BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
III Walentynkowy Bieg Narciarski Parami
Data:
11.02.2017
Miejsce:
Kościelisko, trasy biegowe na Chotarzu
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
lista open
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKrajKlubMiastoWynikStrataBonus
1 3 Pitoń Karolina
Rapacz Maciej
K (1)
M
1987
1974
POL
POL


07:25,701:13,0
2 6 Gąsienica Małgorzata
Gąsienica Stanisław
K (2)
M
1963
1962
POL
POL
Gąsienica Sport
Gąsienica Sport
Kościelisko
Kościelisko
09:14,101:48,401:49,0
3 28 Spierenburg Catherine
Mączyński Czesław
K (3)
M
1997
1951
POL
POL


09:42,102:16,401:26,0
4 7 Nędza Maria
Nędza Rafał
K (4)
M
1978
1978
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
09:49,002:23,301:18,0
5 4 Gąsienica Magdalena
Gąsienica Daniel
K (5)
M
1984
1984
POL
POL
GąsienicaSport
GąsienicaSport
Zakopane
Zakopane
09:56,702:31,001:06,0
6 32 Naglik Marta
Bieda Radosław
K (6)
M
1970
1970
POL
POL
Skipol.pl TEAM
Kappastudio.pl
Zakopane
Limanowa
10:11,902:46,201:34,0
7 31 Faron Agnieszka
Mucha Edward
K (7)
M
1982
1954
POL
POL
Kochankowie spod Mogielicy ;)
Kochankowie spod Mogielicy ;)
Kraków
Limanowa
10:13,602:47,901:38,0
8 49 Gąsienica-Roj Anna
Grandys Janusz
K (8)
M
1975
1950
POL
POL

Zakopane
Kraków
10:23,602:57,901:50,0
9 20 Długopolska Katarzyna
Długopolski Wojciech
K (9)
M
1988
1990
POL
POL
Gąsienica Sport
Gąsienica Sport
Kościelisko
Kościelisko
10:44,203:18,500:56,0
10 9 Fatla Maria
Fatla Franciszek
K (10)
M
1982
1977
POL
POL

Zakopane
Zakopane
11:08,003:42,301:15,0
11 55 Pająk Józefa
Pająk Stanisław
K (11)
M
1972
1971
POL
POL


11:19,003:53,301:31,0
12 41 Sojka Bożena
Sojka Michal
K (12)
M
1970
1971
POL
POL

Zakopane
Zakopane
11:35,904:10,201:33,0
13 45 Nędza-Kubiniec Anna
Nędza-Kubiniec Tadeusz
K (13)
M
1965
1966
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
12:02,104:36,401:43,0
14 54 Ścieżka Marta
Ścieżka Michał
K (14)
M
1981
1984
POL
POL

Zakopane
Zakopane
12:18,404:52,701:09,0
15 22 Tomaszewska Agnieszka
Bednarz Ryszard
K (15)
M
1972
1971
POL
POL


12:18,804:53,101:31,0
16 33 Trebunia Alicja
Daniel Łukasz
K (16)
M
1979
1982
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
12:20,304:54,601:13,0
17 24 Potrząsaj Rafał
Potrząsaj Monika
M (1)
K
1988
1986
POL
POL

Ciche
Ciche
12:21,304:55,601:00,0
18 51 Pluta Aleksandra
Mleczek Wojciech
K (17)
M
1993
1988
POL
POL

Spytkowice
Myślenice
12:37,005:11,300:53,0
19 39 GRABOWSKI STANISŁAW
GRABOWSKA KRYSTYNA
M (2)
K
1951
1962
POL
POL
Eskadra Kraków
Eskadra Kraków
Kraków
Kraków
12:45,105:19,402:01,0
20 44 Łukaszczyk Ewa
Łukaszczyk Władysław
K (18)
M
1957
1950
POL
POL
Łukaszczyk team
Łukaszczyk team
Zakopane
Zakopane
13:06,905:41,202:07,0
21 37 Biedrońska Paulina
Perek Maciej
K (19)
M
1980
1972
POL
POL

Kraków
Kraków
13:32,306:06,601:22,0
22 43 Sawicka Maja
Sawicki Jan
K (20)
M
1987
1981
POL
POL

Warszawa
Warszawa
13:37,606:11,901:06,0
23 26 Rogalska Celina
Chrystow Daniel
K (21)
M
1958
1976
POL
POL

Zakopane
Bydgoszcz
13:41,006:15,301:50,0
24 46 Gacek Edyta
Gacek Stanisław
K (22)
M
1982
1980
POL
POL

Skomielna Biała
Skomielna Biała
13:50,406:24,701:12,0
25 53 Krupa Katarzyna
Krupa Franciszek
K (23)
M
1950
1950
POL
POL


13:58,906:33,202:14,0
26 15 Błaszczak Anna
Błaszczak Jarosław
K (24)
M
1983
1971
POL
POL
Delphi Running Team
Delphi Running Team
Kraków
Kraków
14:05,106:39,401:20,0
27 10 Ziółko Małgorzata
Ziółko Maciej
K (25)
M
1976
1973
POL
POL


14:09,206:43,501:25,0
28 47 Pieniądz Krzysztof
Pieniądz Katarzyna
M (3)
K
1976
1976
POL
POL

krakow
Kraków
14:19,906:54,201:22,0
29 30 Leśniak Dorota
Leśniak Piotr
K (26)
M
1972
1973
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
14:22,106:56,401:29,0
30 36 Krzymińska Elżbieta
Krzymiński Bartosz
K (27)
M
1983
1979
POL
POL

Nowy Targ
Nowy targ
14:22,306:56,600:42,0
31 8 Bugara Krystyna
Bugara Robert
K (28)
M
1973
1970
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
14:47,207:21,501:31,0
32 19 Rataj Anna
Rataj Antoni
K (29)
M
1963
1964
POL
POL
MOK Mszana Dolna
MOK Mszana Dolna
Mszana Dolna
Mszana Dolna
14:53,007:27,301:47,0
33 57 Pitoń Anna
Suchodolski Dawid
K (30)
M
1962
1994
POL
POL

Kościelisko
Wrocław
14:56,807:31,101:18,0
34 34 Kubin Ireneusz
Kubin Ewa
M (4)
K
1972
1975
POL
POL
TG Sokół Zakopane
TG Sokół Zakopane
Zakopane
Zakopane
15:00,107:34,401:27,0
35 18 Uryga Kinga
Książek Tomasz
K (31)
M
1983
1977
POL
POL
Tri Family Zielonki
Tri Family Zielonki
Kraków
Zielonki
15:04,407:38,701:14,0
36 42 Wojtowicz Maria
Wojtowicz Maciej
K (32)
M
1981
1981
POL
POL

Zakopane
Zakopane
15:07,107:41,401:12,0
37 13 Bukowska Katarzyna
Bukowski Artur
K (33)
M
1976
1976
POL
POL


15:16,207:50,501:22,0
38 52 Gałdzinski-Nocula Bartosz
Krzymińska-Nocula Magdalena
M (5)
K
1982
1984
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
15:35,508:09,801:08,0
39 1 Olejniczak Halina
Olejniczak Henryk
K (34)
M
1960
1953
POL
POL
Strefa Tlenu
Strefa Tlenu
kościelisko
kościelisko
15:36,208:10,502:01,0
40 48 Drygalski Łukasz
Drygalska Barbara
M (6)
K
1978
1980
POL
POL

Czarne Błoto
Czarne Błoto
15:55,508:29,801:16,0
41 25 Kiedrowska Anna
Cincio Włodzimierz
K (35)
M
1984
1981
POL
POL

Wrocław
Wrocław
15:56,108:30,401:09,0
42 16 Maryniak Maciej
Pietrusiów Paulina
M (7)
K
1978
1984
POL
POL

Wrocław
Wrocław
16:08,108:42,401:12,0
43 56 Michalik Monika
Kostka Danuta
K (36)
K
1993
1984
POL
POL


16:26,509:00,800:57,0
44 23 Godawski Dariusz
Godawska Anna
M (8)
K
1967
1967
POL
POL

Mszana Dolna
Mszana Dolna
16:30,009:04,301:40,0
45 27 Ćmielewski Marcin
Dyndał Agnieszka
M (9)
K
1983
1981
POL
POL
Psiebiegniemy
Psiebiegniemy
Kraków
Kraków
16:32,809:07,101:10,0
46 17 Filipek Magdalena
Filipek Adam
K (37)
M
1976
1972
POL
POL
TRI FAMILY ZIELONKI
TRI FAMILY ZIELONKI
Zielonki
Zielonki
16:48,509:22,801:26,0
47 38 Duda Małgorzata
Duda Janusz
K (38)
M
1961
1966
POL
POL


17:13,809:48,101:47,0
48 35 Fryźlewicz Magdalena
Krauzowicz Krzysztof
K (39)
M
1993
1990
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
17:15,009:49,300:51,0
49 11 Kalarus-Firek Justyna
Firek Mariusz
K (40)
M
1978
1976
POL
POL
Serducha Dwa
Serducha Dwa
Będzin
Będzin
17:23,909:58,201:20,0
50 29 STARZYK JACEK
Starzyk Bożena
M (10)
K
1958
1968
POL
POL

Olkusz
Olkusz
17:26,910:01,201:48,0
51 12 Marek-Piecuch Alina
Piecuch Maciej
K (41)
M
1973
1972
POL
POL

Żywiec
Żywiec
17:51,510:25,801:29,0
52 14 Zygmunt Patrycja
Ślaga Dariusz
K (42)
M
1980
1965
POL
POL

Kraków
Zakopane
18:01,710:36,001:29,0
53 40 Czapińska-Ciepiela Ewa
Ciepiela Kamil
K (43)
M
1984
1986
POL
POL

Kraków
Krakow
19:03,211:37,501:04,0
54 50 Walkosz-Kleta Blanka
Walkosz-Kleta Paweł
K (44)
M
1986
1986
POL
POL

Zakoapne
22:14,214:48,501:02,0
55 5 Neuwelt Paul
Lisowska-Leje Jolanta
M (11)
K
1959
1969
CAN
POL

nowy targ
nowy targ
24:44,817:19,101:46,0