BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

MARATON.pdf PÓŁMARATON.pdf
3.Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Data:
24.06.2017
Miejsce:
Hala Wielofunkcyjna w Bielsku-Białej
Organizator:
Ultra Beskid Sport, BBOSiR, Miasto Bielsko-Biała
42 km - maraton górski
Dystans: 44.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBBKrajKlubMiastoMetaStratamin/kmChata GrabowaKrzywa Chata
1 275 Probst Wojciech M (1)1985M30 (1)POLInov-8 TeamHażlach3:51:42,605:151:47:40,1 (1)3:07:56,0 (1)
2 238 Krzempek Aleksander M (2)1973M40 (1)BBM (1)POLElite SportsBielsko-Biała4:18:02,426:19,805:512:01:49,1 (4)3:31:46,2 (2)
3 280 Sokołowski Marek M (3)1969M40 (2)POLAlpin Sport TeamMysłowice-Wesoła4:20:19,528:36,905:542:00:38,7 (3)3:32:02,9 (3)
4 299 Wolek Szymon M (4)1983M30 (2)POLKS ŚĆINKATychy4:26:44,035:01,406:031:58:51,7 (2)3:34:09,2 (4)
5 200 Baranowski Arkadiusz M (5)1979M30 (3)POLMachiko TeamBielsko-Biała4:54:33,31:02:50,706:412:12:37,6 (5)3:57:09,0 (5)
6 288 Sztefko Józef M (6)1965M50 (1)POLUltra Beskid SportKozy4:57:34,81:05:52,206:452:14:00,0 (6)4:01:11,5 (6)
7 265 Oreł Tomasz M (7)1978M30 (4)POLKaczyce5:00:33,41:08:50,806:492:16:07,0 (8)4:01:56,4 (7)
8 274 Podsiadło Adam M (8)1981M30 (5)POLKraków 5:18:37,51:26:54,907:142:18:54,0 (10)4:16:21,2 (8)
9 214 Curyło Tomasz M (9)1976M40 (3)POLŻory5:23:13,21:31:30,607:202:27:47,2 (22)4:23:42,3 (13)
10 262 Nazarewicz Artur M (10)1985M30 (6)POL(OB) Leśni biegaczeKraków5:25:19,01:33:36,407:232:14:03,2 (7)4:22:39,5 (11)
11 204 Bieliński Maciej M (11)1986M30 (7)POLWarszawa5:25:56,21:34:13,607:242:20:20,7 (12)4:21:28,4 (10)
12 281 Sosnowski Michal M (12)1970M40 (4)POLPGB Sportowa PaczkaChorzów5:27:37,01:35:54,407:262:21:50,1 (14)4:20:31,0 (9)
13 287 Szpak Damian M (13)1961M50 (2)POLTeam Papry 20Tychy5:33:24,21:41:41,607:342:20:57,0 (13)4:26:28,2 (15)
14 232 Kiersnowski Krzysztof M (14)1970M40 (5)POLBielsko-Biała5:34:06,81:42:24,207:352:27:49,1 (23)4:28:59,5 (16)
15 282 Sowa Łukasz M (15)1982M30 (8)POLKatowice5:35:50,21:44:07,607:372:22:51,1 (15)4:30:43,7 (18)
16 209 Brachaczek Artur M (16)1967M50 (3)POLOlza CieszynCieszyn5:36:12,21:44:29,607:382:18:33,7 (9)4:23:16,7 (12)
17 211 Chortaszko Artur M (17)1979M30 (9)BBM (2)POLsklep biegowy bielsko-białabielsko-biała5:36:20,31:44:37,707:382:19:10,8 (11)4:24:44,9 (14)
18 264 Ogiegło Łukasz M (18)1983M30 (10)POLBielsko-Biała5:38:15,01:46:32,407:412:28:07,2 (24)4:29:31,0 (17)
19 304 Bieniecka Anna K (1)1979K30 (1)POLOTK RzeźnikGliwice5:38:34,21:46:51,607:412:29:09,8 (25)4:34:17,1 (20)
20 300 Wołoszyn Ryszard M (19)1966M50 (4)POLWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała5:39:29,81:47:47,207:422:33:17,1 (35)4:35:51,6 (21)
21 233 Kłapacz Joanna K (2)1977K40 (1)POLKĘCKIE HARPAGANYMalec5:39:29,91:47:47,307:422:32:12,9 (31)4:36:09,4 (22)
22 278 Skibe Tomasz M (20)1973M40 (6)POLOpel Active TeamRuda Śląska5:41:30,31:49:47,707:452:30:55,3 (30)4:36:31,9 (23)
23 251 Ludwikowski Konrad M (21)1985M30 (11)BBM (3)POLBielsko-Biała5:51:02,11:59:19,507:582:23:08,5 (16)4:33:59,0 (19)
24 303 Osiński Konrad M (22)1976M40 (7)POLFC BOBOGodziszka5:52:07,32:00:24,708:002:30:49,6 (29)4:42:15,5 (24)
25 267 Paczkowski Robert M (23)1983M30 (12)POLSilesia Runners ClubSiemianowice Śląskie5:53:02,52:01:19,908:012:29:14,2 (26)4:45:15,7 (25)
26 272 Piętko Dariusz M (24)1970M40 (8)BBM (4)POLORANGE POLSKABielsko-Biała5:58:52,42:07:09,808:092:37:26,4 (41)4:51:42,9 (28)
27 246 Lekki Jerzy M (25)1968M40 (9)BBM (5)POLBB RunnersBielsko-Biala6:01:35,12:09:52,508:132:24:41,1 (18)4:51:49,7 (29)
28 217 Dura Przemysław M (26)1981M30 (13)POLDobczycki Klub BiegaczaKraków6:02:23,02:10:40,408:142:33:28,1 (38)4:52:15,6 (30)
29 205 Bober Sebastian M (27)1977M40 (10)POLCzorne HanysySiemianowice Śląskie6:03:00,82:11:18,208:152:41:47,5 (47)4:51:01,2 (26)
30 219 Dwornik Maciek M (28)1982M30 (14)BBM (6)POLZorientowani ObiektowoBielsko-Biała6:04:32,62:12:50,008:172:33:15,1 (34)4:51:11,1 (27)
31 241 Kubis Witold M (29)1979M30 (15)POLRodzinaCzarków6:06:10,12:14:27,508:192:33:08,7 (32)4:57:35,7 (33)
32 213 Cisło Wojtek M (30)1972M40 (11)BBM (7)POLBielsko-Biała6:09:22,72:17:40,108:232:30:40,5 (28)5:00:09,4 (36)
33 295 Urbanek Zbigniew M (31)1979M30 (16)POLanilwE, diwaD, limaKPszczyna6:10:36,82:18:54,208:252:33:12,3 (33)4:57:36,6 (34)
34 277 Siwa Kinga K (3)1984K30 (2)POLKS SAKO GdańskGdańsk6:11:01,72:19:19,108:252:54:09,1 (65)5:03:18,9 (38)
35 283 Sromek Dawid M (32)1990M20 (1)POLBB RunnersBystra6:12:06,42:20:23,808:272:36:06,5 (40)5:04:33,0 (39)
36 269 Pastuszka Piotr M (33)1964M50 (5)BBM (8)POLBielsko-Biała6:12:34,12:20:51,508:282:40:38,7 (44)4:58:52,2 (35)
37 292 Tkacz Jarosław M (34)1974M40 (12)POLRENAULT WEKTOR TEAMDankowice6:16:41,12:24:58,508:332:44:58,1 (54)5:07:52,3 (41)
38 243 Kuciel Paweł M (35)1989M20 (2)POLKW Czatkowice / Tauron TeamTenczynek6:16:53,02:25:10,408:332:26:51,2 (20)5:00:27,2 (37)
39 245 Lanuszny Tomasz M (36)1982M30 (17)POLHrmax ŻoryPalowice6:18:15,42:26:32,808:352:33:18,4 (36)4:52:31,7 (31)
40 261 Najberg Krzysztof M (37)1977M40 (13)POLŻory6:18:37,32:26:54,708:362:33:20,3 (37)4:53:57,2 (32)
41 302 Żyła Sebastian M (38)1993M20 (3)POLKończyce Małe6:21:06,22:29:23,608:392:35:54,4 (39)5:04:36,8 (40)
42 206 Bogacz Radosław M (39)1975M40 (14)BBM (9)POLBielsko-Biała6:21:44,32:30:01,708:402:42:02,6 (48)5:12:56,9 (43)
43 248 Loranc Paweł M (40)1979M30 (18)POLKozy6:24:36,02:32:53,408:442:43:26,2 (53)5:10:54,2 (42)
44 297 Waldon Marcin M (41)1980M30 (19)POLHRmax ŻoryŻory6:28:53,12:37:10,508:502:42:44,9 (51)5:14:55,3 (45)
45 234 Kocoń Rafał M (42)1984M30 (20)POLRoad Maraton TeamUjsoły6:31:14,72:39:32,108:532:51:02,5 (58)5:24:04,3 (53)
46 253 Łuc Grzegorz M (43)1975M40 (15)POLYienuOtwock6:34:57,32:43:14,708:582:47:09,7 (57)5:13:33,3 (44)
47 291 Ślęzak Andrzej M (44)1968M40 (16)POLGet RunMikołów6:37:48,32:46:05,709:022:44:59,9 (55)5:15:50,3 (47)
48 290 Ścieszka Ksenia K (4)1985K30 (3)POLPewel Ślemieńska6:37:58,92:46:16,309:023:01:27,8 (70)5:24:46,6 (55)
49 266 Oszczęda Krzysztof M (45)1972M40 (17)POLŻory6:38:02,82:46:20,209:022:41:10,4 (46)5:17:11,4 (48)
50 257 Marciniak Damian M (46)1988M20 (4)POLPszczyna6:44:41,22:52:58,609:112:53:09,2 (63)5:24:39,3 (54)
51 256 Malec Arkadiusz M (47)1990M20 (5)POLBB RunnersBystra6:45:06,02:53:23,409:122:52:48,0 (62)5:24:56,6 (56)
52 207 Bojda Grzegorz M (48)1974M40 (18)BBM (10)POLWAPIENICKI TEAM Bielsko-Biała 6:45:06,92:53:24,309:122:56:17,2 (68)5:29:46,8 (58)
53 239 Ksepko Renata K (5)1973K40 (2)POLWAPIENICKI TEAMBielsko-Biała6:45:10,52:53:27,909:122:53:11,1 (64)5:26:25,0 (57)
54 289 SZURMA MONIKA K (6)1986K30 (4)POLUjsoły6:45:52,22:54:09,609:132:51:11,6 (59)5:24:04,1 (52)
55 203 Baranowski Adam M (49)1982M30 (21)POLTeam Papry 20Tychy6:45:53,22:54:10,609:132:41:04,0 (45)5:23:36,1 (51)
56 236 Koślacz Tomasz M (50)1975M40 (19)POLTychy6:46:10,82:54:28,209:132:38:16,5 (42)5:15:03,9 (46)
57 249 Lorek Dariusz M (51)1973M40 (20)POLWAPIENICKI TEAMJasienica6:51:08,02:59:25,409:202:56:14,5 (67)5:30:45,6 (59)
58 254 Maga Przemysław M (52)1977M40 (21)POLJasienica6:52:31,23:00:48,609:222:42:31,7 (50)5:32:06,2 (61)
59 276 Sępioł Adam M (53)1980M30 (22)POLTEAM PAPRY 20Tychy6:53:14,23:01:31,609:232:45:02,0 (56)5:31:00,1 (60)
60 263 Nizar Wioletta K (7)1974K40 (3)POLTarnowskie Góry6:55:07,13:03:24,509:263:01:54,1 (72)5:32:50,4 (63)
61 270 Piasecka-Wszoła Anna K (8)1982K30 (5)POLPiekary Śląskie6:55:07,43:03:24,809:263:01:54,0 (71)5:32:47,7 (62)
62 273 Piotrak Marcin M (54)1975M40 (22)POLJózefów6:55:28,23:03:45,609:262:42:04,7 (49)5:22:37,7 (50)
63 226 Inglant Zbigniew M (55)1966M50 (6)POLRUN LOG COMChorzów7:04:00,73:12:18,109:383:08:08,3 (77)5:43:14,4 (66)
64 224 Gorczewska Renata K (9)1970K40 (4)POLKS ISKRA RYBARZOWICERybarzowice7:05:36,83:13:54,209:403:04:41,2 (74)5:45:27,6 (69)
65 286 Szalaty Marcin M (56)1983M30 (23)POLBaza44/BBMLWSIEMIROWICE/ŻYWIEC7:07:55,53:16:12,909:433:06:16,7 (75)5:39:03,8 (64)
66 210 Chorążewicz Łukasz M (57)1994M20 (6)POLBielsko Biała7:20:08,83:28:26,210:002:51:12,0 (60)5:44:23,2 (68)
67 258 Matejczyk Michał M (58)1983M30 (24)POLSUMA Architektów Łodygowice7:22:16,73:30:34,110:032:43:03,6 (52)5:40:03,2 (65)
68 220 Florkiewicz Sławomir M (59)1967M50 (7)POLSosnowiec7:22:23,03:30:40,410:033:04:39,6 (73)5:47:27,7 (70)
69 242 Kučerka Jakub M (60)1991M20 (7)CZEKasia i KubaTřinec7:35:53,43:44:10,810:213:09:16,4 (79)6:00:41,6 (73)
70 268 Panek Krzysztof M (61)1976M40 (23)POLTeam Papry20Bieruń 7:36:02,23:44:19,610:212:54:36,0 (66)5:59:03,3 (72)
71 218 Dwornik Małgorzata K (10)1984K30 (6)POLKraków7:38:51,53:47:08,910:253:07:05,9 (76)6:05:08,6 (74)
72 237 Kramarczyk Maciej M (62)1968M40 (24)POLWęgrzce Wielkie7:47:49,73:56:07,110:373:08:42,9 (78)5:58:59,1 (71)
73 255 Makos Adam M (63)1974M40 (25)POLAugusTeamSiemianowice Śląskie7:50:21,83:58:39,210:412:52:04,5 (61)6:18:55,0 (75)
74 247 Ligięza Paweł M (64)1989M20 (8)POLElectropoli Poland Bielsko-Biała7:50:22,93:58:40,310:413:20:37,8 (83)6:20:09,1 (76)
75 260 Mrowiec Marcin M (65)1996M20 (9)POLEXPRESÓWKALeśna/ Żywiec7:59:25,54:07:42,910:532:39:47,8 (43)5:43:17,0 (67)
LIMIT 244 Kuczek Katarzyna K1977K40POLPGB Sportowa PaczkaSiemianowice Śląskie8:04:36,64:12:54,011:003:37:22,0 (89)6:37:28,3 (79)
LIMIT 294 Uracz Łukasz M1979M30POLHarpagan SosnowiecSosnowiec8:11:48,44:20:05,811:103:16:02,2 (81)6:30:02,4 (78)
LIMIT 222 Frosztęga Artur M1976M40POLUKS JUDO MYSŁOWICE Katowice8:11:48,84:20:06,211:103:18:03,1 (82)6:30:00,3 (77)
LIMIT 230 Karpińska Karolina K1982K30POLNowa Huta TeamKraków8:16:26,94:24:44,311:163:31:16,4 (86)6:41:36,2 (81)
LIMIT 223 Giemza Stanisław M1951M60+BBMPOLBielsko-Biała8:18:21,14:26:38,511:193:33:09,0 (88)6:41:05,4 (80)
LIMIT 201 Bańczyk Marcin M1976M40POLMikołów8:31:19,04:39:36,411:373:31:01,7 (85)
LIMIT 296 Urbański Dariusz M1967M50BBMPOLBytów8:45:27,04:53:44,411:563:31:00,4 (84)
LIMIT 259 Michalak Marcin M1975M40POLCzorne HanysySiemianowice Śląskie8:53:00,05:01:17,412:063:37:22,1 (90)
DNF 240 Kubera Marcin M1980M30POLKubeRUNRuda Śląska2:29:29,8 (27)5:22:25,2 (49)
DNF 215 Członkowski Krzysztof M1976M40POLOLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSzczekociny2:24:40,6 (17)
DNF 252 Luźniak Damian M1989M20POLOlza CieszynPogwizdów2:24:51,9 (19)
DNF 285 Streit Dawid M1985M30BBMPOLBielsko-Biała2:27:21,8 (21)
DNF 235 Kolat Daniel M1970M40POLWarszawa3:00:47,3 (69)
DNF 301 Woźniak Robert M1979M30POLKraków - Bielsko Biala3:14:59,4 (80)
DNF 208 Bondarczuk Sylwia K1976K40POLSZYBKIE ŻÓŁWIEMiędzyrzecze Dolne3:31:23,2 (87)
DNF 227 Janisiewicz Wojciech M1977M40POLLUXTORPEDA CZERWIONKACzerwionka-Leszczyny3:40:19,3 (91)
DNF 279 Skorupa Iwona K1982K30POLLUXTORPEDA CZERWIONKACzerwionka-Leszczyny3:40:20,9 (92)
DNF 250 Loska Michał M1985M30POLBaran Trail RaceTychy3:47:56,3 (93)
DNS 221 Frącz Tomasz M1984M30BBMPOLBiegiem przez ChybieWpienica