BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

BiegGazdów.pdf NordicWalking.pdf
Bieg Gazdów na Nosal
Data:
28.06.2017
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem, Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
Bieg Gazdów
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoMetaStrata
1 24 Jamiński Adam M (1)1990POLLudźmierz08:06,7
2 40 Jaworski Zbigniew M (2)197708:13,100:06,4
3 8 Klecha Rafał M (3)1987POLDACZABIEGACZA.PLZakopane08:39,600:32,9
4 37 Stanuch Dariusz M (4)1986POLUKS ORŁY ZAKOPANEZakopane08:51,000:44,3
5 28 Rydziński Patryk M (5)199509:16,201:09,5
6 13 Obrochta Zbigniew M (6)199209:27,301:20,6
7 33 Krzeptowski Jedrek M (7)1994POLHanuśZakopane09:33,301:26,6
8 35 Sułek Wojciech M (8)1981POLZakopane09:41,101:34,4
9 43 Kluś Kamil M (9)1990POLKW ZakopaneZakopane09:44,801:38,1
10 18 Januszyk Iwonka K (1)1992POLKS Kandahar/Dare2B/Alpinka Ski TrabOSWIECIM09:44,901:38,2
11 25 Kubin Ireneusz M (10)1972POLUKS Orły Zakopane Zakopane 09:57,901:51,2
12 14 Kolber Krzysztof M (11)199210:27,902:21,2
13 29 Radziszewski Sławek M (12)1971POLZakopane10:32,202:25,5
14 3 GĄSIENICA ROJ JAN M (13)1985POLZLBZakopane10:40,902:34,2
15 34 Dariusz Ślaga M (14)196510:54,102:47,4
16 21 Bolechowska Dominika K (2)1975POLAttiq Team ZakopaneZakopane11:03,802:57,1
17 23 Bolechowski Dominik M (15)2002POLZKKT ZakopaneZakopane11:22,303:15,6
18 51 Komorowska Nikola K (3)200611:25,603:18,9
19 27 Kubin Liwia K (4)2004POLUlKS Orły ZakopaneZakopane 11:28,703:22,0
20 6 Kułach Maciej M (16)1965POLZakopane11:40,003:33,3
21 19 Bazułka Aleksandra K (5)1995POLKatowice12:01,103:54,4
22 32 Frączysta Weronika K (6)1991POLKościelisko12:13,404:06,7
23 36 Gąsienica-Roj Marcelina K (7)2005POLZLBZakopane12:16,404:09,7
24 38 Szczerba Bartłomiej M (17)1981POLUKS Orły ZakopaneZakopane12:34,704:28,0
25 11 Marszałek Kornelia K (8)1999POLCiche12:38,204:31,5
26 9 Piórek Łukasz M (18)198212:45,704:39,0
27 17 Ostapczuk Piotr M (19)2006POLNowy Targ13:00,704:54,0
28 41 Zabadeusz Małgorzata K (9)1992POLRajsport Active Żelazków 13:01,604:54,9
29 42 KAMIŃSKI SEBASTIAN M (20)1988POLRAJSPORT ACTIVEZDUŃSKA WOLA13:04,104:57,4
30 20 Domagała MONIKA K (10)1986POLRatułów13:06,504:59,8
31 26 Kubin Ewa K (11)1975POLUKS Orły ZakopaneZakopane13:21,005:14,3
32 31 Stec Włodzimierz M (21)1953POLTG Sokół ZakopaneZakopane13:48,405:41,7
33 10 Trzebunia Alicja K (12)1979POLTG Sokół ZakopaneZakopane14:09,806:03,1
34 44 Drogoś Wiktoria K (13)199714:15,606:08,9
35 22 Bolechowski Paweł M (22)2007POLZKKT ZakopaneZakopane14:16,606:09,9
36 39 Rychłowski Tomasz M (23)1980POLChrzanów14:17,706:11,0
37 50 Orski Szymon M (24)199414:44,906:38,2
38 5 Wala Stanisław M (25)1974POLRUNBALLStryszawa14:53,106:46,4
39 12 Zbiciak Grzegorz M (26)1973POLWolność Endrfinom Spiczyn 15:41,407:34,7
40 7 KOTUŁA JERZY M (27)1954POLZAKOPANE16:06,808:00,1
41 16 Ostapczuk Marzena K (14)1977POLNowy Targ16:27,608:20,9
42 49 Feliksiak Piotr M (28)199518:49,010:42,3
43 4 Wala Krzysztof M (29)1970POLRUNBALLStryszawa19:00,110:53,4
44 48 Malepsza Ewa K (15)1976POLUKS Orły ZakopaneZakopane 19:11,211:04,5
45 45 Baczewska Agnieszka K (16)1978POLBiegajacy Świdnik SIEDLISKA DRUGIE 19:18,211:11,5
46 47 Kwak Katarzyna K (17)1975POLZakopane19:21,611:14,9
47 46 Bartocha Agnieszka K (18)1973POLKościelisko19:52,811:46,1