BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf ANALIZA.pdf
4.Górska Pętla UBS 12:12
Data:
04.03.2017
Miejsce:
Brenna
Organizator:
Ultra Beskid Sport
4.Górska Pętla UBS 12:12
Poz Nr Nazwisko, Imię KategoriaKrajKlubMiastometa1meta2meta3meta4meta5meta6
1 76 Paweł Dzięgielowski
Mariusz Walczyński
MM (1)
Polska
Polska
HRmax Żory Turbo
Żory
Żory
1:31:28,6 (3)2:57:24,3 (1)4:39:12,3 (2)6:15:45,0 (2)8:01:30,4 (1)9:43:36,3 (1)
2 66 Piotr Styczeń
Dariusz Jakubczyk
MM (2)
Polska
Polska
CKBabcie
Chęciny
Podzamcze Piekoszowskie
1:33:09,6 (5)2:59:54,5 (2)4:42:36,7 (3)6:15:01,3 (1)8:08:02,1 (2)9:52:53,7 (2)
3 36 Agnieszka Chwałek
Tomasz Janusz
MIX (1)
Polska
Polska
JANUSZE SUKCESU
Bestwina
Kaniów
1:29:11,3 (2)3:14:01,2 (3)4:36:13,8 (1)6:43:15,8 (3)8:11:05,1 (3)10:25:36,7 (3)
4 29 Bartosz Misiak
Katarzyna Knapik
MIX (2)
Czech Republic
Polska
Cwałujące Prosiaki
Český Těšín
Bielsko Biała
1:31:57,9 (4)3:17:57,2 (6)4:45:44,8 (4)6:46:29,5 (4)8:21:11,8 (4)10:26:51,7 (4)
5 58 Krzysztof Waldon
Remigiusz Rzepka
MM (3)
Polska
Polska
HRmax Żory / Clearex Chorzów Team
Żory
Chorzów
1:38:22,2 (15)3:14:42,2 (4)5:01:41,2 (6)6:55:07,4 (5)8:49:19,2 (5)10:47:16,7 (5)
6 59 Rafał Milkowski
Michał Czerwiński
MM (4)
Polska
Polska
M&M
Rybnik
Rybnik
1:41:50,5 (23)3:22:55,2 (8)5:14:01,7 (11)7:11:50,7 (8)9:05:05,0 (6)11:12:52,5 (6)
7 39 Przemysław Krupa
Gabriela Dawiec
MIX (3)
Polska
Polska
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Frelichów
1:25:29,3 (1)3:25:43,0 (14)4:57:34,7 (5)7:20:08,4 (12)9:05:28,0 (7)11:13:38,6 (7)
8 67 Grzegorz Skworc
Robert Kęsicki
MM (5)
Polska
Polska
Crayzy Team :D
Siemianowice Śląskie
Katowice
1:36:17,6 (11)3:23:10,9 (9)5:08:03,1 (8)7:09:06,2 (7)9:05:53,2 (8)11:16:11,1 (8)
9 71 Rafał Kordiak
Jan Marian Wróblewski
MM (6)
Polska
Polska
KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:34:37,5 (8)3:24:52,4 (12)5:19:49,2 (12)7:20:20,3 (13)9:18:09,3 (10)11:24:26,0 (9)
10 30 Karina Heller
Łukasz Smolik
MIX (4)
Polska
Polska
SARNA I DZIK
Skoczów
Leszna Górna
1:53:13,0 (74)3:28:03,9 (16)5:29:19,1 (21)7:16:20,3 (9)9:31:44,3 (13)11:25:57,4 (10)
11 31 Marek Paluch
Sabina Ławniczak
MIX (5)
Polska
Polska
Daleko jeszcze?
Jaworze
Łódź
1:34:42,5 (9)3:23:54,3 (11)5:11:53,6 (10)7:16:55,3 (10)9:10:43,5 (9)11:29:07,5 (11)
12 75 Jarosław Małysz
Marcin Cieślar
MM (7)
Polska
Polska
Olza Cieszyn
Hażlach
Pogwizdów
1:34:12,8 (6)3:17:53,6 (5)5:04:32,1 (7)7:07:03,4 (6)9:24:15,6 (11)11:44:21,5 (12)
13 90 Anna Sikora
Damian Giżyński
MIX (6)
Polska
Polska
Pieruńsko Gibcy
Ustroń
Jastrzębie Zdrój
1:38:01,4 (14)3:30:56,0 (18)5:20:29,6 (13)7:30:01,8 (16)9:24:51,2 (12)11:44:25,4 (13)
14 38 Piotr Jasek
Agnieszka Jasek
MIX (7)
Polska
Polska
MKM TEAM
Buczkowice
Buczkowice
1:42:40,2 (25)3:36:40,9 (27)5:33:51,4 (24)7:42:26,4 (22)9:39:11,7 (16)11:57:32,7 (14)
15 57 Leszek Straszewski
Dominik Dostoł
MM (8)
Polska
Polska
KS M.E.T.A.
Czyżowice
Łaziska
1:41:25,7 (21)3:35:38,5 (25)5:23:53,8 (14)7:36:37,3 (18)9:34:05,9 (14)
16 40 Ola Orkwiszewska
Darek Czapiewski
MIX (8)
Polska
Polska
Jadą jadą misie, śmieją im się Pysie!
Bieruń
Bieruń
1:46:40,9 (44)3:26:25,3 (15)5:24:35,5 (16)7:26:55,3 (15)9:34:10,9 (15)
17 25 Zdzisław Nalepka
Urszula Cieślar
MIX (9)
Polska
Polska
BIEGIEM PRZEZ GÓRY
Jastrzębie-Zdrój/Sosnowiec
Sosnowiec
1:43:48,3 (29)3:34:16,7 (23)5:25:50,0 (17)7:37:51,8 (20)9:41:19,4 (17)
18 72 Grzegorz Pysz
Tomasz Tajak
MM (9)
Polska
Polska
HRmax na Max
Żory
Żory
1:43:54,6 (30)3:32:37,0 (21)5:25:53,5 (18)7:37:18,6 (19)9:42:33,2 (18)
19 32 Sabina Bartecka
Piotr Tomaszczyk
MIX (10)
Polska
Polska
Duet nie z tej planety
Żory
Rudziczka
1:49:41,5 (58)3:24:59,8 (13)5:26:19,1 (19)7:19:42,6 (11)9:45:33,3 (19)
20 70 Jan Kalka
Robert Kucharczyk
MM (10)
Polska
Polska
SILESIA RUNNERS CLUB
Świętochłowice
Chorzów
1:35:44,4 (10)3:23:31,4 (10)5:10:05,7 (9)7:23:18,5 (14)9:50:57,8 (20)
21 37 Rafał Majchrzak
Joanna Lacher
MIX (11)
Polska
Polska
Dzisiejsza Młodzież
Jastrzębie-Zdrój
Krzeszowice
1:38:30,5 (16)3:47:46,1 (42)5:36:45,3 (26)8:00:04,8 (31)9:53:23,4 (21)
22 34 Krystian Morkisz
Monika Osikowska
MIX (12)
Polska
Polska
HRMAX ŻORY
Żory
Żory
1:42:55,2 (26)3:36:50,2 (28)5:28:33,1 (20)7:31:47,1 (17)9:53:54,2 (22)
23 81 Łukasz Lewandowski
Robert Krysiak
MM (11)
Polska
Polska
biegowarodzina
Piaseczno
Borzęcin Duży
1:43:12,1 (27)3:32:26,5 (20)5:24:27,8 (15)7:44:44,9 (23)10:01:07,8 (23)
24 298 Mariusz Miskiewicz
M (1)
Polska
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:41:29,8 (22)3:28:23,0 (17)5:36:24,3 (25)7:48:48,1 (25)10:11:14,7 (24)
25 79 Damian Siedlok
Wojciech Gancarczyk
MM (12)
Polska
Polska
MKS Żory
Żory
Żory
1:49:19,4 (55)3:35:34,2 (24)5:45:24,7 (31)7:50:47,3 (26)10:23:14,4 (25)
26 33 Jakub Dejewski
Arleta Dejewska
MIX (13)
Polska
Polska
Buła team
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
1:50:25,6 (63)3:52:53,0 (50)5:57:47,2 (37)8:14:32,0 (35)10:26:46,7 (26)
27 114 Agata Matejczuk
K (1)
Polska
KS Alaska /SPARTEZ
Parzęczew
1:46:06,1 (42)3:43:24,3 (38)5:55:19,7 (36)8:03:59,6 (32)10:45:14,7 (27)
28 227 Krzysztof Kokot
M (2)
Polska
HRmax Żory
Żory
1:41:09,3 (18)3:37:56,0 (31)6:05:16,8 (44)8:28:09,0 (38)10:46:14,7 (28)
29 56 Sebastian Zajączkowski
Jacek Pędziwiatr
MM (13)
Polska
Polska
Pluszowe Misie
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:52:04,6 (66)3:43:56,3 (39)6:05:16,8 (43)8:13:01,6 (34)10:50:45,7 (29)
30 61 Sławomir Waleczek
Andrzej Kotowski
MM (14)
Polska
Polska
Hedoniści
Brzezinka Średzka
Wrocław
1:44:03,4 (31)3:44:39,4 (41)5:44:44,1 (30)8:37:50,3 (41)10:54:24,7 (30)
31 3 Ewa Kałus
Marta Basek
KK (1)
Polska
Polska
HRmax Lejdis
Żory
Żory
1:54:05,9 (79)4:02:14,5 (62)6:13:47,6 (47)8:39:42,3 (43)10:54:37,7 (31)
32 73 Zbigniew Świder
Jarosław Kędzior
MM (15)
Polska
Polska
Biegam po 40-tce
Skoczów
Rudnik
1:49:14,3 (54)3:38:54,5 (33)5:49:43,4 (34)7:56:17,6 (27)10:59:13,3 (32)
33 2 Ania Witkowska
Ania Światowiec
KK (2)
Polska
Polska
Hemoglobina Halucynacja Górska Pętla Taka Sytuacja
Katowice
Kraków
2:00:40,3 (101)4:03:32,8 (65)6:16:04,1 (49)8:38:26,7 (42)11:00:44,1 (33)
34 69 Przemysław Golba
M (3)
Polska
Beskidy Tri Sport Team
Buczkowice
1:37:51,5 (13)3:38:21,9 (32)5:53:12,5 (35)8:47:02,8 (48)11:09:36,8 (34)
35 272 Marcin Mikoś
M (4)
Polska
WUJEK BIEGA
Katowice
1:43:19,2 (28)3:44:31,4 (40)6:02:20,9 (42)8:33:50,8 (39)11:11:52,5 (35)
36 68 Marcin Mirowski
Stanisław Oszczak
MM (16)
Polska
Polska
Mojżesz Team
Bielsko - Biała
Bielsko - Biała
1:48:49,7 (52)3:34:15,0 (22)5:38:10,5 (27)7:38:52,0 (21)11:14:12,1 (36)
37 289 Piotr Nowacki
M (5)
Polska
Mountan Chrop
Świętochłowice
1:47:46,7 (45)3:49:58,6 (45)6:15:00,3 (48)8:45:16,6 (46)11:20:01,1 (37)
38 26 Elżbieta Cieśla
Jarosław Cieśla
MIX (14)
Polska
Polska
Biegające Małżeństwo
Olsztynek
Olsztynek
1:52:25,0 (68)3:41:32,5 (36)5:57:48,3 (38)8:09:07,4 (33)11:21:37,9 (38)
39 302 Mariusz Godlewski
M (6)
Polska
Hello
Warszawa
1:45:05,9 (36)3:50:24,3 (46)6:22:07,7 (53)8:43:37,5 (45)11:26:28,0 (39)
40 285 Titus Ablorh
M (7)
Czech Republic
EXTRA Brno
Brno (CR)
1:46:04,1 (41)3:52:41,5 (49)6:21:49,9 (52)9:01:43,3 (51)11:36:31,5 (40)
41 121 Justyna Janus
K (2)
Polska
Night Runners
Chorzów
1:57:52,5 (94)4:16:30,8 (89)6:39:10,3 (68)9:08:42,9 (52)11:40:01,2 (41)
42 24 Artur Czempas
Dominika Kłoda
MIX (15)
Polska
Polska
1 Second Team
Bieruń
Rybnik
2:04:55,1 (115)4:08:45,5 (79)6:28:20,4 (57)8:53:18,6 (49)11:40:30,2 (42)
43 281 Adam Starzyński
M (8)
Polska
ProRunning Promotion
Nieporęt
1:36:23,5 (12)3:18:06,8 (7)5:57:50,3 (39)9:23:37,0 (58)11:48:36,7 (43)
44 270 Marcin Bębenek
M (9)
Polska
Marcin Bębenek
Jaworzno
1:48:52,1 (53)3:58:13,8 (55)6:39:24,8 (69)9:19:41,3 (56)11:59:37,0 (44)
45 78 Andrzej Mikołajczak
Patryk Ciupka
MM (17)
Polska
Polska
Pomarańczowe Lwy
Katowice
Żory
1:44:30,3 (34)3:36:39,4 (26)5:29:26,2 (22)7:44:48,0 (24)
46 54 Michał Watoła
Grzegorz Gruszczyk
MM (18)
Polska
Polska
Yoobee
Rybnik
Bielsko-Biała
1:50:00,5 (61)3:37:04,5 (29)5:45:36,3 (32)7:58:30,0 (28)
47 55 Krzysztof Najberg
Aleksander Bartecki
MM (19)
Polska
Polska
HRmax Żory
Żory
Żory
1:48:29,2 (48)3:40:28,1 (35)5:32:30,5 (23)7:58:50,7 (29)
48 22 Tomasz Dwornicki
Krzysztof Rakszawa
MM (20)
Polska
Polska
Północ - Południe
Rybnik
Rybnik
1:52:33,2 (69)3:37:41,5 (30)5:44:14,7 (29)7:59:40,8 (30)
49 27 Mateusz Górowski
Martyna Ulikowska
MIX (16)
Polska
Polska
Załoga na Raty
Zabrze
Gościno
1:41:10,5 (19)3:54:16,2 (54)5:46:07,6 (33)8:19:03,6 (36)
50 77 Leszek Kycia
Marek Pander
MM (21)
Polska
Polska
Orzesze
Orzesze
Orzesze
1:44:09,0 (32)3:39:26,5 (34)5:42:19,2 (28)8:23:05,7 (37)
51 50 Dariusz Papuga
Ariel Papuga
MM (22)
Polska
Polska
Suicide squad
Jawiszowice
Jawiszowice
1:48:02,8 (46)3:51:02,8 (47)6:02:09,1 (41)8:34:34,0 (40)
52 244 Piotr Szczypka
M (10)
Pollska
Biegiem Przez Chybie
Chybie
1:49:51,3 (60)3:53:19,4 (51)6:08:06,6 (45)8:42:09,2 (44)
53 299 Robert Korab
M (11)
Polska
LURBEL Polska
Rzeszów
2:02:25,8 (106)4:10:24,0 (83)6:29:31,9 (58)8:46:49,4 (47)
54 254 Łukasz Pająk
M (12)
Polska
wlaczoszczedzanie.pl
Zabłocie
1:50:16,4 (62)3:53:32,4 (52)6:20:00,7 (51)8:54:18,6 (50)
55 243 Arkadiusz Kondas
M (13)
Polska
runningbastards.pl
Bielsko-Biała
1:55:12,8 (85)4:04:57,4 (68)6:35:36,3 (65)9:09:17,4 (53)
56 111 Anna Hoduń
K (3)
Polska
AZS CM UJ
Słomniki
2:00:37,0 (100)4:08:44,5 (78)6:36:01,4 (67)9:10:57,7 (54)
57 103 Ewa Machul
K (4)
Polska
Dream Run
Warszawa
1:52:51,6 (70)4:02:15,8 (63)6:33:20,7 (61)9:13:26,7 (55)
58 266 Krzysztof Fojt
M (14)
Polska
APR69
Orzesze
1:49:26,5 (56)3:59:24,4 (58)6:32:20,4 (60)9:22:18,1 (57)
59 122 Katarzyna Bienioszek
K (5)
Polska
Fast Feet 1
Żory
1:58:59,5 (96)4:17:52,7 (91)6:51:50,3 (76)9:25:04,7 (59)
60 223 Bartłomiej Wiśniewski
M (15)
Polska
Judo Lemur
Warszawa
1:56:19,5 (87)4:07:08,5 (71)6:44:52,3 (71)9:28:42,0 (60)
61 224 Przemek Marchel
M (16)
Polska
Judo Lemur
Warszawa
1:56:13,0 (86)4:07:10,0 (72)6:44:58,2 (72)9:28:42,3 (61)
62 35 Barbara Janik
Paweł Gruszczyk
MIX (17)
Polska
Polska
to ja wracam
Rybnik
Mazańcowice
1:45:09,8 (37)4:22:15,3 (94)6:17:54,6 (50)9:33:29,3 (62)
63 53 Adam Batko
Paweł Batko
MM (23)
Polska
Polska
Bracia "B"
Żory
Żory
2:02:17,3 (105)4:05:52,1 (70)6:43:02,0 (70)9:33:59,0 (63)
64 21 Sylwia Mazur
Sławomir Mazur
MIX (18)
Polska
Polska
iniemaslabych.pl
Żory
Żory
2:11:58,0 (138)4:22:53,6 (95)7:02:29,4 (84)9:34:13,9 (64)
65 4 Paula Gorlo
Ewa Choroszewska
KK (3)
Polska
Polska
Podlasie w Górach
Suwałki
Białystok
2:14:48,8 (146)4:33:31,4 (109)7:05:37,0 (86)9:42:21,8 (65)
66 245 Bartosz Lepka
M (17)
Polska
Słomiane Bambusy
Słupsk
1:52:12,8 (67)4:04:11,9 (66)6:54:55,0 (78)9:44:47,4 (66)
67 273 Marcin Zagata
M (18)
Polska
Zespół chudej goleni
Warszawa
2:02:11,3 (103)4:11:30,2 (85)6:55:39,6 (79)9:47:34,9 (67)
68 235 Damian Szpak
M (19)
Polska
Team Papry 20
Tychy
1:59:01,7 (97)4:08:45,5 (80)6:45:35,9 (74)9:49:03,0 (68)
69 107 Barbara Grabala
K (6)
Polska
Team Papry 20
Tychy
1:55:04,3 (83)4:08:43,5 (77)6:45:34,8 (73)9:49:03,1 (69)
70 277 Piotr Liszka
M (20)
Polska
KS Limanowa Forrest
Bytom
2:07:17,5 (124)4:24:40,3 (99)7:00:52,9 (83)9:53:13,0 (70)
71 229 Konrad Osiński
M (21)
Polska
FC BOBO
Godziszka
2:04:54,3 (114)4:26:30,4 (103)7:08:56,3 (91)9:58:09,4 (71)
72 106 Adriana Klappholz
K (7)
Polska
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
2:12:30,6 (140)4:34:39,3 (110)7:07:55,5 (90)9:58:26,2 (72)
73 304 Michał Kuśmierski
M (22)
Polska
BBRunners
Bielsko-Biała
1:50:52,8 (64)4:12:09,5 (86)7:05:04,8 (85)10:00:01,1 (73)
74 251 Eugeniusz Bernacki
M (23)
Polska
GPRS Hydrokop
Gliwice
2:04:42,6 (113)4:27:29,9 (105)7:16:53,0 (95)10:00:50,3 (74)
75 232 Jakub Płócienniczak
M (24)
Polska
Dream Team
Warszawa
1:46:14,0 (43)3:59:57,7 (59)7:07:44,1 (88)10:01:30,0 (75)
76 118 Martina Dvorakova
K (8)
Czech Republic
EXTRA Brno
Brno (CR)
1:57:44,0 (92)4:23:26,4 (97)7:11:16,9 (92)10:03:46,9 (76)
77 292 Adam Nalepka
M (25)
Polska
BIEGIEM PRZEZ GÓRY
Jastrzębie-Zdrój
2:09:04,2 (129)4:43:19,2 (117)7:46:57,7 (105)10:48:37,7 (77)
78 276 Krzysztof Oszczęda
M (26)
Polska
Oscyp
Żory
2:05:12,2 (116)4:35:07,9 (111)7:35:37,6 (101)10:49:16,7 (78)
79 100 Agnieszka Raczkiewicz
K (9)
Polska
BB Runners
Bielsko-Biała
2:15:27,5 (150)4:55:21,7 (129)7:55:40,3 (107)11:03:14,1 (79)
80 213 Jarosław Doczekalski
M (27)
Polska
K.B.Fartlek
Jastrzębie-Zdrój
1:54:11,0 (81)4:17:15,3 (90)7:47:28,6 (106)11:10:43,4 (80)
81 258 Łukasz Olszewski
M (28)
Polska
Irun4fun.pl
Dąbrowa Górnicza
2:02:59,7 (108)4:45:41,0 (119)7:56:37,5 (108)11:30:18,3 (81)
82 109 Ada Paterek
K (10)
Polska
Ada
Warszawa
2:11:54,4 (137)4:52:57,6 (127)8:04:25,0 (109)11:30:18,8 (82)
83 305 Marcin Waldon
M (29)
Polska
WILK JEDEN
ŻORY
1:56:30,2 (88)4:12:19,8 (87)7:41:50,5 (104)11:30:49,6 (83)
84 296 Walenty Bobla
M (30)
Polska
1SecondTeam
Bieruń
1:40:05,4 (17)3:48:34,1 (43)7:11:18,4 (93)11:40:30,2 (84)
85 262 Kamil Lisicki
M (31)
Polska
RYTM Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:41:15,4 (20)4:24:52,6 (101)8:48:44,7 (124)11:53:32,2 (85)
86 80 Kamil Świerszcz
Mateusz Kiec
MM (24)
Polska
Polska
Patataj team
Bieruń
Bieruń
1:53:46,4 (76)3:43:17,1 (37)6:01:42,2 (40)
87 28 Mariusz Wuwer
Sabina Merkel
MIX (19)
Polska
Polska
Jo Cie Prosza
Żory
Gaszowice
1:44:37,6 (35)4:05:52,1 (69)6:09:35,6 (46)
88 293 Dariusz Kołodziejczyk
M (32)
Polska
KB Endurance Solidarni Knurów
Knurów
1:52:53,6 (72)3:52:38,2 (48)6:24:23,1 (54)
89 268 Bartosz Kamińśki
M (33)
Polska
Nysa Biega
Zielona Góra
1:55:10,7 (84)4:04:26,1 (67)6:25:27,1 (55)
90 234 Łukasz Zbożniak
M (34)
Polska
Above2000
Dąbrowa Górnicza
1:44:25,7 (33)3:53:55,3 (53)6:26:40,7 (56)
91 215 Marek Grycman
M (35)
Polska
Lubię Biegać
Turza Śląska
1:46:02,7 (40)3:58:34,8 (56)6:29:47,4 (59)
92 253 Grzegorz Kozieł
M (36)
Polska
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
1:48:07,8 (47)3:49:37,0 (44)6:33:20,7 (62)
93 255 Krzysztof Adamski
M (37)
Polska
JM
Zabrze
1:48:33,4 (51)3:58:34,8 (57)6:33:55,2 (63)
94 269 Maciej Szefer
M (38)
Polska
Victoria Żytno
Żytno
1:52:52,7 (71)4:02:16,9 (64)6:35:20,4 (64)
95 52 Marek Stasiak
Bartłomiej Tytko
MM (25)
Polska
Polska
Biegacze Gorszego Sortu
Tychy
Tychy
1:48:30,1 (49)3:31:32,4 (19)6:35:48,6 (66)
96 247 Jacek Gabryś
M (39)
Polska
LKS 99 Pruchna
Pruchna
1:56:30,4 (89)4:15:45,9 (88)6:47:29,4 (75)
97 242 Michał Chrapkiewicz
M (40)
Polska
SBD Energetyk Rybnik
Cieszyn
1:46:01,5 (39)4:07:17,8 (73)6:53:00,9 (77)
98 212 Krzysztof Wolny
M (41)
Polska
Festiwal Biegów Krynica
Zabrze
1:54:10,1 (80)4:07:45,5 (74)6:59:05,7 (80)
99 219 Wojciech Stępień
M (42)
Polska
Night Runners Gliwice
Gliwice
1:49:27,3 (57)4:02:05,3 (61)7:00:13,2 (81)
100 5 Zuzanna Kicińska
Anna Lewandowska
KK (4)
Polska
Polska
Biegowa Rodzina.dziewczyny
Warszawa
Mysiadło
2:14:55,2 (148)4:32:25,8 (108)7:00:49,2 (82)
101 252 Adam Sępioł
M (43)
Polska
Team Papry 20
Tychy
1:53:05,0 (73)4:07:52,2 (75)7:05:53,0 (87)
102 74 Grzegorz Surman
Scott Tattam
MM (26)
Polska
Polska
Pascal Connect
Rybnik
Rybnik
2:02:46,0 (107)4:22:57,5 (96)7:07:45,6 (89)
103 239 Dawid Streit
M (44)
Polska
STR8
Bielsko-Biała
1:45:13,2 (38)4:01:47,1 (60)7:13:20,5 (94)
104 222 Zbigniew Prasoł
M (45)
Polska
akademia rolkarza
Rybnik
1:56:48,0 (90)4:26:24,0 (102)7:17:11,4 (96)
105 264 Jacek Obroślak
M (46)
Polska
Opel Active Team
Jastrzębie Zdrój
1:54:40,9 (82)4:09:33,8 (81)7:18:57,3 (97)
106 291 Sebastian Madejczyk
M (47)
Polska
Tuchow
Tuchów
2:11:47,0 (136)4:38:58,4 (113)7:21:45,3 (98)
107 221 Michał Szczyrbowski
M (48)
Polska
akademiarolkarza.pl
Rybnik
1:56:50,9 (91)4:09:52,6 (82)7:27:39,8 (99)
108 207 Tomasz Stryczek
M (49)
Polska
Aktywny Weekend
Bielsko-Biała
1:48:33,4 (50)4:08:06,9 (76)7:27:52,8 (100)
109 102 Katarzyna Grzegorzek
K (11)
Polska
Wyklete !!!
Bielsko-Biała
2:01:59,8 (102)4:31:39,6 (107)7:38:19,8 (102)
110 201 Marcin Łakomski
M (50)
Polska
ML
Wodzisław Śląski
2:14:35,9 (145)4:50:42,3 (126)7:38:38,9 (103)
111 265 Artur Kania
M (51)
Polska
xRunners Team
Jastrzębie Zdrój
1:58:01,7 (95)4:24:46,9 (100)8:04:29,5 (110)
112 237 Bartek Żmudka
M (52)
Polska
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM A NAWET SOLO
Rybnik
2:00:34,9 (99)4:24:07,4 (98)8:12:02,3 (111)
113 274 Jarek Tkacz
M (53)
Polska
HRmax Żory
Dankowice
2:02:15,6 (104)4:46:08,7 (121)8:20:38,2 (112)
114 65 Andrzej Czernik
Mieczysław Wesret
MM (27)
Polska
Polska
ojciec i syn
Zabrze
Gliwice
2:08:04,1 (127)4:21:56,0 (92)8:20:41,9 (113)
115 101 Joanna Herok
K (12)
Polska
Wykleci
Bielsko-Biała
2:04:41,4 (112)4:44:46,4 (118)8:20:41,9 (114)
116 267 Sebastian Majewski
M (54)
Polska
Odrobinę Bliżej Nieba
Lublin
2:14:29,4 (142)5:07:20,1 (135)8:25:32,6 (115)
117 297 Tomasz Gąsiorek
M (55)
Polska
GT
Bielsko-Biała
1:53:50,3 (77)4:41:38,4 (115)8:35:46,0 (116)
118 275 Piotr Skotniczny
M (56)
Polska
Piotr Skotniczny
Kraków
2:58:16,7 (165)5:39:17,6 (148)8:37:42,8 (117)
119 206 Grzegorz Piosek
M (57)
Polska
Logtech Run Team Radzionków
Piekary Śląskie
2:05:48,9 (118)4:54:08,5 (128)8:43:06,4 (118)
120 294 Zbigniew Lauzer
M (58)
Polska
Tylko do przodu
Bielsko-Biała
1:34:12,8 (7)4:39:28,1 (114)8:43:55,5 (119)
121 256 Grzegorz Kamusiński
M (59)
Polska
Młodzi Wilcy team
Staniątki
2:10:01,6 (131)4:59:04,1 (132)8:46:54,7 (120)
122 261 Jarosław Kamusiński
M (60)
Polska
Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98
Staniątki
2:10:13,8 (133)4:59:05,9 (133)8:46:57,0 (121)
123 260 Grzegorz Smoła
M (61)
Polska
Apteki Zdrowe Ceny
Targowisko
2:10:11,4 (132)4:59:02,1 (131)8:47:08,8 (122)
124 220 Paweł Szadkowski
M (62)
Polska
Night Runner Gliwice
Gliwice
2:14:27,2 (141)5:08:12,8 (138)8:47:58,6 (123)
125 60 Paweł Loranc
Łukasz Kaczor
MM (28)
Polska
Polska
WILD BUHAJS
Kozy
Buczkowice
2:11:11,8 (135)5:07:39,6 (136)8:57:36,2 (125)
126 20 Dariusz Krause
Sylwia Krause
MIX (20)
Polska
Polska
Radlinioki w biegu
Radlin
Radlin
2:26:01,8 (154)5:27:28,5 (145)9:11:28,8 (126)
127 225 Przemysław Kasza
M (63)
Polska
Przemek
Wrocław
2:27:42,0 (158)5:44:13,8 (149)9:30:31,7 (127)
128 288 Julian Stopka
M (64)
Polska
INSTAL -TECH TEAM
RACIBÓRZ
2:46:04,4 (162)6:20:08,8 (153)10:45:57,7 (128)
129 284 Marcin Główka
M (65)
Polska
INSTAL-TECH TEAM
Racibórz
2:50:07,7 (164)6:20:11,8 (154)10:45:58,7 (129)
130 204 Jacek Ogrodowicz
M (66)
Polaka
Ale ... o co biega ?
Szczecin
2:28:53,3 (159)5:44:19,2 (150)10:58:31,4 (130)
131 301 Paweł Segiet
M (67)
Polska
Silesia Runners Club 1
Bytom
1:51:27,5 (65)4:11:21,4 (84)
132 218 Radosław Bogacz
M (68)
Polska
Radman4x4
Bielsko-Biała
2:00:34,9 (98)4:22:14,1 (93)
133 263 Jarosław Muchajer
M (69)
Polska
Indywidualnie
Bielsko-Biała
1:54:05,1 (78)4:27:01,1 (104)
134 282 Tomasz Frącz
M (70)
Polska
Biegiem przez Chybie
Bielsko Biała
1:49:46,4 (59)4:30:14,4 (106)
135 216 Paweł Słoma
M (71)
Polska
Słomiane Bambusy
Ustka
2:03:25,3 (109)4:38:19,9 (112)
136 303 Jarosław Chwaliszewski
M (72)
POLSKA
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:05:29,3 (117)4:42:57,6 (116)
137 259 Adam Baranowski
M (73)
Polska
Team Papry 20
Tychy
2:08:37,5 (128)4:45:48,6 (120)
138 211 Jarosław Swoboda
M (74)
Polska
Night Runners Gliwice
Knurów
2:08:02,7 (126)4:49:12,6 (122)
139 217 Radosław Buczyński
M (75)
Polska
Radosław Buczyński
Gliwice
2:03:36,6 (110)4:49:12,6 (123)
140 200 Sebastian Hulin
M (76)
Polska
UKS JUDO MYSŁOWICE
Katowice
2:06:45,2 (120)4:49:34,1 (124)
141 250 Dudek Grzegorz
M (77)
Polska
MiG
Gliwice
2:09:37,3 (130)4:50:14,3 (125)
142 283 Tomasz Gruszka
M (78)
Polska
Suszec
Suszec
2:07:56,1 (125)4:58:52,6 (130)
143 249 Krzysztof Piechociński
M (79)
Polska
Team Papry 20
Tychy
1:57:48,9 (93)5:01:47,6 (134)
144 231 Leszek Duda
M (80)
Polska
SBD Energetyk Rybnik
Rybnik
2:11:59,7 (139)5:07:56,2 (137)
145 236 Grzegorz Bojda
M (81)
Polska
WAPIENICKI TEAM
Bielsko-Biała
2:07:16,2 (123)5:13:03,0 (139)
146 108 Agata Sowińska
K (13)
Polska
#JaNadalTymŻyje
Katowice
2:14:35,7 (144)5:13:43,7 (140)
147 233 Tomasz Solecki
M (82)
Polska
Gomola Trans Airco
Bieruń
2:14:33,7 (143)5:13:43,7 (141)
148 238 Piotr Gaś
M (83)
Polska
HumanSport
Skoczów
2:10:35,4 (134)5:17:59,4 (142)
149 82 Jerzy Stypa
M (84)
Polska
Stonogi Milanowek
Grodzisk Mazowiecki
2:23:39,9 (153)5:18:06,9 (143)
150 208 Zbigniew Pyrsch
M (85)
Polska
40-latek Tychy
Tychy
2:14:50,6 (147)5:22:03,7 (144)
151 228 Piotr Siewko
M (86)
Polska
SZWAGRY TEAM
Dębowiec
2:03:50,3 (111)5:28:40,8 (146)
152 246 Artur Frosztega
M (87)
Polska
Forest
Katowice
2:21:48,4 (151)5:36:50,3 (147)
153 112 Basia Puchała
K (14)
Polska
Moria team
Wilcza
2:31:37,6 (160)5:59:07,9 (151)
154 115 Monika Wołoszczak
K (15)
Polska
HRmax Żory
Żory
2:27:38,8 (157)6:04:54,6 (152)
155 63 Adam Krakowczyk
Jacek Mokrski
MM (29)
Polska
Polska
Kop team
Gliwice
Gliwice
2:26:27,4 (155)6:34:21,7 (155)
156 105 Barbara Chowaniec
K (16)
Polska
Koło w Drogę
Jejkowice
2:43:21,9 (161)6:41:52,6 (156)
157 203 Łukasz Dolatowski
M (88)
Polska
DolarTravel
Warszawa
3:09:03,1 (169)6:46:05,1 (157)
158 286 Jakub Krawczyk
M (89)
Polska
Młodzi Wilcy Team
Zerwana
3:03:10,8 (166)6:46:56,4 (158)
159 117 Magdalena Kurtyka
K (17)
Polska
-
Kraków
3:03:38,2 (168)7:20:55,3 (159)
160 280 Marcin Kozioł
M (90)
Polska
-
Kraków
3:03:35,7 (167)7:20:55,3 (160)
161 257 Bartosz Siara
M (91)
Polska
dare2run
Sosnowiec
3:19:54,1 (172)7:44:19,4 (161)
162 124 Luz Castillo-Żarczyński
K (18)
Polska
Latina
Bielsko-Biała
2:50:03,6 (163)7:53:19,8 (162)
163 113 Wioletta Bielka
K (19)
Polska
HRmax Zory
Żory
3:19:51,9 (171)8:29:18,6 (163)
164 51 Marek Jezierski
M (92)
Polska
Emigranty
Bielsko-Biala
1:42:36,7 (24)
165 306 Marcin Kołoch
M (93)
Polska
WILK 2
Żory
1:53:28,9 (75)
166 241 Artur Balok
M (94)
Polska
MWT
Bielsko-Biała
2:06:37,6 (119)
167 240 Adam Wrożyna
M (95)
Polska
WROŻYNA
Rybnik
2:06:57,3 (121)
168 278 Ireneusz Janik
M (96)
Polska
Iro
Suszec
2:07:13,5 (122)
169 300 Marcin Bańczyk
M (97)
Polska
Irons
Mikołów
2:15:09,7 (149)
170 287 Michał Jurkowski
M (98)
Polska
Jurek
Wyry
2:22:10,5 (152)
171 271 Michał Loska
M (99)
Polska
Losmich
Tychy
2:27:37,8 (156)
172 116 Agnieszka Mamińska
K (20)
Polska
stookrotka
Warszawa
3:09:04,0 (170)
173 123 Edyta Rutkowska
K (21)
Polska
Fast Feet 2
Żory
9:25:04,3 (173)
DNS 1 Anna Sikora
Katarzyna Kajstura
KK
Polska
Polska
Wolfteam
Ustroń
Ustroń
DNS 64 Dawid Sromek
Mariusz Mazurek
MM
Polska
Polska
Harpagan Runners
Bystra
Bielsko-Biała
DNS 104 Dominika Kocój
K
Polska
Night Runners Gliwice
Zabrze
DNS 110 Katarzyna Zastawny
K
Polska
IBTeam
Pogwizdów
DNS 119 Sylwia Karolczyk
K
Polska
POWER TRAINING
Warszawa
DNS 120 Agata Piechowicz-Kurowska
K
Polska
Agatek
Gliwice
DNS 202 Robert Paczkowski
M
Polska
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
DNS 205 Rafał Góryński
M
Polska
Rybnicka Grupa Biegowa SoloStyle
Rybnik
DNS 209 Tomasz Curyło
M
Polska
Patrol
Żory
DNS 210 Tomasz Pytel
M
Polska
Skorpion
Sułkowice ul. Górska 8
DNS 226 Michał Wąsik
M
Polska
mike
Warszawa
DNS 230 Jacek Frucz
M
Polska
Kuba Team
Sosnowiec
DNS 248 Konrad Kurasiński
M
Polska
Kondi RMG
Brenna
DNS 279 Paweł Szreter
M
Polska
sts kurier
Łódź
DNS 290 Ondra Zobac
M
Czech Republic
EXTRA Brno
Brno
DNS 295 Jan Strapek
M
Czech Republic
IndiJan
Vidnava