Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
10. Bieg o Breńskie Kierpce
Wydarzenie:
10. Bieg o Breńskie Kierpce
10. Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
21.08.2022 r.
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15
.000 km
Zgłoszonych:
444
Ukończyło:
424
Nieklasyfikowani:
20
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
netto
(poza 50 pierwszymi na mecie)
OPEN
K
M
K1
K2
K3
K4
K5
K6
K7
M1
M2
M3
M4
M5
M6
M7
MGB-K
MGB-M
Klasyfikacja w kategorii: kobiety 40-49 lat
(K3)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Brenna
Kraj
Klub
Miasto
Czas netto
Czas brutto
Strata
Tempo
1
22
Dybczyńska Jadwiga
K (4)
1980
K3 (1)
MGB-K (1)
POL
LKS Pogórze
Górki Wielkie
1:21:35,0
1:21:36,7
05:26
2
24
Skalska Anna
K (8)
1980
K3 (2)
POL
Carbon Silesia Sport
Bytom
1:29:23,1
1:29:24,3
07:48,1
05:57
3
19
Pachura Kinga
K (9)
1976
K3 (3)
POL
Ultra Babia
Mszana Dolna
1:31:01,9
1:31:04,1
09:26,9
06:04
4
243
Lachowska Magdalena
K (11)
1974
K3 (4)
POL
KS sprint
Bielsko Biała
1:31:52,3
1:31:55,6
10:17,3
06:07
5
29
Adamus-Kowalska Justyna
K (12)
1979
K3 (5)
POL
Przybędza
1:33:06,8
1:33:08,8
11:31,8
06:12
6
16
Góralik Sylwia
K (13)
1977
K3 (6)
POL
TKKF UKLEJNA
Jawornik, Myślenice, Myślenicki, Małopolskie
1:33:22,2
1:33:22,2
11:47,2
06:13
7
153
Heller Karina
K (23)
1978
K3 (7)
POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:42:27,6
1:42:51,3
20:52,6
06:49
8
280
Mendel Beata
K (24)
1975
K3 (8)
POL
STUDIO FITNESS BEATA MENDEL
Mikołów
1:42:55,3
1:43:01,9
21:20,3
06:51
9
171
Jasiulek Kornelia
K (26)
1982
K3 (9)
POL
Skoczów
1:43:46,0
1:44:05,3
22:11,0
06:55
10
270
Marecka Zofia
K (27)
1979
K3 (10)
POL
Runprogress Team by Tomasz Kawik
Kraków
1:44:39,8
1:44:49,0
23:04,8
06:58
11
57
Brudny Agnieszka
K (29)
1979
K3 (11)
POL
Poranny Beskin Run
Ochaby Wielkie
1:45:20,1
1:45:44,9
23:45,1
07:01
12
101
Dobrenko Edyta
K (30)
1976
K3 (12)
POL
Rybnik
1:45:49,6
1:46:05,3
24:14,6
07:03
13
461
Węgorek Monika
K (31)
1980
K3 (13)
POL
Bytom
1:47:18,7
1:47:28,7
25:43,7
07:09
14
180
Kałuża Barbara
K (32)
1980
K3 (14)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko Biała
1:50:47,7
1:51:14,3
29:12,7
07:23
15
195
Kloza Iwona
K (36)
1982
K3 (15)
POL
Night Runners Pyskowice
Pyskowice
1:51:36,0
1:52:01,9
30:01,0
07:26
16
305
Olesińska Joanna
K (37)
1974
K3 (16)
POL
Drużyna Jedynki
Knurów
1:52:02,2
1:52:23,0
30:27,2
07:28
17
61
Brzoska Elżbieta
K (40)
1976
K3 (17)
POL
Night Runners Pyskowice
Pyskowice
1:53:43,2
1:54:07,8
32:08,2
07:34
18
248
Litwin Agnieszka
K (41)
1979
K3 (18)
POL
Pogoria Biega
Sosnowiec
1:54:21,9
1:54:50,6
32:46,9
07:37
19
49
Bojda Brygida
K (44)
1976
K3 (19)
POL
Poranny Beskid Run
Pierściec
1:56:04,4
1:56:29,4
34:29,4
07:44
20
450
Ungehojer Małgorzata
K (48)
1981
K3 (20)
POL
Czechowice Dziedzice
1:57:44,1
1:58:01,2
36:09,1
07:50
21
326
Paul Violetta
K (49)
1974
K3 (21)
POL
Gliwice
1:58:01,7
1:58:21,4
36:26,7
07:52
22
353
Przybyła Wioletta
K (51)
1979
K3 (22)
POL
Reshaprunners
Zabrze
1:58:21,2
1:58:42,0
36:46,2
07:53
23
291
Muszyńska Bożena
K (52)
1975
K3 (23)
POL
Team Papry
Bieruń
1:58:25,6
1:58:42,7
36:50,6
07:53
24
123
Flisowska-Witosz Agata
K (57)
1979
K3 (24)
POL
Goczałkowice-Zdrój
2:02:50,7
2:03:23,4
41:15,7
08:11
25
342
Piwiszkis Barbara
K (59)
1980
K3 (25)
POL
Kobiety Na 5 +
Jastrzębie-Zdrój
2:04:26,3
2:04:32,9
42:51,3
08:17
26
466
Wiśniewska Justyna
K (66)
1981
K3 (26)
POL
Jastrzębie-Zdrój
2:08:29,1
2:08:41,2
46:54,1
08:33
27
138
Głowacka Katarzyna
K (69)
1978
K3 (27)
POL
.
Częstochowa
2:10:12,3
2:10:32,0
48:37,3
08:40
28
228
Kufieta Magdalena
K (72)
1978
K3 (28)
POL
Rybnik
2:12:33,5
2:12:51,1
50:58,5
08:50
29
391
Slisz Maria
K (73)
1974
K3 (29)
POL
Decathlon & Przyjaciele
Rybnik
2:12:33,6
2:12:51,5
50:58,6
08:50
30
156
Heluszka Monika
K (78)
1978
K3 (30)
POL
.
Kuźnica Lechowa
2:14:58,3
2:15:11,6
53:23,3
08:59
31
28
Adamus Katarzyna
K (82)
1978
K3 (31)
POL
Ultra Beskid Sport
Mikołów
2:16:15,4
2:16:36,2
54:40,4
09:05
32
220
Kruczek Monika
K (83)
1973
K3 (32)
POL
Pogoria Biega
Dąbrowa Górnicza
2:16:23,6
2:16:53,6
54:48,6
09:05
33
96
Dawczyńska Wioletta
K (88)
1981
K3 (33)
POL
Tychy
2:22:05,3
2:22:14,6
1:00:30,3
09:28
34
398
Stachowiak Kinga
K (91)
1976
K3 (34)
POL
Krapkowice
2:24:10,9
2:24:21,9
1:02:35,9
09:36
35
44
Bielańska Beata
K (92)
1978
K3 (35)
POL
Huragan Ligota
Katowice
2:25:55,2
2:26:05,0
1:04:20,2
09:43
36
405
Staszewska Aneta
K (93)
1979
K3 (36)
POL
Night Runners Pyskowice
Pyskowice
2:26:37,3
2:27:06,9
1:05:02,3
09:46
37
470
Witała Marzena
K (96)
1981
K3 (37)
POL
Huragan Ligota
Katowice
2:28:27,0
2:28:55,0
1:06:52,0
09:53
38
255
Łapa Aleksandra
K (97)
1977
K3 (38)
POL
4A
Pszczyna
2:29:25,0
2:29:49,9
1:07:50,0
09:57
39
319
Panek Ela
K (100)
1978
K3 (39)
POL
Margo Team
Bielsko-Biała
2:34:11,8
2:34:26,4
1:12:36,8
10:16
40
27
Adamoszek Anna
K (101)
1980
K3 (40)
POL
Katowice
2:34:23,7
2:34:53,0
1:12:48,7
10:17
41
496
Zimny Celina
K (102)
1977
K3 (41)
POL
Smaki Biegania
Rybnik
2:34:58,1
2:35:12,7
1:13:23,1
10:19
42
93
Czyrnek Ewa
K (104)
1974
K3 (42)
POL
Smaki biegania
Rybnik
2:39:07,7
2:39:25,6
1:17:32,7
10:36
43
490
Zdeb Basia
K (105)
1980
K3 (43)
POL
Zabrze
2:41:00,4
2:41:30,6
1:19:25,4
10:44
44
227
Kuczyńska-Leszczyńska Joanna
K (108)
1978
K3 (44)
POL
Podlasiaki Team
Białystok
2:46:17,5
2:46:41,4
1:24:42,5
11:05
45
246
Liman Dorota
K (109)
1974
K3 (45)
POL
Podlasiaki Team
Białystok
2:46:18,8
2:46:41,4
1:24:43,8
11:05
46
392
Słaboń-Sikora Aneta
K (110)
1978
K3 (46)
POL
Stowarzyszenie Pogoria Biega
Sosnowiec
2:53:39,7
2:54:10,9
1:32:04,7
11:34
DNS
343
Piwko Anna
K
1982
K3
POL
Czechowice-Dziedzice
DNS
439
Tomala Adriana
K
1980
K3
POL
Smaki biegania
Świerklany
BGTimeSport
© 2015 - 2024