BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

2. Bieg na Bucze
Data:
09.09.2017
Miejsce:
Górki Wielkie
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
2. Bieg na Bucze
Dystans: 5.7 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKatGminaKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 2 Kawik Tomasz M (1)1991M2 (1)MGB-M (1)POLRUNSPIRATION/KAWIK RUNNING TEAMBRENNA20:54,103:40
2 1 Wróbel Tomasz M (2)1973M4 (1)POLMKS-R Centrum DzięgielówCisownica21:12,000:17,903:43
3 112 Misiak Bartosz M (3)1987M3 (1)POL-Cesky Tesin22:38,801:44,703:58
4 82 Płoskonka Jan M (4)1994M2 (2)MGB-M (2)POLSKB Klincz BrennaBrenna23:19,802:25,704:05
5 33 franek marcin M (5)1977M4 (2)POLOlza Cieszyncieszyn23:20,602:26,504:05
6 13 MENDREK BŁAŻEJ M (6)1976M4 (3)MGB-M (3)POLUKS Brenna-GórkiBrenna23:34,802:40,704:08
7 7 Baranowski Adam M (7)1988M2 (3)POL2h59min.plGdańsk23:38,002:43,904:08
8 120 LASEK DARIUSZ M (8)1972M4 (4)POLByledobiec AninKozy23:46,402:52,304:10
9 90 PYTEL JANUSZ M (9)1958M5 (1)POLSOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIECSOSNOWIEC23:52,902:58,804:11
10 63 Luźniak Damian M (10)1989M2 (4)POLOlza CieszynPogwizdów24:05,503:11,404:13
11 86 Przewoźnik Marek M (11)1963M5 (2)POLZadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.plBrzeszcze24:15,403:21,304:15
12 58 KUCZOK MIROSŁAW M (12)1972M4 (5)POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/Maratony PolWodzisław Śląski24:18,103:24,004:15
13 100 Tomala Janusz M (13)1975M4 (6)POLKozy24:18,303:24,204:15
14 118 Holeksa Piotr M (14)2000M1 (1)MGB-M (4)POLBrenna24:25,803:31,704:17
15 88 Pustówka Arkadiusz M (15)1978M3 (2)POLOLZA CIESZYNHażlach24:31,603:37,504:18
16 18 Byrska Sylwia K (1)1995K2 (1)POLWks WawelWadowice24:36,403:42,304:19
17 102 Wasztyl Tomasz M (16)1969M4 (7)POLBielsko-Biała 24:47,003:52,904:20
18 27 Damec Aleksander M (17)1971M4 (8)POLOchajoRUN & FriendsRybnik24:56,404:02,304:22
19 127 Nowak Marek M (18)1973M4 (9)POLRozbiegamy To Miasto Czechowice DziedziceLigota24:58,404:04,304:22
20 30 DYBCZYŃSKA JADWIGA K (2)1980K3 (1)MGB-K (1)POLLKS PogórzeGórki Wielkie24:58,704:04,604:22
21 123 Golba Andrzej M (19)1983M3 (3)MGB-M (5)POLBrenna25:16,604:22,504:26
22 20 Chudyk Grzegorz M (20)1987M3 (4)POLLKS OCHABY 96Ochaby25:27,604:33,504:28
23 95 Stanny Kuba M (21)1979M3 (5)POLSDGBładnice Dolne25:29,204:35,104:28
24 40 Heller Radosław M (22)1994M2 (5)MGB-M (6)POLBrenna26:05,705:11,604:34
25 12 Broj Marcel M (23)2000M1 (2)POLBROJ TEAM ŹLINICEŹlinice26:28,105:34,004:38
26 85 Podżorski Zenon M (24)1971M4 (10)MGB-M (7)POLHUTA RUNBrenna26:37,005:42,904:40
27 93 Siwczyk Andrzej M (25)1957M6 (1)POLSiła UstrońUstroń26:37,805:43,704:40
28 114 Więzik Michał M (26)1993M2 (6)POLGreg.Fit Bielsko-Biała 26:48,305:54,204:42
29 87 Puchała Michał M (27)1982M3 (6)POLZabrze26:56,106:02,004:43
30 10 Bołoz Damian M (28)1987M3 (7)POLJastrzębie Zdrój 27:06,806:12,704:45
31 111 Balcerzak Sebastian M (29)1989M2 (7)POLGreg.Fit Bielsko-Biała 27:22,106:28,004:48
32 55 krzempek ireneusz M (30)1973M4 (11)MGB-M (8)POLuks brenna-górkiBrenna27:23,706:29,604:48
33 8 Bartków ŁUKASZ M (31)1984M3 (8)POLBB Runners Biesko-Biała27:29,606:35,504:49
34 59 Kusy Rafał M (32)1975M4 (12)POLOlza CieszynMiędzyświeć27:40,506:46,404:51
35 74 Nowicki Dawid M (33)1981M3 (9)MGB-M (9)POLYANOSIK TEAMBrenna27:44,606:50,504:52
36 44 Januszewski Tomasz M (34)1965M5 (3)POLJastrzębie-Zdrój27:46,806:52,704:52
37 105 Wiśniewski Marcin M (35)1998M1 (3)POLRudnik27:49,906:55,804:52
38 117 Zalewski Piotr M (36)1983M3 (10)POLPawłowice27:50,206:56,104:53
39 4 Kanclerz-Januszewska Katarzyna K (3)1966K5 (1)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój27:57,607:03,504:54
40 34 FRANKE TOMASZ M (37)1987M3 (11)POLMikołów28:00,907:06,804:54
41 3 Broj Adrian M (38)1968M4 (13)POLBROJ TEAM ŹLINICEŹlinice28:24,807:30,704:59
42 73 Nowak Mateusz M (39)1990M2 (8)MGB-M (10)POLGórki Wielkie28:54,508:00,405:04
43 57 Kučerka Jakub M (40)1991M2 (9)CZEKasia i KubaTřinec29:05,808:11,705:06
44 76 Orawski Robert M (41)1959M5 (4)POLCzarny KotSkoczów29:20,908:26,805:08
45 29 DUDZIAK MAREK M (42)1979M3 (12)POLBB Runners / DUDIKOMJaworze29:37,708:43,605:11
46 116 Michalik Michał M (43)1987M3 (13)MGB-M (11)POLGórki Wielkie29:42,008:47,905:12
47 98 Švach Janusz M (44)1976M4 (14)POLKatowice30:01,409:07,305:16
48 122 Hulawy Dominika K (4)1993K2 (2)POLIstebna30:14,909:20,805:18
49 43 Janusz Bartłomiej M (45)1985M3 (14)POLBIelsko-BiałaBIelsko-Biała30:46,609:52,505:23
50 25 Cwikla Zbigniew M (46)1971M4 (15)MGB-M (12)POLGorki Male31:02,510:08,405:26
51 83 Podżorska Bożena K (5)1972K4 (1)MGB-K (2)POLHUTA RUNBrenna31:15,510:21,405:29
52 50 Kisiel Michał M (47)1983M3 (15)POLBIelsko-BiałaBIelsko-Biała31:18,810:24,705:29
53 107 Wysocki Tomasz M (48)1976M4 (16)POLRozbiegamy to miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice31:25,310:31,205:30
54 47 Kaptur Wojciech M (49)1947M7 (1)POLKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKIWodzisław Śląski31:27,910:33,805:31
55 80 Piaszczyk Stanisław M (50)1962M5 (5)MGB-M (13)POLGórki Wielkie 31:28,610:34,505:31
56 70 Migacz Maria K (6)1975K4 (2)POLUstroń31:28,710:34,605:31
57 62 Lisoń Kornel M (51)1985M3 (16)MGB-M (14)POLZebrzydka TeamGÓRKI WIELKIE31:34,410:40,305:32
58 125 Szczypka Mateusz M (52)2001M1 (4)POLOlza CieszynCieszyn31:34,810:40,705:32
59 79 Pałka Paweł M (53)1980M3 (17)POLSaint-Gobain SQUADJaworzno31:36,010:41,905:32
60 121 BARCIK MACIEK M (54)1974M4 (17)POLPROKONTECHBIELSKO-BIAŁA31:40,310:46,205:33
61 91 Reinert Aleksandra K (7)1978K3 (2)POLPszczyna31:42,510:48,405:33
62 41 JAKUBOWSKA RENATA K (8)1952K6 (1)POLBielsko-Biała31:48,910:54,805:34
63 11 Broda Łukasz M (55)1982M3 (18)MGB-M (15)POLZebrzydka TeamGÓRKI WIELKIE31:50,110:56,005:35
64 81 Pietrzyk Mariusz M (56)1974M4 (18)MGB-M (16)POLBrenna32:00,511:06,405:36
65 6 Baranowska Agnieszka K (9)1989K2 (3)POL2h59min.plGdańsk32:03,211:09,105:37
66 69 Matyszkowicz Janusz M (57)1958M5 (6)POLGOnimyKęty32:13,211:19,105:39
67 52 KRAUSE Sylwia K (10)1974K4 (3)POLRadlinioki w bieguRadlin32:18,811:24,705:40
68 14 bromboszcz karol M (58)1957M6 (2)POLTruchtacz - MysłowiceKatowice32:38,611:44,505:43
69 53 KRAUSE Dariusz M (59)1973M4 (19)POLRadlinioki w bieguRadlin32:50,311:56,205:45
70 60 LEGOMIŃSKI WERNER M (60)1943M7 (2)POLTruchtacz MysłowiceMYSŁOWICE32:58,212:04,105:47
71 126 Otorowski Bartosz M (61)1984M3 (19)POLCała naprzódGliwice32:58,812:04,705:47
72 130 Widz Kararzyna K (11)1986K3 (3)POLRychwałdek33:00,712:06,605:47
73 110 ZASUCHA Grzegorz M (62)1962M5 (7)POLStowrzyszenie PULS ŚLĄSKAKatowice33:10,812:16,705:49
74 75 Ocylok Adam M (63)1972M4 (20)POLChrono ServiceOświęcim33:27,212:33,105:52
75 96 Stasiak Marcin M (64)2000M1 (5)MGB-M (17)POLGórki Małe33:31,112:37,005:52
76 42 Janik Ilona K (12)1973K4 (4)POLŚwiry StelaChybie33:37,312:43,205:53
77 119 Kozłowski Robert M (65)1978M3 (20)POLUstroń33:37,712:43,605:53
78 48 Kierat Zbigniew M (66)1961M5 (8)MGB-M (18)POLGórki Wielkie33:44,812:50,705:55
79 106 Wysocka Agnieszka K (13)1977K4 (5)POLRozbiegamy to miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice33:47,212:53,105:55
80 92 Reinert Karol M (67)1998M1 (6)POLPszczyna33:59,513:05,405:57
81 51 Kozieł Dariusz M (68)1967M5 (9)MGB-M (19)POLBrenna34:11,213:17,105:59
82 128 Tyka Edward M (69)1943M7 (3)POLBrenna-Górki świetochłowice34:12,713:18,606:00
83 89 PYKA AGNIESZKA K (14)1975K4 (6)POLAmatorWIESZCZĘTA34:16,213:22,106:00
84 101 Urbański Dariusz M (70)1967M5 (10)POLBytów34:22,513:28,406:01
85 35 GRANICA DANI K (15)1973K4 (7)POLDANI Biega bez GranicCieszyn34:40,713:46,606:05
86 103 Wika Sebastian M (71)1975M4 (21)POL40-latek TychyTychy34:42,913:48,806:05
87 97 Surmicki Wojciech M (72)1990M2 (10)POLBielsko-Biała34:45,413:51,306:05
88 54 Krzemień Adrian M (73)1976M4 (22)POLŚLONSKIETAŚMOLOTYJaworze34:53,813:59,706:07
89 104 Wilczek Monika K (16)1959K5 (2)POLParkrun KatowiceKatowice35:07,214:13,106:09
90 36 Greń Janina K (17)1970K4 (8)MGB-K (3)POLHuta RunBrenna35:45,614:51,506:16
91 131 Krzywda Michał M (74)1982M3 (21)POLAdvTrace.comUstroń35:56,815:02,706:18
92 5 ADAMIAK EDYTA K (18)1977K4 (9)POLŚWIRY STELASkoczów36:06,415:12,306:20
93 129 Łoboza Marcin M (75)1980M3 (22)POLGliwice36:07,015:12,906:20
94 49 Kierat Aniela K (19)1961K5 (3)MGB-K (4)POLGórki Wielkie36:27,515:33,406:23
95 21 Cichoń Andrzej M (76)1974M4 (23)MGB-M (20)POLGórki Wielkie36:38,115:44,006:25
96 109 Young Elżbieta K (20)1995K2 (4)MGB-K (5)GBRBlackburn36:41,415:47,306:26
97 72 Niemczyk Katarzyna K (21)1990K2 (5)POLKasia i KubaWisła37:18,016:23,906:32
98 67 Marszalik ANNA K (22)1980K3 (4)POLParkrun KatowiceKatowice37:22,516:28,406:33
99 94 Stanna Ewa K (23)1979K3 (5)POLSDGBładnice Dolne37:24,916:30,806:33
100 65 MADECKA-KOZIEŁ IWONA K (24)1969K4 (10)MGB-K (6)POLBrenna38:17,117:23,006:43
101 113 Sosin Stanislaw M (77)1946M7 (4)POLStadion SlaskiChorzow38:54,118:00,006:49
102 39 Hańba Dorota K (25)1992K2 (6)POLDM System RUNTychy39:23,118:29,006:54
103 64 Macura Dawid M (78)1992M2 (11)POLDM System RUNGoleszów 39:23,518:29,406:54
104 61 LEWICKA BOŻENA K (26)1958K5 (4)POLGOnimyKĘTY39:25,918:31,806:55
105 108 YOUNG Ewa K (27)1964K5 (5)MGB-K (7)POLGórki Wielkie39:28,518:34,406:55
106 22 Cichoń Nikoleta K (28)2000K1 (1)MGB-K (8)POLGórki Wielkie39:29,718:35,606:55
107 56 Kubisty Anna K (29)1970K4 (11)POLParkrun KatowiceOświęcim39:46,818:52,706:58
108 17 Bugiel Roman M (79)1963M5 (11)POL-Tychy/Górki Wielkie41:11,420:17,307:13
109 115 Żywioł Tomasz M (80)1946M7 (5)POLCieszyn41:29,220:35,107:16
110 77 Otorowska Aleksandra K (30)1981K3 (6)POLGliwice45:27,724:33,607:58
DNF 15 Brzezińska Dominika K1982K3POLZabrze
DNS 23 CIECHOMSKA IWONA K1978K3PRTZAWISZA STARA KUŹNIASTARA KUŹNIA
DNS 24 CIECHOMSKI BOGDAN M1951M6POLZAWISZA STARA KUŹNIASTARA KUŹNIA
DNS 26 CYBULSKA DOROTA K1985K3POLZAWISZA STARA KUŹNIAKOTLARNIA
DNS 31 DYBCZYŃSKI TOMASZ M1980M3MGB-MPOLUKS BRENNA-GÓRKIGórki Wielkie
DNS 38 Gumienny MAGDALENA K1978K3POLZAWISZA STARA KUŹNIAKOTLARNIA
DNS 66 Mardzyńska Magdalena K1972K4POLGilowice
DNF 68 MATULA-KISIAŁA Magdalena K1982K3MGB-KPOLGórki Wielkie
DNS 71 MUSIOŁ MICHAŁ M1984M3POLZAWISZA STARA KUŹNIAKOTLARNIA
DNS 84 Zawadzka Anna K1984K3POLMikołów