VII Walentynkowy Bieg Narciarski Parami

Wydarzenie:
VII Walentynkowy Bieg Narciarski Parami VII Walentynkowy Bieg Narciarski Parami
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Data:
13.02.2022
Miejsce:
Kościelisko - Kiry
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
34
Ukończyło:
34
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię RokKrajKlubMiastoWynikStrataBonus
1 2 Pitoń Anna
Czesław Mączyński
1962
1952
POL
POL

Kościelsko
Kościelsko
05:15,3 02:09,6
2 49 Michalik Kasia
Michalik Tomek
1980
1978
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
07:40,0 02:24,7 01:26,0
3 13 Nędza Kubiniec Anna
Nędza Kubiniec Tadeusz
1965
1966
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
08:03,3 02:48,0 01:52,0
4 24 Galica-Drab Jadwiga
Drab Krzysztof
1988
1976
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
08:50,2 03:34,9 01:19,2
5 51 Krzymińska Elzbieta
Krzymiński Bartosz
1983
1979
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
09:35,4 04:20,1 01:22,0
6 26 Sitarz-Wójcicka Jolanta
Wójcicki Hubert
1982
1983
POL
POL
DDDSki
DDDSki
Zakopane
Zakopane
09:46,8 04:31,5 01:18,7
7 35 Plichta Anna
Plichta Józef
1972
1958
POL
POL

Polanica Zdrój
Polanica Zdrój
10:48,4 05:33,1 01:54,0
8 18 Pitoń Karolina
Galant Damian
1987
1988
POL
POL

Kościelisko
Wrocław
10:51,7 05:36,4 01:09,1
9 38 Pochwat Ewa
Krzyszycha Mieczysław
1989
1966
POL
POL

Częstochowa
Zamch
11:11,2 05:55,9 01:29,0
10 39 Rakusa Suszczewska Bogumiła
Rakusa Suszczewski Jan
1989
1989
POL
POL

Piaseczno
Piaseczno
11:25,4 06:10,1 01:06,0
11 29 Zielińska Iwona
Fijałkowski Adam Andrzej
1957
1949
POL
POL

Jelenia Góra
Jelenia Góra
11:35,9 06:20,6 02:17,3
12 5 Zawiślak Urszula
Zawiślak Marcin
1965
1966
POL
POL

Kraków
Kraków
11:47,7 06:32,4 01:52,0
13 36 Steuer Monika
Kosiński Stanisław
1994
1983
POL
POL

Leszno
Leszno
12:02,6 06:47,3 01:07,0
14 14 Mikulec Agata
Mikulec Rafał
1977
1976
POL
POL

Kłaj
Kłaj
12:12,0 06:56,7 01:30,2
15 54 Stopka Lucyna
Ząb Jacek
1990
1973
POL
POL

Ząb
Ząb
12:19,8 07:04,5 01:21,0
16 7 Miś Lilianna
Olszewski Wiesław
1971
1955
POL
POL

Bytom
Czekanów
12:25,0 07:09,7 01:57,8
17 17 Myler Georgia
Badowski Krzysztof
1985
1962
POL
POL

Bydgoszcz
Bydgoszcz
12:32,0 07:16,7 01:36,8
18 58 Gładysiak Halina
Gładysiak Władysław
1989
1980
POL
POL

Poznań
Pozań
12:40,0 07:24,7 01:15,0
19 48 Ogarzyńska Ewelina
Ogarzyński Piotr
1986
1979
POL
POL

Poznań
Poznań
12:52,5 07:37,2 01:18,7
20 52 Stopka Katarzyna
Stopka Bogdan
1977
1977
POL
POL

Zakopane
Zakopane
13:52,9 08:37,6 01:32,2
21 37 Strelczuk Małgorzta
Stankiewicz Ireneusz
1964
1960
POL
POL

Dębno
Grajewo
14:07,3 08:52,0 01:59,9
22 6 Federyga-Romańska Anna
Romański Marcin
1989
1991
POL
POL

Kraków
Kraków
14:40,4 09:25,1 01:03,0
23 57 Bąk Hanna
Karasek Krzysztof
1954
1954
POL
POL

Dzianisz
Zakopane
15:36,3 10:21,0 02:16,1
24 43 Walkosz-Kleta Blanka
Walkosz-Kleta Paweł
1986
1986
POL
POL

Zakopane
Załuczne
16:24,2 11:08,9 01:11,4
25 11 Lisowska-Leja Jolanta
Neuwelt Paul
1969
1959
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
19:14,1 13:58,8 01:54,5

BGTimeSport © 2015-2020