Toggle navigation
Zawody
VERTICAL.pdf
MTJ46.pdf
RC25.pdf
MTJ46-ZESPOLY.pdf
SWP17km.pdf
GrandPrix.pdf
Rollercoaster 25
Wydarzenie:
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Festiwal Górski Maraton Trzech Jezior
Organizator:
Fundacja Kraina gór i jezior
Data:
23-25.09.2022
Miejsce:
Porąbka, Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
25
.000 km
Zgłoszonych:
160
Ukończyło:
151
Nieklasyfikowani:
9
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K-18
K-35
K-50
M-18
M-35
M-50
Klasyfikacja w kategorii: K-35
(K-35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
PK1
Wynik
Strata
Tempo
1
1183
Halska Anna
K (2)
1984
K-35 (1)
POL
Anna Halska Coaching
Cieszyn
46:22,2(18)
2:38:14,6
06:19
2
1200
Dzierżak Elżbieta
K (5)
1977
K-35 (2)
POL
55:39,8(59)
3:15:04,2
36:49,6
07:48
3
1099
Nyc-Zimny Małgorzata
K (7)
1984
K-35 (3)
POL
4TriTeam
Kraków
56:16,1(63)
3:23:44,1
45:29,5
08:08
4
1022
Dobrenko Edyta
K (8)
1976
K-35 (4)
POL
Rybnik
58:32,7(73)
3:26:49,2
48:34,6
08:16
5
1186
Nizar Wioletta
K (10)
1974
K-35 (5)
POL
CSC Adventure Academy
Bytom
1:00:47,2(94)
3:35:08,0
56:53,4
08:36
6
1130
Siwiec Ewa
K (11)
1982
K-35 (6)
POL
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
Dębe Wielkie
58:50,7(76)
3:35:50,9
57:36,3
08:38
7
1178
Ziółkowska-Wnuk Monika
K (12)
1982
K-35 (7)
POL
Łazy, Zawierciański, Śląskie
1:01:48,1(98)
3:41:00,0
1:02:45,4
08:50
8
1081
Malara Anna
K (14)
1983
K-35 (8)
POL
3Coach
Katowice
59:58,1(85)
3:46:13,4
1:07:58,8
09:02
9
1142
Stolarczyk Joanna
K (15)
1978
K-35 (9)
POL
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Ostrołęka
1:06:46,0(110)
3:59:12,6
1:20:58,0
09:34
10
1138
Stec Agnieszka
K (16)
1984
K-35 (10)
POL
Biegowa Rodzina
Bielsko-Biała
1:00:45,6(93)
3:59:28,2
1:21:13,6
09:34
11
1002
Bartłomiejczyk Sylwia
K (17)
1981
K-35 (11)
POL
Socios Silesia
Gliwice
1:06:31,2(106)
4:07:29,3
1:29:14,7
09:53
12
1064
Koczy-Łusiak Sylwia
K (18)
1984
K-35 (12)
POL
3Coach
Gliwice
1:00:44,2(92)
4:07:54,8
1:29:40,2
09:54
13
1043
Habrat Dorota
K (20)
1973
K-35 (13)
POL
Habrat Team
Krosno
56:18,9(65)
4:13:07,4
1:34:52,8
10:07
14
1091
Młynarczyk Magdalena
K (21)
1985
K-35 (14)
POL
Wrocław
1:07:51,8(113)
4:19:40,3
1:41:25,7
10:23
15
1055
Jurewicz Agata
K (22)
1986
K-35 (15)
POL
Vege runners
Poznań
1:07:51,4(112)
4:19:40,5
1:41:25,9
10:23
16
1118
Popiołek Bożena
K (23)
1979
K-35 (16)
POL
Highlanders
Cieszyn
1:11:57,6(116)
4:22:58,6
1:44:44,0
10:31
17
1095
Nowaczek Ewa
K (24)
1983
K-35 (17)
POL
#NoLimits
Lublin
1:12:05,1(117)
4:27:09,9
1:48:55,3
10:41
18
1180
Frieze Tatiana
K (26)
1978
K-35 (18)
POL
ULTRAlansiara
Łódź
1:12:56,0(120)
4:37:48,7
1:59:34,1
11:06
19
1056
Kaczor Katarzyna
K (28)
1986
K-35 (19)
POL
Gostynin
1:15:44,4(134)
4:42:25,0
2:04:10,4
11:17
20
1177
Ziędalska Agnieszka
K (29)
1974
K-35 (20)
POL
Jabłonna
1:13:35,7(129)
4:43:11,8
2:04:57,2
11:19
21
1175
Zdunek Małgorzata
K (32)
1976
K-35 (21)
POL
Lublin
1:14:32,3(132)
4:50:22,2
2:12:07,6
11:36
22
1097
Nowosadzka Beata
K (34)
1984
K-35 (22)
POL
Szczepańcowa
1:13:11,0(124)
4:51:08,6
2:12:54,0
11:38
23
1157
Turowska Anna
K (36)
1978
K-35 (23)
POL
PZU Sport Team
Warszawa
1:16:02,0(135)
4:59:56,4
2:21:41,8
11:59
24
1063
Kobus Dorota
K (37)
1973
K-35 (24)
POL
Biegam bo lubię Ostrołęka
Ostrołęka
1:21:57,9(141)
5:03:15,6
2:25:01,0
12:07
25
1160
Waras Barbara
K (39)
1984
K-35 (25)
POL
Katowice
1:23:28,9(143)
5:04:40,9
2:26:26,3
12:11
26
1017
Chajdys Monika
K (42)
1982
K-35 (26)
POL
SKOSZEWY RUNNERS
Stare Skoszewy
1:23:38,5(144)
5:19:33,2
2:41:18,6
12:46
27
1149
Świtacz Anna
K (43)
1983
K-35 (27)
POL
SKOSZEWY RUNNERS
Łódź
1:23:43,3(146)
5:19:54,0
2:41:39,4
12:47
28
1187
Pieniążek Anna
K (45)
1981
K-35 (28)
POL
Trzebinia
1:42:50,3(150)
6:39:51,4
4:01:36,8
15:59
29
1188
Kamoda Anna
K (46)
1984
K-35 (29)
POL
Trzebinia
1:42:50,4(151)
6:39:52,0
4:01:37,4
15:59
DNF
1202
Waszkiewicz Ewa
K
1978
K-35
POL
1:25:36,4(147)
DNF
1076
Kwiatkowska Emilia
K
1983
K-35
POL
Gang Anielic
Legionowo
1:25:37,2(148)
DNS
1132
Socha Dagmara
K
1980
K-35
POL
#NoLimits
Lublin
BGTimeSport
© 2015 - 2024