BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
XVII PUCHAR PILSKA W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM
Data:
18.02.2017
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Organizator:
KS Kandahar
Puchar Pilska - zespoły
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKat DodKrajKlubMiastoMetaStrataKara
1 21 Bargiel Andrzej
Brzeski Tomasz
M (1)
M
1988
1972
senior (1)
senior
POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Nowy Sącz
2:01:45,5
2 19 Piętka Marcin
Wargocki Mariusz
M (2)
M
1978
1970
senior (2)
senior
POL
POL
KS Kandahar
KW Zakopane
Roczyny
Zakopane
2:05:27,803:42,3
3 22 Drzygała Krzysztof
Mikołajczyk Tyberiusz
M (3)
M
1968
1977
senior (3)
senior
POL
POL
GOPR Wałbrzych
KS Kandahar
Łomnica
Brenna
2:11:21,109:35,6
4 16 Juszczak Artur
Knap Mateusz
M (4)
M
1977
1996
senior (4)
senior
POL
POL
KW Jastrzębie-Zdrój
KS Kandahar / Scarpa Team Polska
Jastrzębie - Zdrój
Katowice
2:12:01,810:16,3
5 13 Golec Bartłomiej
Piętka Tomasz
M (5)
M
1979
1984
senior (5)
senior
POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Żabnica
Bielsko-Biała
2:14:41,712:56,2
6 6 Krygowski Piotr
Karpierz Karol
M (6)
M
1985
1993
senior (6)
senior
POL
POL
Polar Sport Team
TKN Tatra Team
Krakow
Ostrowsko
2:19:34,617:49,1
7 26 Tybor Anna
Figura Anna
K (1)
K
1991
1990
seniorka (1)
seniorka
POL
POL
KW Zakopane
KW Zakopane
Zakopane
Zakopane
2:20:06,218:20,7
8 28 Wojciechowski Krzysztof
Gracz Bogusław
M (7)
M
1999
1977
senior (7)
senior
POL
POL
TKN Tatra Team
NORDICLIFE
Zakopane
Ząb
2:23:02,621:17,1
9 4 Teijeiro Daniel
Trznadel Maciej
M (8)
M
1981
1972
senior (8)
senior
ESP
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Siemianowice
Bytom
2:23:50,122:04,6
10 27 Kozielska Magdalena
Januszyk Iwona
K (2)
K
1991
1992
seniorka (2)
seniorka
POL
POL
TKN Tatra Team/ DYNAFIT Team
KS Kandahar/ALPINKA Ski Trab/DARE2b
Banska Niżna
Oświęcim
2:23:58,822:13,3
11 2 Pramuk Ondro
Kapusta Rudo
M (9)
M
1960
1963
nestor (1)
nestor
SVK
SVK
All of Top Martin
All of Top Martin
Martin
Bystricka
2:27:34,125:48,6
12 1 Kilarski Marek
Orłowski Zbigniew
M (10)
M
1975
1965
senior (9)
nestor
W (1)POL
POL
KS Kandahar / The North Face
KS Kandahar
Bielsko Biała
Wola Kopcowa
2:35:15,733:30,201:00,0
13 9 Topór Zbigniew
Laska Michał
M (11)
M
1981
1987
senior (10)
senior
POL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar
Gliczarów Górny
Gliwice
2:37:05,435:19,901:00,0
14 3 Matula Mišo
Reśko Luboś
M (12)
M
1972
1976
senior (11)
senior
W (2)SVK
SVK
Skialp Fatra
Skialp Fatra
Necpaly
Diakova
2:38:23,236:37,7
15 17 Bruzda Adam
Kałuża Jerzy
M (13)
M
1973
1986
senior (12)
senior
POL
POL
KS Kandahar
Babice
Bielsko-Biała
2:38:38,336:52,8
16 31 Derezińska-Osiecka Magdalena
Tasz Klaudia
K (3)
K
1981
1973
seniorka (3)
seniorka
POL
POL
Tatra Running Team
KW Zakopane
Zakopane
Zakopane
2:40:40,438:54,9
17 10 Vesely Pavel
Heczko Stanislaw
M (14)
M
1966
1966
nestor (2)
nestor
CZE
CZE
HSK Horni Rokytnice
SAC Spindleruv Mlyn - SKIALPSHOP
Rokytnice n/J
Spindleruv Mlyn
2:45:04,743:19,2
18 20 Goździk Marek
Kiełtyka Zbigniew
M (15)
M
1977
1976
senior (13)
senior
POL
POL
DKS 7 Sówek
KW Gliwice
Warszawa
Gliwice
2:47:50,646:05,102:00,0
19 25 Słowik Krzysztof
Synowski Tomasz
M (16)
M
1981
1972
senior (14)
senior
POL
POL
MTB Szczawnica
KS Kandahar
Szczawnica
Kraków
2:49:33,347:47,8
20 18 Knura Aleksander
Haładyna Dariusz
M (17)
M
1982
1975
senior (15)
senior
POL
POL
KW Jastrzębie Zdrój
Strzałka
Połomia
Bukowina Tatrzańska
2:52:06,650:21,1
21 11 Obarzanowski Michał
Kuziel Rafał
M (18)
M
1978
1983
senior (16)
senior
POL
POL

Kraków
Kraków
2:59:28,657:43,1
22 24 Niessner Piotr
Tywonek Tomasz
M (19)
M
1963
1965
nestor (3)
nestor
POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Kraków
Warszawa
3:00:06,758:21,2
23 30 Herud Ján
Lisý Vladimír
M (20)
M
1977
1992
senior (17)
senior
SVK
SVK
SSA
James Bobrovec
Oravská Polhora
Bobrovec
3:02:21,31:00:35,8
24 12 Hotówko Mikołaj
Górski Marcin
M (21)
M
1974
1968
senior (18)
senior
W (3)POL
POL
KW Warszawa
Warszawa
Warszawa
3:19:30,71:17:45,2
25 7 Olma Przemysław
Wiewióra Zbigniew
M (22)
M
1978
1982
senior (19)
senior
POL
POL
KS Kandahar / NEVERLAND TEAM
NEVERLAND TEAM
Bielsko-Biała
Świnna
3:20:47,21:19:01,7
26 14 Czuchry Ewa
Chruściel Aleksandra
K (4)
K
1973
1989
seniorka (4)
seniorka
POL
POL

KAGB GOPR
Warszawa
Bielsko-Biała
3:22:24,11:20:38,6
27 5 Bratek Olgierd
Badura Wojtek
M (23)
M
1977
1967
senior (20)
senior
POL
POL
KS Kandahar
Ortoreh team
Orzesze
Bielsko-Biała
3:38:06,21:36:20,7
28 32 Pasek Tomasz
Michalczyk Daniel
M (24)
M
1982
1981
senior (21)
senior
POL
POL
Eko Motel Na Wierzynka&Park Pinokio
Pro Sport Rehab
Wieliczka
Limanowa
3:41:30,91:39:45,4
29 23 Rzeszótko Marzena
Rzeszótko Leszek
K (5)
M
1965
1963
nestor (4)
nestor
POL
POL
KW Zakopane
KW Zakopane
Zakopane
Zakopane
3:42:55,21:41:09,7
30 29 Kierczak Aleksander
Jędryka Aleksander
M (25)
M
1963
1965
nestor (5)
nestor
POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Bielsko-Biała
Nowy Targ
3:48:42,31:46:56,8
31 8 Skudlarski Kamil
Betiuk Robert
M (26)
M
1961
1968
senior (22)
senior
W (4)POL
POL
WKW / PRO-RUN Wrocław
WKW
Wrocław
Wrocław
4:37:44,92:35:59,4
LIMIT 15 Thier Dominik
Kumalski Ryszard
M
M
1978
1958
senior
nestor
POL
POL

niezrzeszony
Warszawa
Zabrze
LIMIT 33 Manssour Sonia
Stawiarski Rafał
M
M
1991
1985
senior
senior
POL
POL

Katowice
Katowice