Toggle navigation
Zawody
WYNIKI OPEN.pdf
Jedenastka na 11 Listopada 2021r
Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada
Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2021
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11
.000 km
Zgłoszonych:
201
Ukończyło:
197
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K20
K30
K40
K50
M20
M30
M40
M50
M60
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Wynik
Strata
Tempo
1
123
Wójcik Tomasz
M (1)
1984
M30 (1)
POL
Aktywna Pszczyna Runners Team
Rudze
36:55,6
03:21
2
96
Zelech Rafał
M (2)
1980
M40 (1)
POL
Chełmek
37:54,3
00:58,7
03:26
3
26
Wójcik Paweł
M (3)
1998
M20 (1)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
39:01,4
02:05,8
03:32
4
41
Mendyk Przemysław
M (4)
1992
M20 (2)
POL
-
Bobrek
39:07,5
02:11,9
03:33
5
48
Szromba Szymon
M (5)
2004
M20 (3)
POL
Uks Brzeszcze
Oświęcim
39:52,8
02:57,2
03:37
6
128
Wójcik Wiesław
M (6)
1965
M50 (1)
POL
Rudze
40:26,2
03:30,6
03:40
7
18
Moskwa Sławomir
M (7)
1986
M30 (2)
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
40:59,8
04:04,2
03:43
8
106
Stroiński Kamil
M (8)
1984
M30 (3)
POL
Tychy
41:38,7
04:43,1
03:47
9
162
Knopek Bartłomiej
M (9)
1984
M30 (4)
POL
Bieruń
41:44,2
04:48,6
03:47
10
187
Pytlarz Michał
M (10)
1991
M30 (5)
POL
Łodygowice
42:32,9
05:37,3
03:52
11
122
Józefik Dawid
M (11)
1985
M30 (6)
POL
JKLA Jawor
Chrzanów
42:37,2
05:41,6
03:52
12
83
Pawlik Przemysław
M (12)
1981
M40 (2)
POL
Poręba Wielka
42:48,0
05:52,4
03:53
13
40
Grzesica Paweł
M (13)
1978
M40 (3)
POL
Lędziny
42:54,1
05:58,5
03:54
14
56
Koćwin Michał
M (14)
1986
M30 (7)
POL
RozBBiegani
Bielsko-Biała
43:20,7
06:25,1
03:56
15
25
Sambak Tadeusz
M (15)
1969
M50 (2)
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
43:39,1
06:43,5
03:58
16
112
Kozioł Kamil
M (16)
1994
M20 (4)
POL
JKLA JAWOR JAWORZNO
Młoszowa
43:42,2
06:46,6
03:58
17
63
Krzus Grzegorz
M (17)
1988
M30 (8)
POL
Godziszka
43:42,9
06:47,3
03:58
18
98
Król Wojciech
M (18)
1989
M30 (9)
POL
Pro366/MistrzowskiTrening
Kraków
44:06,7
07:11,1
04:00
19
84
Sinka Damian
M (19)
1965
M50 (3)
POL
MG Sport
Pszczyna
44:07,2
07:11,6
04:00
20
6
Wieczorek Maciej
M (20)
1983
M30 (10)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
44:36,2
07:40,6
04:03
21
78
Pępek Łukasz
M (21)
1988
M30 (11)
POL
Ģodziszka
44:49,5
07:53,9
04:04
22
136
Siata Daniel
M (22)
1976
M40 (4)
POL
Parkrun Chrzanów
Trzebinia
44:50,6
07:55,0
04:04
23
70
Przewoźnik Marek
M (23)
1963
M50 (4)
POL
Zadyszka Oświęcim
Brzeszcze
45:17,1
08:21,5
04:07
24
116
Zacharenko Marcin
M (24)
1976
M40 (5)
POL
Carsekt
Huta Palędzka
46:12,0
09:16,4
04:12
25
113
Gabryś Janusz
M (25)
1976
M40 (6)
POL
Podolsze
46:18,7
09:23,1
04:12
26
108
Wrzecionkowski Adrian
M (26)
1983
M30 (12)
POL
Tyskie Delfiny
Tychy
46:30,1
09:34,5
04:13
27
175
Burda Sebastian
M (27)
1983
M30 (13)
POL
Wygiełzów
46:30,8
09:35,2
04:13
28
87
Lech Miłosz
M (28)
1982
M30 (14)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
46:56,7
10:01,1
04:16
29
7
Papuga Dariusz
M (29)
1965
M50 (5)
POL
Zadyszka Oświęcim
Jawiszowice
47:04,3
10:08,7
04:16
30
24
Sosna Kazimierz
M (30)
1959
M60 (1)
POL
Bieruń
47:26,7
10:31,1
04:18
31
12
Galos Zbigniew
M (31)
1971
M50 (6)
POL
Płaza
47:32,0
10:36,4
04:19
32
64
Momot Piotr
M (32)
1986
M30 (15)
POL
Triathlon Club Wrocław
Oświęcim
47:39,4
10:43,8
04:19
33
149
Piegza Tomasz
M (33)
1981
M40 (7)
POL
Podolsze
47:39,7
10:44,1
04:19
34
14
Łazarz Andrzej
M (34)
1966
M50 (7)
POL
Oswiecim
47:44,0
10:48,4
04:20
35
97
Gałuszka Kamil
M (35)
1990
M30 (16)
POL
BDB Team
Katowice
47:50,6
10:55,0
04:20
36
92
Sułkowski Olek
M (36)
1979
M40 (8)
POL
BDB Team
Katowice
48:03,2
11:07,6
04:22
37
166
Januszek Jakub
M (37)
1979
M40 (9)
POL
Hydro Zasapani
Bukowno
48:05,2
11:09,6
04:22
38
189
Oślak Grzegorz
M (38)
1996
M20 (5)
POL
Jelenia Góra
48:27,7
11:32,1
04:24
39
120
Mozgała Krzysztof
M (39)
1971
M50 (8)
POL
Osiek Biega
Osiek
48:32,7
11:37,1
04:24
40
51
Jaguś Przemysław
M (40)
1979
M40 (10)
POL
Oświęcim
48:36,8
11:41,2
04:25
41
28
Lubecki Tomasz
M (41)
1978
M40 (11)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
48:37,5
11:41,9
04:25
42
16
Kwaczała Oliwier
M (42)
2005
M20 (6)
POL
Łęki
48:37,7
11:42,1
04:25
43
188
Konik Grzegorz
M (43)
1969
M50 (9)
POL
Przeciszów
48:37,8
11:42,2
04:25
44
69
Młocek Ignacy
M (44)
1967
M50 (10)
POL
Rzyki
48:41,8
11:46,2
04:25
45
131
Wójcik Jerzy
M (45)
1968
M50 (11)
POL
Rudze
Rudze
48:45,0
11:49,4
04:25
46
73
Oleksiuk Marek
M (46)
1978
M40 (12)
POL
Oswięcim
48:49,1
11:53,5
04:26
47
182
Chudy Dawid
M (47)
1985
M30 (17)
POL
Przeciszów
49:07,7
12:12,1
04:27
48
142
Ogórek Tomasz
M (48)
1985
M30 (18)
POL
Bielsko-Biała
49:10,4
12:14,8
04:28
49
65
Jeleń Marek
M (49)
1973
M40 (13)
POL
Parkrun Chrzanów
Trzebinia
49:12,7
12:17,1
04:28
50
33
Ławczys Jakub
M (50)
1981
M40 (14)
POL
Gorzów
49:21,6
12:26,0
04:29
51
124
Masialski Maciej
M (51)
1992
M20 (7)
POL
Aktywna Dolina Karpia
Podolsze
49:27,9
12:32,3
04:29
52
174
Wyszyński Piotr
M (52)
1980
M40 (15)
POL
Libiąż
Libiąż
49:28,6
12:33,0
04:29
53
167
Fidelus Leszek
M (53)
1972
M40 (16)
POL
Chrzanów biega
Chrzanów
49:34,2
12:38,6
04:30
54
81
Figura Grzegorz
M (54)
1993
M20 (8)
POL
Cięcina
49:36,0
12:40,4
04:30
55
85
Stalmach Sławomir
M (55)
1982
M30 (19)
POL
Pszczyna Biega
Łąka
49:46,1
12:50,5
04:31
56
121
Romański Grzegorz
M (56)
1971
M50 (12)
POL
Poręba Wielka
49:46,8
12:51,2
04:31
57
151
Czopik Łukasz
M (57)
1980
M40 (17)
POL
Jaworzno
49:47,8
12:52,2
04:31
58
198
Bulanda Andrzej
M (58)
1977
M40 (18)
POL
Bieruń
49:52,7
12:57,1
04:32
59
9
Giermek Janusz
M (59)
1965
M50 (13)
POL
Zaborze
49:54,7
12:59,1
04:32
60
32
Gancarz Maciej
M (60)
1977
M40 (19)
POL
Gliwice
50:03,0
13:07,4
04:33
61
8
Czapiewski Janusz
M (61)
1962
M50 (14)
POL
Bieruń
50:05,0
13:09,4
04:33
62
29
Korbut Mirosław
M (62)
1974
M40 (20)
POL
parkrun Chrzanów
Chrzanów
50:19,0
13:23,4
04:34
63
111
Frej Adam
M (63)
1980
M40 (21)
POL
Łąka
50:33,1
13:37,5
04:35
64
127
Noworyta Grzegorz
M (64)
1990
M30 (20)
POL
Aktywna Dolina Karpia
Rudze
50:36,2
13:40,6
04:36
65
126
Hernas Kamil
M (65)
1983
M30 (21)
POL
Tyskie Delfiny
Tychy
50:55,7
14:00,1
04:37
66
185
Loska Zbigniew
M (66)
1974
M40 (22)
POL
Bieruń
51:07,2
14:11,6
04:38
67
95
Głuch Grzegorz
M (67)
1974
M40 (23)
POL
Bielsko-Biała 603071152
51:08,4
14:12,8
04:38
68
129
Pichner Jacek
M (68)
1975
M40 (24)
POL
Rajsko
51:17,8
14:22,2
04:39
69
105
Gaweł Bogdan
M (69)
1956
M60 (2)
POL
Synthos
Zaborze
51:26,9
14:31,3
04:40
70
169
Piznal Kamil
M (70)
1989
M30 (22)
POL
Kęty
51:31,9
14:36,3
04:41
71
164
Nowogrodzki Mateusz
M (71)
1978
M40 (25)
POL
PoRUNne Furganie
Rajsko
51:36,3
14:40,7
04:41
72
130
Dobrowolski Mariusz
M (72)
1972
M40 (26)
POL
Run For It
Wadowice
51:37,7
14:42,1
04:41
73
42
Chrobok Marcin
M (73)
1977
M40 (27)
POL
Oświęcim
51:40,6
14:45,0
04:41
74
35
Suślik Krzysztof
M (74)
1988
M30 (23)
POL
BUDGIPS
Oświęcim
51:42,2
14:46,6
04:42
75
147
Stefański Jarosław
M (75)
1963
M50 (15)
POL
Chorzów
51:54,2
14:58,6
04:43
76
11
Skibicki Krzysztof
M (76)
1970
M50 (16)
POL
OKB ZADYSZKA
Oświęcim
51:55,1
14:59,5
04:43
77
181
Chowaniak Marcin
M (77)
1979
M40 (28)
POL
HYDRO ZASAPANI
Jaworzno
51:56,6
15:01,0
04:43
78
17
Basta Grzegorz
M (78)
1970
M50 (17)
POL
Zadyszka Oświęcim
Chełmek
51:59,1
15:03,5
04:43
79
102
Kastelik Mariusz
M (79)
1981
M40 (29)
POL
Zadyszka Oświęcim
Wolbrom
52:03,2
15:07,6
04:43
80
133
Słowik Łukasz
M (80)
1977
M40 (30)
POL
MPK Runners
Kraków
52:05,1
15:09,5
04:44
81
39
Pietrysiak Stefan
M (81)
1960
M60 (3)
POL
BWM POLSKA
Zabrze
52:13,3
15:17,7
04:44
82
197
Maciołek Krzysztof
M (82)
1973
M40 (31)
POL
Skrzydlna
Oświęcim
52:14,3
15:18,7
04:44
83
172
Wąsowicz Sławomir
M (83)
1973
M40 (32)
POL
Jaworzno
52:14,4
15:18,8
04:44
84
2
Garbuz Marcin
M (84)
1973
M40 (33)
POL
Zadyszka Oświęcim
Rajsko
52:14,9
15:19,3
04:44
85
135
Jargus Tomasz
M (85)
1982
M30 (24)
POL
Aktywna Dolina Karpia
Podolsze
52:34,6
15:39,0
04:46
86
150
Kawa Konrad
M (86)
1992
M20 (9)
POL
Oświęcim
53:05,0
16:09,4
04:49
87
186
Śmigielski Paweł
M (87)
1983
M30 (25)
POL
Oświęcim
53:09,4
16:13,8
04:49
88
132
Mazgaj Seweryn
M (88)
1977
M40 (34)
POL
Wieprz
53:14,0
16:18,4
04:50
89
53
Kościański Dominik
M (89)
1982
M30 (26)
POL
Wancerzów
53:17,8
16:22,2
04:50
90
134
Jargus Paweł
M (90)
1975
M40 (35)
POL
Aktywna Dolna Karpia
Podolsze
53:23,0
16:27,4
04:51
91
94
Warzocha Mirosław
M (91)
1962
M50 (18)
POL
Mikołów
53:34,5
16:38,9
04:52
92
10
Giermek Michał
M (92)
1994
M20 (10)
POL
Zaborze
53:41,2
16:45,6
04:52
93
13
Pióro Grzegorz
M (93)
1976
M40 (36)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
53:54,7
16:59,1
04:54
94
79
Bukowczan Mateusz
M (94)
1995
M20 (11)
POL
Kraków
54:06,6
17:11,0
04:55
95
148
Drabek Piotr
M (95)
1985
M30 (27)
POL
seniorzy
Oświęcim
54:24,5
17:28,9
04:56
96
179
Głogowski Marcin
M (96)
1974
M40 (37)
POL
Libiąż
54:45,4
17:49,8
04:58
97
75
Kosowski Adam
M (97)
1967
M50 (19)
POL
Adamex
Podolsze
54:45,7
17:50,1
04:58
98
115
Ruchała Ireneusz
M (98)
1974
M40 (38)
POL
Tyskie Delfiny
Tychy
54:47,5
17:51,9
04:58
99
61
Fronczyk Paweł
M (99)
1995
M20 (12)
POL
Przeciszów
54:54,8
17:59,2
04:59
100
76
Przyłudzki Janusz
M (100)
1952
M60 (4)
POL
STS Biegaton
Mikołów
55:07,5
18:11,9
05:00
101
173
Bandoła Rafał
M (101)
1994
M20 (13)
POL
RUN FOR IT
Wadowice
55:11,4
18:15,8
05:01
102
77
Kaczmarek Sebastian
M (102)
1983
M30 (28)
POL
Jaworzno
55:12,3
18:16,7
05:01
103
125
Pilszyk Kazimierz
M (103)
1959
M60 (5)
POL
SENIORZY
Grojec
55:18,8
18:23,2
05:01
104
60
Ligęza Jakub
M (104)
1989
M30 (29)
POL
Polanka Wielka
55:22,7
18:27,1
05:02
105
23
Maciborek Witold
M (105)
1963
M50 (20)
POL
Oświęcim
55:23,6
18:28,0
05:02
106
192
Kaczor Paweł
M (106)
1982
M30 (30)
POL
Mjmetal
Oświęcim
55:39,3
18:43,7
05:03
107
46
Kuwik Waldemar
M (107)
1982
M30 (31)
POL
Team Kuwik
Oświęcim
55:44,4
18:48,8
05:04
108
163
Miklasz Marcin
M (108)
1979
M40 (39)
POL
katoorient
Katowice
55:46,5
18:50,9
05:04
109
200
Polanek Robert
M (109)
1987
M30 (32)
POL
SPYT-AKTIV
Spytkowice
55:46,5
18:50,9
05:04
110
170
Babinski Zbigniew
M (110)
1958
M60 (6)
POL
Bulowice
55:58,7
19:03,1
05:05
111
103
Cisowski Kamil
M (111)
1984
M30 (33)
POL
Mikołów
56:00,0
19:04,4
05:05
112
3
Ryszka Piotr
M (112)
1981
M40 (40)
POL
Grojec
56:14,3
19:18,7
05:06
113
140
Adamus Janusz
M (113)
1978
M40 (41)
POL
Osiek biega
Osiek
56:25,4
19:29,8
05:07
114
43
Wasztyl Marek
M (114)
1977
M40 (42)
POL
Setbol
Oświęcim
56:39,7
19:44,1
05:09
115
176
Bzibziak Marcin
M (115)
1991
M30 (34)
POL
Zaborze
56:59,6
20:04,0
05:10
116
100
Franus Łukasz
M (116)
1984
M30 (35)
POL
KVG
Chrzanów
57:02,7
20:07,1
05:11
117
158
Krawczyk Mirosław
M (117)
1958
M60 (7)
POL
Mjmetal
Oświęcim
57:05,6
20:10,0
05:11
118
52
Wróbel Przemysław
M (118)
1978
M40 (43)
POL
Mikołów
57:18,3
20:22,7
05:12
119
50
Michulec Tadeusz
M (119)
1959
M60 (8)
POL
CHALISZ NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI
Bieruń
57:22,6
20:27,0
05:12
120
20
Ławicki Marcin
M (120)
1986
M30 (36)
POL
Włocławek
57:26,0
20:30,4
05:13
121
5
Wieczorek Patryk
M (121)
2006
M20 (14)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
57:35,4
20:39,8
05:14
122
36
Wiktorzak Michał
M (122)
1990
M30 (37)
POL
Quechua Team
Oświęcim
57:54,3
20:58,7
05:15
123
199
Smuda Marcin
M (123)
1978
M40 (44)
POL
Zabrzeg
58:07,8
21:12,2
05:17
124
195
Wanat Łukasz
M (124)
1987
M30 (38)
POL
Kozbi Team
Oświęcim
59:01,5
22:05,9
05:21
125
160
Kwarciak Adam
M (125)
1984
M30 (39)
POL
Hydro Zasapani
Chrzanów
59:18,8
22:23,2
05:23
126
110
Bieroński Jan
M (126)
1965
M50 (21)
POL
Dankowice
59:25,1
22:29,5
05:24
127
44
Przybył Rafał
M (127)
1978
M40 (45)
POL
Radzionków
59:36,8
22:41,2
05:25
128
159
Ścigała Adam
M (128)
1968
M50 (22)
POL
Imielin
1:00:13,9
23:18,3
05:28
129
178
Tomaszek Marek
M (129)
1993
M20 (15)
POL
Wola
1:00:28,0
23:32,4
05:29
130
74
Grzegorzek Tomasz
M (130)
1997
M20 (16)
POL
Oświęcim
1:00:44,7
23:49,1
05:31
131
139
Wawrzyniak Dariusz
M (131)
1968
M50 (23)
POL
Kęty
1:00:50,6
23:55,0
05:31
132
165
Wojda Maksymilian
M (132)
1985
M30 (40)
POL
Katowice
1:00:55,0
23:59,4
05:32
133
143
Senkowski Tymoteusz
M (133)
2005
M20 (17)
POL
Brzeszcze
1:00:59,7
24:04,1
05:32
134
190
Skamaj Krzysztof
M (134)
1993
M20 (18)
POL
Oświęcim
1:01:22,8
24:27,2
05:34
135
54
Kościański Maciej
M (135)
1988
M30 (41)
POL
Koniecpol
1:01:29,1
24:33,5
05:35
136
194
Mędrysa Michał
M (136)
1991
M30 (42)
POL
Niepozorni
Pławy
1:02:05,9
25:10,3
05:38
137
177
Kantyka Tomasz
M (137)
1975
M40 (46)
POL
---
Oświęcim
1:02:18,3
25:22,7
05:39
138
38
Janas Tomasz
M (138)
1976
M40 (47)
POL
Osiek Biega
Osiek Gmina: Osiek
1:03:30,9
26:35,3
05:46
139
34
Dudek Tomasz
M (139)
1972
M40 (48)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
1:03:54,4
26:58,8
05:48
140
201
Pater Janusz
M (140)
1978
M40 (49)
POL
Mjmetal
Oświęcim
1:05:17,7
28:22,1
05:56
141
155
Wrona Marek
M (141)
1986
M30 (43)
POL
Hydro Zasapani
Libiąż
1:05:18,9
28:23,3
05:56
142
138
Wawrzyniak Kamil
M (142)
1989
M30 (44)
POL
Kęty
1:05:49,8
28:54,2
05:59
143
91
Wika Sebastian
M (143)
1975
M40 (50)
POL
40-latek Tychy
Tychy
1:06:07,1
29:11,5
06:00
144
154
Kosowski Wojciech
M (144)
1994
M20 (19)
POL
ADAMEX
Podolsze
1:06:12,5
29:16,9
06:01
145
156
Jarzyna Adam
M (145)
1954
M60 (9)
POL
Polanka Wielka
1:06:18,1
29:22,5
06:01
146
58
Pasierbek Szymon
M (146)
1986
M30 (45)
POL
Czechowice-Dziedzice
1:06:31,8
29:36,2
06:02
147
153
Smoleń Dawid
M (147)
1991
M30 (46)
POL
ZASAPANI
Chrzanów
1:08:24,4
31:28,8
06:13
148
62
Rybarz Kacper
M (148)
1990
M30 (47)
POL
Brzeszcze
1:11:57,7
35:02,1
06:32
149
152
Koćwin Krzysztof
M (149)
1984
M30 (48)
POL
Koniecpol
1:12:32,0
35:36,4
06:35
150
59
Pasierbek Przemysław
M (150)
1977
M40 (51)
POL
Bielsko-Biała
1:13:48,4
36:52,8
06:42
151
21
Kurek Krzysztof
M (151)
1974
M40 (52)
POL
Plock Biega No Age Limit
Plock
1:16:47,3
39:51,7
06:58
152
86
Kopytek Paweł
M (152)
2005
M20 (20)
POL
Oświęcim
1:18:51,3
41:55,7
07:10
153
89
Dubiel Szymon
M (153)
2004
M20 (21)
POL
Oświęcim
1:18:51,6
41:56,0
07:10
154
146
Repliński Marek
M (154)
1952
M60 (10)
POL
Parkrun Chrzanów
Chrzanów
1:21:48,6
44:53,0
07:26
155
196
Seratowicz Adam
M (155)
1952
M60 (11)
POL
Mjmetal
Oświęcim
1:24:50,2
47:54,6
07:42
156
19
Madej Józef
M (156)
1951
M60 (12)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
1:31:57,0
55:01,4
08:21
DNS
27
Marcak Przemek
M
1980
M40
POL
D.A.M.Y.R.A.D.E.
Oświęcim
DNS
49
Porębski Wojciech
M
1977
M40
POL
Kadet
Oświęcim
DNS
107
Dziubiński Leszek
M
1971
M50
POL
Libiaz
BGTimeSport
© 2015 - 2024