Toggle navigation
Zawody
SENIOR/KA.pdf
U20.pdf
U18.pdf
U16.pdf
U14.pdf
U12.pdf
NW.pdf
Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich - Seniorzy/ki 12km
Wydarzenie:
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
GONIACKA - 20. PZLA Mistrzostwa Polski w Anglosaskich Biegach Górskich
Organizator:
Uczniowski Klub Sportowy DIAMENT w Godowie
Data:
10.04.2022
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
12
.400 km
Zgłoszonych:
85
Ukończyło:
77
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K35
K50
M20
M30
M40
M50
M60
M70
PZLA
Klasyfikacja w kategorii: M40
(M40)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
PZLA
Klub
Licencja
PK1
PK2
PK3
Wynik
Strata
Tempo
1
167
Miśkiewicz Mariusz
M (7)
1981
M40 (1)
STANCZAK TEAM
12:56,2(11)
23:03,3(7)
37:15,1(7)
47:43,4
03:50
2
207
Waśko Paweł
M (13)
1973
M40 (2)
Centrum Masażu
13:51,2(19)
25:20,7(17)
40:23,1(15)
52:15,7
04:32,3
04:12
3
82
KOŹMIŃSKI Józef
M (17)
1981
M40 (3)
PZLA
SKL Sucha Beskidzka
Z/8741/21
13:58,8(21)
25:38,7(18)
41:04,1(16)
53:58,0
06:14,6
04:21
4
78
DŁUGOSZ Jacek
M (21)
1982
M40 (4)
PZLA
LKB Rudnik
Z/2050/20
14:39,7(27)
27:05,4(26)
42:48,5(22)
55:07,4
07:24,0
04:26
5
172
Szewczyk Damian
M (31)
1976
M40 (5)
Jejkowice biegają
15:48,6(41)
29:05,7(42)
46:14,1(39)
58:39,5
10:56,1
04:43
6
170
Duda Sebastian
M (33)
1978
M40 (6)
15:58,4(42)
28:02,5(33)
46:21,5(40)
59:04,5
11:21,1
04:45
7
168
Jachymczyk Norbert
M (35)
1978
M40 (7)
Kb Mckis Jaworzno
15:59,5(44)
29:05,5(41)
47:03,6(43)
59:41,7
11:58,3
04:48
8
175
Sawicki Lucjan
M (37)
1976
M40 (8)
Team Brothers
16:04,7(45)
29:26,0(46)
47:19,8(44)
1:00:09,4
12:26,0
04:51
9
186
Hulin Sebastian
M (40)
1974
M40 (9)
Pałac Młodzieży Judo Katowice
17:21,3(55)
30:43,6(50)
49:41,9(49)
1:03:26,7
15:43,3
05:06
10
211
Karpiński Robert
M (43)
1979
M40 (10)
KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
17:10,3(53)
31:36,5(55)
51:19,4(53)
1:06:37,7
18:54,3
05:22
11
173
Zembroń Mariusz
M (45)
1974
M40 (11)
19:07,8(67)
32:55,1(61)
53:12,4(61)
1:08:01,4
20:18,0
05:29
12
179
Bąk Tymoteusz
M (51)
1977
M40 (12)
merce.com
20:22,9(71)
36:05,9(68)
59:29,1(66)
1:16:10,1
28:26,7
06:08
13
216
Andrejew Piotr
M (52)
1979
M40 (13)
19:43,9(70)
37:54,9(72)
1:00:11,9(68)
1:16:54,1
29:10,7
06:12
14
189
Kiepiela Dawid
M (53)
1981
M40 (14)
Klub biegacza Fartlek
19:10,0(68)
34:38,3(66)
1:00:29,2(69)
1:17:09,7
29:26,3
06:13
15
81
KORNAŚ Marcin
M (57)
1978
M40 (15)
PZLA
KL Ziemia Kłodzka
Z/3072/20
23:09,3(76)
44:27,4(74)
1:11:01,4(74)
1:33:48,7
46:05,3
07:33
16
212
Szafran Aleksander
M (58)
1975
M40 (16)
24:27,6(77)
45:26,9(75)
1:13:08,6(75)
1:37:00,9
49:17,5
07:49
BGTimeSport
© 2015 - 2024