna K (16)1975K-2 (11)POLProseatBielsko-Biała59:23,618:30,005:2329:37,8 (130)
126 145 Niziolek Marek M (110)1972M-3 (43)POLZadyszka OświęcimZaborze59:24,618:31,005:2429:28,7 (123)
127 111 Leszczyńska Anna K (17)1979K-2 (12)POLOławska Grupa BiegowaOława59:25,318:31,705:2429:39,8 (131)
128 96 Krawczyk Mirosław M (111)1958M-4 (13)POLM.J METAL OświęcimOświecim59:27,918:34,305:2429:18,0 (120)
129 30 Dudek Tomasz M (112)1972M-3 (44)POLOświęcim59:29,118:35,505:2430:04,9 (139)
130 102 Kulig Krzysztof M (113)1990M-1 (16)POLJawiszowice59:35,218:41,605:2529:26,5 (122)
131 84 Katerla Jakub M (114)1996M-1 (17)POLKoko Dżambo TeamZaborze59:39,718:46,105:2528:51,0 (110)
132 85 Kędzierski Adrian M (115)1996M-1 (18)POLKoko Dżambo TeamPoręba Wielka59:39,818:46,205:2528:51,4 (111)
133 227 Wnętrzak Krzysztof M (116)1977M-3 (45)POLGilowice59:54,619:01,005:2629:15,4 (118)
134 16 Cholewka Jan M (117)1994M-1 (19)POLGilowice59:55,219:01,605:2629:16,0 (119)
135 36 Fryc Anna K (18)1984K-2 (13)POLSpytkowice1:00:05,919:12,305:2729:31,2 (126)
136 143 Mozgała Łukasz M (118)1992M-1 (20)POLOsiek1:00:10,219:16,605:2830:00,3 (137)
137 65 Horak Roland M (119)1982M-2 (38)POLKęty1:00:11,719:18,105:2829:36,2 (128)
138 212 Tomala Dawid M (120)1998M-1 (21)POLvaleoOsiek 1:00:16,619:23,005:2829:32,8 (127)
139 113 Liszewski Tadeusz M (121)1965M-4 (14)POLOświęcim1:00:16,919:23,305:2830:14,3 (143)
140 74 Jarzyna Adam M (122)1954M-5 (4)POLPolanka Wielka1:00:23,319:29,705:2930:15,8 (145)
141 174 PRZYSTAŁ RYSZARD M (123)1947M-5 (5)POLZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIM1:00:27,219:33,605:2929:45,5 (134)
142 154 Orłoś Szymon M (124)1991M-1 (22)POLOświęcim1:00:53,620:00,005:3229:42,7 (132)
143 81 Kalata Grzegorz M (125)1988M-1 (23)POLGliwice1:00:54,820:01,205:3228:52,7 (113)
144 167 Połowczuk Krzysztof M (126)1991M-1 (24)POL1991Czechowice-Dziedzice1:00:55,520:01,905:3230:57,4 (164)
145 91 Korzeniowski Mateusz M (127)1992M-1 (25)POLBielsko Biała1:00:55,620:02,005:3230:58,2 (165)
146 185 Saduś Paulina K (19)1998K-1 (6)POLZadyszka OświęcimJawiszowice1:00:59,820:06,205:3230:50,3 (161)
147 82 Kalinowska Jolanta K (20)1969K-3 (1)POLBielsko Biała1:01:05,120:11,505:3331:03,2 (169)
148 55 Guja Bogusław M (128)1953M-5 (6)POLKB MCKiS JAWORZNOJaworzno1:01:09,920:16,305:3330:14,0 (142)
149 67 Jamrozy Krzysztof M (129)1973M-3 (46)POLLOTOM SOLOMysłowice1:01:16,520:22,905:3430:09,9 (140)
150 218 Wąsowicz Agnieszka K (21)1973K-2 (14)POLJaworzno1:01:23,620:30,005:3430:39,2 (155)
151 124 Mackowiak Kinga K (22)1986K-2 (15)POLChrzanow1:01:24,720:31,105:3430:12,1 (141)
152 186 Sak Rafał M (130)1977M-3 (47)POLAmatorska Grupa Biegową BIEGunkaLibiąż1:01:26,620:33,005:3530:50,3 (160)
153 215 WALIGÓRA ANDRZEJ M (131)1950M-5 (7)POLBIEGAM BO LUBIĘLIBIĄŻ1:01:26,920:33,305:3530:31,8 (154)
154 25 Czyczylo WLADYSLAW M (132)1953M-5 (8)POLparkrun ChrzanowChrzanow1:01:29,120:35,505:3531:01,7 (166)
155 45 Gąsiorek Beata K (23)1971K-3 (2)POLparkrun ChrzanówLibiąż1:01:36,720:43,105:3631:02,3 (167)
156 9 Bormann Margrit K (24)1980K-2 (16)POLZadyszka OświęcimOświęcim1:01:38,720:45,105:3630:27,2 (150)
157 132 Marciniak Artur M (133)1967M-4 (15)POLBrenna1:01:39,020:45,405:3630:15,2 (144)
158 77 Jesionek Bogusław M (134)1960M-4 (16)POLJastrzębie Zdrój1:01:39,520:45,905:3631:42,5 (179)
159 33 Dźwigoń Andrzej M (135)1971M-3 (48)POLUMKS KęczaninNowa Wieś1:01:39,820:46,205:3630:42,1 (157)
160 44 GĄSIOREK JANUSZ M (136)1971M-3 (49)POLparkrun ChrzanówLibiąż1:01:42,120:48,505:3631:02,5 (168)
161 100 KULA ILONA K (25)1974K-2 (17)POLKĘTY1:01:42,620:49,005:3630:31,0 (153)
162 179 Rachwalik Piotr M (137)1967M-4 (17)POLJaworzno1:01:45,320:51,705:3630:40,3 (156)
163 110 Lenart Joanna K (26)1969K-3 (3)POLZADYSZKA OświęcimChełmek1:01:45,520:51,905:3630:27,1 (149)
164 192 Skiba Marcin M (138)1973M-3 (50)POLtauron ciepło Będzin1:01:53,420:59,805:3730:16,1 (146)
165 197 Sowa Jarosław M (139)1960M-4 (18)POLTAURON-CIEPŁOBędzin1:02:07,721:14,105:3830:50,5 (162)
166 108 Lalik Małgorzata K (27)1971K-3 (4)POLOświęcim1:02:21,821:28,205:4030:30,0 (151)
167 24 Czulak Karolina K (28)1986K-2 (18)POLKęty1:02:27,121:33,505:4030:30,8 (152)
168 94 Kozik Krzysiek M (140)1982M-2 (39)POLWola1:02:30,121:36,505:4030:17,7 (148)
169 130 Marcak Przemysław GunThe M (141)1980M-2 (40)POLOświęcim1:02:31,121:37,505:4131:38,5 (178)
170 119 Łucka Jarosław M (142)1971M-3 (51)POLZABORZE1:02:59,222:05,605:4331:37,9 (177)
171 226 WITEK SZYMON M (143)1993M-1 (26)POLLulokiKęty1:03:16,622:23,005:4531:12,5 (172)
172 225 Witek Adrian M (144)1985M-2 (41)POLLulokiKraków1:03:16,722:23,105:4531:14,2 (174)
173 122 MACIEJOWSKA Elżbieta K (29)1980K-2 (19)POLTenczynek1:03:50,622:57,005:4830:49,7 (158)
174 175 Ptak Damian M (145)1976M-3 (52)POLMysłowice1:04:01,923:08,305:4932:36,4 (181)
175 133 Mazur Katarzyna K (30)1985K-2 (20)POLProseatZabłocie1:04:04,723:11,105:4932:32,0 (180)
176 58 Gwóźdź Edyta K (31)1979K-2 (21)POLJaworzno1:04:12,523:18,905:5031:33,5 (176)
177 161 Pilarz Mirek M (146)1971M-3 (53)POLBujaków1:04:13,423:19,805:5031:09,7 (170)
178 14 CAPUTA STANISŁAW M (147)1965M-4 (19)POLLIPOWA1:04:22,223:28,605:5130:52,6 (163)
179 173 Przybył Rafał M (148)1978M-2 (42)POL1978Radzionków1:04:26,023:32,405:5131:15,4 (175)
180 234 Zontek Emilia K (32)1979K-2 (22)POLCzaniec1:04:29,323:35,705:5132:59,2 (186)
181 92 Kosiba Antoni M (149)1964M-4 (20)POLSaint-Gobain SQUADKryg1:04:39,823:46,205:5231:11,3 (171)
182 196 Sobieraj Wojciech M (150)1981M-2 (43)POLImielin1:05:05,324:11,705:5532:54,9 (185)
183 107 Lachowicz Bogunia Maria K (33)1971K-3 (5)POLIMPERIUM SPORTUBIERY1:05:09,224:15,605:5532:44,5 (182)
184 105 Lachendro Sławomir M (151)1975M-3 (54)POLOpel Active TeamBieruń1:05:16,124:22,505:5633:01,5 (187)
185 106 Lachendro Barbara K (34)1981K-2 (23)POLOpel Active TeamBieruń1:05:17,124:23,505:5633:02,1 (188)
186 17 Chowaniak Krzysztof M (152)1964M-4 (21)POLParkrun ChrzanówChrzanów1:05:37,224:43,605:5732:52,2 (184)
187 64 Heród Jakub M (153)1987M-2 (44)POLReferee Oświęcim 1:05:53,625:00,005:5934:01,4 (201)
188 153 Orłoś Jerzy M (154)1963M-4 (22)POLOświęcim1:06:03,225:09,606:0033:26,4 (196)
189 147 Norek Monika K (35)1981K-2 (24)POLWola1:06:03,325:09,706:0033:26,3 (195)
190 26 Dąbek Adrian M (155)1988M-1 (27)POLChrzanów1:06:39,425:45,806:0333:43,0 (199)
191 1 Bała Piotr M (156)1988M-1 (28)POLTrzebinia1:06:41,725:48,106:0334:40,1 (209)
192 59 HAŁATEK BERNADETA K (36)1975K-2 (25)POLKĘTY1:06:49,625:56,006:0433:14,3 (191)
193 144 Nadolska Katarzyna K (37)1980K-2 (26)POLKobiernice1:06:58,926:05,306:0533:31,3 (198)
194 146 Nizioł Jacek M (157)1969M-3 (55)POLOKB Zadyszka Oświęcim1:07:07,126:13,506:0631:13,1 (173)
195 163 Płonka Małgorzata K (38)1961K-3 (6)POLlecebochceOświęcim1:07:13,026:19,406:0633:23,9 (194)
196 149 Nowak Roksana K (39)1990K-1 (7)POLSportowy Tryb Życia TychyŁaziska Górne1:07:19,026:25,406:0734:32,9 (207)
197 57 Gurdek Iwona K (40)1978K-2 (27)POLKS UKS KADET OŚWIĘCIMZABORZE1:08:07,827:14,206:1133:09,1 (189)
198 182 Roszak Piotr M (158)1968M-3 (56)POLKęty1:08:16,827:23,206:1234:01,8 (202)
199 191 Siata Małgorzata K (41)1980K-2 (28)POLparkrun ChrzanówTrzebinia1:08:19,827:26,206:1232:51,6 (183)
200 220 Wąż Aneta K (42)1977K-2 (29)POLChełm Śląski1:08:30,227:36,606:1333:50,1 (200)
201 79 Jung Kinga K (43)1985K-2 (30)POLOświęcim1:09:30,028:36,406:1934:46,5 (215)
202 97 Kubarek Anna K (44)1986K-2 (31)POLSpytkowice1:09:36,328:42,706:1934:41,5 (212)
203 98 Kubarek Ewelina K (45)1982K-2 (32)POLSpytkowice1:09:36,528:42,906:1934:41,2 (210)
204 46 Gierek Ewelina K (46)1987K-2 (33)POLBorek Szlachecki1:09:37,528:43,906:1934:41,2 (211)
205 47 Gołaszczyk Krzysztof M (159)1980M-2 (45)POLKatowice1:10:10,729:17,106:2234:31,0 (206)
206 170 Przesór Barbara K (47)1982K-2 (34)POLBrzezinka1:10:13,629:20,006:2333:28,2 (197)
207 216 Pater Janusz M (160)1978M-2 (46)POLMJMETAL OświęcimOświecim1:10:30,629:37,006:2433:14,9 (192)
208 207 szojda paulina K (48)1982K-2 (35)POLtychy1:10:32,229:38,606:2433:19,6 (193)
209 155 Papiernik Mirosław M (161)1963M-4 (23)POLBiegamBoLubięBytom1:10:40,129:46,506:2534:38,5 (208)
210 99 Kuczek Elżbieta K (49)1982K-2 (36)POLMiędzyrzecze 1:10:46,529:52,906:2634:56,3 (216)
211 221 Wichrowski Bartosz M (162)1987M-2 (47)POLKlub Zbiegacza WolneWiatryWarszawa1:11:07,930:14,306:2735:06,9 (217)
212 232 Zalewski Paweł M (163)1986M-2 (48)POLOświęcim1:11:11,430:17,806:2833:11,3 (190)
213 72 JAREMI-DŹWIGOŃ MAGDALENA K (50)1971K-3 (7)POL1971Nowa Wieś1:11:25,330:31,706:2936:40,9 (225)
214 53 GRUSZKA MACIEJ M (164)1971M-3 (57)POLUMKS KęczaninKOBIERNICE1:11:31,730:38,106:3034:30,7 (205)
215 141 Mleczko Paweł M (165)1989M-1 (29)POLZasznurowaniOświęcim1:11:33,530:39,906:3034:44,0 (213)
216 88 Kobylańska Joanna K (51)1990K-1 (8)POLZasznurowaniPrzeciszów1:11:33,630:40,006:3034:44,4 (214)
217 70 Janusik Natalia K (52)1984K-2 (37)POLOświęcim1:12:06,131:12,506:3335:33,2 (218)
218 71 Janusik Stefan M (166)1987M-2 (49)POLOświęcim1:12:06,431:12,806:3335:36,1 (219)
219 204 Szałaśny Paweł M (167)1981M-2 (50)POLBrzeszcze 1:12:38,931:45,306:3636:02,6 (221)
220 201 Szala Beata K (53)1983K-2 (38)POLSBD ENERGETYK RYBNIKRybnik1:13:39,932:46,306:4134:29,8 (204)
221 12 Brzózka Sebastian M (168)1980M-2 (51)POLSBD ENERGETYK RYBNIKRybnik1:13:40,132:46,506:4134:29,2 (203)
222 127 Majeran Iwona K (54)1978K-2 (39)POLBieruń1:13:47,132:53,506:4235:51,1 (220)
223 198 Staruń Anna K (55)1985K-2 (40)POLKobiernice1:13:54,133:00,506:4336:20,8 (224)
224 200 Strzoda Barbara K (56)1981K-2 (41)POLPszczyna BiegaCZARKÒW1:16:26,135:32,506:5636:53,1 (226)
225 164 Płuchowska Grażyna K (57)1976K-2 (42)POLProseatBielsko-Biała1:16:26,535:32,906:5636:05,9 (222)
226 62 HAUKE IRENA K (58)1985K-2 (43)POLBIELSKO BIAŁA1:16:26,635:33,006:5636:06,0 (223)
227 140 Miśkiewicz Agnieszka K (59)1972K-3 (8)POLZadyszka Oświęcim Oświęcim 1:16:43,135:49,506:5837:18,0 (227)
228 206 Szewczuk Mieczysław M (169)1956M-5 (9)POLTychy1:17:55,937:02,307:0538:20,8 (228)
229 121 Machowska Renata K (60)1977K-2 (44)POLMysłowice1:21:36,440:42,807:2539:35,8 (229)
230 224 Wioska Boguslawa K (61)1984K-2 (45)POLbieruń1:21:37,540:43,907:2539:37,0 (230)
231 126 MADEJ JÓZEF M (170)1951M-5 (10)POLZadyszka OświęcimOświęcim1:23:07,142:13,507:3341:26,0 (231)
DNS 184 Rybarz Artur M1964M-4POLZadyszka Oświęcim Brzeszcze
DNS 199 Stąpor Sławomir M1973M-3POLTAURON-CIEPŁODąbrowa Górnicza