BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
Bieg Sokoła
Data:
02.06.2017
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne “Sokół” Gniazdo w Zakopanem
Bieg Sokoła
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 94 Gawroński Tomasz M (1)1992M1 (1)POLUMKS Nadir JędrzejówJędrzejów1:20:33,705:22
2 42 Klecha Rafał M (2)1987M1 (2)POLDaczaBiegacza.plZakopane1:20:42,900:09,205:22
3 63 Sadowski Robert M (3)1985M1 (3)GP (1)POLLKS Zantyr Sztum / biegamyrazem.plGdynia1:24:50,404:16,705:39
4 80 BARAN ARTUR M (4)1986M1 (4)GP (2)POLKS Limanowa ForrestDobra1:26:25,905:52,205:45
5 139 Tokarz Andrzej M (5)1985M1 (5)GP (3)POLRTCK - Rób to co KochaszNowy Sącz1:27:44,707:11,005:50
6 125 Sawicki Piotr M (6)1974M2 (1)GP (4)POL9. DywersyjnaWarszwa1:28:16,107:42,405:53
7 85 TOMCZYK Piotr M (7)1987M1 (6)GP (5)POLZa linia metyPoznań1:29:05,508:31,805:56
8 64 Sikora Sebastian M (8)1976M2 (2)POLBankieria.plGdynia1:29:22,108:48,405:57
9 31 Stanuch Dariusz M (9)1986M1 (7)POLAZS ZakopaneZakopane1:29:46,909:13,205:59
10 110 Grochowski Marek M (10)1970M2 (3)GP (6)POLTG Sokół ZakopaneGdańsk1:30:41,010:07,306:02
11 52 Sułek Wojciech M (11)1981M1 (8)GP (7)POLZakopane1:32:04,311:30,606:08
12 68 Kunikowski Tomasz M (12)1988M1 (9)GP (8)POLAkademiaBiegacza.pl S.L.Salos-WodnaŁowicz1:32:55,712:22,006:11
13 59 Kot Rafał M (13)1979M1 (10)GP (9)POLGóral z Mazur // KB Jurund SzczytnoSzczytno1:33:59,313:25,606:15
14 135 Stopa Michał M (14)1985M1 (11)GP (10)POLMarcinSwiercTEAMTychy1:34:34,014:00,306:18
15 58 Topolski Marcin M (15)1976M2 (4)GP (11)POLBKB Victoria BrzeskoJadowniki1:34:36,414:02,706:18
16 66 Gardener Jacek M (16)1966M3 (1)GP (12)POLJacekBiega Running TeamWarszawa1:34:47,414:13,706:19
17 84 Dembski Paweł M (17)1982M1 (12)GP (13)POLKENZI TEAMSkórzewo1:35:29,314:55,606:21
18 30 Stanuch Paweł M (18)1993M1 (13)POLZakopane1:35:33,715:00,006:22
19 21 Moskalik Tomasz M (19)1978M1 (14)GP (14)POLTG Sokół Zakopane Szczawnica 1:35:45,115:11,406:23
20 101 Hatala Mariusz M (20)1982M1 (15)GP (15)POLBB RUNNERSBielsko-biała1:36:23,815:50,106:25
21 76 ZAKRZEWSKI ALEKSANDER M (21)1970M2 (5)GP (16)POLTotal ImmersionZgorzelec1:36:49,616:15,906:27
22 137 Stec Krzysztof M (22)1982M1 (16)GP (17)POLSalt Runners BochniaNowy Wiśnicz1:38:49,818:16,106:35
23 67 Bakalarz Emil M (23)1989M1 (17)GP (18)POLWrocław1:39:16,718:43,006:37
24 32 Czerwiński Rafał M (24)1973M2 (6)GP (19)POL"Piotr i Paweł" Marka FormyPoznań1:39:31,118:57,406:38
25 75 Zygmuntowicz Józef M (25)1984M1 (18)GP (20)POLBiałka Tatrzańskiego1:40:37,320:03,606:42
26 55 Kubin Ireneusz M (26)1972M2 (7)GP (21)POLTG Sokół ZakopaneZakopane1:40:41,020:07,306:42
27 36 Makowski Marcin M (27)1982M1 (19)GP (22)POLKochcice1:40:57,920:24,206:43
28 95 Derezinska Osiecka Magda K (1)1981K2 (1)POLTatra Running TeamZakopane1:41:15,320:41,606:45
29 65 Bondara Sylwia K (2)1987K1 (1)POLAlpin Sport Team / JBRTWarszawa1:41:19,720:46,006:45
30 37 Chłopek Kazimierz M (28)1979M1 (20)GP (23)POLNOWA HUTA TEAMKraków1:41:47,321:13,606:47
31 13 Moćko Jacek M (29)1988M1 (21)POLZagnańsk1:42:04,521:30,806:48
32 7 Majewski Tomasz M (30)1980M1 (22)GP (24)POLWidłorogiWołomin1:42:10,221:36,506:48
33 113 Pawęzka Mirosław M (31)1980M1 (23)GP (25)POLBanda Grudnia / Orange PolskaLublin1:43:12,322:38,606:52
34 24 Ślaga Dariusz M (32)1965M3 (2)POLT.G. Sokół Zakopane/ skipol.plZakopane1:43:18,322:44,606:53
35 114 Chodakowski Marceli M (33)1978M1 (24)GP (26)POLK.B.Geotermia UniejówPoddębice1:43:19,222:45,506:53
36 62 Linkowski Michał M (34)1977M2 (8)GP (27)POLKB ILoveZiemekSuchy Las1:44:07,623:33,906:56
37 136 Dzidowski Aleksander M (35)1981M1 (25)GP (28)POLZawiercie1:44:17,823:44,106:57
38 1 Matyja Adam M (36)1981M1 (26)GP (29)POLStara Huta1:44:31,323:57,606:58
39 115 Bobla Walenty M (37)1986M1 (27)GP (30)POL1SecondTeamBieruń1:44:47,224:13,506:59
40 9 Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K (3)1987K1 (2)GP (31)POLBukovina TeamPoronin1:44:49,724:16,006:59
41 86 Sajewski Przemek M (38)1975M2 (9)POLAmbasador Białystok BiegaBiałystok1:45:21,524:47,807:01
42 123 Wacko Marcin M (39)1985M1 (28)GP (32)POLSmashing PąpkinsWarszawa1:45:32,324:58,607:02
43 19 Fudalej Piotr M (40)1970M2 (10)GP (33)POLT.G. Sokół ZakopaneKościelisko1:46:17,825:44,107:05
44 92 Bolechowska Dominika K (4)1975K2 (2)POLATTIQ TEAM ZAKOPANEZakopane1:46:23,625:49,907:05
45 12 Trąmpczyński Jakub M (41)1987M1 (29)GP (34)POLFCWSWarszawa1:46:27,025:53,307:05
46 23 Dubowiecki Witek M (42)1971M2 (11)GP (35)POLChata Biegacza K34 ZakopaneZakopane1:46:30,825:57,107:06
47 74 Drgas Roman M (43)1982M1 (30)GP (36)POLPKO Bank PolskiProchy1:47:10,626:36,907:08
48 49 Bieliński Maciej M (44)1986M1 (31)GP (37)POLWarszawa1:47:40,427:06,707:10
49 46 Gąsienica Stanisław M (45)1962M3 (3)POLGąsienica SportKościelisko1:47:42,427:08,707:10
50 26 Kapuściński Zbigniew M (46)1972M2 (12)GP (38)POLPOLMOTOR - SUBARUSzczecin1:47:52,127:18,407:11
51 103 Krajewski Wojtek M (47)1971M2 (13)GP (39)POLKonstantynów Łódzki1:47:52,927:19,207:11
52 127 Kowalczyk Kazimierz M (48)1968M2 (14)GP (40)POLWitów1:48:38,328:04,607:14
53 140 Piechula Katarzyna K (5)1976K2 (3)GP (41)POLBodydry TeamTychy1:48:41,328:07,607:14
54 105 Szymik Marcin M (49)1973M2 (15)POLratownik górniczychorzów1:48:57,528:23,807:15
55 72 Bartkowiak Mariusz M (50)1980M1 (32)GP (42)POLOPOLE biegaOpole1:49:51,329:17,607:19
56 45 Pachura Kinga K (6)1976K2 (4)POLMszana Dolna1:50:46,130:12,407:23
57 79 Makowski Maciej M (51)1985M1 (33)POLRegatta FUN RUN TeamJasło1:50:47,030:13,307:23
58 18 Behounek Leszek M (52)1959M3 (4)GP (43)POLTG Sokół ZakopaneZakopane1:51:11,430:37,707:24
59 93 Worobiec Józef M (53)1957M4 (1)POLDaniel Wosik Tervel TeamJędrzejów1:51:18,730:45,007:25
60 3 Rzytka Łukasz M (54)1985M1 (34)POLchorzów1:51:20,330:46,607:25
61 70 GARSKI Kryspin M (55)1976M2 (16)POLŚwiat Płytek u Kryspina\SexyrunnersBytów 1:51:57,231:23,507:27
62 73 Major Stefan M (56)1956M4 (2)GP (44)POLAmbitni AmatorzyŻarki1:52:21,131:47,407:29
63 121 TIMOFIEJUK PAWEŁ M (57)1978M1 (35)POLAlbatrosyWarszawa1:53:21,132:47,407:33
64 25 Huryń Ewa K (7)1973K2 (5)GP (45)POLPolmotor Subaru TeamSzczecin1:53:28,632:54,907:33
65 108 Ochocki Mateusz M (58)1981M1 (36)POLOldboj ŁuszczanowiceKleszczów1:55:32,234:58,507:42
66 57 SZYSZKOWSKI RAFAL M (59)1969M2 (17)GP (46)POLGdańsk1:55:39,435:05,707:42
67 117 Głowacki Jacek M (60)1961M3 (5)GP (47)POLBiegamy z OchotąWarsaw1:55:45,135:11,407:43
68 128 Trela Bartłomiej M (61)1981M1 (37)POLPokonajAstme.plZgłobice1:55:56,635:22,907:43
69 82 Zarzycka Alicja K (8)1986K1 (3)POLBio-Reh TeamMszana Dolna1:56:05,135:31,407:44
70 112 Szczepański Adam M (62)1981M1 (38)POLALBATROSYMilanówek1:56:07,835:34,107:44
71 104 Zbijowska Hatala Ewelina K (9)1984K1 (4)POLBB RunnersBielsko-biała1:56:33,535:59,807:46
72 116 Zawadzki Maciej M (63)1978M1 (39)GP (48)POLBiegamy z OchotąWarszawa1:56:45,036:11,307:47
73 33 Stańczak Edmund M (64)1953M4 (3)POLPlock biega no age limitPlock1:56:58,936:25,207:47
74 106 Cholewa Zbigniew M (65)1977M2 (18)GP (49)POLKlucze1:57:14,436:40,707:48
75 97 Makowska Olga K (10)1985K1 (5)POLAlpin Sport Team / JBRTWarszawa1:57:40,237:06,507:50
76 130 Grzesik Jędrzej M (66)1980M1 (40)GP (50)POL9 DywersyjnaWarszawa1:57:47,837:14,107:51
77 27 Makowski Jarosław M (67)1983M1 (41)POLLublin1:57:54,437:20,707:51
78 60 Skonecki Piotr M (68)1970M2 (19)GP (51)POLTG Sokół Zakopane Zakopane 1:57:58,737:25,007:51
79 20 Miś Waldemar M (69)1976M2 (20)GP (52)POLSmashing PĄpkinsGdańsk1:58:25,637:51,907:53
80 48 Bugajski Antoni M (70)1970M2 (21)GP (53)POLWrocław1:59:24,838:51,107:57
81 35 Baranow Tomasz M (71)1976M2 (22)GP (54)POLPlaterów1:59:54,539:20,807:59
82 100 Pogocki Piotr M (72)1979M1 (42)GP (55)POLKnurów1:59:57,739:24,007:59
83 131 Dettlaff Patrycja K (11)1983K1 (6)GP (56)POLDREAM RUNWilcza Góra2:00:03,239:29,508:00
84 107 Szeląg Sławomir M (73)1979M1 (43)GP (57)POLKlucze2:00:22,039:48,308:01
85 71 Zielińska Beata K (12)1978K2 (6)GP (58)POLKraków2:00:24,339:50,608:01
86 124 Gąsiorek Paweł M (74)1974M2 (23)GP (59)POL9 DywersyjnaJabłonna2:00:24,839:51,108:01
87 10 Frączysta Weronika K (13)1991K1 (7)POLTT ZgórmysynyKościelisko2:00:59,340:25,608:03
88 8 Jęczyk Jakub M (75)1974M2 (24)GP (60)POLT.G. Sokół ZakopaneZakopane2:02:25,541:51,808:09
89 16 Gąsienica-Roj Anna K (14)1975K2 (7)POLTG SOKÓŁ ZakopaneZakopane2:02:28,941:55,208:09
90 120 Rzeczkowski Aleksander M (76)1974M2 (25)GP (61)POLNTT TRIADA NAMYSŁÓWNamysów2:02:29,941:56,208:09
91 102 Tomaszewski Dariusz M (77)1978M1 (44)POLREAL-BAU J. TOMASZEWSKIDąbrowa Górnicza2:02:33,541:59,808:10
92 11 Frączysta Katarzyna K (15)1988K1 (8)POLTT ZgórmysynyKościelisko2:03:36,143:02,408:14
93 77 Domagała Monika K (16)1986K1 (9)POLRatułów2:03:57,443:23,708:15
94 78 Semow Sylwia K (17)1987K1 (10)POLKW KrakówKraków2:05:04,244:30,508:20
95 109 Grochowska Małgorzata K (18)1970K2 (8)POLCrowell Gdańsk2:05:09,044:35,308:20
96 61 Nowak Barbara K (19)1987K1 (11)POLMarcinSwiercTEAMLisowice2:07:52,647:18,908:31
97 28 Miśków Marcin M (78)1984M1 (45)GP (62)POLZARAZIĆ PASJĄ Żory2:08:14,047:40,308:32
98 132 Baran-Gądek Ewa K (20)1967K3 (1)GP (63)POLKraków2:09:21,648:47,908:37
99 15 Baś Mateusz M (79)1979M1 (46)GP (64)POLLeniwceKraków2:10:01,549:27,808:40
100 89 Madej Mirosław M (80)1964M3 (6)GP (65)POLKraków2:10:05,049:31,308:40
101 17 Gąsienica-Roj Tomasz M (81)1972M2 (26)POLZakopane2:11:48,651:14,908:47
102 54 KUBIN EWA K (21)1975K2 (9)POLTG Sokół ZakopaneZakopane2:12:05,451:31,708:48
103 118 Świderski Sławomir M (82)1972M2 (27)GP (66)POLOkuniew2:12:46,352:12,608:51
104 134 Perkowski Jarosław M (83)1979M1 (47)POLK.W. WarszawaWarszawa2:12:58,652:24,908:51
105 51 Palacz Wioletta K (22)1978K2 (10)GP (67)POLBydgoszcz2:15:07,554:33,809:00
106 88 Morcinek Marcin M (84)1978M1 (48)POLBluszczaKatowice2:15:32,154:58,409:02
107 69 GARSKA Joanna K (23)1974K2 (11)POLŚwiat Płytek u KryspinaBytów 2:16:01,955:28,209:04
108 4 Znamiec Marcin M (85)1977M2 (28)GP (68)POLWarszawa 2:17:10,756:37,009:08
109 122 Ligęza Joasia K (24)1972K2 (12)POLSmashing Pąpkins/UnlimitedKraków2:18:22,857:49,109:13
110 90 Gabryś Natalia K (25)1986K1 (12)POLNight RunnersOstrzeszów2:19:09,358:35,609:16
111 138 Sarbiewska Joanna K (26)1981K2 (13)POL9. DywersyjnaWarszawa2:19:35,159:01,409:18
112 50 Osikowska Teresa K (27)1981K2 (14)GP (69)POLZakopane2:19:37,259:03,509:18
113 53 Murzyn Piotr M (86)1963M3 (7)POLT.G. Sokół ZakopaneZakopane2:19:49,459:15,709:19
114 2 Tabaszewska Karolina K (28)1981K2 (15)GP (70)POLZakopane2:20:20,459:46,709:21
115 44 Stec Włodzimierz M (87)1953M4 (4)GP (71)POLT.G. Sokół ZakopaneZakopane2:20:46,11:00:12,409:23
116 119 MIKULSKA ANETA K (29)1979K2 (16)POLOkuniew2:21:20,21:00:46,509:25
117 87 Zachwieja Katarzyna K (30)1970K2 (17)POLKraków2:24:11,51:03:37,809:36
118 29 Rutkowski Janusz M (88)1963M3 (8)GP (72)POLLESZNO2:24:48,51:04:14,809:39
119 99 Tomczyk Andrzej M (89)1968M2 (29)POLTG SOKÓŁ ZakopaneTarnobrzeg2:25:09,91:04:36,209:40
120 133 Sakowska Aneta K (31)1975K2 (18)POLMaratonka GrajewoDrozdowo2:25:26,41:04:52,709:41
121 126 Bryłka Krzysztof M (90)1974M2 (30)GP (73)POL9 DywersyjnaKąty Węgierskie2:25:53,51:05:19,809:43
122 129 Grzesik Marta K (32)1979K2 (19)GP (74)POL9 DywersyjnaWarszawa2:25:58,91:05:25,209:43
123 34 Tlałka - Długosz Małgorzata K (33)1963K3 (2)POLT.G. Sokół ZakopaneZakopane2:26:17,31:05:43,609:45
124 41 Szczerba Bartłomiej M (91)1981M1 (49)POLZakopane2:27:58,21:07:24,509:51
125 96 Rajtar Renata K (34)1961K3 (3)POLRontilKrakow2:28:51,01:08:17,309:55
126 91 Waksmundzka Kinga K (35)1988K1 (13)POLWaksmund2:30:03,01:09:29,310:00
127 22 Nawrocka Elżbieta K (36)1985K1 (14)GP (75)POLRaba Wyżna2:32:44,31:12:10,610:10
128 43 Zieliński Mateusz M (92)1986M1 (50)GP (76)POLBydgoszcz2:39:02,11:18:28,410:36
129 83 Gajewska Justyna K (37)1978K2 (20)POLKraków2:39:14,11:18:40,410:36
130 14 Baś Anna K (38)1969K2 (21)GP (77)POLLeniwceKraków2:43:36,11:23:02,410:54
131 111 Filar Tomasz M (93)1982M1 (51)POLZakopane2:44:41,21:24:07,510:58
132 5 Włodarczyk Elżbieta K (39)1979K2 (22)GP (78)POLwe.gotPoznań2:50:00,41:29:26,711:20
133 6 Buś Maciej M (94)1973M2 (31)GP (79)POLwe.gotPoznań2:50:01,21:29:27,511:20
134 81 Koch Marta K (40)1977K2 (23)GP (80)POLNight Runners GliwiceOrnontowice2:55:06,71:34:33,011:40
135 38 Maćkowska Marta K (41)1982K2 (24)POLZalasewo3:01:42,61:41:08,912:06
136 98 Janiga Beata K (42)1982K2 (25)POLW Pogoni za DuchemSosnowiec3:07:05,01:46:31,312:28
137 39 Behounek Małgorzata K (43)1961K3 (4)POLTG Sokół ZakopaneZakopane3:17:13,51:56:39,813:08
DNS 40 Mazur Grzegorz M1989M1POLDaniel Wosik Tervel TeamSkawica
DNF 47 Bodurka Adam M1992M1POLraventec.euZakopane
DNS 56 CHMIELEWSKI DARIUSZ M1968M2POLDLA MARTYMUROWANA GOŚLINA