Toggle navigation
Zawody
VERTICAL.pdf
MTJ46.pdf
RC25.pdf
MTJ46-ZESPOLY.pdf
SWP17km.pdf
GrandPrix.pdf
Rollercoaster 25
Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
23-25.09.2022
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
25
.000 km
Zgłoszonych:
160
Ukończyło:
151
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: M-35
(M-35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK1
Wynik
Strata
Tempo
1
1189
Książkiewicz Piotr
M (2)
1987
M-35 (1)
POL
CITY TRAIL Team
Sopotnia Wielka
38:22,8(4)
2:15:59,0
05:26
2
1156
Tracz Łukasz
M (10)
1985
M-35 (2)
POL
AquaReh/treningfizjo
Rzeszów
44:03,4(16)
2:31:08,1
15:09,1
06:02
3
1108
Pazdan Piotr
M (11)
1982
M-35 (3)
POL
Running team nastopy.pl/140minut.pl
Kowary
42:55,9(12)
2:32:17,6
16:18,6
06:05
4
1172
Woźniak Jacek
M (19)
1977
M-35 (4)
POL
Rybnik
49:35,7(25)
3:01:57,5
45:58,5
07:16
5
1136
Stanisławski Michał
M (21)
1986
M-35 (5)
POL
BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW
Bielsko-Biała
53:07,8(37)
3:02:57,5
46:58,5
07:19
6
1140
Stelmach Artur
M (22)
1978
M-35 (6)
POL
Międzybrodzie Bialskie
51:32,1(31)
3:03:41,5
47:42,5
07:20
7
1037
Górecki Arkadiusz
M (24)
1980
M-35 (7)
POL
Czechowice-Dziedzice
48:40,2(24)
3:05:27,3
49:28,3
07:25
8
1032
Fyda Robert
M (25)
1980
M-35 (8)
POL
Czanieckie Makarony
Kęty
49:43,9(26)
3:08:24,2
52:25,2
07:32
9
1066
Kołek Sebastian
M (27)
1979
M-35 (9)
POL
Międzybrodzie Bialskie
45:47,7(17)
3:13:14,5
57:15,5
07:43
10
1143
Stolarczyk Tomasz
M (28)
1977
M-35 (10)
POL
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Ostrołęka
54:28,0(50)
3:13:56,5
57:57,5
07:45
11
1084
Małek Adam
M (29)
1982
M-35 (11)
POL
Orzesze
50:14,3(30)
3:14:02,7
58:03,7
07:45
12
1134
Stachowski Damian
M (30)
1985
M-35 (12)
POL
Imielin
49:47,2(27)
3:14:16,0
58:17,0
07:46
13
1135
Stajszczyk Jarek
M (31)
1983
M-35 (13)
POL
Skoczów
49:54,1(29)
3:14:27,5
58:28,5
07:46
14
1042
Gwardiak Mateusz
M (33)
1986
M-35 (14)
POL
Orzesze
47:04,6(21)
3:15:42,9
59:43,9
07:49
15
1086
Marcola Łukasz
M (34)
1977
M-35 (15)
POL
Bytom
54:56,8(53)
3:16:16,3
1:00:17,3
07:51
16
1074
Kupczak Tomasz
M (35)
1983
M-35 (16)
POL
Cisiec
54:35,7(51)
3:17:52,1
1:01:53,1
07:54
17
1048
Hrapkowicz Marek
M (38)
1986
M-35 (17)
POL
Czanieckie Makarony
Kęty
53:25,5(40)
3:18:43,6
1:02:44,6
07:56
18
1098
Nowosadzki Wojciech
M (39)
1980
M-35 (18)
POL
Szczepańcowa
56:18,2(64)
3:19:55,1
1:03:56,1
07:59
19
1004
Białek Paweł
M (40)
1984
M-35 (19)
POL
Żyrafy zbiegają z szafy
Marklowice
54:58,9(54)
3:20:03,7
1:04:04,7
08:00
20
1018
Chomik Rafał
M (42)
1977
M-35 (20)
POL
3Coach
Gliwice
53:30,7(42)
3:20:38,2
1:04:39,2
08:01
21
1047
Horak Roland
M (43)
1982
M-35 (21)
POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
52:22,8(35)
3:21:50,7
1:05:51,7
08:04
22
1012
Boryczka Szymon
M (47)
1980
M-35 (22)
POL
Międzyrzecze
58:14,1(72)
3:32:23,1
1:16:24,1
08:29
23
1104
Osiecki Marcin
M (49)
1982
M-35 (23)
POL
Nowa Wieś
56:36,1(66)
3:35:46,2
1:19:47,2
08:37
24
1179
Żak Artur
M (50)
1976
M-35 (24)
POL
JURA TEAM
Przeginia
55:10,9(57)
3:35:47,5
1:19:48,5
08:37
25
1125
Rogozik Szymon
M (51)
1984
M-35 (25)
POL
Jura Team
Olkusz
56:03,2(61)
3:35:47,6
1:19:48,6
08:37
26
1133
Socjusz Maciej
M (52)
1984
M-35 (26)
POL
Black Hat Ultra Team
Warszawa
55:07,5(56)
3:35:54,2
1:19:55,2
08:38
27
1053
JELEŃ BARTŁOMIEJ
M (53)
1986
M-35 (27)
POL
PĘDZĄCY JELEŃ
NIEPOŁOMICE
58:45,9(75)
3:37:12,9
1:21:13,9
08:41
28
1144
Surma Henryk
M (54)
1980
M-35 (28)
POL
BESKID TRI TEAM
Kęty
58:39,6(74)
3:38:19,5
1:22:20,5
08:43
29
1058
Kastelik Wacław
M (55)
1977
M-35 (29)
POL
OSP RYCHWAŁDEK
Rychwałdek
1:01:03,5(95)
3:39:19,0
1:23:20,0
08:46
30
1078
Lewocha Paweł
M (56)
1973
M-35 (30)
POL
HTF Ludwik Sikorski
Aleksandrów Łódzki
59:24,7(78)
3:39:33,4
1:23:34,4
08:46
31
1164
Wnuk Tomasz
M (57)
1979
M-35 (31)
POL
Brembo
Łazy
1:01:48,3(99)
3:40:59,6
1:25:00,6
08:50
32
1054
Jesiotr Łukasz
M (58)
1987
M-35 (32)
POL
Carolina Toyota Bielsko
Pilawa
59:02,1(77)
3:42:29,4
1:26:30,4
08:53
33
1165
Wochnik Marek
M (59)
1983
M-35 (33)
POL
Carbon Silesia Sport
Katowice
57:14,1(68)
3:42:51,2
1:26:52,2
08:54
34
1071
Krasuski Marcin
M (61)
1982
M-35 (34)
POL
Marcin Krasuski
Warszawa
59:26,3(79)
3:46:14,6
1:30:15,6
09:02
35
1080
Ługowski Mateusz
M (63)
1983
M-35 (35)
POL
Czyżowice
1:00:18,4(86)
3:46:23,1
1:30:24,1
09:03
36
1090
Młocek Piotr
M (64)
1984
M-35 (36)
POL
Ruda Śląska
1:00:42,4(90)
3:46:32,0
1:30:33,0
09:03
37
1038
Górski Jakub
M (66)
1984
M-35 (37)
POL
Rapid Mivardi Polska
Tychy
57:20,0(70)
3:47:56,7
1:31:57,7
09:07
38
1021
Ciwis Tadeusz
M (67)
1980
M-35 (38)
POL
Mikołów
58:05,4(71)
3:48:40,1
1:32:41,1
09:08
39
1072
Król Ryszard
M (68)
1979
M-35 (39)
POL
Kraków
55:25,3(58)
3:49:16,6
1:33:17,6
09:10
40
1126
Rudnicki Grzegorz
M (70)
1980
M-35 (40)
POL
Kędzierzyn-Koźle
1:02:03,0(102)
3:52:04,0
1:36:05,0
09:16
41
1067
Korcz Rafał
M (71)
1982
M-35 (41)
POL
BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW
Bielsko-Biała
54:21,5(47)
3:52:44,0
1:36:45,0
09:18
42
1011
Bogusz Tomasz
M (74)
1983
M-35 (42)
POL
ProgramistaWRuchu
Luszowice
59:45,9(84)
3:54:22,4
1:38:23,4
09:22
43
1122
Pyzik Krzysztof
M (75)
1974
M-35 (43)
POL
Zabrze
1:00:25,1(87)
3:54:55,1
1:38:56,1
09:23
44
1153
Tarnowski Marcin
M (76)
1977
M-35 (44)
POL
JacekBiega Running Team
Warszawa
1:00:31,6(88)
3:55:28,2
1:39:29,2
09:25
45
1127
Seiffert Tomasz
M (77)
1983
M-35 (45)
POL
Klub Wspinaczkowy AA
Myjomice
1:00:43,4(91)
3:59:28,6
1:43:29,6
09:34
46
1036
Górecki Wojciech
M (78)
1985
M-35 (46)
POL
Szczyrk
54:22,7(48)
4:01:08,0
1:45:09,0
09:38
47
1120
Pyka Tomasz
M (80)
1977
M-35 (47)
POL
Kandahar Chorzów
Mikołów
1:01:22,7(97)
4:04:28,8
1:48:29,8
09:46
48
1215
Grabowski Tomasz
M (82)
1982
M-35 (48)
POL
55:55,8(60)
4:06:18,3
1:50:19,3
09:51
49
1167
Wojtaś Krzysztof
M (83)
1987
M-35 (49)
POL
Jelcz-Laskowice
1:02:02,5(101)
4:06:56,9
1:50:57,9
09:52
50
1075
Kutyłowski Tomasz
M (85)
1984
M-35 (50)
POL
Carolina Toyota Bielsko
Bielsko-Biała
1:07:31,7(111)
4:08:24,2
1:52:25,2
09:56
51
1115
Pinkawa Grzegorz
M (86)
1979
M-35 (51)
POL
Giszowiec Biega Razem
Katowice
59:32,5(81)
4:08:49,6
1:52:50,6
09:57
52
1161
Wawak Andrzej
M (87)
1985
M-35 (52)
POL
Czaniec
59:39,8(83)
4:09:05,1
1:53:06,1
09:57
53
1061
Kępski Grzegorz
M (92)
1984
M-35 (53)
POL
Wrocław
1:36:14,7(149)
4:36:01,2
2:20:02,2
11:02
54
1181
Frieze Krzysztof
M (93)
1975
M-35 (54)
POL
ORANGE POLSKA
Łódź
1:12:56,1(121)
4:37:49,3
2:21:50,3
11:06
55
1003
Bernaś Andrzej
M (94)
1976
M-35 (55)
POL
ZASKAWIE
Wadowice
1:06:40,1(109)
4:38:32,8
2:22:33,8
11:08
56
1020
Citko Radosław
M (95)
1983
M-35 (56)
POL
Białystok
1:15:36,6(133)
4:42:25,2
2:26:26,2
11:17
57
1088
Menżyk Marcin
M (97)
1987
M-35 (57)
POL
LUXTORPEDA Czerwionka
Czerwionka-Leszczyny
1:13:34,7(128)
4:48:00,8
2:32:01,8
11:31
58
1049
Huczek Sławomir
M (98)
1977
M-35 (58)
POL
EATON RUNNING TEAM
Porąbka
1:13:32,2(126)
4:49:56,5
2:33:57,5
11:35
59
1162
Wernicki Rafał
M (99)
1982
M-35 (59)
POL
Luxtorpeda Czerwionka
Stanowice
1:13:36,8(130)
4:55:21,2
2:39:22,2
11:48
60
1158
Turowski Artur
M (100)
1978
M-35 (60)
POL
Warszawa
1:17:09,3(136)
4:59:57,4
2:43:58,4
11:59
61
1150
Świtacz Michał
M (101)
1977
M-35 (61)
POL
SKOSZEWY RUNNERS
Łódź
1:23:40,2(145)
5:19:52,9
3:03:53,9
12:47
62
1083
Malinowski Marcin
M (102)
1977
M-35 (62)
POL
Brak
Grodzisk Mazowiecki
1:13:06,2(123)
5:25:56,9
3:09:57,9
13:02
63
1013
Brańka Paweł
M (103)
1976
M-35 (63)
POL
Bielsko-Biała
1:18:19,8(137)
5:31:48,2
3:15:49,2
13:16
64
1213
Rewers Dariusz
M (104)
1976
M-35 (64)
POL
4:10:25,7(154)
6:38:05,1
4:22:06,1
15:55
DNS
1068
Kornet Grzegorz
M
1978
M-35
POL
#Nolimits
Lublin
DNS
1079
Lubecki Tomasz
M
1978
M-35
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
DNS
1102
Oleksiuk Marek
M
1978
M-35
POL
Oświęcim
BGTimeSport
© 2015 - 2024