Toggle navigation
Zawody
Bieg5km.pdf
NordicWalking.pdf
Bieg Pawłowicki 5km
Wydarzenie:
Bieg Pawłowicki
Bieg Pawłowicki
Organizator:
Gmina Pawłowice
Data:
28.08.2022
Miejsce:
Park im. ks. prof. Stanisława Pisarka w Pawłowicach
Dystans:
5
.000 km
Zgłoszonych:
214
Ukończyło:
194
Nieklasyfikowani:
20
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kraj
Klub
Miasto
PK
Czas netto
Wynik
Strata
Tempo
1
151
Suwaj Aneta
K (1)
1986
POL
Alpin Sport team
Jastrzębie Zdrój
14:55,5(15)
19:09,9
19:09,9
03:49
2
148
Stuchlik Magdalena
K (2)
1982
POL
Trenuj z Sandrą
Jarząbkowice
15:13,4(19)
19:46,9
19:54,5
00:44,6
03:58
3
64
Kolonko-Wiera Roksana
K (3)
1993
POL
Jankowice
16:02,9(25)
21:05,2
21:05,2
01:55,3
04:13
4
28
Dziuk Dagmara
K (4)
1987
POL
TL Athletics Jastrzębie
Pawłowice
16:14,7(31)
21:14,1
21:14,1
02:04,2
04:14
5
207
Czyż Marlena
K (5)
2006
POL
UKS Diament
Godów
17:10,1(43)
22:08,4
22:15,1
03:05,2
04:27
6
188
Zębik Grażyna
K (6)
1978
POL
Cieszyn
17:08,1(40)
22:09,6
22:18,3
03:08,4
04:27
7
161
Teleucka Sandra
K (7)
2001
POL
Akademia Biegania
Jankowice Rudzkie
18:42,6(73)
24:10,8
24:10,8
05:00,9
04:50
8
102
Niesłańczyk Małgorzata
K (8)
1979
POL
WATAHA
Jastrzębie-Zdrój
18:48,4(75)
24:13,9
24:22,7
05:12,8
04:52
9
123
Przyłęcka-Hussar Agnieszka
K (9)
1986
POL
BDB Team
Katowice
18:54,1(78)
24:36,7
24:44,4
05:34,5
04:56
10
88
Martin Sophie
K (10)
1986
FRA
19:19,8(91)
24:46,1
25:00,4
05:50,5
05:00
11
42
Harazin Anna
K (11)
1991
POL
2 Tm 4,7
Pawłowice
19:28,1(93)
24:52,2
25:06,3
05:56,4
05:01
12
119
Popek Barbara
K (12)
1972
POL
Sobieski6
Jastrzębie-Zdrój
19:40,2(95)
25:28,1
25:41,1
06:31,2
05:08
13
181
Wowry Sylwia
K (13)
1981
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
19:43,8(98)
25:43,2
25:53,9
06:44,0
05:10
14
19
Chrukin Patrycja
K (14)
1991
POL
Bielsko-Biała
20:07,0(104)
25:43,9
26:01,7
06:51,8
05:12
15
150
Suchoszek Sylwia
K (15)
1991
POL
Jastrzębie-Zdrój
20:41,4(113)
26:25,4
26:45,9
07:36,0
05:21
16
194
Zygma Żaneta
K (16)
1992
POL
Ligota
20:58,1(118)
26:47,7
27:06,6
07:56,7
05:25
17
141
Sokół-Piszczek Agnieszka
K (17)
1983
POL
Nessi Time Żory
Żory
21:11,3(121)
27:06,1
27:22,8
08:12,9
05:28
18
54
Karasiewicz-Starczewska Elżbieta
K (18)
1985
POL
Sosnowiec
21:46,0(125)
27:57,5
28:12,4
09:02,5
05:38
19
240
Wacławczyk Marta
K (19)
2005
POL
Żory
21:46,6(126)
28:31,3
28:42,4
09:32,5
05:44
20
238
Toborowicz Dżesika
K (20)
1996
POL
Jastrzębie Zdrój
21:41,1(124)
28:34,5
28:45,6
09:35,7
05:45
21
167
Trybała Weronika
K (21)
1995
POL
WATAHA
Pielgrzymowice
22:22,7(135)
28:36,2
28:49,1
09:39,2
05:45
22
23
Dąbrowska Agata
K (22)
1980
POL
Nessi Time Żory
Żory
23:07,7(146)
28:38,7
28:57,7
09:47,8
05:47
23
209
Wacławek Ewa
K (23)
1973
POL
Mąków
22:08,1(132)
28:55,5
29:06,6
09:56,7
05:49
24
87
Marciniak Nikola
K (24)
2009
POL
22:21,9(133)
29:02,6
29:15,3
10:05,4
05:51
25
166
Trybała Danuta
K (25)
1984
POL
WATAHA
Pielgrzymowice
22:22,0(134)
29:02,7
29:15,3
10:05,4
05:51
26
128
Różycka Wioleta
K (26)
1985
POL
Żory
22:34,8(137)
29:18,8
29:30,6
10:20,7
05:54
27
78
Łomozik Anna
K (27)
1982
POL
Pawłowice
22:37,0(138)
29:16,9
29:30,8
10:20,9
05:54
28
60
Kłosek-Taraszkiewicz Monika
K (28)
1982
POL
Runteam
Pawłowice
22:55,3(143)
29:33,5
29:48,9
10:39,0
05:57
29
108
Kożpoń Hanna
K (29)
1983
POL
Pawłowice
22:38,8(140)
29:47,2
30:01,0
10:51,1
06:00
30
71
Lis Monika
K (30)
1978
POL
Nessi Time Żory
Żory
23:04,0(144)
29:41,9
30:01,3
10:51,4
06:00
31
149
Suchocka Dorota
K (31)
1973
POL
Ateny
23:36,9(149)
30:00,2
30:19,1
11:09,2
06:03
32
137
Słowińska Joanna
K (32)
1988
POL
Runteam Pawłowice
Pawłowice
23:52,1(153)
30:45,6
31:02,3
11:52,4
06:12
33
205
Cieślońska Jolanta
K (33)
1969
POL
Rybnik
20:26,7(110)
30:28,9
31:04,5
11:54,6
06:12
34
47
Jelitko Anna
K (34)
1991
POL
Pszczyna
23:44,0(151)
30:46,5
31:05,8
11:55,9
06:13
35
100
Jasek Honorata
K (35)
1984
POL
Żywiec
23:11,5(147)
30:48,6
31:08,6
11:58,7
06:13
36
15
Burek Gabriela
K (36)
1986
POL
Runteam
Pawłowice
23:43,1(150)
30:58,9
31:15,2
12:05,3
06:15
37
114
Pilch Mirosława
K (37)
1976
POL
Nessi Time Żory
Żory
23:48,8(152)
30:58,1
31:16,8
12:06,9
06:15
38
85
Manowska Anna
K (38)
1979
POL
Goczałkowice Zdrój
23:58,5(156)
31:15,7
31:33,0
12:23,1
06:18
39
155
Szukalska Beata
K (39)
1971
POL
Pawłowice Śl.
24:29,4(158)
31:31,3
31:48,3
12:38,4
06:21
40
44
Holona Bożena
K (40)
1969
POL
Cieszyn
24:16,8(157)
31:38,4
31:53,1
12:43,2
06:22
41
147
Szczepankiewicz Karolina
K (41)
1989
POL
Pawłowice
24:30,4(159)
31:41,0
32:06,8
12:56,9
06:25
42
169
Tyrytko Sylwia
K (42)
1982
POL
WATAHA
Pruchna
24:39,5(162)
32:05,0
32:22,1
13:12,2
06:28
43
35
Głąbek Edyta
K (43)
1994
POL
Spot
Ćwiklice
24:51,9(163)
32:09,0
32:26,9
13:17,0
06:29
44
198
Podleśny Justyna
K (44)
1978
POL
NESSI Team Żory
Żory
25:00,5(164)
32:17,5
32:37,9
13:28,0
06:31
45
10
Bodziony Maja
K (45)
2004
POL
Żory
25:31,3(166)
32:57,6
33:16,3
14:06,4
06:39
46
162
Tlalka Ania
K (46)
1982
POL
Żywiec
25:16,4(165)
33:07,9
33:22,2
14:12,3
06:40
47
12
Brzózka Beata
K (47)
1983
POL
SEBET TRUCHTING 6
Rybnik
26:05,7(171)
33:36,7
33:52,8
14:42,9
06:46
48
73
Litlzler Margot
K (48)
2005
FRA
25:55,0(169)
33:41,7
33:58,2
14:48,3
06:47
49
125
Ratajszczak-Małys Ewa
K (49)
1970
POL
Nordic Walking Taem Racibórz
Racibórz
26:20,3(173)
33:49,4
34:02,3
14:52,4
06:48
50
86
Mańka Aleksandra
K (50)
2001
POL
Żory
26:06,3(172)
34:01,4
34:24,0
15:14,1
06:52
51
199
Podleśny Zofia
K (51)
2006
POL
NESSI Team Żory
Żory
26:42,2(175)
34:08,0
34:28,7
15:18,8
06:53
52
191
Zimny Celina
K (52)
1977
POL
Smaki Biegania
Rybnik
26:35,2(174)
34:33,6
34:49,0
15:39,1
06:57
53
39
Górczak Małgorzata
K (53)
1974
POL
Goczałkowice Zdrój
27:19,7(178)
34:54,4
35:10,8
16:00,9
07:02
54
3
Bąk-Ścierska Beata
K (54)
1978
POL
Radostowice
27:24,3(179)
35:22,1
35:38,0
16:28,1
07:07
55
193
Zorychta Natalia
K (55)
1986
POL
Wataha
Pruchna
26:53,1(177)
35:39,0
35:56,1
16:46,2
07:11
56
91
Masztalerz Anna
K (56)
1994
POL
Bąków
27:25,9(180)
35:46,3
35:56,2
16:46,3
07:11
57
34
Gąsior Katarzyna
K (57)
1989
POL
Pawłowice
28:31,3(186)
36:03,6
36:16,5
17:06,6
07:15
58
79
Łoskot Aneta
K (58)
1987
POL
Warszowice
28:30,3(184)
36:03,6
36:16,5
17:06,6
07:15
59
237
Żurek Patrycja
K (59)
1987
GBR
Hull
28:30,3(185)
36:04,2
36:16,9
17:07,0
07:15
60
82
Maksysz Roksana
K (60)
1978
POL
#czeladzbiega
Wojkowice
27:26,4(181)
36:17,6
36:36,0
17:26,1
07:19
61
159
Świder Katarzyna
K (61)
1989
POL
Pawłowice
28:18,7(182)
36:46,1
36:59,1
17:49,2
07:23
62
118
Pocentajło Beata
K (62)
1967
POL
International Runing Club
Racibórz
28:20,4(183)
37:23,1
37:38,0
18:28,1
07:31
63
126
Rotter Hanna
K (63)
1962
POL
Jastrzębie-Zdrój
28:48,8(187)
37:31,5
37:43,4
18:33,5
07:32
64
32
Gańko Grażyna
K (64)
1961
POL
Jastrzębie Zdrój
29:10,7(188)
37:29,6
37:47,5
18:37,6
07:33
65
186
Zalewska Barbara
K (65)
1976
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie - Zdrój
29:25,1(189)
38:14,3
38:26,4
19:16,5
07:41
66
156
Szukalska Afrodyta
K (66)
1997
POL
Gliwice
30:05,5(191)
39:11,6
39:28,6
20:18,7
07:53
67
158
Śmieja Joanna
K (67)
1968
POL
Pawłowice
30:04,3(190)
39:07,6
39:28,8
20:18,9
07:53
68
206
Tyman Karolina
K (68)
2006
POL
UKS Diament
Godów
40:07,4
40:13,8
21:03,9
08:02
69
239
Wacławik Vanessa
K (69)
2006
POL
Pawłowice
31:51,6(193)
40:03,9
40:16,4
21:06,5
08:03
DNS
4
Bernacka-Stopyra Dominika
K
1992
POL
Łaziska Górne
DNS
7
Bober Aneta
K
1987
POL
Jastrzębie Zdroj
DNS
96
Mikołajec Patrycja
K
1997
POL
Żory
DNS
105
Nowak Joanna
K
1975
POL
Wojnicz
DNS
133
Sitko Dagmara
K
1986
POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
BGTimeSport
© 2015 - 2024