Toggle navigation
Zawody
5 km.pdf
Nordic Walking.pdf
X Biegać jest Bosko
Wydarzenie:
X Biegać jest Bosko
X Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
127
Ukończyło:
127
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
108
Mendyk Przemysław
M (1)
1992
POL
Bobrek
16:15,9
03:15
2
48
Skorupa Paweł
M (2)
1988
POL
SKORUPA SPORT
Tychy
16:34,3
00:18,4
03:18
3
93
Wilk Dariusz
M (3)
1977
POL
brak
Wapiennik
17:20,6
01:04,7
03:28
4
78
Malina Adam
M (4)
1975
POL
Bojszowy
17:33,7
01:17,8
03:30
5
49
Myśliwiec Jan
M (5)
1965
POL
Ślemień
17:48,8
01:32,9
03:33
6
41
Urbaniak Witek
M (6)
1980
POL
Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D
Czechowice-Dziedzice
18:03,2
01:47,3
03:36
7
70
Romański Bartłomiej
M (7)
1984
POL
Jawiszowice
18:12,3
01:56,4
03:38
8
21
Łoziński Wojciech
M (8)
2002
POL
Parkrun Chrzanów
Libiąż
18:22,8
02:06,9
03:40
9
95
Knopek Bartłomiej
M (9)
1984
POL
Bieruń
18:25,6
02:09,7
03:41
10
114
Pawela Marcin
M (10)
1982
POL
Run to the hills team Libiąż
Libiąż
18:30,3
02:14,4
03:42
11
61
Bukała Dawid
M (11)
1994
POL
Tychy
18:32,4
02:16,5
03:42
12
130
Wieczorek Maciej
M (12)
1983
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
18:34,8
02:18,9
03:42
13
54
Szpetnar Michał
M (13)
1989
POL
SOK Z PENISA
Kraków
18:37,0
02:21,1
03:43
14
141
Pytlarz Michał
M (14)
1991
POL
Radziechowy
19:02,1
02:46,2
03:48
15
128
Burda Sebastian
M (15)
1983
POL
Run Gloria
Wygiełzów
19:05,9
02:50,0
03:49
16
8
Sambak Tadeusz
M (16)
1969
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
19:09,5
02:53,6
03:49
17
99
Oramus Paweł
M (17)
1987
POL
Skawina Biega
Gołuchowice
19:17,8
03:01,9
03:51
18
77
Sajdak Szymon
M (18)
2006
POL
-
Jawiszowice
19:42,6
03:26,7
03:56
19
3
Ołownia Łukasz
M (19)
1980
POL
Zadyszka Oświęcim
Trzebinia
19:58,3
03:42,4
03:59
20
90
Szczerbik Kamil
M (20)
1996
POL
Spytkowice
19:59,2
03:43,3
03:59
21
22
Basta Grzegorz
M (21)
1970
POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
20:07,2
03:51,3
04:01
22
25
Przewoźnik Marek
M (22)
1963
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
20:08,5
03:52,6
04:01
23
67
Oślak Grzegorz
M (23)
1996
POL
Fizjotonika Jelenia Góra
Jelenia Góra
20:13,4
03:57,5
04:02
24
69
Szczerbowski Dariusz
M (24)
1993
POL
Oświęcim
20:37,8
04:21,9
04:07
25
4
Papuga Dariusz
M (25)
1965
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
20:40,5
04:24,6
04:08
26
38
Suślik Krzysztof
M (26)
1988
POL
BUDGIPS
Oświęcim
20:56,5
04:40,6
04:11
27
129
Wieczorek Patryk
M (27)
2006
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
21:00,3
04:44,4
04:12
28
45
Słowik Łukasz
M (28)
1986
POL
Katowice
21:05,4
04:49,5
04:13
29
146
Kobosko Paweł
M (29)
1977
POL
Zadyszka Oświęcim
Rajsko
21:28,6
05:12,7
04:17
30
74
Drabek Piotr
M (30)
1985
POL
SENIORZY
Oświęcim
21:33,1
05:17,2
04:18
31
32
Garbuz Marcin
M (31)
1973
POL
Zadyszka Oświęcim
Rajsko
21:38,2
05:22,3
04:19
32
16
Skibicki Krzysztof
M (32)
1970
POL
OKB ZADYSZKA
Oświęcim
21:52,5
05:36,6
04:22
33
117
Mieszczak Krzysztof
M (33)
1985
POL
Oświęcim
21:56,9
05:41,0
04:23
34
147
Syryński-Giro Sebastian
M (34)
1978
POL
MJ Metal
MJ Metal
22:04,9
05:49,0
04:24
35
43
Berke Krzysztof
M (35)
1964
POL
Jawiszowice
22:07,5
05:51,6
04:25
36
36
Sosna Kazimierz
M (36)
1959
POL
Bieruń
22:15,3
05:59,4
04:27
37
94
Porębski Marek
M (37)
1971
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
22:19,0
06:03,1
04:27
38
82
Dubiel Szymon
M (38)
2004
POL
Oświęcim
22:20,5
06:04,6
04:28
39
138
Mędrysa Michał
M (39)
1991
POL
Pławy
22:24,3
06:08,4
04:28
40
51
Czuwaj Andrzej
M (40)
1976
POL
Zadyszka Oświęcim
Grojec
22:25,2
06:09,3
04:29
41
98
Gaweł Bogdan
M (41)
1956
POL
Parafianin MB Wspomożenia. Wiernych
Zaborze
22:35,1
06:19,2
04:31
42
140
Skamaj Krzysztof
M (42)
1993
POL
NIEPOZORNI
Pławy
22:41,1
06:25,2
04:32
43
120
Kowalczyk Paweł
M (43)
1974
POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
22:42,6
06:26,7
04:32
44
63
Ryszka Piotr
M (44)
1981
POL
Grojec
22:57,4
06:41,5
04:35
45
76
Kastelik Mariusz
M (45)
1981
POL
Zadyszka Oświęcim
Wolbrom
23:01,0
06:45,1
04:36
46
50
Pióro Grzegorz
M (46)
1976
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
23:06,5
06:50,6
04:37
47
121
Kocemba Kamil
M (47)
1986
POL
Kęckie Harpagany
Kobiernice
23:07,5
06:51,6
04:37
48
105
Grabowski Jan
M (48)
1964
POL
Skawina Biega
Gołuchowice
23:16,2
07:00,3
04:39
49
15
Noworyta Grzegorz
M (49)
1990
POL
Aktywna Dolina Karpia
Rudze
23:21,9
07:06,0
04:40
50
126
Wojtas Arkadiusz
M (50)
1976
POL
PoWoli Do Celu
Wola
23:35,4
07:19,5
04:43
51
91
Kaczor Paweł
M (51)
1982
POL
MJ Metal
MJ Metal
23:40,1
07:24,2
04:44
52
23
Maciborek Witold
M (52)
1963
POL
Oświęcim
23:46,7
07:30,8
04:45
53
57
Janik Bogdan
M (53)
1967
POL
Nowy Targ
24:03,8
07:47,9
04:48
54
64
Jurecki Jarek
M (54)
1976
POL
#AdamCzerwińskiTeam
Wieliczka
24:04,5
07:48,6
04:48
55
97
Wnuk Piotr
M (55)
1979
POL
Saint-Gobain Squad
Dabrowa Górnicza
24:09,7
07:53,8
04:49
56
65
Jurecki Ryszard
M (56)
1976
POL
MOSTIV
Wieliczka
24:10,6
07:54,7
04:50
57
102
Bulanda Andrzej
M (57)
1977
POL
Bieruń
24:11,3
07:55,4
04:50
58
68
Kozik Krzysztof
M (58)
1982
POL
POWOLI DO CELU
Wola
24:13,5
07:57,6
04:50
59
80
Walac Jacek
M (59)
1983
POL
Grodzisk Mazowiecki
24:32,6
08:16,7
04:54
60
13
Nizioł Tomasz
M (60)
1995
POL
Oświęcim
24:45,5
08:29,6
04:57
61
123
Krawczykiewicz Marcin
M (61)
1974
POL
Chrzanów
24:48,4
08:32,5
04:57
62
52
Mastalski Leszek
M (62)
1962
POL
Parkrun Chrzanów
Chrzanów
24:52,4
08:36,5
04:58
63
118
Domasik Sławomir
M (63)
1971
POL
Oświęcim
24:54,9
08:39,0
04:58
64
79
Marcak Przemek
M (64)
1980
POL
D.A.M.Y.R.A.D.E.
Oświęcim
25:01,3
08:45,4
05:00
65
75
Ligęza Jakub
M (65)
1989
POL
Polanka Wielka
25:06,0
08:50,1
05:01
66
135
Wanat Łukasz
M (66)
1987
POL
Kozbi Team
Oświęcim
25:14,3
08:58,4
05:02
67
110
Gwóźdź Andrzej
M (67)
1963
POL
PoWoli do Celu
Wola
25:20,8
09:04,9
05:04
68
14
Kojm Mateusz
M (68)
1995
POL
Oświęcim
25:35,9
09:20,0
05:07
69
39
Głód Tadeusz
M (69)
1957
POL
Jaworzno
25:56,7
09:40,8
05:11
70
5
Piegzik Robert
M (70)
1981
POL
Żarki
26:01,0
09:45,1
05:12
71
96
Pater Janusz
M (71)
1978
POL
MJ Metal
MJ Metal
26:19,8
10:03,9
05:15
72
71
Janiczek Bartosz
M (72)
1985
POL
Zaborze
26:22,6
10:06,7
05:16
73
134
Wawro Miłosz
M (73)
1984
POL
Run to the Hills - team Libiąż
Libiąż
26:25,4
10:09,5
05:17
74
145
Tomaszek Marek
M (74)
1993
POL
Przecieszyn
26:29,9
10:14,0
05:17
75
62
Zakrzewski Tomasz
M (75)
1976
POL
Parkrun Chrzanów
Chełmek
26:38,2
10:22,3
05:19
76
101
Magiera Janusz
M (76)
1987
POL
Chełm Śląski
26:53,7
10:37,8
05:22
77
137
Zguda Grzegorz
M (77)
1978
POL
MJ Metal
MJ Metal
27:18,4
11:02,5
05:27
78
6
Kurkus Aleksander
M (78)
1971
POL
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
Warszawa
27:23,6
11:07,7
05:28
79
46
Kotyla Ryszard
M (79)
1980
POL
Oświęcim
27:38,3
11:22,4
05:31
80
144
Bednarski Norbert
M (80)
2004
POL
Oświęcim
29:23,2
13:07,3
05:52
81
55
Janas Tomasz
M (81)
1976
POL
Osiek Biega
Osiek
29:24,3
13:08,4
05:52
82
11
Czarski Michał
M (82)
1964
POL
A-MI-GO
Katowice
29:44,6
13:28,7
05:56
83
24
Malczyk Wiesław
M (83)
1965
POL
Parkrun Chrzanów
Libiąż
30:44,6
14:28,7
06:08
84
122
Szałaśny Paweł
M (84)
1981
POL
Star Trek
Brzeszcze
32:30,5
16:14,6
06:30
85
133
Seratowicz Adam
M (85)
1952
POL
MJ Metal
MJ Metal
36:39,1
20:23,2
07:19
86
84
Wiszniewski Dariusz
M (86)
1972
POL
STS BIEGATON Mikołów
Tychy
40:26,1
24:10,2
08:05
87
87
Rachuba Maciej
M (87)
1970
POL
Tychy
40:40,3
24:24,4
08:08
88
124
Bębenek Maciej
M (88)
1985
POL
Gym for you
Oświęcim
47:06,0
30:50,1
09:25
89
7
Madej Józef
M (89)
1951
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
48:43,5
32:27,6
09:44
BGTimeSport
© 2015 - 2024