BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

X Maraton Beskidy III Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Data:
04.11.2017
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
X Maraton Beskidów
Dystans: 42.2 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratamin/km15km
1 216 PROBST WOJCIECH M (1)1985M-II (1)POLInov-8 TeamHażlach3:05:17,104:231:04:15,5 (1)
2 54 Faron Robert M (2)1974M-III (1)POLSalco Garmin TeamZalesie3:07:51,702:34,604:271:07:10,8 (5)
3 88 Hetman Radosław M (3)1981M-II (2)POLGrupa NomaxJaworzno3:09:54,204:37,104:301:07:33,8 (6)
4 239 Sedlak Michał M (4)1976M-III (2)POLŁonów3:14:05,508:48,404:351:07:07,5 (4)
5 103 KASZYCA PAWEŁ M (5)1978M-II (3)POLIGLOO BOCHNIAJANKOWICE3:25:21,320:04,204:511:07:07,2 (2)
6 250 SOKOŁOWSKI MAREK M (6)1969M-III (3)POLALPIN SPORT TEAMMysłowice-Wesoła3:27:00,321:43,204:541:11:43,8 (9)
7 322 KOMENDACKI DOMINIK M (7)1978M-II (4)POLMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów 3:27:27,622:10,504:541:11:43,2 (8)
8 256 Stawski Michał M (8)1985M-II (5)POLŁódź3:34:46,729:29,605:051:07:07,4 (3)
9 48 DUDZIK ROBERT M (9)1984M-II (6)POLLIMANOVA HOTELMSZANA DOLNA3:40:42,035:24,905:131:17:09,8 (19)
10 39 Dijokas Marius M (10)1981M-II (7)LTUSzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn3:41:29,936:12,805:141:10:41,7 (7)
11 108 Bryja Wojciech M (11)1973M-III (4)POLKlub Świnek MorskichBielsko Biała3:45:53,840:36,705:211:14:33,8 (12)
12 325 Janik Paulina K (1)1985K-II (1)POL Karkonosz Runing TeamJelenia Góra3:46:55,341:38,205:221:17:23,0 (22)
13 23 Chrapkiewicz Michał M (12)1987M-II (8)POLSBD Energetyk RybnikCieszyn3:47:24,342:07,205:231:12:57,1 (11)
14 247 Słotwiński Damian M (13)1974M-III (5)POLZłoczew3:48:04,242:47,105:241:15:55,3 (18)
15 191 OLSZOWSKI KRZYSZTOF M (14)1976M-III (6)POLMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEMIĘDZYBRODZIE BIALSKIE3:49:14,343:57,205:251:14:58,2 (14)
16 294 Wasztyl Tomasz M (15)1969M-III (7)POLBielsko-Biała 3:50:05,644:48,505:271:17:13,2 (20)
17 67 Gardener Jacek M (16)1966M-IV (1)POLJacekBiega Running TeamWarszawa3:51:14,745:57,605:281:15:12,8 (15)
18 205 Pietrasina Jarosław M (17)1999M-I (1)POLBeskid Express TeamŻywiec3:51:56,746:39,605:291:15:14,9 (16)
19 319 Sztefko Józef M (18)1965M-IV (2)POLultra beskid sportKozy3:54:16,248:59,105:331:14:34,4 (13)
20 15 Bondara Sylwia K (2)1987K-II (2)POLAlpin Sport Team / JBRTWarszawa3:55:00,749:43,605:341:20:01,9 (30)
21 18 Brączyk Krzysztof M (19)1971M-III (8)POLTKKF Wodnik WięcborkWięcbork3:57:31,652:14,505:371:15:32,1 (17)
22 324 Kik Iwona K (3)1985K-II (3)POLDaniel Wosik Tervel TeamKraków3:58:23,953:06,805:381:18:48,0 (23)
23 80 Gražys Vytautas M (20)1967M-IV (3)LTUSzkoła Sportowa NiemenczynNiemenczyn3:59:41,454:24,305:401:24:52,5 (46)
24 290 Waluś Włodzimierz M (21)1960M-IV (4)POLSMS SzczyrkBielsko Biała4:00:06,454:49,305:411:25:22,3 (50)
25 33 Czernek Tomasz M (22)1977M-III (9)POLLipowa4:00:51,055:33,905:421:17:20,3 (21)
26 154 Maczuga Bartłomiej M (23)1987M-II (9)POLMustangi GliwiceGliwice4:02:42,857:25,705:451:21:33,8 (31)
27 186 Nosalik Marek M (24)1965M-IV (5)POLMTAŻYWIEC4:03:23,058:05,905:461:19:15,4 (25)
28 243 Sikora Zbigniew M (25)1978M-II (10)POLStowarzyszenie Pogoria BiegaJaworzno4:04:30,959:13,805:471:19:45,7 (27)
29 31 Knapek Jan M (26)1979M-II (11)POLRadziechowy4:05:38,71:00:21,605:491:19:04,6 (24)
30 263 Styczeń Grzegorz M (27)1971M-III (10)POLPogoria BiegaBytom4:06:12,31:00:55,205:501:19:47,6 (28)
31 68 Gaweł Bogdan M (28)1956M-V (1)POLFestiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-Zaborze4:07:02,51:01:45,405:511:22:50,1 (36)
32 78 Górny Mirosław M (29)1965M-IV (6)POLNUTREND TEAM Bielsko-Biała 4:07:54,91:02:37,805:521:19:38,5 (26)
33 323 Kik Marcin M (30)1985M-II (12)POLKW KrakówKraków4:11:12,71:05:55,605:571:19:59,3 (29)
34 417 Plewniak Jerzy M (31)1953M-V (2)POL40-Latek TychyTychy4:12:05,01:06:47,905:581:28:05,6 (64)
35 296 Widuch Jarek M (32)1986M-II (13)POLPewel Ślemieńska4:12:53,31:07:36,205:591:25:04,8 (48)
36 32 CZARNY Mariusz M (33)1978M-II (14)POLJaworznoŁBCJaworzno4:13:29,41:08:12,306:001:26:22,7 (58)
37 274 Szopa Łukasz M (34)1979M-II (15)POLKB LUPUS OleśnicaOleśnica4:13:49,31:08:32,206:001:29:45,3 (75)
38 160 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (35)1954M-V (3)POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG4:14:34,71:09:17,606:011:24:49,9 (44)
39 212 Pleśniarski Zbigniew M (36)1959M-IV (7)POLKlub Sportowy Grań w KarpaczuKarpacz4:16:11,31:10:54,206:041:24:35,5 (41)
40 168 Mąka Artur M (37)1981M-II (16)POLczęstochowa4:16:24,41:11:07,306:041:21:35,8 (32)
41 5 Bernacki Eugeniusz M (38)1963M-IV (8)POLGPRS HydrokopGliwice4:16:37,71:11:20,606:041:27:14,7 (61)
42 81 Gruszczyński Dariusz M (39)1968M-III (11)POLKB Spartakus BełchatówBełchatów4:16:38,81:11:21,706:041:28:30,4 (69)
43 238 Sawicki Lucjan M (40)1976M-III (12)POLŻywiecŻywiec4:17:44,41:12:27,306:061:23:23,8 (38)
44 167 MAZUREK ARTUR M (41)1970M-III (13)POLKaczmarek ElectricCzarny Bór4:20:22,11:15:05,006:101:23:07,3 (37)
45 147 Łaganowski Adam M (42)1978M-II (17)POLSidor TEAMWarszawa4:22:34,11:17:17,006:131:30:31,5 (84)
46 176 Mulewski Bogdan M (43)1973M-III (14)POLBiegam Bo PonieważZabrze4:22:50,11:17:33,006:131:34:28,4 (118)
47 17 Bożek Artur M (44)1985M-II (18)POLCidry LotajomBytom4:24:03,01:18:45,906:151:22:48,7 (35)
48 64 Gałek Aleksander M (45)1983M-II (19)POLpragmatiq.plPoznań4:24:06,51:18:49,406:151:30:20,0 (81)
49 225 Religa Andrzej M (46)1979M-II (20)POLHecznarowice4:24:44,51:19:27,406:161:25:48,1 (52)
50 289 Wajerowski Krzysztof M (47)1979M-II (21)POLKB LUPUS OleśnicaOleśnica4:25:22,31:20:05,206:171:29:44,4 (73)
51 259 STREIT DAWID M (48)1985M-II (22)POLBIELSKO-BIAŁA4:25:28,61:20:11,506:171:22:07,6 (33)
52 197 Parwa Michał M (49)1985M-II (23)POLn.p.m.Dziekanowice4:25:45,21:20:28,106:171:29:44,9 (74)
53 184 Nierada Marcin M (50)1983M-II (24)POLKatowice4:26:29,21:21:12,106:181:25:54,0 (54)
54 128 Kucharczyk Tomasz M (51)1989M-I (2)POL Klub Szafa Biegacza Team4:26:51,31:21:34,206:191:22:23,6 (34)
55 86 HANKUS ŁUKASZ M (52)1981M-II (25)POLŻywiec4:28:14,61:22:57,506:211:26:16,7 (57)
56 8 Bieniecka Anna K (4)1979K-II (4)POLAlpin Sport Team/OTK RzeźnikGliwice4:28:31,91:23:14,806:211:27:35,0 (62)
57 234 Rzechuła Sławomir M (53)1964M-IV (9)POLBielsko - BiałaBielsko Biała4:28:33,11:23:16,006:211:26:34,0 (59)
58 110 Kocierz Piotr M (54)1975M-III (15)POLks Halny Wegierska GorkaZywiec4:28:37,51:23:20,406:211:35:27,4 (132)
59 237 Sawicki Marcin M (55)1983M-II (26)POLBydgoszcz4:28:55,31:23:38,206:221:23:37,1 (39)
60 129 KUCHTA MIROSŁAW M (56)1964M-IV (10)POLKatowiceKATOWICE4:29:02,31:23:45,206:221:24:50,2 (45)
61 6 Białek Olaf M (57)1965M-IV (11)POLmegatel . com . plKrakow4:29:26,61:24:09,506:231:36:08,5 (136)
62 202 Pastuszka Piotr M (58)1964M-IV (12)POLBielsko-Biała4:30:00,91:24:43,806:231:28:29,7 (68)
63 265 Sułkowski Paweł M (59)1983M-II (27)POLVISEGRAD MARATON RYTROLimanowa4:30:20,11:25:03,006:241:26:13,8 (55)
64 280 TKACZ JAREK M (60)1974M-III (16)POLRENAULT WEKTOR TEAMDANKOWICE4:30:31,71:25:14,606:241:28:11,7 (65)
65 131 Kumorek Mariusz M (61)1987M-II (28)POLŁekawica4:31:10,31:25:53,206:251:26:16,0 (56)
66 260 STRZĄDAŁA MICHAŁ M (62)1979M-II (29)POLSTUDZIONKA4:31:36,11:26:19,006:261:24:47,4 (43)
67 320 Stopka Jan M (63)1981M-II (30)POLKs Halny Węgierska GórkaCięcina4:31:44,51:26:27,406:261:31:33,6 (93)
68 98 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M (64)1960M-IV (13)POL366 WITUNIAWITUNIA4:31:44,61:26:27,506:261:30:59,5 (88)
69 282 Tomaszek Jarosław M (65)1969M-III (17)POLKT ŻywiecŻywiec4:32:02,21:26:45,106:261:31:39,9 (94)
70 298 Winiarska Magda K (5)1980K-II (5)NLDSomeren4:32:09,11:26:52,006:261:28:22,9 (66)
71 261 STRZELECKI ZBIGNIEW M (66)1956M-V (4)POLKORZYBSKIE REKINYKORZYBIE4:32:09,51:26:52,406:261:33:02,1 (103)
72 271 Szendera Józef M (67)1980M-II (31)POLStudzionka4:32:12,61:26:55,506:271:25:50,0 (53)
73 240 Serafin Dariusz M (68)1969M-III (18)POLKlub Biegacza FartlekWisła Mała4:33:21,61:28:04,506:281:29:11,9 (72)
74 300 Wiśniewski Tomasz M (69)1980M-II (32)POLSBD Energetyk RybnikJastrzębie Zdrój4:33:37,31:28:20,206:291:28:47,1 (70)
75 317 ZYZAŃSKI PAWEL M (70)1976M-III (19)POLRADZIECHOWY4:34:07,21:28:50,106:291:24:25,1 (40)
76 117 Kołtysz Roman M (71)1981M-II (33)POLMyszków4:35:01,61:29:44,506:311:12:23,2 (10)
77 278 Szymonski Marek M (72)1975M-III (20)POLZywiec4:35:59,61:30:42,506:321:26:36,8 (60)
78 38 Dettlaff Patrycja K (6)1983K-II (6)POLDREAM RUNWilcza Góra4:36:40,41:31:23,306:331:30:32,6 (85)
79 79 Górski Marian M (73)1957M-V (5)POLKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaSolec Kujawski4:37:22,31:32:05,206:341:34:01,1 (114)
80 207 Piękoś Kamil M (74)1986M-II (34)POLKB Maratończyk DębicaDębica4:37:59,41:32:42,306:351:35:17,1 (127)
81 42 Doczekalski Jarosław M (75)1971M-III (21)POLK.B.Fartlek K.B. JyskJastrzębie-Zdrój4:38:15,11:32:58,006:351:27:39,2 (63)
82 192 Opaliński Michał M (76)1989M-I (3)POLKlub Biegacza Maratończyk DębicaPustynia4:39:44,91:34:27,806:371:30:29,8 (83)
83 45 Batormna Aleksander K (7)1983K-II (7)POLBędzin4:40:21,31:35:04,206:381:33:59,1 (113)
84 140 Leziak Wojciech M (77)1968M-III (22)POLFŁT KraśnikWilkołaz4:40:24,51:35:07,406:381:30:57,9 (86)
85 314 Zawadzki Mariusz M (78)1981M-II (35)POLKraków4:40:57,01:35:39,906:391:32:15,1 (95)
86 47 Dudziak Dorota K (8)1986K-II (8)POLKraków4:40:57,01:35:39,906:391:32:16,7 (96)
87 22 Cabaj Przemysław M (79)1984M-II (36)POLSaint Gobain-SquadJaworzno4:42:03,31:36:46,206:411:25:24,7 (51)
88 326 Karpiński Konrad M (80)1978M-II (37)POLOlkusz4:42:51,31:37:34,206:421:30:06,4 (78)
89 122 Kozik Bartłomiej M (81)1977M-III (23)POLGliwice4:44:07,11:38:50,006:431:36:34,7 (139)
90 44 Domański Jerzy M (82)1960M-IV (14)POLOtwock4:44:22,01:39:04,906:441:34:22,0 (117)
91 43 Domagała Kamil M (83)1991M-I (4)POLNight Runners Zabrzezabrze4:44:23,41:39:06,306:441:36:47,8 (143)
92 10 Bladocha Andrzej M (84)1961M-IV (15)POLakb knurówknurów4:44:33,11:39:16,006:441:31:14,4 (92)
93 182 Niedbał Adam M (85)1976M-III (24)POLSilesia Nordic TeamSiewierz4:44:38,11:39:21,006:441:28:56,2 (71)
94 312 Zahuta Arkadiusz M (86)1982M-II (38)POLNight RunnersZabrze4:44:43,21:39:26,106:441:36:48,0 (144)
95 229 Ruta Maciej M (87)1977M-III (25)POLVera Running TeamŁódź4:45:31,51:40:14,406:451:31:07,3 (89)
96 127 Kubica Adam M (88)1978M-II (39)POLPędzące Nożyce BystraBystra4:45:48,11:40:31,006:461:35:34,9 (134)
97 120 Kot Remigiusz M (89)1973M-III (26)POLRM Tri TeamBielsko-Biała4:45:54,21:40:37,106:461:34:53,6 (121)
98 233 Rząsa Paweł M (90)1967M-IV (16)POLYmca triathlon KrakówKraków4:46:17,31:41:00,206:471:41:43,6 (176)
99 89 Horowski Tomasz M (91)1972M-III (27)POLUrodzeni biegacze bornrunners.plTychy4:46:20,61:41:03,506:471:33:43,0 (105)
100 119 Konik Grzegorz M (92)1969M-III (28)POLOKB Zadyszka / KS KandaharPrzeciszów4:46:25,31:41:08,206:471:25:11,1 (49)
101 146 Łabudzki Dariusz Jacek M (93)1960M-IV (17)POLTSA SandomierzSandomierz4:46:25,71:41:08,606:471:30:59,4 (87)
102 69 Gawlas Zbigniew M (94)1978M-II (40)POL NIEZALEŻNY Brenna4:47:04,91:41:47,806:481:32:54,7 (101)
103 102 Karwowski Michał M (95)1981M-II (41)POLEpoka Nordica ŁódźŁódź4:47:40,01:42:22,906:491:36:43,4 (141)
104 206 Pietrzak Jan M (96)1988M-I (5)POLZnajomi sędziegoWrocław4:48:54,51:43:37,406:501:32:31,5 (97)
105 36 Dejewska Arleta K (9)1983K-II (9)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój4:49:27,51:44:10,406:511:36:55,6 (147)
106 71 Giżyński Damian M (97)1984M-II (42)POLGB Galopujące ŚlimakiJastrzębie Zdrój 4:49:29,01:44:11,906:511:36:54,5 (146)
107 236 Sapeta Marcin M (98)1975M-III (29)POLQrak TeamRadziechowy4:49:39,61:44:22,506:511:36:17,2 (138)
108 12 Błachut Tomasz M (99)1993M-I (6)POLzdążyć przed śmierciąRadziechowy4:49:40,71:44:23,606:511:37:27,7 (150)
109 230 RUTA Tadeusz M (100)1950M-V (6)POLWBK META LubliniecDobra Nowiny4:50:17,51:45:00,406:521:37:40,6 (152)
110 255 Stawski Dariusz M (101)1957M-V (7)POLKB Arturówek ŁódzŁódz4:50:17,51:45:00,406:521:33:05,1 (104)
111 144 Lorenz Marcin M (102)1971M-III (30)POLGB Galopujące ŚlimakiJastrzębie Zdrój4:50:40,41:45:23,306:531:30:16,6 (80)
112 217 Prozorowski Wiesław M (103)1968M-III (31)POLMaraton LesznoLeszno4:50:53,41:45:36,306:531:37:31,6 (151)
113 295 Wiącek Paweł M (104)1979M-II (43)POLTeam eDokumentyBielsko-Biała4:51:09,51:45:52,406:531:36:43,7 (142)
114 118 Konarski Maciej M (105)1980M-II (44)POLKonar Na Krańcu ŚwiataPodkowa Leśna4:51:20,31:46:03,206:541:35:01,8 (125)
115 85 HAMELA KRZYSZTOF M (106)1960M-IV (18)POLAWSA TEAMCHORZÓW4:51:44,51:46:27,406:541:30:23,3 (82)
116 50 DUL MAGDALENA K (10)1982K-II (10)POLFAMILY TEAMJELENIA GÓRA4:52:13,31:46:56,206:551:31:09,4 (91)
117 244 Skibe Tomasz M (107)1973M-III (32)POLOpel Active TeamRuda Śląska4:52:24,81:47:07,706:551:29:59,7 (76)
118 37 Dejewski Jakub M (108)1984M-II (45)POLGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJastrzębie-Zdrój4:52:44,21:47:27,106:561:30:16,4 (79)
119 193 OSKIERKO ROMAN M (109)1961M-IV (19)POLLubsko4:52:55,81:47:38,706:561:35:17,7 (128)
120 316 Zientek Damian M (110)1961M-IV (20)POLCidry Lotajom Radzionków4:53:34,11:48:17,006:571:32:52,8 (99)
121 177 Murawicz Grzegorz M (111)1961M-IV (21)POLPodlesie4:53:34,61:48:17,506:571:36:16,4 (137)
122 301 Witczak Jolanta K (11)1966K-IV (1)POLTarnowo Podgórne - Poziom wyżejLusowo4:53:54,21:48:37,106:571:34:37,4 (119)
123 53 Dziedzina Daniel M (112)1984M-II (46)POLEPIC TEAM™Rabka-Zdrój4:53:55,11:48:38,006:571:33:45,8 (108)
124 276 Szwedka Piotr M (113)1969M-III (33)POLKlub Szafa Biegacza Team4:54:01,91:48:44,806:581:24:58,3 (47)
125 74 GOLEC RYSZARD M (114)1969M-III (34)POLKT ŻywiecŻywiec4:54:14,21:48:57,106:581:38:05,7 (154)
126 94 Jażdżewski Sebastian M (115)1981M-II (47)POLKlub Biegacza GOCH BytówUgoszcz4:56:05,41:50:48,307:001:45:34,0 (198)
127 224 Reglińska Joanna K (12)1988K-I (1)POLKlub Biegacza GOCH BytówBytów4:56:05,61:50:48,507:001:45:35,1 (199)
128 199 Pasterczyk Dariusz M (116)1973M-III (35)POLMUKS Podkarpacie JedliczeJedlicze4:56:15,41:50:58,307:011:40:55,8 (168)
129 249 Soiński Artur M (117)1986M-II (48)POLPress-Glass Biegamy i WspieramyTychy4:56:24,01:51:06,907:011:32:34,8 (98)
130 62 GAJEK ARTUR M (118)1976M-III (36)POLKORZYBSKIE REKINYKĘPICE4:56:35,91:51:18,807:01
131 172 Misiewicz Tomasz M (119)1979M-II (49)POLniezrzeszonyKrosno4:56:59,01:51:41,907:021:33:55,0 (111)
132 299 Winiarski Radek M (120)1975M-III (37)NLDPolacy biegając w NLSomeren4:57:07,01:51:49,907:021:34:48,0 (120)
133 137 Lasota Mirosław M (121)1953M-V (8)POLWałcz4:57:58,51:52:41,407:031:33:58,2 (112)
134 24 Chuda Aneta K (13)1980K-II (11)POLWrocław4:58:29,91:53:12,807:041:36:35,7 (140)
135 183 NIEDŹWIECKI MAREK M (122)1959M-IV (22)POLSKIPARK WYSOWA-ZDRÓJGORLICE4:58:46,01:53:28,907:041:35:03,5 (126)
136 198 Pasierb Łukasz M (123)1983M-II (50)POLpolska kowbojkaCzęstochowa4:58:53,51:53:36,407:041:37:10,0 (148)
137 213 Pobłocki Jan M (124)1957M-V (9)POLGrupa Trójmiasto/Spartanie DzieciomGdańsk4:59:11,01:53:53,907:051:49:06,7 (218)
138 4 BASEK MARTA K (14)1974K-III (1)POLHRmax ŻoryŻory4:59:30,71:54:13,607:051:38:10,6 (155)
139 130 KUGLARZ SZYMON M (125)1973M-III (38)POLMotointegrator running teamWodzisław Śląski 5:00:17,71:55:00,607:061:38:16,5 (156)
140 204 Piechota Arkadiusz M (126)1985M-II (51)POLKlub Sportowy M.E.T.A.Rydułtowy5:00:42,51:55:25,407:071:38:50,7 (157)
141 124 Krapf Cayne M (127)1986M-II (52)DEUMainschleife LaufgruppeVolkach5:00:48,11:55:31,007:071:24:38,2 (42)
142 13 Kotaś Beata K (15)1983K-II (12)POLKraków5:01:03,41:55:46,307:081:39:57,6 (164)
143 165 Augustyński Sylwester M (128)1981M-II (53)POLMarkiewicz TeamAndrychow5:01:04,01:55:46,907:081:39:56,9 (163)
144 132 KUPCZAK BEATA K (16)1991K-I (2)POLŻabnica5:01:18,81:56:01,707:081:43:23,9 (187)
145 203 Patyna Ewa K (17)1969K-III (2)NLDPolacy Biegają w NLBeverwijk5:01:39,41:56:22,307:081:32:59,7 (102)
146 284 Tyczka GABRIEL M (129)1962M-IV (23)POLCidry lotajomRadzionków5:01:47,21:56:30,107:091:33:46,1 (110)
147 116 Kołodziej Mateusz M (130)1983M-II (54)POLKatowice 5:02:02,31:56:45,207:091:31:08,8 (90)
148 258 Stopka Marek M (131)1985M-II (55)POLBeskid InstrumentsCięcina5:02:02,71:56:45,607:091:34:04,4 (115)
149 232 Ryba Piotr M (132)1981M-II (56)POLKB Maratończyk Dębica Dębica 5:02:37,61:57:20,507:101:35:19,9 (129)
150 598 Piech Michał M (133)1976M-III (39)POL5:03:22,81:58:05,707:111:43:02,8 (184)
151 25 Cieniuszek Izabella K (18)1979K-II (13)POLPruszków5:03:28,61:58:11,507:111:42:25,0 (180)
152 248 SOBCZYK Łukasz M (134)1975M-III (40)POLKołobrzeg BiegaKołobrzeg5:05:33,02:00:15,907:141:28:28,2 (67)
153 279 Świerżowski Maciej M (135)1979M-II (57)POLŻywiec5:05:45,02:00:27,907:141:32:53,7 (100)
154 211 Piwiszkis Barbara K (19)1980K-II (14)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój5:06:18,32:01:01,207:151:50:41,9 (231)
155 49 Dul Wiesław M (136)1952M-V (10)POLFAMILY TEAMJelenia Góra5:06:54,12:01:37,007:161:42:27,3 (181)
156 189 Olbryś Stanisław Adam M (137)1967M-IV (24)POLKB LegionowoNasielsk5:07:19,92:02:02,807:161:41:11,3 (172)
157 269 Szczerba Andrzej M (138)1972M-III (41)POLKaziki Kazimierz GórniczySosnowiec5:07:28,32:02:11,207:171:44:25,0 (191)
158 293 Waszak Karol M (139)1989M-I (7)POLKORZYBSKIE REKINYKĘPICE5:07:57,22:02:40,107:171:36:51,9 (145)
159 59 Flis Dariusz M (140)1967M-IV (25)POLOlimp ZabrzeZabrze5:08:29,92:03:12,807:181:34:56,5 (123)
160 75 GOLEC ALEKSANDRA K (20)1970K-III (3)POLPTTK ŻywiecŻywiec5:10:59,02:05:41,907:221:45:40,2 (203)
161 70 GELETA MAREK M (141)1961M-IV (26)POLKRAKÓW5:14:15,92:08:58,807:261:37:41,2 (153)
162 77 GORCZEWSKA RENATA K (21)1970K-III (4)POLKS ISKRA RYBARZOWICERybarzowice5:14:18,62:09:01,507:261:46:07,4 (206)
163 58 Fijak Jerzy M (142)1956M-V (11)POLK.S. Halny Węgierska GórkaBielsko-Biała5:14:24,02:09:06,907:271:35:22,3 (130)
164 139 Lech Jacek M (143)1978M-II (58)POLULTRA DIBAŁY TEAM LUBRZAŚwiebodzin5:14:26,02:09:08,907:271:46:16,0 (208)
165 291 Wardyński Jarosław M (144)1971M-III (42)POLŚwiat Maratończyka KożuchówPodbrzezie Dolne5:14:27,02:09:09,907:271:46:13,6 (207)
166 106 KĘPIŃSKI HENRYK M (145)1953M-V (12)POLKB Spartakus BełchatówBelchatów5:14:31,02:09:13,907:271:40:03,8 (165)
167 311 Zaborowska Urszula K (22)1962K-IV (2)POLKb Goch BytówBorzytuchom5:14:31,42:09:14,307:271:45:35,6 (200)
168 101 Karkowska Wiesława K (23)1960K-IV (3)POLBaranowo5:14:35,42:09:18,307:271:45:36,1 (201)
169 57 Fiega Ryszard M (146)1958M-IV (27)POLMaraton GorliceGorlice5:14:53,72:09:36,607:271:40:54,9 (167)
170 100 Kaminski Mateusz M (147)1993M-I (8)POLCidry LotajomRadzionków5:15:39,12:10:22,007:281:33:45,2 (106)
171 65 Gałęziok Adrian M (148)1985M-II (59)POLCIDRY LOTAJOM Radzionków5:15:39,32:10:22,207:281:33:45,7 (107)
172 285 Tyczka Wojciech M (149)1993M-I (9)POLCidry lotajomRadzionków5:15:39,92:10:22,807:281:33:45,9 (109)
173 302 WODEJKO ARTUR M (150)1976M-III (43)POLTBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKI5:15:43,52:10:26,407:281:36:03,0 (135)
174 251 Sosinowski - Mróz Tomasz M (151)1980M-II (60)POLBytom5:15:54,32:10:37,207:291:39:45,8 (162)
175 3 Banaś Radosław M (152)1982M-II (61)POLBogatynia5:16:40,42:11:23,307:301:41:31,2 (175)
176 252 Sosna Kazimierz M (153)1959M-IV (28)POLBieruń5:17:04,52:11:47,407:301:38:52,8 (158)
177 148 Łakomski Marcin M (154)1973M-III (44)POLWodzisław Śląski5:17:36,22:12:19,107:311:45:15,7 (197)
178 303 Wojciechowska Katarzyna K (24)1977K-III (5)POLTSA SandomierzSandomierz5:18:07,52:12:50,407:321:39:25,3 (160)
179 136 KWIATKOWSKI WOJCIECH M (155)1983M-II (62)POLTSA SandomierzSzczytniki5:18:07,62:12:50,507:321:39:03,4 (159)
180 174 Motyka Agata K (25)1965K-IV (4)POLŻabnica5:18:25,42:13:08,307:321:43:17,0 (185)
181 107 Kliś Kamil M (156)1994M-I (10)POLRadziechowy5:18:47,52:13:30,407:331:37:27,6 (149)
182 185 Nikiel Marcin M (157)1978M-II (63)POLNiezrzeszonyBielsko - Biała5:18:51,02:13:33,907:331:42:03,3 (179)
183 83 Gwóźdź Kamil M (158)1989M-I (11)POLTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA ROWięcbork5:19:16,32:13:59,207:331:43:45,9 (188)
184 283 Turbak Paweł M (159)1999M-I (12)POLBzioniu TeamSulęcin5:19:29,32:14:12,207:341:34:59,2 (124)
185 60 FOJCIK ASIA K (26)1977K-III (6)POLSBD ENERGETYK RYBNIKRybnik5:20:38,42:15:21,307:351:41:21,7 (174)
186 318 Żmuda Krzysztof M (160)1976M-III (45)POLKS M.E.T.A.Gorzyczki5:20:39,32:15:22,207:351:41:21,6 (173)
187 123 Kozłowski Wojtek M (161)1968M-III (46)POLWojtek z KrakowaKraków5:20:49,12:15:32,007:361:42:49,7 (183)
188 162 Małkowski Bogdan M (162)1968M-III (47)POLSPARTANIE DZIECIOMMurów5:20:57,32:15:40,207:361:40:57,8 (170)
189 126 Król Adam M (163)1960M-IV (29)POLSpartanie DzieciomOpole5:20:57,42:15:40,307:361:40:57,2 (169)
190 155 Maczuga Monika K (27)1988K-I (3)POLMustangi GliwiceGliwice5:21:25,72:16:08,607:371:49:27,2 (220)
191 190 Oleksy Jarosław M (164)1959M-IV (30)POLKS Forrest Limanowa Tymbark5:22:22,52:17:05,407:381:48:37,0 (216)
192 196 Palkij Aleksandra K (28)1987K-II (15)POLKS Forrest Limanowa Dobra5:22:22,72:17:05,607:381:48:39,3 (217)
193 220 PRYSZCZ MIROSŁAW M (165)1977M-III (48)POLRuda Śląska5:22:32,12:17:15,007:381:30:00,6 (77)
194 223 Rączka Jarosław M (166)1971M-III (49)POLPGB SPORTOWA PACZKAŻywiec5:23:24,82:18:07,707:391:35:25,3 (131)
195 187 Nowak Agnieszka K (29)1979K-II (16)POLPogoria BiegaSosnowiec5:23:26,12:18:09,007:391:45:37,3 (202)
196 20 Brzózka Norbert M (167)1974M-III (50)POLPogoria BiegaDąbrowa Górnicza5:23:26,52:18:09,407:391:45:47,7 (204)
197 257 Stolarczyk Anna K (30)1977K-III (7)POLPogoria BiegaSosnowiec5:23:26,62:18:09,507:391:45:48,1 (205)
198 306 WOŹNIAK JANUSZ M (168)1963M-IV (31)POLPORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN5:24:14,92:18:57,807:411:40:37,9 (166)
199 93 Jastrzembski Edmund M (169)1972M-III (51)POLSilesia Marathon teamBydgoszcz5:24:33,72:19:16,607:411:44:29,1 (192)
200 286 Tyrlk Barbara K (31)1990K-I (4)POLŻabnica5:26:31,12:21:14,007:441:49:30,5 (225)
201 161 Małkiewicz Dariusz M (170)1974M-III (52)POLPGB Sportowa PaczkaKatowice5:26:53,52:21:36,407:441:34:20,7 (116)
202 288 Urbański Józef M (171)1958M-IV (32)POLKKB Mosir KrosnoKrosno5:27:40,22:22:23,107:451:47:48,2 (213)
203 150 ŁASEK DARIUSZ M (172)1960M-IV (33)POLZNAJOMI SĘDZIEGOGŁOGÓW5:27:57,62:22:40,507:461:45:14,9 (196)
204 152 Łyscarz Józef M (173)1980M-II (64)POLwskrzeszenie nic maratonuKatowice5:28:55,42:23:38,307:471:47:40,6 (212)
205 111 Koczur Wiesław M (174)1978M-II (65)POLPędzące Nożyce BystraKozy5:29:57,52:24:40,407:491:35:34,6 (133)
206 321 Maciejewski Bogusław M (175)1958M-IV (34)POLKwidzyń5:30:30,72:25:13,607:491:56:19,9 (258)
207 264 Suchodolski Konrad M (176)1986M-II (66)POLGodziszka5:30:54,12:25:37,007:501:43:59,0 (190)
208 99 Kałus Ewa K (32)1978K-II (17)POLHRmax ŻoryŻory 5:30:54,62:25:37,507:501:43:58,3 (189)
209 96 Józefiak Mateusz M (177)1984M-II (67)POLPszczółki5:32:06,62:26:49,507:521:54:26,4 (246)
210 171 Mirocha Mariusz M (178)1986M-II (68)POLRM Tri TeamWieliczka5:32:37,52:27:20,407:521:34:54,1 (122)
211 231 RUTKOWSKI Marian M (179)1947M-VI (1)POLŚwiat Maratończyka KożuchówKożuchów5:32:49,92:27:32,807:531:46:28,4 (209)
212 105 Kazanowski Marcin M (180)1977M-III (53)POLOfiary KamieńcaKamieniec5:33:21,12:28:04,007:531:39:44,9 (161)
213 267 Sypniewska Hanna K (33)1954K-V (1)POLSpartanie Dzieciom/ Golden TeamGdynia5:34:29,82:29:12,707:551:50:36,7 (230)
214 215 Potoczny Mirosław M (181)1974M-III (54)POLZ bieganiem mi do twarzy Jaworzno5:34:38,92:29:21,807:551:49:29,9 (223)
215 46 Suchan Andrzej M (182)1982M-II (69)POLZ bieganiem mi do twarzyKraków5:34:39,42:29:22,307:551:49:29,6 (222)
216 245 Slotała Dariusz M (183)1962M-IV (35)POLKlub 366Zakrzewo5:34:54,82:29:37,707:561:43:22,5 (186)
217 180 Mżyk Marek M (184)1964M-IV (36)POLBielsko Biała5:36:12,42:30:55,307:581:40:59,9 (171)
218 253 Gibaszewska Justyna K (34)1976K-III (8)POLNight Runners ZabrzeZABRZE5:36:31,92:31:14,807:581:51:00,8 (234)
219 82 Gunia Mariusz M (185)1965M-IV (37)POLZADYSZKA OświęcimOświęcim5:37:53,12:32:36,008:001:47:15,7 (210)
220 97 Kalinowska Jolanta K (35)1969K-III (9)POLBielsko-Biała5:38:38,02:33:20,908:011:48:30,4 (214)
221 201 Pastuszka Wiesław M (186)1952M-V (13)POLMaratończyk LubskoLubsko5:39:10,62:33:53,508:021:42:02,6 (178)
222 222 Rabenda Tomasz M (187)1969M-III (55)POLMaratończyk LubskoDłużek 5:39:10,72:33:53,608:021:42:02,0 (177)
223 142 Lorek Marek M (188)1975M-III (56)POLKB Maratończyk DębicaDębica5:41:38,82:36:21,708:051:47:36,9 (211)
224 55 Fiałkowski Łukasz M (189)1979M-II (70)POLGdańsk5:44:33,62:39:16,508:091:54:25,7 (245)
225 51 Duray Beniamin M (190)1981M-II (71)POLStraszyn5:44:37,32:39:20,208:091:54:27,2 (247)
226 164 Mardzyński Dariusz M (191)1964M-IV (38)POLOpel Active TeamMiedźna/Gilowice5:45:49,22:40:32,108:111:55:35,2 (255)
227 169 Mędrala Czesław M (192)1946M-VI (2)POLSuper Maraton 100Bielsko - Biała5:45:56,92:40:39,808:111:51:54,1 (235)
228 305 WOŁOSZYN RYSZARD M (193)1966M-IV (39)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA5:46:13,92:40:56,808:121:50:16,3 (227)
229 287 Urbanek Małgorzata K (36)1977K-III (10)POLWapienicki team Bielsko biała 5:46:14,72:40:57,608:121:50:13,5 (226)
230 73 Gnaś Anna K (37)1983K-II (18)POLDrużyna kobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój5:47:02,42:41:45,308:131:50:43,0 (233)
231 275 Sztabla Liliana K (38)1975K-III (11)POLKlub Biegacza FartlekJastrzębie-Zdrój5:47:02,52:41:45,408:131:50:42,8 (232)
232 181 Namiota Urszula K (39)1960K-IV (5)POLMaratończyk DębicaDębica5:48:33,42:43:16,308:151:44:39,6 (194)
233 138 Lasota Irena K (40)1951K-V (2)POLWałcz5:48:53,82:43:36,708:161:51:55,9 (236)
234 141 Litwin Sławomir M (194)1976M-III (57)POLPogoria BiegaSosnowiec5:48:58,32:43:41,208:161:52:37,9 (239)
235 34 Czerniawska Beata K (41)1976K-III (12)POLNutrend Biega Bielsko-Biała5:49:17,62:44:00,508:161:58:45,1 (264)
236 112 Kohut Sebastian M (195)1982M-II (72)POLWapienicki TeamBielsko-Biała5:49:17,82:44:00,708:161:58:43,4 (263)
237 159 Malicka ANGELIKA K (42)1983K-II (19)POLGrupa Jura.pl ROKITNO SZLACHECKE 5:49:34,42:44:17,308:171:45:14,6 (195)
238 241 Sewina Dominik M (196)1978M-II (73)POLKarate Tsunami BydgoszczBydgoszcz5:49:42,92:44:25,808:171:54:48,8 (252)
239 166 Matejczyk Michał M (197)1983M-II (74)POLSUMA ArchitektówKraków5:49:54,52:44:37,408:171:44:38,9 (193)
240 52 Dziedzic Izabela K (43)1982K-II (20)POLGdańsk5:50:27,72:45:10,608:181:54:46,7 (250)
241 2 Asayevich Roman M (198)1964M-IV (40)BLRAmatarMinsk5:50:27,72:45:10,608:181:55:29,1 (253)
242 35 Darowski Dariusz M (199)1972M-III (58)POLDachy PolskieKsięginice5:50:27,92:45:10,808:181:54:47,6 (251)
243 309 Wypenda Paweł M (200)1991M-I (13)POLNight RunnersZabrze5:51:13,72:45:56,608:191:42:32,8 (182)
244 157 MAJKRZAK MARIUSZ M (201)1976M-III (59)POLFUNDACJA PoCancerowaniSUCHA BESKIDZKA5:52:15,12:46:58,008:201:48:32,2 (215)
245 143 Lorek Anna K (44)1976K-III (13)POLKB Maratończyk DębicaDębica5:52:34,32:47:17,208:211:56:47,9 (262)
246 170 Mikulska Aneta K (45)1979K-II (21)POLOkuniew5:52:49,02:47:31,908:212:02:06,6 (269)
247 315 Zdynowski Stanisław M (202)1996M-I (14)POLKS Halny Węgierska GórkaŻywiec5:53:37,62:48:20,508:221:49:27,9 (221)
248 254 Starowicz Malgorzata K (46)1977K-III (14)POLMilowka5:53:44,22:48:27,108:221:56:12,5 (257)
249 195 Pakuła Paweł M (203)1975M-III (60)POLCidry Lotajom Radzionków 5:53:46,02:48:28,908:221:56:22,4 (259)
250 208 Piontek Andrzej M (204)1965M-IV (41)POLCIDRY LOTAJOMBytom5:55:04,42:49:47,308:241:55:31,9 (254)
251 307 Woźniak Marek M (205)1964M-IV (42)POLPogoria biegaWojkowice6:00:17,22:55:00,108:321:52:36,3 (238)
252 121 Kowalczyk Wojciech M (206)1961M-IV (43)POLKB Spartakus BełchatówBełchatów6:00:56,92:55:39,808:331:59:45,9 (266)
253 11 Blaszke Beata K (47)1973K-III (15)POLGliwice6:03:35,52:58:18,408:361:49:07,5 (219)
254 115 Kołaczek Katarzyna K (48)1980K-II (22)POLBB RunnersBielsko Biała6:05:05,92:59:48,808:391:55:39,2 (256)
255 1 Adamowski Jacek M (207)1977M-III (61)POLNight Runners GliwiceGliwice6:05:06,82:59:49,708:391:49:30,0 (224)
256 221 Przybyła Adam M (208)1976M-III (62)POLWolfMoto TeamŁódź 6:09:17,73:04:00,608:451:56:44,4 (261)
257 218 Prudel Leszek M (209)1976M-III (63)POLRybnik6:09:17,93:04:00,808:451:56:43,8 (260)
258 76 Golec Katarzyna K (49)1994K-I (5)POLPolitechnika ŚląskaŻywiec6:09:20,23:04:03,108:452:03:31,3 (273)
259 228 Róg Marek M (210)1975M-III (64)POLŁomianki 6:09:29,33:04:12,208:451:54:12,8 (244)
260 200 Pasternak Justyna K (50)1979K-II (23)POLZ bieganiem mi do twarzy Łomianki6:09:29,33:04:12,208:451:54:12,4 (243)
261 104 Kawa Barbara K (51)1982K-II (24)POLKB Matratończyk DębicaWola Żyrakowska6:10:20,13:05:03,008:462:03:47,8 (274)
262 41 Dobrowolska Grażyna K (52)1971K-III (16)POLKB Maratończyk DębicaDębica6:10:20,53:05:03,408:462:03:48,3 (275)
263 16 Bożek Bernadeta K (53)1986K-II (25)POLKobiety na 5+Bytom6:10:36,63:05:19,508:462:04:08,9 (280)
264 209 Piontek BOŻENA K (54)1969K-III (17)POLCIDRY LOTAJOMBytom6:10:37,43:05:20,308:462:03:08,2 (271)
265 133 Kupibida Bogusława K (55)1959K-IV (6)POLSilesia Nordic TeamKatowice6:11:24,63:06:07,508:481:59:41,5 (265)
266 92 Jasiński Bogusław M (211)1953M-V (14)POLKarpacz6:12:59,83:07:42,708:501:53:38,5 (241)
267 226 Romaniuk-Demonchaux Katarzyna K (56)1978K-II (26)POLDrużyna Kopernika Rybnik6:13:04,43:07:47,308:501:54:31,2 (249)
268 95 Jendrichovská Danka K (57)1967K-IV (7)SVKMARAS teamRažňany6:16:43,73:11:26,608:552:13:35,2 (285)
269 163 Maras Ladislav M (212)1963M-IV (44)SVKMARAS teamPresov6:16:44,23:11:27,108:552:13:34,4 (284)
270 262 Styczeń Justyna K (58)1983K-II (27)POLOlimp ZabrzeZabrze6:17:48,43:12:31,308:571:54:07,3 (242)
271 9 Bijak Adriana K (59)1973K-III (18)POLPogoria BiegaBędzin6:18:08,13:12:51,008:571:52:34,7 (237)
272 149 ŁAPTUCH GRZEGORZ M (213)1987M-II (75)POLTwardziele BogatyniaBogatynia6:20:33,23:15:16,109:011:50:21,7 (228)
273 270 Szeler Joanna K (60)1972K-III (19)POLBiegająca z psami Warszawa 6:22:27,63:17:10,509:032:03:22,6 (272)
274 158 Maletka Joanna K (61)1983K-II (28)POLWarszawa6:26:27,03:21:09,909:092:00:31,9 (267)
275 188 Nowak Daniel M (214)1978M-II (76)POLProTempoWarszawa6:29:34,63:24:17,509:132:02:08,5 (270)
276 135 Kuśnierz Andrzej M (215)1971M-III (65)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice6:33:40,63:28:23,509:192:04:08,4 (278)
277 134 Kuśnierz Magdalena K (62)1971K-III (20)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice6:33:40,93:28:23,809:192:04:08,7 (279)
278 29 Cupiał Dariusz M (216)1966M-IV (45)POLW pogoni za duchemSosnowiec6:35:58,63:30:41,509:231:50:35,1 (229)
279 56 Ficek Tomasz M (217)1980M-II (77)POLPress-Glass Biegamy i WspieramyWieprz6:36:00,43:30:43,309:232:01:11,9 (268)
280 175 Mrachacz Dorota K (63)1969K-III (21)POLCidry Lotajom bytom6:47:05,03:41:47,909:382:04:08,0 (277)
281 194 Pakuła Agnieszka K (64)1978K-II (29)POLCidry Lotajom Radzionków 6:47:05,73:41:48,609:382:04:07,4 (276)
282 87 Hańczur Jan M (218)1961M-IV (46)POLBytom 186:47:32,93:42:15,809:392:04:43,6 (282)
283 21 BUBEL ALINA K (65)1969K-III (22)POLWrocław6:47:34,13:42:17,009:392:13:50,9 (286)
284 227 Romaniuk-Demonchaux Adam M (219)1975M-III (66)POLDrużyna KopernikaRybnik7:05:07,63:59:50,510:041:54:30,9 (248)
285 7 Bielicki Miro M (220)1975M-III (67)POLultras runBytom7:05:07,63:59:50,510:042:04:10,2 (281)
286 90 Janczy Rafał M (221)1980M-II (78)POLBbl TarnobrzegTarnobrzeg7:11:48,84:06:31,710:132:05:58,3 (283)
287 246 Słaboń-Sikora Aneta K (66)1978K-II (30)POLStowarzyszenie Pogoria Biegasosnowiec7:27:02,14:21:45,010:352:20:30,5 (287)
288 30 Cupiał Mariola K (67)1966K-IV (8)POLW pogoni za duchemSosnowiec7:50:41,94:45:24,811:092:26:02,1 (289)
289 156 Madej Józef M (222)1951M-V (15)POLZadyszka Oświęcim/ Festiwal BiegowyOświęcim8:04:38,24:59:21,111:292:34:36,8 (290)
DNF 125 Król Maciej M1977M-IIIPOLBielsko-Biała1:52:49,9 (240)
DNF 292 Warzocha Katarzyna K1978K-IIPOLTychy2:25:50,0 (288)
DNS 40 Dobija Andrzej M1961M-IVPOLniezrzeszonyWęgierska Górka
DNS 273 Szeremeta Adam M1978M-IIPOLCidry Lotajom Ruda Śląska
DNS 297 Wilusz Konrad M1984M-IIPOLniezrzeszonyKrasna
DNF 308 Wróblewski JanMarian M1980M-IIPOLKS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała