BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Data:
13.08.2017
Miejsce:
Brenna
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie).
5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Dystans: 15.3 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaBrennaKrajKlubMiastoNettoMetaStratamin/km
1 1 Chrascina Marek M (1)1997M1 (1)CZE1. Běžecký JablunkovJablunkov1:00:53,91:00:54,003:58
2 35 Bodurka Krzysztof M (2)1990M1 (2)POLALPIN SPORT TEAMNielepice1:03:19,71:03:19,802:25,804:08
3 3 KOŃ PIOTR M (3)1978M2 (1)POLAlpin Sport Team- FałkówRęczno1:06:06,01:06:06,005:12,004:19
4 5 Faron Robert M (4)1974M3 (1)POLSALCO GARMIN TEAMZalesie1:06:39,61:06:39,705:45,704:21
5 2 Kawik Tomasz M (5)1991M1 (3)MGB-M (1)POLRUNSPIRATION/TL ROW RYBNIKBrenna1:11:27,21:11:27,310:33,304:40
6 395 Stanek Bartłomiej M (6)1990M1 (4)POLDąbrowa Górnicza1:11:51,51:11:53,110:59,104:41
7 374 Sedlak Michał M (7)1976M3 (2)POLLubieToBieganieGieraszowice1:12:07,51:12:07,611:13,604:42
8 221 Krupa Przemysław M (8)1983M2 (2)POLBiegiem Przez ChybieMnich1:12:19,61:12:24,911:30,904:43
9 292 Miskiewicz Mariusz M (9)1981M2 (3)POLBiegiem przez chybie Mnich1:12:57,11:12:57,212:03,204:46
10 126 Glajcar Jakub M (10)1984M2 (4)POLMetheora Sport TeamWisła1:13:05,51:13:05,612:11,604:46
11 6 Sawicki Piotr M (11)1974M3 (3)POL9 DywersyjnaWarszawa1:13:53,01:13:53,112:59,104:49
12 100 Firlej Dariusz M (12)1976M3 (4)POLRacibórz1:14:25,11:14:25,113:31,104:51
13 224 Krzanowski Andrzej M (13)1984M2 (5)POLKraków1:14:32,71:14:32,813:38,804:52
14 337 PIĘTKA MARCIN M (14)1978M2 (6)POLKS KANDAHAR / GOPR BeskidyRoczyny1:14:49,01:14:49,113:55,104:53
15 255 Lubosz Darek M (15)1978M2 (7)POLNGB KłobuckSzarlejka1:14:51,91:14:54,814:00,804:53
16 257 LUŹNIAK damian M (16)1989M1 (5)POLOLZA CIESZYNPOGWIZDÓ1:14:55,01:14:55,814:01,804:53
17 334 Pieczonka Daniel M (17)1989M1 (6)POLCieszyn1:14:59,11:15:01,614:07,604:54
18 219 Król Piotr M (18)1986M2 (8)POLWegan Rybnik1:15:04,41:15:06,014:12,004:54
19 7 Golba Kasia K (1)1989K1 (1)POL1second team/AZS AWF KatowiceMielec1:15:09,31:15:09,414:15,404:54
20 158 Holona Wojciech M (19)1967M4 (1)POLOpel Active TeamRybnik1:15:21,61:15:24,014:30,004:55
21 13 Mendrek Błażej M (20)1976M3 (5)MGB-M (2)POLUKS Brenna-GórkiBrenna1:15:37,91:15:38,014:44,004:56
22 97 Dzidowski Aleksander M (21)1981M2 (9)POLTG SOKÓŁ Zakopane Zawiercie1:15:58,91:15:59,015:05,004:57
23 279 Matecki Tomasz M (22)1980M2 (10)POLBielsko-Biała1:16:15,71:16:18,715:24,704:59
24 232 Kukuła Sławomir M (23)1990M1 (7)POLAndrychów1:16:44,81:16:44,815:50,805:00
25 345 Płoskonka Jan M (24)1994M1 (8)MGB-M (3)POLSKB Klincz BrennaBrenna1:16:43,01:16:46,215:52,205:01
26 453 Walczyński Mariusz M (25)1981M2 (11)POLHRmax ŻoryŻory1:16:52,61:16:52,715:58,705:01
27 170 Jarzębowicz Paweł M (26)1979M2 (12)POLZadyszka OświęcimOświęcim/Zaborze1:16:57,41:16:59,016:05,005:01
28 444 Trznadel Maciej M (27)1972M3 (6)POLKS KANDAHARBytom1:17:43,41:17:43,516:49,505:04
29 191 Kieczka Szymon M (28)1987M2 (13)POLHarbutowice 1:18:06,21:18:09,417:15,405:06
30 8 Mendecka Michalina K (2)1992K1 (2)POLMOSIR Łaziska GórneŁaziska Górne1:18:14,51:18:14,617:20,605:06
31 21 Kowalczyk Marcin M (29)1978M2 (14)POLWild Dogs TeamJaworznik1:18:23,71:18:23,817:29,805:07
32 60 Cegiełko Krzysztof M (30)1981M2 (15)POLTychy1:18:09,11:18:26,117:32,105:07
33 271 Małysz Jarosław M (31)1978M2 (16)POLOlza CieszynHażlach1:19:14,41:19:15,218:21,205:10
34 55 Byrska Sylwia K (3)1995K1 (3)POLWKS Wawel KrakówWadowice1:19:22,21:19:24,818:30,805:11
35 386 Smolik Łukasz M (32)1991M1 (9)POLOlza Cieszyn / SeilocLeszna Górna1:19:27,31:19:29,118:35,105:11
36 403 Strojny Andrzej M (33)1965M4 (2)POLChełm Śląski1:19:47,81:19:48,618:54,605:12
37 231 Kuczok Mirosław M (34)1972M3 (7)POLFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWodzisław Śląski1:19:53,51:19:54,619:00,605:13
38 354 PYTEL JANUSZ M (35)1958M4 (3)POLSOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIECSOSNOWIEC1:20:33,31:20:34,419:40,405:15
39 104 FRANEK MARCIN M (36)1977M3 (8)POLOLZA CIESZYNCieszyn1:20:36,21:20:46,519:52,505:16
40 212 Kowalczyk Paweł M (37)1974M3 (9)POLKĘCKIE HARPAGANYKĘTY 1:20:57,11:20:57,120:03,105:17
41 269 Małka Bartosz M (38)1982M2 (17)POLKnurów1:21:09,91:21:09,920:15,905:18
42 479 Wrzesiński Rafał M (39)1990M1 (10)POLKIA Etrans-STS Biegaton MikołówTychy1:21:15,21:21:16,220:22,205:18
43 290 MILOTA Maciej M (40)1962M4 (4)POLBielsko-Biała1:21:10,21:21:16,420:22,405:18
44 443 TROCIŃSKI JACEK M (41)1970M3 (10)POLŁódż1:21:19,11:21:24,620:30,605:19
45 203 Kołodziejczyk Kamil M (42)1988M1 (11)POLRybnik1:21:27,11:21:29,420:35,405:19
46 9 Kik Iwona K (4)1985K2 (1)POLWosik Tervel Team/KW KrakówKraków, Polska1:21:37,31:21:37,320:43,305:20
47 72 CZAJA ZBIGNIEW M (43)1986M2 (18)POLBielsko-Biała1:22:36,11:22:37,521:43,505:24
48 77 Czerwiński Michał M (44)1986M2 (19)POLSBD Energetyk RybnikRybnik1:22:48,01:22:51,221:57,205:24
49 379 Sikora Zbigniew M (45)1978M2 (20)POLStowrzyszenie Pogoria BiegaJaworzno1:22:45,21:22:56,322:02,305:25
50 85 Delina Daniel M (46)1980M2 (21)CZE1. Běžecký JablunkovTřinec1:22:55,41:23:11,322:17,305:26
51 485 Zawadzki Karol M (47)1992M1 (12)POLRadlinioki W Biegu Radlin1:23:05,31:23:24,422:30,405:27
52 58 Cały Cezary M (48)1985M2 (22)POL#SOBASteamSobótka1:23:12,11:23:14,922:20,905:26
53 167 Janko Anna K (5)1991K1 (4)POLHRmax ŻoryŻory1:23:16,71:23:18,822:24,805:26
54 486 Zawadzki Dariusz M (49)1970M3 (11)POLRadlinioki W Biegu Radlin 1:23:26,91:23:42,822:48,805:28
55 397 Stec Jakub M (50)1989M1 (13)POLUltra Beskid SportGodziszka1:23:27,91:23:50,522:56,505:28
56 49 Buchholtz Tomasz M (51)1976M3 (12)MGB-M (4)POLGórki Wielkie1:23:28,31:23:36,622:42,605:27
57 371 Rzepka Piotr M (52)1993M1 (14)POLparkrun katowiceŚwiętochłowice1:23:30,31:23:45,922:51,905:28
58 10 DYBCZYŃSKA JADWIGA K (6)1980K2 (2)MGB-K (1)POLLKS PogórzeGórki Wielkie1:23:30,91:23:30,922:36,905:27
59 198 KOCIOŁEK WITOLD M (53)1975M3 (13)POLRunonline.pl TeamKraków1:23:52,41:23:52,422:58,405:28
60 478 Wrzesiński Andrzej M (54)1961M4 (5)POLKIA Etrans-STS Biegaton MikołówTychy1:23:55,71:23:55,823:01,805:29
61 248 Leitner Rafał M (55)1990M1 (15)POLRybnik1:23:58,21:24:00,623:06,605:29
62 199 kocyba henryk M (56)1955M5 (1)POLmeta lublinieclubliniec1:23:59,91:24:02,823:08,805:29
63 495 Zostawa Robert M (57)1984M2 (23)POLForma Wodzisław ŚląskiRybnik1:24:20,11:24:21,523:27,505:30
64 418 Szczypka Piotr M (58)1989M1 (16)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:24:28,41:24:30,923:36,905:31
65 439 TOKAREWICZ DAMIAN M (59)1982M2 (24)POLZebryZebrzydowice1:24:30,81:24:39,123:45,105:31
66 69 Cichy Krzysztof M (60)1972M3 (14)MGB-M (5)POLOPONY SERAFINOWSKIGórki Wielkie1:24:39,81:24:44,723:50,705:32
67 179 Kalamus Mirosław M (61)1978M2 (25)POLUltra Beskid SportŁodygowice1:24:51,21:24:52,923:58,905:32
68 406 Styczeń Leszek M (62)1978M2 (26)POLZabrze1:25:00,51:25:02,224:08,205:33
69 388 Sobel Adrian M (63)1983M2 (27)POLBiegiem przez góryJastrzębie-Zdrój1:25:05,91:25:10,224:16,205:34
70 79 czyż leszek M (64)1980M2 (28)POLklub biegaczy jyskochaby wielkie1:25:24,71:25:30,624:36,605:35
71 324 Palka Dawid M (65)1977M3 (15)POL40 - latek / KMP TychyTychy1:25:27,21:25:27,224:33,205:35
72 38 Bok Rafał M (66)1980M2 (29)POLNight Runners Zabrze Zabrze1:25:31,91:25:35,324:41,305:35
73 62 CHLEBEK KRZYSZTOF M (67)1969M3 (16)POLKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW1:25:36,61:25:41,024:47,005:36
74 24 Beśka Sławomir M (68)1970M3 (17)POLOCHAJO RUN & FRIENDSRybnik Ochojec1:25:43,51:25:47,324:53,305:36
75 124 Gigoń Robert M (69)1992M1 (17)POL6 Batalion Logistyczny KrakówOświęcim1:25:46,81:26:14,625:20,605:38
76 331 PETKIEWICZ TOMASZ M (70)1987M2 (30)POLKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWMikołów1:25:53,61:25:57,525:03,505:37
77 456 Wasztyl Tomasz M (71)1969M3 (18)POLBielsko-Biala1:26:01,41:26:07,525:13,505:37
78 82 Damec Aleksander M (72)1971M3 (19)POLOCHAJORUN&FRIENDSRybnik1:26:02,11:26:09,825:15,805:37
79 155 Heller Radosław M (73)1994M1 (18)MGB-M (6)POLBrenna1:26:03,51:26:11,825:17,805:38
80 15 Adamus-Kowalska Justyna K (7)1979K2 (3)POLAZS Uniwersytet Śląski w Katowicachkatowice1:26:03,51:26:03,725:09,705:37
81 368 Ryglewicz Tomasz M (74)1981M2 (31)POLParkrun KatowiceKatowice1:26:04,71:26:19,025:25,005:38
82 205 Kornacki Adrian M (75)1975M3 (20)POLOlza Cieszyn /Elektometal S.A.Cieszyn1:26:11,81:26:11,825:17,805:38
83 407 Styczeń Grzegorz M (76)1971M3 (21)POLPogoria BiegaBytom1:26:16,91:26:34,325:40,305:39
84 118 Gaweł Bogdan M (77)1956M5 (2)POLFestiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-Zaborze1:26:30,01:26:30,725:36,705:39
85 367 Rycyk Grzegorz M (78)1975M3 (22)POLKrasnystaw BiegaKrasnystaw1:26:38,41:26:44,825:50,805:40
86 37 Bojda Zdzisław M (79)1976M3 (23)POLDehome.plPierściec1:26:44,71:26:58,326:04,305:41
87 196 Kłosok Adam M (80)1977M3 (24)POLINŻYNIERIA BIEGANIAMarklowice1:26:48,61:26:53,925:59,905:40
88 339 Pingielski Sławomir M (81)1977M3 (25)POLRadlinioki w BieguRadlin1:26:52,41:26:55,826:01,805:40
89 44 BRUDNY MIROSŁAW M (82)1971M3 (26)POLskoczów1:26:57,01:27:11,626:17,605:41
90 461 Widziak Piotr M (83)1974M3 (27)POLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazeRybnik1:27:08,41:27:32,926:38,905:43
91 67 Chwałek Agnieszka K (8)1996K1 (5)POLRozbiegamy To Miasto Bestwina1:27:18,01:27:18,026:24,005:42
92 116 Galos Zbigniew M (84)1971M3 (28)POLPłaza1:27:33,71:27:58,727:04,705:45
93 284 mazurek roman M (85)1978M2 (32)POLniezrzeszonymurów1:27:36,81:27:38,326:44,305:43
94 143 Greń Agnieszka K (9)1998K1 (6)MGB-K (2)POLUKS BRENNA - GÓRKIBrenna1:27:42,31:27:45,426:51,405:44
95 177 Juzyk Adam M (86)1977M3 (29)POLBiegamy z SercemRuda Śląska1:27:53,81:28:08,427:14,405:45
96 134 Górny Mirosław M (87)1965M4 (6)POLNUTREND BIEGA Bielsko-Biała1:27:54,61:27:56,027:02,005:44
97 320 Osiejewski Marcin M (88)1988M1 (19)POLSam jak palecWilkowice1:28:03,21:28:11,427:17,405:45
98 28 Bieniecka Anna K (10)1979K2 (4)POLAlpin Sport Team Gliwice1:28:04,81:28:06,927:12,905:45
99 112 Gabryś Jacek M (89)1984M2 (33)POLLKS 99 PruchnaPruchna1:28:08,71:28:28,027:34,005:46
100 477 Nogaj Janusz M (90)1977M3 (30)POLOchajoRun Gliwice1:28:13,71:28:18,327:24,305:46
101 455 Wantulok Paweł M (91)1993M1 (20)POLCieszyn1:28:33,61:28:53,427:59,405:48
102 239 KWIATEK Tomasz M (92)1982M2 (34)POLMORT!Pruszków1:28:47,41:28:47,427:53,405:48
103 33 Blanik Marek M (93)1985M2 (35)POLRadlinRadlin1:28:49,21:29:06,528:12,505:49
104 468 Wojciechowski KRZYSZTOF M (94)1974M3 (31)POLRadlinioki w bieguRadlin 1:28:56,41:29:11,328:17,305:49
105 419 Szelest Barbara K (11)1978K2 (5)POLMysłowicki Klub Biegacza No.IMyslowice1:29:10,31:29:10,328:16,305:49
106 299 Musioł Andrzej M (95)1978M2 (36)POLTeam Papry 20Tychy1:29:20,41:29:20,528:26,505:50
107 348 Podżorski Zenon M (96)1971M3 (32)MGB-M (7)POLHUTA RUNBrenna1:29:39,51:29:39,528:45,505:51
108 184 KANCLERZ-JANUSZEWSKA KATARZYNA K (12)1966K4 (1)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:29:44,21:29:45,728:51,705:52
109 378 Sikora Wiesław M (97)1975M3 (33)POLSKORPION TEAMUstroń1:29:51,61:29:56,929:02,905:52
110 383 Skudlik Adam M (98)1976M3 (34)POLRuda RunRuda Śląska1:29:57,71:29:57,729:03,705:52
111 353 Pysz Grzegorz M (99)1975M3 (35)POLHrmax ŻoryŻory1:30:18,31:30:42,929:48,905:55
112 314 Ogierman Grzegorz M (100)1978M2 (37)POLMorsy BrennaCieszyn1:30:22,91:30:33,429:39,405:55
113 106 FRANKE MIROSŁAW M (101)1965M4 (7)POLKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW1:30:26,51:30:30,429:36,405:54
114 398 Stefańczuk Waldemar M (102)1977M3 (36)POLBorys teamKatowice1:30:32,51:30:36,829:42,805:55
115 315 Olbrich Artur M (103)1985M2 (38)POLTworków1:30:34,61:30:38,229:44,205:55
116 225 krzempek ireneusz M (104)1973M3 (37)MGB-M (8)POLuks brenna-górkibrenna1:30:35,61:30:44,229:50,205:55
117 249 Stanirowski Jarosław M (105)1971M3 (38)POLCieszyn1:30:44,51:30:55,630:01,605:56
118 145 Gruczelak Seweryn M (106)1979M2 (39)POLRybnik1:30:49,31:30:54,830:00,805:56
119 502 ŻUREK TOMASZ M (107)1979M2 (40)POLGROM MiedźnoBOROWIANKA1:30:51,61:30:51,729:57,705:56
120 195 Kłoda Dominika K (13)1996K1 (7)POL1 Second TeamRybnik1:30:59,21:30:59,230:05,205:56
121 288 Mikos Marcin M (108)1990M1 (21)POLNight RunnersBytom1:31:01,11:31:28,130:34,105:58
122 326 Panek Krzysztof M (109)1976M3 (39)POLTeam Papry 20Bieruń 1:31:11,61:31:18,530:24,505:58
123 280 Materna Dawid M (110)1982M2 (41)POLAsseco Active TeamRzeszów1:31:14,31:31:16,930:22,905:57
124 164 Jakubowski Łukasz M (111)1981M2 (42)POLHRmax ŻoryŻory1:31:17,61:31:25,330:31,305:58
125 431 Śleziński Przemysław M (112)1976M3 (40)POLBIELSKO-BIAŁA1:31:20,01:31:20,030:26,005:58
126 186 Kapuśnik Tomasz M (113)1977M3 (41)POLRozbiegamy to Miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice1:31:40,41:31:48,330:54,306:00
127 78 CZUDEK SZYMON M (114)1981M2 (43)POLSKOCZÓW1:31:51,01:31:59,831:05,806:00
128 253 Lipiński Tomasz M (115)1974M3 (42)POLOpony serafinowskiSkoczów1:31:51,11:31:56,131:02,106:00
129 487 Zawisz Mariusz M (116)1983M2 (44)POLGaszowice1:32:01,41:32:01,431:07,406:00
130 277 Marszałek Łukasz M (117)1988M1 (22)POLSzybkie ŻółwieSzczyrk1:32:02,01:32:02,031:08,006:00
131 20 Bartków Łukasz M (118)1984M2 (45)POLBB Runners / bwmBielsko-biała1:32:02,71:32:19,831:25,806:02
132 313 Ogiegło Łukasz M (119)1983M2 (46)POLBielsko-Biała1:32:09,11:32:12,131:18,106:01
133 338 Piętko Dariusz M (120)1970M3 (43)POLORANGE POLSKABielsko-Biała1:32:10,91:32:26,931:32,906:02
134 310 Nowicki Dawid M (121)1981M2 (47)POLYanosik TeamBrenna1:32:12,31:32:28,231:34,206:02
135 329 PASTERNOK MARIAN M (122)1978M2 (48)POLNight Runners ZabrzeZabrze1:32:14,91:32:14,931:20,906:01
136 175 JONKISZ DOROTA K (14)1966K4 (2)POLRytm Czechowice-DziedziceCzechowice Dziedzice1:32:42,81:32:54,632:00,606:04
137 29 Bień Mariusz M (123)1969M3 (44)POLDąbrowa Górnicza1:32:45,61:33:10,132:16,106:05
138 168 Januszewski Tomasz M (124)1965M4 (8)POLJastrzębie-Zdrój1:32:51,91:32:54,632:00,606:04
139 93 Dulęba Dominika K (15)1981K2 (6)POLtrening z widokiem na góryUstroń1:33:01,31:33:06,732:12,706:05
140 215 Kozik Bartłomiej M (125)1977M3 (45)POLGliwice1:33:01,41:33:01,432:07,406:04
141 372 Rzeźnicki Sławomir M (126)1980M2 (49)POLKFDBrzeziny1:33:08,81:33:27,132:33,106:06
142 169 JARECKA MONIKA K (16)1980K2 (7)POLSIEMIANOWICE ŚL.1:33:10,51:33:11,032:17,006:05
143 142 Greń Zygmunt M (127)1955M5 (3)MGB-M (9)POLUKS Brenna-GórkiBrenna1:33:11,01:33:13,932:19,906:05
144 381 Skrobot Tomasz M (128)1984M2 (50)POLRyTM Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:33:14,01:33:22,032:28,006:06
145 399 STEFAŃSKI ZBIGNIEW M (129)1972M3 (46)POLHeble Libiąż0Libiąż1:33:23,31:33:50,932:56,906:08
146 45 Brychcy Wioleta K (17)1971K3 (1)POLAKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICE1:33:24,11:33:26,732:32,706:06
147 243 lapczyk jacek M (130)1987M2 (51)POLmarklowice górne1:33:29,71:33:35,732:41,706:07
148 125 Glajc Andrzej M (131)1968M3 (47)POLWYPAS RUNSkoczów1:33:31,81:33:41,432:47,406:07
149 32 Bizoń Tomasz M (132)1971M3 (48)POLAndrychów1:33:39,91:33:45,732:51,706:07
150 149 GRZYB LESZEK M (133)1981M2 (52)POLKAC RUNNERSŁąka1:33:49,51:34:00,933:06,906:08
151 144 Grubka Maciej M (134)1977M3 (49)POLBrovarnasCzechowice Dziedzice1:34:05,01:34:28,033:34,006:10
152 433 ŚWIDER Zbigniew M (135)1975M3 (50)POLBiegam po 40-stce Skoczów 1:34:05,21:34:18,233:24,206:09
153 357 Rakszawa Krzysztof M (136)1972M3 (51)POLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazeRybnik1:34:12,01:34:18,933:24,906:09
154 389 Sobulski Karol M (137)1975M3 (52)POLPGB Sportowa PaczkaPiaseczno1:34:12,61:34:22,133:28,106:10
155 376 SĘPIOŁ ADAM M (138)1980M2 (53)POLTEAM PAPRY 20Tychy1:34:23,51:34:32,433:38,406:10
156 270 Małkowski Bogdan M (139)1968M3 (53)POLSPARTANIE DZIECIOMMurów1:34:27,31:34:27,433:33,406:10
157 162 Jackowski Cezary M (140)1984M2 (54)POLJelenia Góra1:34:31,71:34:35,233:41,206:10
158 263 Maga Przemysław M (141)1977M3 (54)POLJasienica1:34:39,51:34:39,533:45,506:11
159 276 Marek Patryk M (142)1997M1 (23)MGB-M (10)POLKlincz BrennaGórki Wielkie1:34:53,41:35:18,034:24,006:13
160 120 Gawlas Zbigniew M (143)1978M2 (55)POLBrenna1:34:54,61:35:04,334:10,306:12
161 102 Fliśnik Mirek M (144)1984M2 (56)POLGrodzisk Mazowiecki1:34:57,11:35:18,334:24,306:13
162 98 DZIUBA EMILIAN M (145)1973M3 (55)POLKia Etrans - STS Biegaton MikołówMIKOŁÓW1:34:57,61:35:00,834:06,806:12
163 361 Rumpel Krzysztof M (146)1986M2 (57)POLKS M.E.T.A.Czyżowice1:35:14,71:35:32,934:38,906:14
164 450 Urbański Robert M (147)1972M3 (56)POLOCHAJORUN & FRIENDSKocierz Rychwałdzki1:35:16,51:35:49,634:55,606:15
165 265 Makarewicz Paweł M (148)1983M2 (58)POLWarszawa1:35:19,21:35:24,534:30,506:14
166 128 GŁOGIEWICZ SEBASTIAN M (149)1978M2 (59)POLEASY RUNRacibórz1:35:25,31:35:32,834:38,806:14
167 73 Czapla Marcin M (150)1990M1 (24)POLSilesian Highland MarathonNowa Wieś1:35:27,11:35:41,334:47,306:15
168 48 Brzozowski Armand M (151)1969M3 (57)POLGalopująca SoczewicaKrasnystaw1:35:33,61:35:52,334:58,306:15
169 188 Karwicki Mariusz M (152)1985M2 (60)POLAKS MikołówŁaziska Górne1:35:36,11:35:44,834:50,806:15
170 152 Hałkiewicz Marcin M (153)1983M2 (61)POLMTS Drużyna Szpiku KGHMGłogów1:35:36,91:36:00,335:06,306:16
171 301 Muszyński Piotr M (154)1974M3 (58)POLTEAM PAPRY 20Bieruń1:35:39,31:35:39,334:45,306:15
172 99 Fieroch Karol M (155)1988M1 (25)POLDrużyna KopernikaTurza Slaska1:35:48,41:35:56,235:02,206:16
173 154 Heller Karina K (18)1978K2 (8)POLRUDA SZALONASkoczów1:36:09,51:36:09,535:15,506:17
174 500 Żoczek Szymon M (156)1994M1 (26)POLNie Przestawaj Marzyć !Czechowice-Dziedzice1:36:12,61:36:20,635:26,606:17
175 207 KOSIŃSKI KAMIL M (157)1981M2 (62)POLŻORY1:36:15,51:36:42,535:48,506:19
176 129 Golonka Marek M (158)1970M3 (59)POLMysłowice1:36:20,41:36:20,435:26,406:17
177 332 Petrykowski Grzegorz M (159)1969M3 (60)POLHRmax ŻoryŻory1:36:35,81:36:44,135:50,106:19
178 297 Mura Tomasz M (160)1977M3 (61)POLRybnik1:36:37,41:37:06,136:12,106:20
179 147 GRZEGORZEK KASIA K (19)1985K2 (9)POLWYBIEGAC MARZENIEBielsko-Biała 1:36:39,11:36:49,735:55,706:19
180 217 Kozupa Michał M (161)1981M2 (63)POLKraków1:36:39,31:37:09,536:15,506:21
181 187 Karcz Jakub M (162)1983M2 (64)POLUltra Beskid Sport Buczkowice 1:36:40,61:37:01,436:07,406:20
182 236 Kusy Rafał M (163)1975M3 (62)POLOlza CieszynMiędzyświeć1:37:07,91:37:07,936:13,906:20
183 127 Gliszczyński Paweł M (164)1985M2 (65)POLZabrze1:37:13,61:37:32,336:38,306:22
184 244 Lebuda Grzegorz M (165)1975M3 (63)POLTeam Papry20Tychy1:37:23,71:37:34,336:40,306:22
185 139 GREGORCZYK MARCIN M (166)1977M3 (64)POLbbl MikołówMikołów1:37:24,51:37:24,536:30,506:21
186 377 Sikora Anna K (20)1976K3 (2)POLKlub Biegacza JyskUstroń1:37:27,71:37:27,736:33,706:22
187 287 Migacz Maria K (21)1975K3 (3)POLUstroń1:37:36,31:37:36,336:42,306:22
188 14 Adamek Paweł M (167)1988M1 (27)POL#SOBASteamWrocław1:37:39,61:37:42,336:48,306:23
189 181 Kaleta Karol M (168)1980M2 (66)POL40-Latek TychyTychy1:37:41,41:37:51,336:57,306:23
190 209 KOŚCIELNY ŁUKASZ M (169)1974M3 (65)POLForma Wodzisław ŚląskiGorzyce1:37:46,61:38:05,937:11,906:24
191 59 Cały Adam M (170)1988M1 (28)POL#SOBASteamWrocław1:37:54,71:37:55,537:01,506:24
192 91 DUDZIAK MAREK M (171)1979M2 (67)POLBB Runners / DUDIKOMJaworze1:38:04,11:38:19,337:25,306:25
193 302 Mynarski Damian M (172)1989M1 (29)POLJanowice1:38:04,21:38:12,837:18,806:25
194 123 Gendziwełna Jacek M (173)1970M3 (66)POLMesserPiekary Śląskie1:38:08,21:38:23,337:29,306:25
195 189 Kasprzak Michal M (174)1990M1 (30)POLMikolow1:38:11,01:38:15,837:21,806:25
196 425 Szufłat Wojciech M (175)1984M2 (68)POLSZYBKIE ŻóŁWIEBielsko Biała1:38:24,11:38:38,837:44,806:26
197 428 Szweda Krzysztof M (176)1980M2 (69)POLPalowice1:38:28,31:38:37,337:43,306:26
198 83 Dawiec Gabriela K (22)1976K3 (4)POLBiegiem Przez ChybieFrelichów1:38:34,91:38:38,437:44,406:26
199 438 Tochowicz Bartosz M (177)1969M3 (67)POLZinTeamGoleszów1:38:37,61:38:49,737:55,706:27
200 25 Bębenek Marcin M (178)1986M2 (70)POLJaworzno1:38:44,01:38:59,238:05,206:28
201 107 FRANKE TOMASZ M (179)1987M2 (71)POLUstroń1:38:52,81:38:57,038:03,006:28
202 26 Gomola Paweł M (180)1964M4 (9)POLBrenna1:39:14,11:39:26,938:32,906:29
203 34 BLASZCZAK HENRYK M (181)1957M5 (4)POL40-latek tychyTYCHY1:39:17,51:39:19,338:25,306:29
204 84 Dąbrowski Marek M (182)1980M2 (72)POLPierściec1:39:18,81:39:29,438:35,406:30
205 459 Wdowiak Dawid M (183)1978M2 (73)POLTychy1:39:29,81:39:29,838:35,806:30
206 267 Malczyk Janusz M (184)1974M3 (68)POLGopr BiegaWisła1:39:56,31:40:05,339:11,306:32
207 68 Chwastek Dariusz M (185)1979M2 (74)POLNowy Sącz1:39:56,91:39:56,939:02,906:31
208 328 Parzuchowski Paweł M (186)1984M2 (75)POLKB Śnieżka 1602Kościelisko1:39:59,31:40:02,939:08,906:32
209 417 Szczotka Dorota K (23)1978K2 (10)MGB-K (3)POLTim ZebrzydkaGórki Wielkie1:40:00,11:40:27,539:33,506:33
210 462 WIERZBICKI MIROSŁAW M (187)1980M2 (76)POLNYSA BIEGAOTMUCHÓW1:40:03,11:40:11,039:17,006:32
211 208 Kostka Sebastian M (188)1976M3 (69)POLCieszyn1:40:12,61:40:24,339:30,306:33
212 94 Dylong Piotr M (189)1965M4 (10)POLGliwice1:40:14,81:40:15,539:21,506:33
213 391 Sójka Sebastian M (190)1973M3 (70)POLNight Runners ZabrzeZABRZE1:40:17,71:40:23,139:29,106:33
214 193 Klag Marian M (191)1959M4 (11)POLTOP33Rybarzowice1:40:18,21:40:47,239:53,206:35
215 351 Puchałka Waldemar M (192)1984M2 (77)POLULTRABESKIDSPORTBielsko-Biała1:40:21,81:40:42,239:48,206:34
216 432 Śliwka Arkadiusz M (193)1978M2 (78)POLOLZA CIESZYNDzięgielów1:40:30,31:40:30,339:36,306:34
217 365 RYBCZYŃSKI JAROSŁAW M (194)1972M3 (71)POLSiemianowice Śląskie1:40:38,31:40:58,840:04,806:36
218 201 Kolonko Roksana K (24)1993K1 (8)POLSpeed Team BrzeszczeMiędzyrzecze1:40:38,71:40:38,739:44,706:34
219 157 Hilaszek Agata K (25)1993K1 (9)POLNight Runners Gliwice1:40:42,91:40:42,939:48,906:34
220 494 ZORAN Henryk M (195)1968M3 (72)POLADS Masna KrytycznaRuda Śląska1:40:44,81:41:16,140:22,106:37
221 484 ZASUCHA Grzegorz M (196)1962M4 (12)POLStowrzyszenie PULS ŚLĄSKAKATOWICE1:40:51,71:41:21,240:27,206:37
222 115 Podolak Alfred M (197)1960M4 (13)POLPyskowice1:40:58,51:41:11,640:17,606:36
223 213 Kowalska Kinga K (26)1975K3 (5)POLOlza CieszynPogwizdów1:41:05,01:41:25,440:31,406:37
224 392 Sówka Grzegorz M (198)1957M5 (5)POLBrakChorzów1:41:12,21:41:20,140:26,106:37
225 441 Tomaszewski Dariusz M (199)1978M2 (79)POLP.R.S. REAL-BAUDĄBROWA GÓRNICZA1:41:18,01:41:49,940:55,906:39
226 74 Czarnecka Karolina K (27)1984K2 (11)POLKB Śnieżka 1602Zakopane1:41:21,41:41:26,240:32,206:37
227 214 Kowalski Janusz M (200)1975M3 (73)POLOlza CieszynPogwizdów1:41:25,51:41:25,540:31,506:37
228 246 Lechocka Patrycja K (28)1986K2 (12)POLEASY RUNPszów1:41:26,91:41:33,140:39,106:38
229 71 Ciengiel Hanna K (29)1987K2 (13)POLCieszyn1:41:29,31:41:33,840:39,806:38
230 228 KUBICA Krzysztof M (201)1959M4 (14)POLUM BieruńBIERUŃ1:41:34,91:41:40,840:46,806:38
231 252 Lipinski Tomasz M (202)1972M3 (74)POLCanal+Warszawa1:41:38,21:41:59,941:05,906:39
232 491 Zielonka Dawid M (203)1992M1 (31)POLRuda Śląska1:41:39,01:41:49,940:55,906:39
233 382 Skrzypczyk Aleksandra K (30)1994K1 (10)POLSilesian Highland MarathonPrzeczyce1:41:44,51:41:58,241:04,206:39
234 410 Swoboda Jarosław M (204)1977M3 (75)POLNight Runners Gliwice Knurów1:41:45,61:41:45,640:51,606:39
235 233 KULIK Wojciech M (205)1979M2 (80)POLswietochlowice1:41:53,71:42:24,141:30,106:41
236 53 Burda Marek M (206)1962M4 (15)MGB-M (11)POLBrenna1:41:55,71:42:09,541:15,506:40
237 411 Symula Piotr M (207)1968M3 (76)POLSan EscobarBielsko Biała1:42:03,81:42:18,341:24,306:41
238 499 Żmudka Bartek M (208)1978M2 (81)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik 1:42:05,81:42:27,541:33,506:41
239 498 Zygmunt Paweł M (209)1973M3 (77)POLZygmunt TeamGiedlarowa 1:42:06,81:42:14,141:20,106:40
240 285 Michalczyk Konrad M (210)1979M2 (82)POLPO ROBOCIEKatowice1:42:08,41:42:30,341:36,306:41
241 409 Švach Janusz M (211)1976M3 (78)POLKatowice 1:42:13,71:42:19,041:25,006:41
242 117 Gaś Piotr M (212)1989M1 (32)POLSkoczów1:42:18,21:42:18,241:24,206:41
243 122 Gawron Radosław M (213)1981M2 (83)POLRunning&DreamingGliwice1:42:25,61:42:32,741:38,706:42
244 303 Nadolski Piotr M (214)1993M1 (33)POLRadzionków1:42:39,01:43:07,542:13,506:44
245 135 Grabarczyk Mateusz M (215)1985M2 (84)POLRadlinioki w BieguRadlin1:42:43,71:43:01,942:07,906:44
246 70 Ciemborowicz Karol M (216)1983M2 (85)POLkfdKatowice1:42:49,61:43:22,542:28,506:45
247 51 BUGAJSKI ARTUR M (217)1972M3 (79)POLJaBieGamDĄBROWA GÓRNICZA1:42:57,81:42:57,842:03,806:43
248 17 Apostolski Wojciech M (218)1978M2 (86)POLSosnowiec1:43:02,31:43:09,442:15,406:44
249 363 Rybarczyk Rafal M (219)1973M3 (80)POLrespectorSiemianowice Slaskie1:43:03,21:43:34,442:40,406:46
250 18 Baraniak Marcin M (220)1989M1 (34)POLBRZESZCZE1:43:03,81:43:33,842:39,806:46
251 40 Borsuk Mirosław M (221)1972M3 (81)POLNight Runners GliwiceKnurów1:43:07,41:43:07,442:13,406:44
252 390 Soiński Artur M (222)1986M2 (87)POLPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Tychy1:43:07,41:43:07,442:13,406:44
253 101 FLIS DARIUSZ M (223)1967M4 (16)POLOlimp ZabrzeZabrze1:43:09,91:43:19,542:25,506:45
254 375 Semik Grzegorz M (224)1988M1 (35)GBRHull1:43:20,21:43:31,042:37,006:45
255 401 Stokłosa Michał M (225)1983M2 (88)POLBełk1:43:25,51:43:41,542:47,506:46
256 307 Wichrowski Michał M (226)1995M1 (36)POLBielsko-Biała1:43:28,11:43:39,742:45,706:46
257 259 Łukaszewski Przemysław M (227)1975M3 (82)POLKIA Etrans - STS Biegon MikołówMikołów1:43:32,81:43:38,542:44,506:46
258 424 Szubarski Krzysztof M (228)1974M3 (83)POLparkrun / Olza CieszynPogwizdów1:43:36,91:43:56,143:02,106:47
259 172 Jaśkiewicz Izabela K (31)1977K3 (6)POLMIRAZ RACE TEAMChorzów1:43:46,11:43:46,242:52,206:46
260 336 Pietrzyk Mariusz M (229)1974M3 (84)MGB-M (12)POLBrenna1:43:49,61:44:06,943:12,906:48
261 76 Czauderna Adrian M (230)1974M3 (85)POLOchajoRun@FriendsGliwice1:43:50,01:44:15,443:21,406:48
262 452 WALA ŁUKASZ M (231)1982M2 (89)POLUltra Beskid Sport Bielsko-Biała1:43:50,51:44:08,043:14,006:48
263 451 URBAŚ TOMASZ M (232)1977M3 (86)POLJASIENICA1:43:51,01:44:05,143:11,106:48
264 442 Torba Marcin M (233)1979M2 (90)POLTychy1:43:57,31:44:24,843:30,806:49
265 321 Osikowska Monika K (32)1981K2 (14)POLHRmax ŻoryŻory1:43:57,41:44:22,243:28,206:49
266 489 Zgórski Grzegorz M (234)1977M3 (87)POLGliwice1:43:59,51:44:21,743:27,706:49
267 341 PIWISZKIS BARBARA K (33)1980K2 (15)POLKobiety na 5 +Jastrzębie-Zdrój1:44:03,31:44:03,343:09,306:48
268 416 Szczotka Arkadiusz M (235)1974M3 (88)MGB-M (13)POLTim ZebrzydkaGórki Wielkie1:44:09,21:44:36,843:42,806:50
269 350 PTAK KRZYSZTOF M (236)1978M2 (91)POLHrmax ŻoryŻory1:44:12,91:44:35,843:41,806:50
270 176 Jung Marek M (237)1972M3 (89)POLBrak klubuKalisz1:44:17,91:44:17,943:23,906:49
271 19 BARCIK MACIEJ M (238)1974M3 (90)POLPROKONTECHBIELSKO-BIAŁA1:44:23,71:44:56,144:02,106:51
272 312 Ocylok Adam M (239)1972M3 (91)POLChrono ServiceOświęcim 1:44:26,51:44:45,443:51,406:50
273 80 CZYŻ JACEK M (240)1973M3 (92)POLOlza CieszynCieszyn1:44:27,81:44:27,843:33,806:49
274 46 Brzozowska Anna K (34)1970K3 (7)POLK-staw Biega/Galopująca SoczewicaKrasnystaw1:44:37,21:44:55,444:01,406:51
275 369 Ryskalok Piotr M (241)1991M1 (37)POLJaworzno1:44:39,71:44:53,843:59,806:51
276 412 Syrek Bartosz M (242)1985M2 (92)POLRzeszów1:44:46,21:45:10,744:16,706:52
277 360 Rozmus-Orczyk Anna K (35)1961K4 (3)POLKozy biegają, a nie skaczą!Kozy1:44:48,01:45:00,544:06,506:51
278 355 Pytlarz Łukasz M (243)1985M2 (93)POLCieszyn1:44:49,61:45:07,144:13,106:52
279 470 Wolny Maciej M (244)1975M3 (93)POLKatowice1:44:54,51:45:12,344:18,306:52
280 140 GRELA SŁAWOMIR M (245)1964M4 (17)POLZAWIERCIE1:44:58,11:45:04,044:10,006:52
281 291 Miłaszewski Andrzej M (246)1978M2 (94)POLKia Etrans-STS Biegaton MikołówMikołów1:44:59,01:45:20,144:26,106:53
282 262 Madzia Daria K (36)1994K1 (11)POLDzięgielów1:45:00,51:45:14,744:20,706:52
283 136 Grabska-Koscielny Magdalena K (37)1978K2 (16)POLNogi mnie boląŻywiec1:45:07,91:45:23,444:29,406:53
284 227 Ksepko Renata K (38)1973K3 (8)POLWapienicki TeamBielsko Biała1:45:11,01:45:28,844:34,806:53
285 458 Wawrzeczko Tomasz M (247)1980M2 (95)POLWilkowice1:45:11,91:45:18,644:24,606:52
286 422 SZOŁTYSEK WOJCIECH M (248)1971M3 (94)POLOchajoRun&FriendsRYBNIK1:45:13,91:45:36,644:42,606:54
287 295 Mulewski Bogdan M (249)1973M3 (95)POLBiegam Bo PonieważZabrze1:45:14,71:45:22,044:28,006:53
288 480 Wysocki Tomasz M (250)1972M3 (96)POLOCHAJO RUN & FRIENDS Rybnik1:45:14,91:45:37,244:43,206:54
289 349 POSTRACH BOGUSŁAW M (251)1965M4 (18)POLKLA Zabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:45:33,61:45:48,444:54,406:54
290 505 Jastrząb Ewa K (39)1983K2 (17)POLCzęstochowa1:45:35,21:45:53,144:59,106:55
291 296 Mura Jola K (40)1973K3 (9)POLRybnik1:45:35,61:46:04,045:10,006:55
292 194 KLIMOWSKI DANIEL M (252)1976M3 (97)POLBIEGAM BO LUBIĘPIERŚCIEC1:45:42,41:45:55,745:01,706:55
293 316 Olschimke-Marmurowicz BARBARA K (41)1973K3 (10)POLNight Runners Śląsk Katowic1:45:47,21:46:19,245:25,206:56
294 229 Kučerka Jakub M (253)1991M1 (38)CZEKasia i KubaTřinec1:45:47,61:46:11,245:17,206:56
295 235 Kuras Katarzyna K (42)1974K3 (11)POLZadyszka OświęcimChełmek1:45:51,61:46:01,545:07,506:55
296 223 KRYPA JAN M (254)1954M5 (6)POLFundacja LOTTOWarszawa1:46:00,21:46:00,245:06,206:55
297 261 Madej Marek M (255)1985M2 (96)POLKęckie HarpaganyHecznarowice1:46:01,11:46:24,245:30,206:57
298 346 PODZIEMSKI MICHAŁ M (256)1965M4 (19)POLTYCHY1:46:02,71:46:17,745:23,706:56
299 90 DUDA LESZEK M (257)1980M2 (97)POLSBD Energetyk RybnikRybnik1:46:12,11:46:12,145:18,106:56
300 264 Magiera Marek M (258)1957M5 (7)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała1:46:26,01:46:26,045:32,006:57
301 200 Kolczak Marek M (259)1981M2 (98)POLSan EscobarRudzica1:46:43,51:46:59,146:05,106:59
302 404 Studniarz Rafał M (260)1984M2 (99)POLSekcja PiaskiCzeladź1:46:44,21:46:44,245:50,206:58
303 423 SZOSTAKOWSKI ZBIGNIEW M (261)1959M4 (20)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERadlin1:46:48,31:47:18,446:24,407:00
304 105 FRANKE ILONA K (43)1967K4 (4)POLKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW1:46:49,01:46:49,045:55,006:58
305 89 DRÓŻDŻ BEATA K (44)1971K3 (12)POLKobiety na 5+Jastrzębie-Zdrój1:46:56,51:47:00,446:06,406:59
306 454 Walecki Michal M (262)1972M3 (98)POLczarków1:47:13,31:47:16,946:22,907:00
307 445 Tvrzník Petr M (263)1956M5 (8)CZE1. Běžecký JablunkovJablunkov1:47:15,21:47:44,946:50,907:02
308 42 BRODA ŁUKASZ M (264)1982M2 (100)MGB-M (14)POLZebrzydka TeamGórki Wielkie1:47:16,71:47:16,746:22,707:00
309 163 JAKUBOWSKA RENATA K (45)1952K4 (5)POLBielsko-Biała1:47:20,31:47:39,346:45,307:02
310 347 Podżorska Bożena K (46)1972K3 (13)MGB-K (4)POLHUTA RUNBrenna1:47:26,21:47:31,946:37,907:01
311 151 Gutowski Ireneusz M (265)1980M2 (101)POLWarszawa1:47:46,81:47:51,346:57,307:02
312 130 Gontarek Mirosław M (266)1988M1 (39)POLKuźnia Raciborska1:47:57,31:47:57,347:03,307:03
313 254 Litwin Sławomir M (267)1976M3 (99)POLPogoria BiegaSosnowiec1:48:06,91:48:27,247:33,207:05
314 294 MOSKAŁA DAWID M (268)1976M3 (100)MGB-M (15)POLBRENNA1:48:12,61:48:12,647:18,607:04
315 64 Choryłek Leszek M (269)1967M4 (21)POLCzęstochowa1:48:22,51:48:48,247:54,207:06
316 63 Cholewka Jan M (270)1994M1 (40)POLGilowice 1:49:08,71:49:38,148:44,107:09
317 309 Nowak Agnieszka K (47)1979K2 (18)POLPogoria BiegaSosnowiec1:49:13,71:49:32,848:38,807:09
318 86 Denysenko Lech M (271)1957M5 (9)POLOldboys UniwersyteckaKatowice, 1:49:19,31:49:53,148:59,107:10
319 182 Kałuża Barbara K (48)1980K2 (19)POLSZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała 1:49:23,71:49:23,748:29,707:09
320 393 Srokosz Weronika K (49)1985K2 (20)POLSosnowiec1:49:25,81:49:25,848:31,807:09
321 281 Matyszkowicz Janusz M (272)1958M4 (22)POLGOnimyKęty1:49:30,21:49:45,748:51,707:10
322 437 Tkaczuk Marcin M (273)1977M3 (101)POLNight Runners GliwiceGliwice1:49:32,61:49:35,648:41,607:09
323 475 Woźniak Marek M (274)1964M4 (23)POLPogoria BiegaWojkowice1:49:50,41:50:11,149:17,107:12
324 370 Ryszkowska Dorota K (50)1981K2 (21)POLCieszyn1:49:50,51:50:11,049:17,007:12
325 273 Marciniak Artur M (275)1967M4 (24)MGB-M (16)POLBrenna1:50:07,11:50:36,049:42,007:13
326 344 Płonka Sebastian M (276)1981M2 (102)POLKraków1:50:25,11:50:40,149:46,107:13
327 274 Wandel Marcin M (277)1987M2 (103)POLRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazeRybnik1:50:28,01:50:55,450:01,407:14
328 352 PYKA AGNIESZKA K (51)1975K3 (14)POLWIESZCZĘTA1:50:28,51:50:44,649:50,607:14
329 23 Belowski Dariusz M (278)1966M4 (25)POLTychy1:51:03,91:51:11,250:17,207:16
330 490 Zieleniecki Jacek M (279)1972M3 (102)POLBBBielsko-Biała1:51:33,11:52:07,651:13,607:19
331 356 Raciniewski Radosław M (280)1974M3 (103)POLjeep.org.plBielsko-Biała1:51:34,01:52:08,151:14,107:19
332 43 Bromboszcz Karol M (281)1957M5 (10)POLTruchtacz-MysłowiceKatowice1:51:58,91:52:28,851:34,807:21
333 464 Wita Krzysztof M (282)1984M2 (104)POLForma Wodzisław ŚląskiTurza Śląska1:52:11,51:52:11,551:17,507:19
334 463 wilk mariusz M (283)1966M4 (26)POLpyskowice1:52:32,01:52:42,351:48,307:21
335 327 PANEK ELŻBIETA K (52)1978K2 (22)POLBielsko-Biała1:52:33,01:52:49,151:55,107:22
336 467 Wnętrzak Krzysztof M (284)1977M3 (104)POLGilowice1:52:39,51:53:08,052:14,007:23
337 185 Kania Wioletta K (53)1975K3 (15)POLTrzebinia1:53:05,11:53:15,452:21,407:24
338 160 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K (54)1971K3 (16)POLStrefa BykówBytom1:53:13,41:53:13,452:19,407:24
339 434 Targosz Piotr M (285)1976M3 (105)POLOLZA CIESZYNCieszyn1:53:25,11:53:43,652:49,607:25
340 92 Dudzik Izabela K (55)1992K1 (12)POLStrefa BykówZabrze1:53:35,71:53:44,852:50,807:26
341 57 CAŁUS Jolanta K (56)1974K3 (17)POLBielsko-Biała1:53:43,81:53:54,253:00,207:26
342 283 Mazur Sylwia K (57)1975K3 (18)POLiniemaslabych.plŻory1:54:07,81:54:22,953:28,907:28
343 385 Słomka Andrzej M (286)1977M3 (106)POLPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY Katowice1:54:11,31:54:24,753:30,707:28
344 206 Kosińska Katarzyna K (58)1980K2 (23)POLHRmax ŻoryŻory1:54:11,41:54:38,753:44,707:29
345 218 Kręcisz Zbigniew M (287)1956M5 (11)POLRaciborska Grupa Outdoorowa Racibórz 1:54:22,71:54:28,253:34,207:28
346 256 Lulko Magdalena K (59)1989K1 (13)POLSekcja PiaskiCzeladź 1:54:40,01:55:10,554:16,507:31
347 300 Muszyńska Bożena K (60)1975K3 (19)POLTEAM PAPRY 20Bieruń1:54:42,71:54:54,854:00,807:30
348 448 Tyka Edward M (288)1943M6 (1)POLniestowarzyszonyświetochłowice1:54:47,61:55:04,354:10,307:31
349 298 MUSIALIK DOROTA K (61)1986K2 (24)POLVege RunnersBielsko-Biała1:54:50,21:54:56,454:02,407:30
350 330 Pernal Marcin M (289)1985M2 (105)POLPrzywory 1:55:21,71:55:45,954:51,907:33
351 308 NITKA JACEK M (290)1966M4 (27)POL40-latek tychyTYCHY1:55:33,31:55:50,954:56,907:34
352 268 Małek Marzena K (62)1984K2 (25)POLTeam Papry 20Tychy1:55:53,01:56:04,055:10,007:35
353 278 Maruszczyk Marian M (291)1964M4 (28)POLMikołów1:56:00,41:56:25,255:31,207:36
354 156 Herok Joanna K (63)1975K3 (20)POLRudi TeamBielsko-Biała1:56:05,61:56:31,055:37,007:36
355 133 Górnikowski Adam M (292)1983M2 (106)POLBeer RunnersDąbrowa Górnicza1:56:08,01:56:31,455:37,407:36
356 380 SKOKOWSKI STANISŁAW M (293)1955M5 (12)POLAmatorKatowice1:56:09,41:56:17,755:23,707:36
357 506 Puchała Ewelina K (64)1986K2 (26)POLDA VINCI TEAMKatowice1:56:26,81:56:58,456:04,407:38
358 325 Pałyga Agnieszka K (65)1986K2 (27)POLPARKRUN KATOWICESosnowiec1:56:28,11:56:58,656:04,607:38
359 426 Szulik Adrian M (294)1982M2 (107)POLEko-Okna RunnersOlza1:56:37,91:57:04,556:10,507:39
360 31 Biniek Sabina K (66)1992K1 (14)POLRozmierka1:56:55,51:56:55,556:01,507:38
361 109 Frosztęga Artur M (295)1976M3 (107)POLUKS Judo Mysłowice Katowice1:56:59,61:57:21,556:27,507:40
362 75 Czauderna Klaudia K (67)1975K3 (21)POLOchajoRun@FriendsGliwice1:57:01,31:57:27,556:33,507:40
363 304 niedzwiecki zenon M (296)1970M3 (108)POLRadlinioki w biegurybnik1:57:07,21:57:27,356:33,307:40
364 275 Mardzynski Dariusz M (297)1964M4 (29)POLOPEL ACTIVE TEAMMiedzna / Gilowice1:57:10,01:57:38,356:44,307:41
365 413 Szadkowski Marek M (298)1977M3 (109)POLniezrzeszonyBytom1:57:15,01:57:37,356:43,307:41
366 178 Kaiser-Chromik Beata K (68)1976K3 (22)POLRybnik1:57:33,21:57:45,956:51,907:41
367 222 KRYBUS SYLWIA K (69)1968K3 (23)POLKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓW1:57:34,61:57:40,056:46,007:41
368 50 Budzinska Dorota K (70)1977K3 (24)POLKaczyce1:57:35,21:57:55,357:01,307:42
369 47 Brzozowska Alicja K (71)1992K1 (15)POLKrasnystaw1:57:52,71:58:21,157:27,107:44
370 504 Madrzyk Daniel M (299)1981M2 (108)POL1:57:59,31:58:32,957:38,907:44
371 30 Bijak Adriana K (72)1973K3 (25)POLPogoria BiegaBytom1:58:17,41:58:43,457:49,407:45
372 161 Jach Paweł M (300)1980M2 (109)POLCieszyn1:58:34,11:59:00,558:06,507:46
373 81 Dacyk Patrycja K (73)1986K2 (28)POLWarszawa1:59:00,51:59:33,258:39,207:48
374 472 WOŁOSZYN RYSZARD M (301)1966M4 (30)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA1:59:01,81:59:14,158:20,107:47
375 103 FLORECKI ANDRZEJ M (302)1955M5 (13)POLAKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICE1:59:20,81:59:41,058:47,007:49
376 387 Smoter Wojciech M (303)1977M3 (110)POLSBRT GLIWICE Gliwice 1:59:21,01:59:52,658:58,607:50
377 137 Gradzińska Agnieszka K (74)1989K1 (16)POLKuźnia Raciborska1:59:29,91:59:41,758:47,707:49
378 247 LEGOMIŃSKI WERNER M (304)1943M6 (2)POLTruchtacz MysłowiceMYSŁOWICE1:59:40,51:59:54,359:00,307:50
379 113 Gajewska Agnieszka K (75)1975K3 (26)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik1:59:48,02:00:11,959:17,907:51
380 237 Kuś Małgorzata K (76)1978K2 (29)POLWujek biegaKatowice1:59:49,01:59:49,058:55,007:49
381 56 Bzowska Aleksandra K (77)1983K2 (30)POLNight RunnersGliwice 1:59:53,51:59:53,558:59,507:50
382 251 Lewicki Krzysztof M (305)1982M2 (110)POLNight Runners GliwiceGliwice2:00:03,92:00:10,459:16,407:51
383 190 Kądziołka Jan M (306)1968M3 (111)POLNight Runners GliwiceGliwice2:00:08,72:00:19,759:25,707:51
384 457 Wawryk-Bizoń Żaneta K (78)1988K1 (17)POLLubomia2:00:16,12:00:28,659:34,607:52
385 41 Kaczkiewicz Damian M (307)1974M3 (112)POLGliwice2:00:21,42:00:27,459:33,407:52
386 460 Wester Halina K (79)1974K3 (27)POLNight RunnersGliwice2:00:27,22:00:40,859:46,807:53
387 192 Kierat Zbigniew M (308)1961M4 (31)MGB-M (17)POLGórki Wielkie2:00:32,52:01:03,11:00:09,107:54
388 476 Woźniak Aleksandra K (80)1991K1 (18)POLSklep BiegaczaChorzów2:01:10,22:01:30,41:00:36,407:56
389 174 JEŻ MACIEJ M (309)1978M2 (111)POLamatorTarnowskie Góry2:01:32,12:01:58,51:01:04,507:58
390 39 Borowicz ROKSANA K (81)1989K1 (19)POLNIGHT RUNNERS GLIWICEKnurów2:01:35,62:01:35,61:00:41,607:56
391 473 Woś Krzysztof M (310)1981M2 (112)POLDoliniarze.comKatowice2:01:36,62:01:48,41:00:54,407:57
392 474 Woś Anna K (82)1986K2 (31)POLDoliniarze.comKatowice2:01:36,72:01:48,41:00:54,407:57
393 449 URBANEK MAŁGORZATA K (83)1977K3 (28)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA2:01:39,82:01:58,21:01:04,207:58
394 396 STEBEL PIOTR M (311)1969M3 (113)POLPRZEWODNIKSKOCZÓW2:01:45,32:02:09,31:01:15,307:59
395 358 Renkiel Tomasz M (312)1975M3 (114)POLgliwice2:02:07,02:02:07,01:01:13,007:58
396 146 GRUSZKA Ewa K (84)1978K2 (32)POLKia Etrans - STS Biegaton mikołówMikolow2:02:10,82:02:20,21:01:26,207:59
397 65 CHROBOK GERARD M (313)1962M4 (32)POLOlza CieszynCieszyn2:02:16,22:02:36,61:01:42,608:00
398 318 Onak Izabela K (85)1971K3 (29)POLOchajoRun&FriendsGliwice2:02:21,82:02:46,11:01:52,108:01
399 180 Kaleta Agnieszka K (86)1974K3 (30)POL40-Latek TychyTychy2:02:23,72:02:33,41:01:39,408:00
400 359 ROZMUS MARZENA K (87)1974K3 (31)POLAMATORBOJSZOWY NOWE2:02:24,72:02:56,61:02:02,608:02
401 481 Zając Marzena K (88)1977K3 (32)POLHR MAXŻory2:02:53,22:03:20,61:02:26,608:03
402 173 Jelonek Krzysztof M (314)1984M2 (113)POLMnich2:02:59,22:03:29,61:02:35,608:04
403 183 Kamejsza Olga K (89)1988K1 (20)POLZabierzów BiegaBielsko-Biała2:03:24,52:03:50,01:02:56,008:05
404 121 Gawlik-Rybińska Kasia K (90)1983K2 (33)POLEŁKA TeamRuda Śląska2:03:30,62:03:54,81:03:00,808:05
405 366 Rybiński Łukasz M (315)1984M2 (114)POLEŁKA TeamRuda Śląska2:03:32,12:03:55,01:03:01,008:05
406 171 Jastrząb-Standerska Joanna K (91)1980K2 (34)POLCzęstochowa2:03:40,12:03:57,41:03:03,408:06
407 466 Wlodarczak Monika K (92)1984K2 (35)POLBielsko-Biala2:04:20,42:04:30,21:03:36,208:08
408 465 Wlodarczak Jakub M (316)1981M2 (115)POLBielsko-Biala2:04:20,52:04:30,51:03:36,508:08
409 66 Chrobok Józefa K (93)1970K3 (33)POLOlza CieszynCieszyn2:04:53,62:05:13,71:04:19,708:11
410 12 Dubiel Miłosz M (317)1972M3 (115)POLDubiel ClubWodzisław Śląski2:05:02,42:05:28,31:04:34,308:12
411 394 Standerski Marcin M (318)1982M2 (116)POLCzęstochowa2:05:24,02:05:41,41:04:47,408:12
412 501 Żurek Wioleta K (94)1988K1 (21)GBRHull2:05:45,82:05:57,51:05:03,508:13
413 87 Domaradzka Ewa K (95)1974K3 (34)POLPyskowice2:05:54,52:06:06,91:05:12,908:14
414 430 Ściebura Agnieszka K (96)1982K2 (36)POLChorzów 2:06:04,82:06:14,61:05:20,608:15
415 343 Płomin Aneta K (97)1990K1 (22)POLGliwice2:06:18,42:06:41,61:05:47,608:16
416 317 Olszewski Tomasz M (319)1989M1 (41)POLGliwice2:06:19,02:06:41,41:05:47,408:16
417 204 Konwicki Łukasz M (320)1980M2 (117)POLStrefa BykowBytom2:06:21,82:06:21,81:05:27,808:15
418 258 Łukaszewska Agnieszka K (98)1978K2 (37)POLKIA Etrans - STS Biegon MikołówMikołów2:06:55,62:07:04,21:06:10,208:18
419 342 PIWKO ANNA K (99)1982K2 (38)POLRozbiegamy To Miasto Czechowice-DzCZECHOWICE-DZIEDZICE2:07:04,32:07:17,41:06:23,408:19
420 202 KOŁOCZEK AGATA K (100)1980K2 (39)POLRozbiegamy to miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice2:07:05,22:07:17,41:06:23,408:19
421 488 ZAWISZ JÓZEF M (321)1956M5 (14)POLWolny StrzelecBielsko-Biała2:07:06,52:07:22,11:06:28,108:19
422 159 Honkisz Sebastian M (322)1981M2 (118)POLHrobka TeamKozy2:07:28,32:07:28,41:06:34,408:19
423 402 Stolarz Agnieszka K (101)1975K3 (35)POLNight Runners GliwiceGliwice2:07:29,72:07:38,41:06:44,408:20
424 211 Kotow Sebastian M (323)1975M3 (116)POLLuft TriTeamWarszawa2:07:41,32:08:08,61:07:14,608:22
425 496 Zowal Anna K (102)1978K2 (40)POLW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza2:08:14,82:08:31,71:07:37,708:24
426 114 gajewski krzysztof M (324)1956M5 (15)MGB-M (18)POLUKS Brenna _GórkiBrenna2:08:23,12:08:42,61:07:48,608:24
427 240 KWIATEK ALEKSANDRA K (103)1991K1 (23)POLMORT!Pruszków2:08:26,52:08:26,51:07:32,508:23
428 503 Pędziwiatr Bartłomiej M (325)1984M2 (119)POLCCS Brenna2:08:49,62:09:13,01:08:19,008:26
429 311 Ociepka Daniel M (326)1981M2 (120)POLBeer RunnersSosnowiec2:08:51,32:09:15,51:08:21,508:26
430 440 Tomaszewska Agnieszka K (104)1979K2 (41)POLŁabiszyn2:09:00,02:09:19,71:08:25,708:27
431 108 Froń Mariusz M (327)1979M2 (121)POLTychy2:09:24,82:09:53,71:08:59,708:29
432 333 Zawadzka Anna K (105)1984K2 (42)POLMikołów2:09:30,92:10:04,41:09:10,408:30
433 141 Greń Dorota K (106)1987K2 (43)POLUstroń2:09:31,32:09:55,41:09:01,408:29
434 272 Maniura Adam M (328)1970M3 (117)POLSzombierki RunnersBytom2:09:41,52:09:51,21:08:57,208:29
435 427 Szustak Monika K (107)1977K3 (36)POLEasy Run RacibórzCzerwionka-Leszczyny2:09:45,92:10:07,91:09:13,908:30
436 245 Lebuda Sylwia K (108)1977K3 (37)POLTeam Papry20Tychy2:10:39,52:10:51,51:09:57,508:33
437 405 STYCZEŃ JUSTYNA K (109)1983K2 (44)POLZabrze2:10:47,72:10:47,71:09:53,708:32
438 54 BURNAGIEL AGATA K (110)1968K3 (38)POLCzerwionka-Leszczyny2:10:52,52:11:10,31:10:16,308:34
439 153 Ryszka Martyna K (111)2002-POLUstrzyki Dolne2:11:01,92:11:19,81:10:25,808:35
440 138 GRANICA DANI K (112)1973K3 (39)POLDANI Biega bez Granic CIESZYN 2:11:02,82:11:16,41:10:22,408:34
441 36 Bodziony Marek M (329)1967M4 (33)POLApollona Attiki AthensChełmiec 2:11:07,52:11:25,61:10:31,608:35
442 482 Zapiór Marek M (330)1963M4 (34)POLZET.Bytom2:11:46,62:12:04,91:11:10,908:37
443 421 SZOŁTYSEK BEATA K (113)1971K3 (40)POLOchajoRun&FriendsRYBNIK2:12:03,62:12:27,41:11:33,408:39
444 340 Piskor Karolina K (114)1983K2 (45)POLNight Runners Zabrze Zabrze2:12:15,42:12:31,21:11:37,208:39
445 335 Pietrzok Wojciech M (331)1982M2 (122)POLNight Runners ZabrzeZabrze2:12:15,42:12:31,01:11:37,008:39
446 22 Belowska Anna K (115)1974K3 (41)POLTychy2:12:57,32:13:22,61:12:28,608:43
447 420 Szewczyk Aleksandra K (116)1995K1 (24)MGB-K (5)POLChlebekBrenna2:13:51,22:14:03,81:13:09,808:45
448 4 Janik Izabela K (117)1977K3 (42)POLOkrajnik2:14:27,52:15:01,71:14:07,708:49
449 446 TYCZYŃSKA PAULINA K (118)1985K2 (46)POLSzybkie ŻółwieBielsko Biała2:15:55,52:16:21,51:15:27,508:54
450 323 Oszczęda Krzysztof M (332)1972M3 (118)POLŻory2:16:21,82:16:47,71:15:53,708:56
451 322 Oszczęda MARZENA K (119)1975K3 (43)POLŻory2:16:21,92:16:48,31:15:54,308:56
452 429 Szyszka Kasia(Ewa) K (120)1965K4 (6)POLBieg OpolskiOpole2:16:24,42:16:53,81:15:59,808:56
453 305 Niemczyk Katarzyna K (121)1990K1 (25)POLKasia i KubaWisła2:16:24,92:16:48,11:15:54,108:56
454 286 MICUDA JAN M (333)1950M5 (16)POLTRUCHTACZ MYSŁOWICEMYSŁOWICE2:16:43,12:16:56,51:16:02,508:57
455 230 KUCZMIERCZYK Janusz M (334)1947M6 (3)POLtruchtaczmyslowicemyslowice2:16:56,02:17:09,71:16:15,708:57
456 119 Gawlak Barbara K (122)1962K4 (7)POLGoczałkowice-Zdrój2:17:04,32:17:19,21:16:25,208:58
457 250 LEWICKA BOŻENA K (123)1958K4 (8)POLGOnimyKĘTY2:17:35,92:17:51,71:16:57,709:00
458 447 Tyczyńska Małgorzata K (124)1961K4 (9)POLPogwizdów2:19:03,22:19:29,01:18:35,009:06
459 241 Kwiatkowska-Stojak Ewelina K (125)1985K2 (47)POLChorzów2:20:07,72:20:36,01:19:42,009:11
460 306 Nieśmiałowska Justyna K (126)1985K2 (48)POLRunning&DreamingGliwice2:20:07,82:20:28,71:19:34,709:10
461 400 Stojak Paweł M (335)1982M2 (123)POLChorzów2:20:08,02:20:35,81:19:41,809:11
462 266 Makowska Agnieszka K (127)1973K3 (44)POLW pogoni za duchemSosnowiec2:23:04,52:23:21,41:22:27,409:22
463 52 Bugiel Roman M (336)1963M4 (35)POLniezrzeszonyTychy/Górki Wielkie2:23:42,22:24:07,21:23:13,209:25
464 110 Furman Agnieszka K (128)1984K2 (49)POLOchajoRun&FriendsKraków2:25:04,72:25:32,61:24:38,609:30
465 293 Morgała Daria K (129)1981K2 (50)POLKsiążenice2:26:03,22:26:21,11:25:27,109:33
466 111 Furman Michał M (337)1984M2 (124)POLOchajoRun&FriendsKraków2:27:45,22:28:14,01:27:20,009:41
467 384 Słaboń-Sikora Aneta K (130)1978K2 (51)POLStowarzyszenie Pogoria Biegasosnowiec2:28:21,62:28:48,21:27:54,209:43
468 166 Janas Agnieszka K (131)1982K2 (52)POLKalej2:29:44,32:30:17,41:29:23,409:49
469 165 Janas Izabela K (132)1973K3 (45)POLKalej2:29:44,62:30:17,11:29:23,109:49
470 289 Mikusz-Mazur Małgorzata K (133)1981K2 (53)POLBrzuchate MisiePierściec2:38:54,42:39:15,81:38:21,810:24
471 282 Mazur Wojciech M (338)1977M3 (119)POLBrzuchate MisiePierściec2:38:55,22:39:15,81:38:21,810:24
472 88 Droszczak Józef M (339)1934M7 (1)MGB-M (19)POLBrennaBrenna2:46:41,22:47:04,51:46:10,510:55
473 11 Dubiel Joanna K (134)1972K3 (46)POLDubiel ClubWodzisław Śląski3:07:40,03:08:05,92:07:11,912:17
474 95 Dziadosz Anna K (135)1981K2 (54)POLZwierzyniec TeamZwierzyniec3:07:43,93:08:06,52:07:12,512:17
DNS 96 Dziadosz Dominik M1981M2POLHeavy ZwierzyniecZwierzyniec3:08:35,23:08:35,22:07:41,212:19
DNS 16 ANTONIEWSKI RAFAŁ M1980M2POLCZECHOWICE-DZIEDZICE
DNS 216 Kozok Małgorzata K1976K3POLSTS Biegaton MikołówŁaziska Górne
DNS 238 Kutek Arkadiusz M1977M3POLGARION TEAMWROCŁAW
DNS 319 Ornowski Marek M1991M1MGB-MPOLLEŚNICABrenna
DNS 408 Sułkowski Aleksander M1979M2POLWujek biegaKatowice
DNS 436 Tiebler Marlena K1987K2POLKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWŁaziska Górne
DNS 471 Wolny Damian M1974M3POLŚwiętochłowice
DNS 492 Ziemkiewicz Justyna K1978K2POLEASY RUN RACIBÓRZRACIBÓRZ
DNS 493 Ziemkiewicz Paweł M1975M3POLEASY RUN RACIBÓRZRACIBÓRZ