Bieg Górski Żentycy 2022

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy 2022 Bieg Górski Żentycy 2022
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
09.07.2022
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
22.4 km
Zgłoszonych:
47
Ukończyło:
47
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStratamin/km
1 43 Dyrlaga Marcin M (1) 1984 M35 (1) POL Mobility Węgierska Górka 1:44:13,6 04:39
2 46 Madejczyk Marek M (2) 1984 M35 (2) POL KAGB GOPR BESKIDY Katowice 1:54:07,2 09:53,6 05:05
3 7 Kostela Piotr M (3) 1987 M35 (3) POL Nowy Targ 1:54:35,5 10:21,9 05:06
4 3 Streit Dawid M (4) 1985 M35 (4) POL Non Stop Trail Bielsko-Biała 1:55:09,5 10:55,9 05:08
5 37 Jagieła Adam M (5) 1973 M35 (5) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Rogźnik 1:55:38,0 11:24,4 05:09
6 13 Szatanik Zbigniew M (6) 1968 M50 (1) POL Ujsoły 2:00:38,7 16:25,1 05:23
7 27 Wiewióra Zbigniew M (7) 1982 M35 (6) POL KS Kandahar / KP PSP Żywiec Świnna 2:01:38,7 17:25,1 05:25
8 21 Kozik Tomasz M (8) 1981 M35 (7) POL SPRINTEX Team Brzuśnik 2:05:19,6 21:06,0 05:35
9 38 Maślanka Tomasz M (9) 1972 M50 (2) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 2:05:57,0 21:43,4 05:37
10 15 Swety Jakub M (10) 1981 M35 (8) POL Rysianka Team Węgierska Górka 2:06:47,9 22:34,3 05:39
11 23 Białożyt Krzysztof M (11) 1971 M50 (3) POL Kamesznica 2:08:53,5 24:39,9 05:45
12 14 Caputa Dominik M (12) 1998 M16 (1) POL Cisiec 2:11:02,9 26:49,3 05:51
13 10 Polok Jakub M (13) 1996 M16 (2) POL Cieszyn 2:15:45,3 31:31,7 06:03
14 47 Mostowik Marcin M (14) 1984 M35 (9) POL Brzeszcze 2:17:52,8 33:39,2 06:09
15 11 Paluch Daniel M (15) 1976 M35 (10) POL Dąbrowa Górnicza 2:18:29,2 34:15,6 06:10
16 28 Bułka Mateusz M (16) 1979 M35 (11) POL Słotwina 2:18:52,3 34:38,7 06:11
17 22 Kastelik Dariusz M (17) 1977 M35 (12) POL Sprintex Team Pietrzykowice 2:19:04,0 34:50,4 06:12
18 24 Lenczowski Jakub M (18) 1971 M50 (4) POL Iron Dragon Triathlon/DOBRENARTY.PL Modlnica 2:19:43,6 35:30,0 06:14
19 1 Dominik Marcin M (19) 1986 M35 (13) POL Będzin 2:23:10,1 38:56,5 06:23
20 42 Sołtysek Marcin M (20) 1975 M35 (14) POL JUSTFEELFIT TEAM Cisiec 2:23:47,3 39:33,7 06:25
21 30 Janda Sebastian M (21) 1978 M35 (15) POL Bielsko-Biała 2:27:09,5 42:55,9 06:34
22 8 Leja Michał M (22) 1990 M16 (3) POL Nowy Targ 2:31:46,9 47:33,3 06:46
23 31 Stopka Marek M (23) 1985 M35 (16) POL Szczepanowice 2:37:59,1 53:45,5 07:03
24 41 Rypień Piotr M (24) 1984 M35 (17) POL Milówka 2:38:03,8 53:50,2 07:03
25 19 Żyrek Jaroslaw M (25) 1984 M35 (18) POL Rysianka Team Żabnica 2:38:48,0 54:34,4 07:05
26 40 Ryczkiewicz Andrzej M (26) 1976 M35 (19) POL MIY-OF-UTE Żywiec 2:39:02,8 54:49,2 07:06
27 32 Szymala Dariusz M (27) 1995 M16 (4) POL BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW Bystra 2:44:25,9 1:00:12,3 07:20
28 20 Witosz Aleksander M (28) 1979 M35 (20) POL Goczałkowice-Zdrój 2:44:53,0 1:00:39,4 07:21
29 16 Tetlak Mateusz M (29) 1982 M35 (21) POL Nieledwia 2:47:20,2 1:03:06,6 07:28
30 33 Wnuk Piotr M (30) 1979 M35 (22) POL Saint-Gobain Squad Dąbrowa Górnicza 2:47:29,4 1:03:15,8 07:28
31 26 Jaszczurowski Rafał M (31) 1986 M35 (23) POL Rajcza 2:49:49,4 1:05:35,8 07:34
32 18 Stopka Jan M (32) 1981 M35 (24) POL Rysianka Team / Sopki Stopki Cięcina 2:51:11,4 1:06:57,8 07:38
33 45 Sędkowski Grzegorz M (33) 1972 M50 (5) POL Katowice 3:03:07,7 1:18:54,1 08:10
34 25 Sonakowski Roman M (34) 1960 M50 (6) POL Sprintex Team Słotwina 3:33:59,4 1:49:45,8 09:33

BGTimeSport © 2015-2020