VIII Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka

Wydarzenie:
VIII Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka VIII Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka
Organizator:
Schronisko Górskie PTTK Markowe Szczawiny
Data:
29.01.2022
Miejsce:
Markowe Szczawiny - Babiogórski Park Narodowy
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
69
Ukończyło:
65
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrata
1 63 Elantkowski Jan M (1) 2000 POL TKN Tatra Team / DYNAFIT Zakopane 1:04:08,4
2 6 Karpierz Karol M (2) 1993 POL TatrzańskiKlubNarciarski Tatra Team Ostrowsko 1:06:03,0 01:54,6
3 53 Rawicki Jakub M (3) 1984 POL Kandahar Bielsko Biała 1:08:27,8 04:19,4
4 108 Byrtek Sylwester M (4) 1982 POL Kandahar Pewel Mała 1:12:25,4 08:17,0
5 165 Tyszecki Adam M (5) 1987 RATOWNIK (1) POL GOPR Beskidy/ KAGB GOPR Bielsko-Biała 1:12:59,3 08:50,9
6 101 Jandura Adrian M (6) 1997 RATOWNIK (2) POL Krościenko 1:13:10,4 09:02,0
7 96 Michalski Andrzej M (7) 1988 RATOWNIK (3) POL KW Kraków / GP GOPR Tarnów 1:13:20,3 09:11,9
8 54 Kuźniak Filip M (8) 1976 POL Klub Wysokogórski Kraków Katowice 1:14:00,8 09:52,4
9 160 Mirocha Marcin M (9) 1984 POL Kandahar/Siłownia Aqua/Hit The Trai Bielsko-Biała 1:15:48,2 11:39,8
10 46 Kaźmierczak Michał M (10) 1987 POL SNW KW Kraków Tychy 1:19:05,6 14:57,2
11 64 Elantkowski Paweł M (11) 1973 RATOWNIK (4) POL TOPR / ŻywczańsKierdel Zakopane 1:19:25,9 15:17,5
12 65 Elantkowski Antek M (12) 2005 POL TKN Tatra Team / ŻywczańsKierdel Zakopane 1:20:01,5 15:53,1
13 47 Sas Stanisław M (13) 1976 RATOWNIK (5) POL Kandahar Klikuszowa 1:20:28,7 16:20,3
14 158 Niżnik Grzegorz M (14) 1972 RATOWNIK (6) POL GP GOPR Skawa 1:21:08,8 17:00,4
15 22 Wojarski Michał M (15) 1990 RATOWNIK (7) POL GOPR Beskidy / SNW KW Kraków Wieliczka 1:21:29,7 17:21,3
16 55 Jaszczurowski Piotr M (16) 1990 POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:21:30,1 17:21,7
17 24 Struś Marcin M (17) 1980 POL Kraków 1:21:46,6 17:38,2
18 69 Gawłowski Grzegorz M (18) 1985 RATOWNIK (8) POL KAGB GOPR Beskidy Cieszyn 1:22:42,6 18:34,2
19 60 Bruzda Adam M (19) 1973 POL Kandahar Babice 1:23:27,1 19:18,7
20 49 Mitoraj Piotr M (20) 1991 POL Kandahar Babice 1:25:01,5 20:53,1
21 153 Kuziel Rafał M (21) 1983 POL KW Zakopane Kraków 1:27:25,9 23:17,5
22 97 Szczygieł Jakub M (22) 1996 RATOWNIK (9) POL Grupa Podhalańska GOPR Myślenice 1:28:07,9 23:59,5
23 105 Siemieniec Grzegorz M (23) 1972 POL KW Jastrzębie Zebrzydowice 1:29:36,0 25:27,6
24 59 Kafarowski Jakub M (24) 2004 POL KS Kandahar/Tatra Camp Zakopane 1:31:26,1 27:17,7
25 50 Pytko Jarosław M (25) 1983 POL Kraków 1:32:38,4 28:30,0
26 62 Kasiarz Marek M (26) 1972 POL Kandahar Skawa 1:34:17,8 30:09,4
27 161 Golonka Marcin M (27) 1985 POL Skitouring in Arctic Wieliczka 1:35:23,0 31:14,6
28 67 Szlachtowski Andrzej M (28) 1969 POL TKN Tatra Team Nowy Targ 1:35:31,3 31:22,9
29 166 Trąba Piotr M (29) 1983 POL POWER OF SCIENCE PERFORMANCE LAB Bielsko-Biała 1:35:38,6 31:30,2
30 27 Konik Grzegorz M (30) 1969 POL Przeciszów 1:36:20,0 32:11,6
31 171 Dadok Janusz M (31) 1984 POL Siłownia Aqua Bielsko Bielsko-Biała 1:36:31,0 32:22,6
32 109 Dymek Mateusz M (32) 1979 POL Kandahar Rzeszów 1:36:35,5 32:27,1
33 170 Kapias Maciej M (33) 1985 POL Siłownia Aqua Bielsko-Biała 1:36:47,2 32:38,8
34 61 Niessner Piotr M (34) 1963 POL KS Kandahar Kraków 1:37:03,0 32:54,6
35 107 Banot Krzysztof M (35) 1978 RATOWNIK (10) POL KAGB GOPR Bielsko-Biała 1:37:19,1 33:10,7
36 70 Bilczewski Tomasz M (36) 1977 POL Kraków 1:37:41,7 33:33,3
37 93 Wichrowski Jerzy M (37) 1979 POL Roczyny 1:46:05,2 41:56,8
38 73 Wichrowski Piotr M (38) 1998 POL Sucha Beskidzka 1:47:21,0 43:12,6
39 44 Kalita Arek M (39) 1973 POL KW Jastrzębie Jaworze 1:48:39,8 44:31,4
40 159 Zachwieja Przemysław M (40) 1978 POL Brak Kraków 1:49:40,6 45:32,2
41 157 Syty Jan M (41) 1966 POL KAGB GOPR, KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 1:50:13,6 46:05,2
42 100 Rochatka Marcin M (42) 1971 POL Skirurowe Sudety Poznan 1:50:56,0 46:47,6
43 104 Górczyński Grzegorz M (43) 1974 POL Zebrzydowice 1:59:12,9 55:04,5
44 94 Grabarz Jacek M (44) 1973 RATOWNIK (11) POL KW Kraków/GOPR Krynica Kraków 2:01:18,2 57:09,8
45 98 Lenczyk Adrian M (45) 1975 POL Kraków 2:03:30,9 59:22,5
46 58 Gacek Grzegorz M (46) 1973 POL Czwartunio Team Jordanów 2:10:19,8 1:06:11,4
47 56 Oczkowski Łukasz M (47) 1981 POL Katowice 2:11:34,4 1:07:26,0
48 95 Wołkiewicz Albert M (48) 1976 POL WSD AK Zembrzyce 2:15:16,1 1:11:07,7
49 75 Piotrowski Tomasz M (49) 1987 POL NN Kraków 2:17:04,0 1:12:55,6
50 66 Malec Dominik M (50) 1970 POL SNW KW Kraków Krakow 2:17:04,8 1:12:56,4
51 72 Pietrusiński Jan M (51) 1985 POL Bielsko Biała 2:19:15,0 1:15:06,6
52 163 Adamczyk Artur M (52) 1989 POL Bibice 2:39:39,2 1:35:30,8
53 13 Hudyka Jakub M (53) 2009 POL Byle Wyżej Zawoja 2:48:25,0 1:44:16,6
54 106 Wąsik Krzysztof M (54) 1968 POL Giebultow 2:49:30,7 1:45:22,3
55 167 Nowicki Michał M (55) 1976 POL Rumia 2:49:30,7 1:45:22,3
56 74 Romaniuk Paweł M (56) 1988 POL NN Kraków 2:55:53,1 1:51:44,7
57 102 Grasela Marcin M (57) 1972 POL Od Grzegorza KW Jastrzębie Mysłowice 2:58:30,9 1:54:22,5
DNF 57 Andrzejewski Piotr M 1986 POL Wisła
DNF 68 Pyrek Przemysław M 1994 POL Team Scarpa/ GOPR BESKIDY/ Kandahar Oświęcim
DNF 76 Trznadel Maciej M 1972 POL KS KANDAHAR Bytom
DNS 111 Parocki Michał M 1970 POL Radom

BGTimeSport © 2015-2020