Bieg Górski Żentycy

Wydarzenie:
Bieg Górski Żentycy Bieg Górski Żentycy
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
Data:
26.06.2021
Miejsce:
Cięcina
Dystans:
22.4 km
Zgłoszonych:
79
Ukończyło:
76
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M16 (M16)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto7km16kmWynikStratamin/km
1 73 Wołąkiewicz Piotr M (2) 1997 M16 (1) POL Bielsko-Biała 36:24,7(3) 1:17:52,1(2) 1:42:02,9 04:33
2 42 Piela Stanisław M (3) 1988 M16 (2) POL Cięcina 35:47,4(1) 1:18:45,5(3) 1:43:55,6 01:52,7 04:38
3 37 Ploch Jakub M (8) 1989 M16 (3) POL Zabrze 41:05,2(8) 1:29:09,1(9) 1:56:31,6 14:28,7 05:12
4 92 Ficoń Łukasz M (13) 1996 M16 (4) POL Sopotnia Wielka 42:57,9(15) 1:33:28,4(13) 2:03:31,2 21:28,3 05:30
5 51 Kulik Paweł M (14) 1993 M16 (5) POL Istebna 43:41,1(16) 2:04:24,6 22:21,7 05:33
6 64 Grzegorzek Piotr M (15) 1991 M16 (6) POL KS Kandahar Żywiec 45:38,3(24) 1:36:19,8(15) 2:04:29,1 22:26,2 05:33
7 63 Sawicki Marek M (16) 1987 M16 (7) POL Lipowa 43:43,2(17) 1:36:40,2(16) 2:05:25,7 23:22,8 05:35
8 81 Stopka Slawek M (18) 1995 M16 (8) POL Ciecina 42:46,4(14) 1:35:46,5(14) 2:06:01,8 23:58,9 05:37
9 94 Skworc Grzegorz M (23) 1987 M16 (9) POL Skworc Biegam w Górach Siemianowice Śląskie 45:48,7(26) 1:39:35,8(22) 2:09:44,7 27:41,8 05:47
10 50 Kowalski Aleksander M (25) 1992 M16 (10) POL Wola Radziszowska 42:18,8(12) 1:41:23,5(27) 2:12:23,1 30:20,2 05:54
11 89 Wojtyła Szymon M (27) 1987 M16 (11) POL Bielsko-Biała 46:30,6(29) 1:40:16,1(25) 2:13:19,8 31:16,9 05:57
12 91 Ficoń Szymon M (29) 1996 M16 (12) POL Sopotnia Wielka 50:05,3(41) 1:46:55,9(34) 2:17:55,2 35:52,3 06:09
13 66 Majewski Andrzej M (30) 1987 M16 (13) POL OpoleReklama.pl Strzelce Opolskie 45:43,5(25) 1:44:40,9(31) 2:18:00,6 35:57,7 06:09
14 57 Caputa Dominik M (33) 1998 M16 (14) POL Cisiec 46:37,5(30) 1:42:19,2(28) 2:19:02,6 36:59,7 06:12
15 60 Wojnar Miłosz M (40) 2000 M16 (15) POL Milówka 49:29,1(39) 1:51:28,4(40) 2:28:36,1 46:33,2 06:38
16 52 Rabin Szymon M (41) 2000 M16 (16) POL Husaria Race Team Koniaków 50:36,8(46) 1:54:22,9(46) 2:30:22,4 48:19,5 06:42
17 58 Arendarczyk Maciej M (42) 1989 M16 (17) POL Bielsko-Biała 50:23,9(42) 1:52:12,8(42) 2:30:34,9 48:32,0 06:43
18 20 Mrowiec Marcin M (43) 1996 M16 (18) POL Leśna-Żywiec 49:26,6(38) 1:52:13,6(43) 2:32:43,4 50:40,5 06:49
19 85 Kępa Krzysztof M (50) 1990 M16 (19) POL Kocierz Moszczanicki 54:36,8(61) 2:01:16,7(56) 2:40:55,6 58:52,7 07:11
20 2 Wielopolski Łukasz M (52) 1991 M16 (20) POL SBRT Bielsko-Biała Bielsko-Biała 52:40,0(54) 2:03:28,8(60) 2:44:12,7 1:02:09,8 07:19
21 24 Byrtek Michał M (56) 1995 M16 (21) POL Cisiec 51:54,3(50) 2:01:20,8(57) 2:50:11,8 1:08:08,9 07:35
22 74 Szymala Dariusz M (59) 1995 M16 (22) POL Klub Wysokogórski Bielsko-Biala Bielsko-Biała 1:01:26,3(76) 2:15:06,7(72) 2:56:58,2 1:14:55,3 07:54
DNF 83 Paciorek Artur M 1988 M16 POL Salceson TEAM Jugosławia Żywiec 53:09,0(57)

BGTimeSport © 2015-2020