Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
26.06.2021
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
22.4 km
Zgłoszonych:
79
Ukończyło:
76
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M35 (M35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto7km16kmWynikStratamin/km
1 72 Miskiewicz Mariusz M (1) 1981 M35 (1) BFA Biegiem przez szuwary Seszele 36:01,2(2) 1:17:04,5(1) 1:40:55,0 04:30
2 93 Dyrlaga Marcin M (4) 1984 M35 (2) POL JUSTFEELFIT TEAM Węgierska Górka 38:37,1(4) 1:21:46,4(4) 1:45:57,2 05:02,2 04:43
3 71 Krupa Przemysław M (5) 1983 M35 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 40:17,7(7) 1:26:28,6(5) 1:53:19,3 12:24,3 05:03
4 59 Jagieła Adam M (6) 1973 M35 (4) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Rogoźnik 41:40,4(9) 1:27:56,4(7) 1:53:32,9 12:37,9 05:04
5 1 Streit Dawid M (7) 1985 M35 (5) POL SBRT Bielsko-Biała Bielsko-Biała 39:36,2(5) 1:26:33,6(6) 1:53:53,6 12:58,6 05:05
6 38 Madejczyk Marek M (9) 1984 M35 (6) POL KAGB GOPR BESKIDY Katowice 40:11,6(6) 1:28:21,4(8) 1:57:38,1 16:43,1 05:15
7 22 Smoleń Jarosław M (10) 1978 M35 (7) POL Mysłowice 41:51,1(10) 1:29:49,1(10) 1:58:46,4 17:51,4 05:18
8 45 Fijak Jan M (12) 1973 M35 (8) POL Sienna 43:44,6(18) 1:31:56,6(12) 2:00:07,1 19:12,1 05:21
9 67 Sawicki Lucjan M (17) 1976 M35 (9) POL Team Brothers Żywiec 44:58,1(22) 1:36:47,5(17) 2:05:29,4 24:34,4 05:36
10 7 Szypuła Marcin M (19) 1978 M35 (10) POL RysiankaTeam Katowice 44:20,1(19) 1:37:29,0(18) 2:07:30,5 26:35,5 05:41
11 54 Małek Adam M (20) 1982 M35 (11) POL Orzesze 44:27,6(20) 1:38:20,1(19) 2:07:43,3 26:48,3 05:42
12 40 Fuczik Maciej M (21) 1973 M35 (12) POL SBRT Bielsko-Biała Bielsko-Biała 45:21,6(23) 1:38:29,6(20) 2:08:30,5 27:35,5 05:44
13 28 Kozik Tomasz M (22) 1981 M35 (13) POL Sprintex Team Brzuśnik 46:45,5(31) 1:39:36,6(23) 2:08:39,3 27:44,3 05:44
14 69 Josypenko Jędrzej M (24) 1986 M35 (14) POL DREAM RUN Warszawa 46:00,4(28) 1:40:00,9(24) 2:09:46,9 28:51,9 05:47
15 30 Frącz Tomasz M (26) 1984 M35 (15) POL INEE Industry Wapienica 48:06,3(34) 1:42:24,1(29) 2:12:40,0 31:45,0 05:55
16 75 Swety Jakub M (28) 1981 M35 (16) POL Rysianka Team Węgierska Górka 42:36,5(13) 1:40:19,9(26) 2:15:58,2 35:03,2 06:04
17 88 Gruszczyński Bartosz M (31) 1976 M35 (17) POL Warszawa 49:26,5(37) 1:46:05,1(33) 2:18:01,2 37:06,2 06:09
18 29 Kastelik Dariusz M (32) 1977 M35 (18) POL Sprintex Team Pietrzykowice 47:36,7(33) 1:45:27,3(32) 2:18:24,7 37:29,7 06:10
19 49 Głód Rafał M (34) 1986 M35 (19) POL Międzyrzecze Górne 50:00,3(40) 1:48:39,7(36) 2:21:46,4 40:51,4 06:19
20 14 Dziki Maciej M (35) 1979 M35 (20) POL #jakDZIKwszyszki Rogoźnik 50:56,9(47) 1:50:03,5(38) 2:24:20,2 43:25,2 06:26
21 39 Dura Tomasz M (36) 1978 M35 (21) POL SBRT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 50:59,0(48) 1:51:54,4(41) 2:26:18,4 45:23,4 06:31
22 13 Holc Michał M (37) 1985 M35 (22) POL road2utmb.pl Bielsko-Biała 51:53,9(49) 1:52:55,9(44) 2:26:37,5 45:42,5 06:32
23 96 Kupczak Tomasz M (44) 1983 M35 (23) POL Cisiec 55:29,3(62) 2:00:41,4(54) 2:35:09,7 54:14,7 06:55
24 56 Żyrek Jarosław M (45) 1984 M35 (24) POL Rysianka Team Żabnica 52:48,7(55) 1:58:12,7(51) 2:35:48,2 54:53,2 06:57
25 6 Kolonko Łukasz M (46) 1976 M35 (25) POL Tarnów 50:35,0(45) 1:54:58,0(47) 2:37:16,2 56:21,2 07:01
26 21 Mokry Bastek M (47) 1977 M35 (26) POL Lotom z Jerzym Kosztowy 54:23,2(60) 2:02:05,3(58) 2:38:42,5 57:47,5 07:05
27 26 Paliga Rafał M (48) 1978 M35 (27) POL Toporowice 53:17,8(58) 1:59:10,4(53) 2:38:50,2 57:55,2 07:05
28 5 Kilon Jakub M (49) 1983 M35 (28) POL Bielsko-Biała 54:04,5(59) 1:59:02,7(52) 2:39:31,7 58:36,7 07:07
29 62 Ryczkiewicz Andrzej M (51) 1976 M35 (29) POL MIY-OF-UTE Żywiec 57:17,5(68) 2:06:07,6(63) 2:43:20,6 1:02:25,6 07:17
30 61 Rypień Piotr M (53) 1984 M35 (30) POL Milówka 55:31,4(63) 2:05:27,7(62) 2:45:31,9 1:04:36,9 07:23
31 55 Czermak Damian M (54) 1974 M35 (31) POL FUCHS OIL TEAM Górki Wielkie 57:44,0(71) 2:07:24,1(66) 2:48:01,6 1:07:06,6 07:30
32 27 Dziki Marek M (55) 1980 M35 (32) POL Ryski z Rogola/Jak dzik w szyszki Rogoznik 57:08,2(67) 2:07:18,8(65) 2:49:28,5 1:08:33,5 07:33
33 36 Jaszczurowski Rafał M (58) 1986 M35 (33) POL Rajcza 57:28,1(69) 2:11:18,7(69) 2:54:11,7 1:13:16,7 07:46
DNF 80 Eisler Tomasz M 1981 M35 POL Cięcina 44:29,8(21)

BGTimeSport © 2015-2020