Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
26.06.2021
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
22.4 km
Zgłoszonych:
79
Ukończyło:
76
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto7km16kmWynikStratamin/km
1 68 Sawicka Anna K (1) 1985 K35 (1) POL Dream Run Sopotnia Wielka 45:57,4(27) 1:39:27,2(21) 2:07:51,3 05:42
2 70 Klappholz Adriana K (2) 1972 K35 (2) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 47:17,3(32) 1:42:53,0(30) 2:13:45,9 05:54,6 05:58
3 18 Frukacz Joanna K (3) 1996 K16 (1) POL Żywiec 49:25,7(36) 1:47:08,4(35) 2:17:07,6 09:16,3 06:07
4 41 Fuczik Małgorzata K (4) 1974 K35 (3) POL SBRT Bielsko-Biała Bielsko-Biała 50:25,4(43) 1:49:03,9(37) 2:20:38,4 12:47,1 06:16
5 4 Czapkiewicz Gosia K (5) 1972 K35 (4) POL Rogoźnik 52:32,0(52) 1:55:09,2(48) 2:30:25,4 22:34,1 06:42
6 76 Reczyńska Rodrigues Adrianna K (6) 1995 K16 (2) POL Kraków 52:39,0(53) 1:55:32,9(49) 2:30:54,5 23:03,2 06:44
7 9 Trefon Iwona K (7) 1980 K35 (5) POL Lecymy Durś Rogoźnik 52:53,0(56) 1:55:51,6(50) 2:31:53,1 24:01,8 06:46
8 43 Szcześniak Marysia K (8) 1982 K35 (6) POL Katowice 52:20,1(51) 2:00:42,6(55) 2:39:27,2 31:35,9 07:07
9 79 Białas Agnieszka K (9) 1985 K35 (7) POL MDM NT TEAM Pszczyna 55:59,3(65) 2:05:03,0(61) 2:41:24,6 33:33,3 07:12
10 82 Chmura Beata K (10) 2002 K16 (3) POL Ciecina 55:32,7(64) 2:02:23,4(59) 2:43:36,0 35:44,7 07:18
11 35 Gurbisz-Woźniak Magdalena K (11) 1983 K35 (8) POL Czarków 57:46,5(72) 2:07:35,1(67) 2:44:13,3 36:22,0 07:19
12 65 Łuszczyna Agata K (12) 1979 K35 (9) POL Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie 56:46,3(66) 2:06:57,3(64) 2:47:02,1 39:10,8 07:27
13 11 Kowalik Dorota K (13) 1978 K35 (10) POL Rędziny 57:42,8(70) 2:08:15,2(68) 2:47:13,8 39:22,5 07:27
14 87 Gaweł-Łoboziak Katarzyna K (14) 1981 K35 (11) POL Nieledwia 59:24,9(74) 2:12:49,5(71) 2:53:29,2 45:37,9 07:44
15 78 Pławecka Katarzyna K (15) 1973 K35 (12) POL Cieszyn 1:02:41,8(78) 2:16:01,2(73) 2:58:06,2 50:14,9 07:57
16 8 Jakubowska Renata K (16) 1952 K50 (1) POL Bielsko -Biała 1:01:23,8(75) 2:19:01,5(75) 3:04:18,4 56:27,1 08:13
DNF 84 Rozmus Marzena K 1974 K35 POL Bojszowy Nowe

BGTimeSport © 2015-2020