Toggle navigation
Zawody
Wyniki.pdf
XX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Wydarzenie:
XX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
XX BIEG NA SZCZYT RYSIANKI
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Data:
06.09.2020
Miejsce:
Żabnica - Skałka
Dystans:
6
.000 km
Zgłoszonych:
118
Ukończyło:
117
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K25
K35
K50
M16
M20
M30
M40
M50
M60
Klasyfikacja według płci: Mężczyźni
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Rok
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Czas
Strata
Tempo
1
50
Jamiński Adam
M (1)
1990
M30 (1)
POL
Tychy
34:32,0
05:45
2
132
Maciejowski Maciej
M (2)
1991
M20 (1)
POL
Rajcza
34:54,8
00:22,8
05:49
3
13
marek dariusz
M (3)
1985
M30 (2)
POL
Monk Sandals Team
Wieliczka
35:32,4
01:00,4
05:55
4
56
Wołąkiewicz Piotr
M (4)
1997
M20 (2)
POL
Bielsko - Biała
36:22,1
01:50,1
06:03
5
119
Izydorek Michał
M (5)
1999
M20 (3)
POL
Meszna
36:33,3
02:01,3
06:05
6
103
Klisz Paweł
M (6)
1992
M20 (4)
POL
Hit The Trail Tomasz Klisz
Bielsko-Biała
37:29,0
02:57,0
06:14
7
91
Kałuża Jerzy
M (7)
1986
M30 (3)
POL
Skoczów
37:56,1
03:24,1
06:19
8
127
Bik Miłosz
M (8)
1988
M30 (4)
POL
Częstochowa
38:38,3
04:06,3
06:26
9
94
Bosak Piotr
M (9)
2001
M16 (1)
POL
KW Kraków
Sopotnia Wielka
39:00,4
04:28,4
06:30
10
99
Fabian Bogusław
M (10)
1971
M40 (1)
POL
EVANLITE.CON
Pyskowice
39:07,9
04:35,9
06:31
11
130
Wejchenig Konrad
M (11)
1991
M20 (5)
POL
Ujsoły
39:16,9
04:44,9
06:32
12
4
Szatanik Zbigniew
M (12)
1968
M50 (1)
POL
Ujsoły
39:31,9
04:59,9
06:35
13
6
Pyrek Przemysław
M (13)
1994
M20 (6)
POL
Training By PP
Oświęcim
39:59,7
05:27,7
06:39
14
55
Firlej Marek
M (14)
1989
M30 (5)
POL
PoWoli do celu
Rychwałdek
40:35,3
06:03,3
06:45
15
84
Jarzębowicz Paweł
M (15)
1979
M40 (2)
POL
Zadyszka Oświęcim
Oświęcim
40:56,2
06:24,2
06:49
16
66
Czernik Krzysztof
M (16)
1990
M30 (6)
POL
KS Kandahar
Radlin
40:58,7
06:26,7
06:49
17
5
Lasek Dariusz
M (17)
1972
M40 (3)
POL
Byledobiec Anin
Kozy
41:26,9
06:54,9
06:54
18
72
Knopek Bartłomiej
M (18)
1984
M30 (7)
POL
Bieruń
41:30,6
06:58,6
06:55
19
83
Kowalczyk Andrzej
M (19)
1991
M20 (7)
POL
Sportowa Perspektywa / 42k.com.pl
TYCHY
41:37,5
07:05,5
06:56
20
1
Teplicki Andrzej
M (20)
1980
M40 (4)
POL
Rozbbiegane Komorowice
Bielsko-Biała
41:53,4
07:21,4
06:58
21
92
Sawicki Lucjan
M (21)
1976
M40 (5)
POL
TEAM BROTHERS
Zywiec
42:09,3
07:37,3
07:01
22
40
nosalik marek
M (22)
1965
M50 (2)
POL
MTA
Żywiec
42:16,0
07:44,0
07:02
23
76
Biedrzycki Michał
M (23)
1977
M40 (6)
POL
Kopeć Team
RZESZOTARY
42:19,2
07:47,2
07:03
24
112
Korcz Daniel
M (24)
1979
M40 (7)
POL
KB MCKiS Jaworzno
Jaworzno
42:49,7
08:17,7
07:08
25
71
Wróbel Jan
M (25)
1988
M30 (8)
POL
PSP Żywiec
Jeleśnia
42:56,6
08:24,6
07:09
26
122
Hazuka Ireneusz
M (26)
1979
M40 (8)
POL
Szare
43:05,0
08:33,0
07:10
27
9
Pilch Szymon
M (27)
1993
M20 (8)
POL
Wisła
43:08,8
08:36,8
07:11
28
41
Urban Wiktor
M (28)
1988
M30 (9)
POL
Zabrzańskie Parkowe Bieganie
Zabrze
43:26,8
08:54,8
07:14
29
43
Kopiec Roland
M (29)
1988
M30 (10)
POL
Łaziska Górne
43:48,7
09:16,7
07:18
30
129
Proksa Robert
M (30)
1964
M50 (3)
POL
Opeth Mysłowice
Mysłowice
43:49,2
09:17,2
07:18
31
98
PYTEL Janusz
M (31)
1958
M60 (1)
POL
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
Sosnowiec
43:53,7
09:21,7
07:18
32
8
Lazar Paweł
M (32)
1992
M20 (9)
POL
Wisła
45:08,3
10:36,3
07:31
33
81
Milota Maciej
M (33)
1962
M50 (4)
POL
Bielsko-Biała
45:10,6
10:38,6
07:31
34
11
Zembroń Mariusz
M (34)
1974
M40 (9)
POL
Iłownica
45:15,5
10:43,5
07:32
35
64
Targosz Piotr
M (35)
1977
M40 (10)
POL
Sprintex Team
Twardorzeczka
45:15,6
10:43,6
07:32
36
114
Mojżyszek Mariusz
M (36)
1985
M30 (11)
POL
Biegam z siostrą
Boronów
45:33,6
11:01,6
07:35
37
63
Kozik Tomasz
M (37)
1981
M30 (12)
POL
Sprintex Team
Brzuśnik
45:36,8
11:04,8
07:36
38
85
Jarzębowicz Adam
M (38)
1975
M40 (11)
POL
Yazomby
Katowice
45:41,1
11:09,1
07:36
39
115
Grzywacz Marcin
M (39)
1974
M40 (12)
POL
SIGNIFY Poland Bielsko
Czechowice-Dziedzice
45:56,1
11:24,1
07:39
40
97
Fojcik Grzegorz
M (40)
1967
M50 (5)
POL
-
Rybnik
46:07,4
11:35,4
07:41
41
96
Malinowski Krzysztof
M (41)
1969
M50 (6)
POL
PoWoli do Celu
Gilowice
46:08,9
11:36,9
07:41
42
116
Kupczak Tadeusz
M (42)
1962
M50 (7)
POL
Brzuśnik
46:38,5
12:06,5
07:46
43
49
Gaweł Bogdan
M (43)
1956
M60 (2)
POL
Synthos
Zaborze
47:05,3
12:33,3
07:50
44
126
Gierlotka Maciej
M (44)
1976
M40 (13)
POL
Pasjonat Gór
Katowice
47:33,6
13:01,6
07:55
45
62
Krzus Grzegorz
M (45)
1988
M30 (13)
POL
Godziszka
47:40,9
13:08,9
07:56
46
68
Szczypka Piotr
M (46)
1989
M30 (14)
POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
47:46,6
13:14,6
07:57
47
107
Gwardiak Mateusz
M (47)
1986
M30 (15)
POL
Orzesze
47:48,7
13:16,7
07:58
48
82
Kowalczyk PAWEŁ
M (48)
1974
M40 (14)
POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
48:25,7
13:53,7
08:04
49
21
Kastelik Grzegorz
M (49)
1996
M20 (10)
POL
Kalna
48:27,3
13:55,3
08:04
50
69
Ciasto Sebastian
M (50)
1985
M30 (16)
POL
ULKS Karlik Przezchlebie
Przezchlebie
48:54,0
14:22,0
08:09
51
128
Maślanka Tomasz
M (51)
1972
M40 (15)
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Bytom
48:59,6
14:27,6
08:09
52
106
Baranowski Łukasz
M (52)
1986
M30 (17)
POL
Orzesze
49:13,2
14:41,2
08:12
53
109
Borkowski Andrzej
M (53)
1966
M50 (8)
POL
Orzesze
49:52,1
15:20,1
08:18
54
61
Szklorz Sylwester
M (54)
1969
M50 (9)
POL
Dziki Panewniki
Katowice
50:37,5
16:05,5
08:26
55
45
Jarek Adam
M (55)
1990
M30 (18)
POL
Łaziska Górne
50:44,6
16:12,6
08:27
56
36
Górka Robert
M (56)
1980
M40 (16)
POL
Wisla-houses
Brzeszcze
51:13,1
16:41,1
08:32
57
48
SZPAK DAMIAN
M (57)
1961
M50 (10)
POL
Damek Team
Tychy
51:36,3
17:04,3
08:36
58
53
Kędzior Dariusz
M (58)
1974
M40 (17)
POL
Biegowa Kuźnia
Dąbrowa Górnicza
51:40,6
17:08,6
08:36
59
35
Holisz AREK
M (59)
1978
M40 (18)
POL
LKS RYKALEC
Chybie
52:32,8
18:00,8
08:45
60
54
Sołtysek Marcin
M (60)
1975
M40 (19)
POL
Cisiec
52:46,1
18:14,1
08:47
61
25
SKIBICKI KRZYSZTOF
M (61)
1970
M50 (11)
POL
OKB ZADYSZKA
Oświęcim
52:47,9
18:15,9
08:47
62
105
Stebel Piotr
M (62)
1969
M50 (12)
POL
Skoczów
53:04,1
18:32,1
08:50
63
123
Kupczak Maciej
M (63)
1959
M60 (3)
POL
Cisiec
53:06,8
18:34,8
08:51
64
16
Gawroński Ireneusz
M (64)
1960
M60 (4)
POL
AMATOR
Czechowice-Dziedzice
53:13,0
18:41,0
08:52
65
75
Figura Andrzej
M (65)
1951
M60 (5)
POL
Cięcina
53:21,3
18:49,3
08:53
66
34
Białecki Maciej
M (66)
1969
M50 (13)
POL
LZS Rykalec Zarzecze
Chybie - Zarzecze
53:28,7
18:56,7
08:54
67
108
MAŁEK ADAM
M (67)
1982
M30 (19)
POL
ORZESZE
53:44,0
19:12,0
08:57
68
74
Ryczkiewicz Andrzej
M (68)
1976
M40 (20)
POL
MIY-OF-UTE
Żywiec
53:50,9
19:18,9
08:58
69
37
Górka Krzysztof
M (69)
1979
M40 (21)
POL
Z bieganiem mi do gór
Jawiszowice
54:23,9
19:51,9
09:03
70
39
KRAMARZ STANISŁAW
M (70)
1962
M50 (14)
POL
Sucha Beskidzka
54:39,4
20:07,4
09:06
71
104
Zdynowski Stanisław
M (71)
1996
M20 (11)
POL
Rysianka Team
Żywiec
54:43,0
20:11,0
09:07
72
38
Cholewa Jan
M (72)
1948
M60 (6)
POL
Suska Grupa Biegowa
Sucha Beskidzka
54:56,4
20:24,4
09:09
73
24
Pióro Grzegorz
M (73)
1976
M40 (22)
POL
ZADYSZKA OŚWIĘCIM
Oświęcim
56:35,2
22:03,2
09:25
74
14
Skomorowski Stanisław
M (74)
1957
M60 (7)
POL
Rybnicka Kużnia
Rybnik
56:53,0
22:21,0
09:28
75
80
Rygiel Janusz
M (75)
1983
M30 (20)
POL
Zbytków
56:57,5
22:25,5
09:29
76
20
Bugajski Stanisław
M (76)
1951
M60 (8)
POL
Żywiec
57:26,7
22:54,7
09:34
77
78
Hermann Matthias
M (77)
1979
M40 (23)
POL
Katowice
1:04:24,4
29:52,4
10:44
78
102
Hankus Łukasz
M (78)
1983
M30 (21)
POL
Świnna
1:05:20,9
30:48,9
10:53
79
89
Hadam Przemek
M (79)
1982
M30 (22)
POL
Mela
Tychy
1:09:25,5
34:53,5
11:34
80
26
Labiak Krystian
M (80)
1981
M30 (23)
POL
GISZOWIEC BIEGA RAZEM
Mysłowice
1:12:53,6
38:21,6
12:08
81
27
PAJĄK MARCIN
M (81)
1975
M40 (24)
POL
GISZOWIEC BIEGA RAZEM
KATOWICE
1:12:53,8
38:21,8
12:08
82
7
Bielawski Adam
M (82)
1969
M50 (15)
POL
Kraków
1:18:16,5
43:44,5
13:02
83
30
Kur Piotr
M (83)
1979
M40 (25)
POL
Sosnowiec
1:19:10,1
44:38,1
13:11
84
28
TOKARZ DOMINIK
M (84)
1978
M40 (26)
POL
NESSI TEAM OŚWIĘCIM
OŚWIĘCIM
1:19:47,0
45:15,0
13:17
BGTimeSport
© 2015 - 2024