Toggle navigation
Zawody
SENIOR/KA.pdf
U20.pdf
U18.pdf
U16.pdf
U14.pdf
U12.pdf
NW.pdf
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - Seniorzy/ki 12km
Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
12
.400 km
Zgłoszonych:
85
Ukończyło:
77
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K35
K50
M20
M30
M40
M50
M60
M70
PZLA
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZLA
Klub
Licencja
PK1
PK2
PK3
Wynik
Strata
Tempo
1
7
HORNIK Aleksandra
K (1)
1996
K20 (1)
PZLA
WKS Grunwald Poznań
Z/0378/13
13:46,6(17)
24:45,0(13)
39:32,4(13)
50:33,1
04:04
2
1
KANTOR Martyna
K (2)
1989
K20 (2)
PZLA
LKB Rudnik
Z/2359/16
13:46,1(16)
24:45,9(14)
39:54,0(14)
51:00,3
00:27,2
04:06
3
3
WIŚNIEWSKA Dominika
K (3)
1986
K35 (1)
PZLA
SKB Kraśnik
Z/5253/11
14:22,8(25)
26:24,8(21)
42:29,8(20)
54:54,0
04:20,9
04:25
4
4
BAZUŁKA Aleksandra
K (4)
1995
K20 (3)
PZLA
SBG Salco Niepołomice
Z/2439/20
14:49,1(29)
26:58,6(24)
43:22,9(25)
55:57,3
05:24,2
04:30
5
16
WIECZOREK Nina
K (5)
1999
K20 (4)
PZLA
MKS Siechnice
Z/2367/22
15:44,2(39)
28:20,0(36)
45:51,4(35)
57:50,5
07:17,4
04:39
6
202
Witek Karolina
K (6)
1991
K20 (5)
15:11,8(33)
27:20,3(31)
45:09,8(32)
58:00,8
07:27,7
04:40
7
178
Skalska Anna
K (7)
1980
K35 (2)
Carbon Silesia Sport MOSM Bytom
16:21,7(47)
29:57,2(47)
47:29,3(46)
1:00:22,7
09:49,6
04:52
8
15
STYPIŃSKI Ewa
K (8)
2000
K20 (6)
PZLA
TL Pogoń Ruda Śląska
Z/2558/22
16:42,3(50)
29:18,9(45)
48:18,7(47)
1:01:31,2
10:58,1
04:57
9
166
Klappholz Ada
K (9)
1972
K50 (1)
17:08,6(52)
30:09,5(48)
49:17,8(48)
1:02:37,1
12:04,0
05:02
10
174
Orkwiszewska Oli
K (10)
1986
K35 (3)
Scarpa Team Polska
16:56,2(51)
30:34,1(49)
49:49,2(50)
1:04:26,0
13:52,9
05:11
11
10
MORAWSKA Julia
K (11)
2000
K20 (7)
PZLA
MKS Siechnice
Z/0809/20
17:59,3(60)
31:19,4(53)
51:31,4(55)
1:05:25,2
14:52,1
05:16
12
13
POLAŃSKA Julia
K (12)
1996
K20 (8)
PZLA
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
Z/11584/21
18:06,0(61)
31:40,2(56)
52:26,1(57)
1:06:17,4
15:44,3
05:20
13
198
Adamus Kowalska Justyna
K (13)
1979
K35 (4)
17:19,2(54)
31:29,8(54)
51:28,7(54)
1:06:44,6
16:11,5
05:22
14
187
Szczęsna Edyta
K (14)
1987
K35 (5)
17:49,2(57)
32:31,3(58)
52:50,9(60)
1:07:03,4
16:30,3
05:24
15
196
Szostak Anna
K (15)
1990
K20 (9)
UKS Olimpia Zabrze
18:16,8(63)
33:33,8(64)
54:38,6(64)
1:09:48,0
19:14,9
05:37
16
214
Jakubowska Renata
K (16)
1952
K50 (2)
20:43,2(73)
37:11,4(70)
1:00:33,1(71)
1:17:21,7
26:48,6
06:14
17
8
MACHA Aneta
K (17)
2002
K20 (10)
PZLA
MKS-R Centrum Dzięgielów
Z/2341/17
20:23,4(72)
36:12,0(69)
1:00:30,6(70)
1:17:34,0
27:00,9
06:15
18
184
Mrugas Joanna
K (18)
1979
K35 (6)
Byle do METY
25:38,1(78)
45:45,1(76)
1:13:25,2(76)
1:33:18,1
42:45,0
07:31
19
200
Mikołajczak Magdalena
K (19)
1975
K35 (7)
HRmax Żory
26:59,8(79)
48:53,1(77)
1:24:34,0(77)
1:50:29,2
59:56,1
08:54
DNS
2
CELIŃSKA Anna
K
1979
K35
PZLA
KS Sprint Bielsko-Biała
Z/1882/12
DNS
11
PAŁKA Justyna
K
1997
K20
PZLA
LKS Kłos Olkusz
Z/0177/13
DNS
209
Majcher Elżbieta
K
1984
K35
DNS
210
Rozmus-Orczyk Anna
K
1961
K50
Kozy biegają, a nie skaczą !
BGTimeSport
© 2015 - 2024