BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

WYNIKI.pdf
10 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego - Szczyrkowski Vertical Race
Data:
04.02.2017
Miejsce:
Szczyrk
Organizator:
KS Kandahar
Vertical
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRocznikKategoriaKlubMiastoMetaStratatempoKara
1 34 Lichý Tomáš M (1)1994senior (1)Dynafit Shop Beskydy / TJ TŽ TřinecTřinec26:02,5
2 90 Danko Matúš M (2)1988senior (2)Skialp Bobrovec SkiTrab teamLiptovský Mikuláš26:03,700:01,2
3 23 Rząsa Franciszek M (3)1999junior (1)TKN Tatra TeamZakopane27:36,001:33,5
4 84 Brzeski Tomasz M (4)1972weteran (1)27:57,601:55,1
5 67 Piętka Marcin M (5)1978senior (3)KS KandaharRoczyny28:45,902:43,4
6 35 Kuczyński Roman M (6)1967weteran (2)29:26,203:23,7
7 56 Karpierz Karol M (7)1993senior (4)TKN TATRA TEAMOstrowsko30:20,004:17,5
8 92 Janosik Kristian M (8)1999junior (2)30:23,704:21,2
9 48 Drzygała Krzysztof M (9)1968weteran (3)Gopr WalbrzychŁomnica k/Głuszycy30:31,204:28,7
10 83 Wargocki Mariusz M (10)1970weteran (4)30:55,304:52,8
11 50 Wojciechowski Krzysztof M (11)1999junior (3)TKN Tatra TeamZakopane31:09,405:06,9
12 64 Mikołajczyk Tyberiusz M (12)1977senior (5)KS KandaharBrenna31:17,205:14,7
13 28 Golec Bartłomiej M (13)1979senior (6)KS KandaharŻabnica31:33,405:30,9
14 42 Juszczak Artur M (14)1977senior (7)KW Jastrzębie-ZdrójJastrzębie - Zdrój31:43,505:41,0
15 81 Trznadel Maciej M (15)1972weteran (5)KS KANDAHARBytom32:31,006:28,5
16 66 Pętka Tomasz M (16)1984senior (8)KS KandaharBielsko-Biała32:33,106:30,6
17 57 Januszyk Iwonka K (1)1992seniorka (1)Alpinka SkiTrab/ DARE2BOświęcim32:35,906:33,4
18 32 Kałuża Jerzy M (17)1986senior (9)Bielsko-Biała32:42,406:39,9
19 69 Knap Mateusz M (18)1996senior (10)Scarpa Team Polska/ KS KandaharKatowice32:55,406:52,9
20 53 Elantkowski Jasiek M (19)2000kadet (1)TKN Tatra Team (ŻywczańsKierdel)Zakopane32:55,706:53,2
21 19 KASZYCA PAWEŁ M (20)1978senior (11)IGLOO BOCHNIA/ALPINKA SKI TRAB TEAMJANKOWICE33:12,407:09,9
22 33 Bałaś Rafał M (21)1990senior (12)Żywiec33:20,307:17,8
23 76 Teijeiro Daniel M (22)1981senior (13)KS KandaharSiemianowice Sl.33:38,707:36,2
24 82 Krygowski Piotr M (23)1985senior (14)Polar Sport teamKraków33:59,007:56,5
25 68 Kilarski Marek M (24)1975weteran (6)The North FaceBielsko Biała34:21,308:18,8
26 31 Kiełtyka Zbigniew M (25)1976weteran (7)KW GliwiceGliwice34:47,608:45,1
27 21 Biel Andrzej M (26)1985senior (15)Schronisko górskie ClarahuetteŻywiec34:57,908:55,4
28 22 Biel Szymon M (27)1987senior (16)Schronisko górskie ClarahuetteŻywiec35:27,409:24,9
29 85 Brzeska Ewa K (2)1998juniorka (1)36:01,909:59,4
30 16 Skudlarski Jakub M (28)1991senior (17)Pro-Run WrocławWrocław36:10,210:07,7
31 43 Knura Aleksander M (29)1982senior (18)KW Jastrzębie - ZdrójPołomia36:21,710:19,2
32 20 Bruzda Adam M (30)1973weteran (8)KS KandaharOświęcim36:29,310:26,8
33 5 Struś Marcin M (31)1980senior (19)KW KrakówKraków37:05,111:02,6
34 40 Obarzanowski Michał M (32)1978senior (20)Kraków37:22,511:20,0
35 30 Haładyna Dariusz M (33)1975weteran (9)StrzałkaBukowina Tatrzańska37:35,811:33,3
36 55 Elantkowski Paweł M (34)1973weteran (10)37:37,811:35,3
37 26 Wiewióra Zbigniew M (35)1982senior (21)KP PSP ŻywiecŚwinna37:40,611:38,1
38 41 Kaźmierczak Sławomir M (36)1985senior (22)KW GliwiceŁaziska Górne37:41,611:39,1
39 8 Piotrowski Andrzej M (37)1972weteran (11)Ortoreh teamWarszawa37:56,011:53,5
40 91 Volajova Barbora K (3)1991seniorka (2)37:58,911:56,4
41 1 Dzieniszewski Michał M (38)1987senior (23)Wrocław38:02,812:00,3
42 18 Kuziel Rafał M (39)1983senior (24)Kraków38:10,912:08,4
43 17 Król Tomasz M (40)1965nestor (1)KS KandaharKatowice38:30,312:27,8
44 54 Owerko Tomasz M (41)1981senior (25)KW KrakowModlniczka38:49,412:46,9
45 6 Niessner Piotr M (42)1963nestor (2)KS KANDAHARKraków39:07,313:04,8
46 13 Tywonek Tomasz M (43)1965nestor (3)TKN Tatra TeamWarszawa39:13,513:11,0
47 88 Baranowski Arkadiusz M (44)1979senior (26)MachikoSportswearBielsko-Biała39:17,813:15,3
48 29 Thier Dominik M (45)1978senior (27)KS KandaharWarszawa39:35,413:32,9
49 86 Rzeszótko Leszek M (46)1963nestor (4)KW ZakopaneZakopane39:47,313:44,8
50 80 Hatala Mariusz M (47)1982senior (28)BB RUNNERS Bielsko-Biała39:49,413:46,9
51 74 Cieslak Ryszard M (48)1966nestor (5)KS KandaharKozy40:16,014:13,5
52 9 Olma Przemysław M (49)1978senior (29)NEVERLAND TEAMBielsko-Biała40:35,914:33,4
53 63 Chruściel Aleksandra K (4)1989seniorka (3)40:55,614:53,1
54 24 Śliwiński Oskar M (50)1999junior (4)Kraków41:09,115:06,6
55 45 Dul Zbigniew M (51)1957nestor (6)Jelenia Gora41:11,715:09,2
56 39 Burzyński Mirosław M (52)1974weteran (12)Aksu Polska / KW KrakówKraków41:37,915:35,4
57 36 Malek Andrzej M (53)1949nestor (7)Bkn gronie pttk Bielsko bialaBielsko biala41:43,115:40,6
58 89 Krzykawski Tomasz M (54)1975weteran (13)Klub Wysokogórski KatowiceRadzionków41:47,515:45,0
59 52 Badura Wojtek M (55)1967weteran (14)zielona trafffka i biały puuuchBielsko-Biała41:54,315:51,8
60 47 Popielarski Kubuś M (56)2001kadet (2)Zakopane42:06,216:03,7
61 77 Bratek Olgierd M (57)1977senior (30)KS Kandahar42:57,216:54,7
62 60 Gajny Krzysztof M (58)1971weteran (15)SPELEOKLUB Bielsko BiałaBielsko-Biała43:00,116:57,6
63 79 Rząsa Marcin M (59)1965nestor (8)Zakopane43:19,317:16,8
64 70 Ćmieliński Tomasz M (60)1976weteran (16)Biegacze UrozmaiconeWarszawa43:25,717:23,2
65 4 Małecki Robert M (61)1967weteran (17)KS KandaharJawiszowice43:35,117:32,6
66 62 Jarmolski Tomasz M (62)2000kadet (3)Kw bielsko biala Bielsko-biała 44:18,318:15,8
67 14 Pelczynski Jarek M (63)1985senior (31)Lacho TeamKraków44:43,118:40,6
68 2 Czuchry Ewa K (5)1973weteranka (1)Warszawa45:30,919:28,4
69 11 Kumalski Ryszard M (64)1958nestor (9)Zabrze45:36,819:34,3
70 12 Noga Adam M (65)1970weteran (18)Jedlina45:37,119:34,6
71 73 Barut-Skupień Barbara K (6)1975weteranka (2)BBRunnersBielsko-Biała45:47,219:44,7
72 46 Baszczyńska Kinga K (7)1978seniorka (4)BB RUNNERSBielsko-Biała45:51,719:49,2
73 96 Słoma Szymon M (66)1984senior (32)KS KandaharŚwiętochłowice46:01,319:58,8
74 10 Sczansny Robert M (67)1982senior (33)Rydułtowy46:14,320:11,8
75 78 Kwaśny Piotr M (68)1977senior (34)Bielsko-Biała46:21,620:19,1
76 87 Rzeszótko Marzena K (8)1965nestorka (1)KW ZakopaneZakopane46:26,820:24,3
77 15 Skudlarski Kamil M (69)1961nestor (10)Pro-Run WrocławWrocław47:04,421:01,9
78 44 BARANCEWICZ Jacek M (70)1955nestor (11)GOPR Karkonosze/SKWJeżów Sudecki47:40,421:37,9
79 72 Gryga Michał M (71)1992senior (35)Szczyrk47:57,021:54,5
80 25 Jagielak Janusz M (72)1957nestor (12)Kraków48:29,522:27,0
81 3 Wiśniewski Marek M (73)1971weteran (19)KS KandaharWarszawa48:32,022:29,5
82 37 Hrabia Marcin M (74)1978senior (36)48:52,622:50,1
83 95 Kafapowski Dariusz M (75)1976weteran (20)KS Kandahar49:18,923:16,4
84 65 Kierczak Aleksander M (76)1963nestor (13)KS KandaharBielsko-Biała49:42,723:40,2
85 51 Majerczyk Julia K (9)2000kadetka (1)TKN Tatra Team ZakopaneBukowina Tatrzańska50:12,024:09,5
86 7 Bugaj Teresa K (10)1968weteranka (3)Kraków51:10,825:08,301:00,0
87 59 Stajniak Magdalena K (11)1982seniorka (5)Żywiec52:03,326:00,801:00,0
88 61 Gutek Zosia K (12)1954nestorka (2)Speleoklub Bielsko-BiałaCieszyn53:24,827:22,3
89 71 Porębski Łukasz M (77)1981senior (37)Szczyrk53:50,927:48,4
90 58 Stajniak Marta K (13)1982seniorka (6)Żywiec54:08,828:06,3
91 38 Wojarski Krzysztof M (78)1960nestor (14)Bielsko-Biała O-TeamBielsko-Biała55:38,429:35,901:00,0
92 49 OSUCH ALINA K (14)1961nestorka (3)UŚMIECHJELENIA GÓRA57:07,531:05,0
93 75 Jasiak Elżbieta K (15)1973weteranka (4)Bielsko-Biała59:37,133:34,601:00,0
94 93 Ludyga Tomasz M (79)1968weteran (21)59:37,433:34,903:00,0