Toggle navigation
Zawody
VERTICAL.pdf
MTJ46.pdf
RC25.pdf
MTJ46-ZESPOLY.pdf
SWP17km.pdf
GrandPrix.pdf
Czupel Vertical 600
Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
23-25.09.2022
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
3
.500 km
Zgłoszonych:
88
Ukończyło:
87
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
K-60
M-18
M-35
M-50
M-60
GrandPrix
Klasyfikacja w kategorii: M-18
(M-18)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
GP
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
3097
Kubica Marcin
M (1)
1999
M-18 (1)
POL
BUFF THE NORTH FACE
Bielsko-Biała
22:48,7
06:31
2
3076
Stobiecki Marcin
M (2)
1992
M-18 (2)
POL
Aleksandrów Łódzki
24:01,4
01:12,7
06:51
3
3043
Kuropatwa Gabriel
M (3)
1999
M-18 (3)
POL
Bielsko-Biała
24:07,1
01:18,4
06:53
4
3084
Urbańczyk Karol
M (4)
1990
M-18 (4)
GrandPrix (1)
POL
Dynafit / Non Stop Trail
Gliwice
24:44,2
01:55,5
07:04
5
3094
Matyssek Karol
M (5)
1990
M-18 (5)
POL
Katowice
24:48,8
02:00,1
07:05
6
3099
Szafranek Paweł
M (7)
1991
M-18 (6)
GrandPrix (3)
POL
STAŃCZAK TEAM
26:20,5
03:31,8
07:31
7
3092
Czarnota Tomasz
M (9)
1988
M-18 (7)
POL
Kraków
27:14,1
04:25,4
07:46
8
3089
Wójcik Krzysztof
M (10)
1991
M-18 (8)
GrandPrix (5)
POL
UKS Skalar Lekkoatletyka
Warszawa
27:53,5
05:04,8
07:58
9
3014
Eichner Dominik
M (11)
1994
M-18 (9)
GrandPrix (6)
CZE
Horní Domaslavice
28:27,5
05:38,8
08:07
10
3040
Kowalczyk Andrzej
M (12)
1991
M-18 (10)
GrandPrix (7)
POL
Sportowa Perspektywa / 42k Pro Team
Tychy
28:43,0
05:54,3
08:12
11
3006
Bernardi Mattia
M (13)
1990
M-18 (11)
ITA
Rosa
28:53,1
06:04,4
08:15
12
3021
Grund Marek
M (15)
1989
M-18 (12)
GrandPrix (8)
POL
Mafia Team Lubliniec
Strzebiń
29:19,9
06:31,2
08:22
13
3088
Wolf Krzysiek
M (16)
1992
M-18 (13)
POL
Międzybrodzie Żywieckie
29:27,8
06:39,1
08:25
14
3071
Sevcik Ondrej
M (18)
1991
M-18 (14)
CZE
sevcik.dev
Ostrava
30:18,3
07:29,6
08:39
15
3005
Baros Daniel
M (20)
1992
M-18 (15)
GrandPrix (11)
POL
FALSTART RUDNIKI
Żytniów
30:58,7
08:10,0
08:51
16
3030
Jurczyk Maciej
M (22)
1998
M-18 (16)
GrandPrix (12)
POL
Ciemne Typy Frassatiego
Czyżowice
31:46,9
08:58,2
09:04
17
3073
Skotnicki Paweł
M (31)
1988
M-18 (17)
GrandPrix (19)
POL
Gliwice
34:02,6
11:13,9
09:43
18
3085
Wajdzik Adam
M (36)
1990
M-18 (18)
POL
IG: pospieszny_do_mety
Krzeszów
34:30,0
11:41,3
09:51
19
3039
Kos Piotr
M (38)
1989
M-18 (19)
GrandPrix (22)
POL
Buena Team
Kobiernice
35:14,7
12:26,0
10:04
20
3052
Miara Maciej
M (39)
1991
M-18 (20)
POL
Bytom
35:50,4
13:01,7
10:14
21
3057
Nawrocki Norbert
M (48)
1991
M-18 (21)
GrandPrix (30)
POL
Katowice
38:47,2
15:58,5
11:04
22
3100
Karpiński Grzegorz
M (57)
1991
M-18 (22)
POL
50:24,7
27:36,0
14:24
23
3090
Chorążewicz Mateusz
M (60)
1990
M-18 (23)
POL
Trenuje żeby jeść więcej pączków
Pączkowice
1:16:04,6
53:15,9
21:44
BGTimeSport
© 2015 - 2024