VII Biegać jest Bosko

Wydarzenie:
VII Biegać jest Bosko VII Biegać jest Bosko
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
Data:
15.08.2019
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
232
Ukończyło:
229
Nieklasyfikowani:
3
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 123 Drąg Mateusz M (1) 1997 POL Tychy 15:23,6 03:04
2 30 Zelech Rafał M (2) 1980 POL Chełmek 16:11,8 00:48,2 03:14
3 77 Wójcik Tomasz M (3) 1984 POL Rudze 16:22,1 00:58,5 03:16
4 34 Sikora Adam M (4) 1986 POL Inżynieria Biegania Katowice 16:28,4 01:04,8 03:17
5 116 Koziarz Przemysław M (5) 1991 POL Dont Give Up Jankowice 16:47,0 01:23,4 03:21
6 4 Wójcik Paweł M (6) 1998 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 16:50,0 01:26,4 03:22
7 131 Połącarz Piotr M (7) 1989 POL Oświęcim 16:51,7 01:28,1 03:22
8 31 Schwalt Konrad M (8) 1968 POL Nowy Targ 17:15,4 01:51,8 03:27
9 14 ZABIELSKI JÓZEF M (9) 1973 POL SZCZECIN 17:22,6 01:59,0 03:28
10 111 Mendyk Przemysław M (10) 1992 POL - Bobrek 17:36,3 02:12,7 03:31
11 169 MOSKWA SŁAWOMIR M (11) 1986 POL Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 17:39,6 02:16,0 03:31
12 210 KLIMCZAK PIOTR M (12) 1990 POL BALIN 17:42,2 02:18,6 03:32
13 175 Malina Adam M (13) 1975 POL Bojszowy 17:46,1 02:22,5 03:33
14 59 Bartuś Marcin M (14) 1977 POL Zadyszka Oświęcim Las 18:02,5 02:38,9 03:36
15 51 Kotlenga Przemysław M (15) 1980 POL S4H Iława 18:15,0 02:51,4 03:39
16 22 Pawela Marcin M (16) 1982 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 18:16,6 02:53,0 03:39
17 108 Knopek Bartłomiej M (17) 1984 POL Bieruń 18:26,4 03:02,8 03:41
18 25 Ryłko Krzysztof M (18) 1973 POL Zadyszka Oświęcim/KS Kandahar Oświęcim 18:32,0 03:08,4 03:42
19 19 Szromba Szymon M (19) 2004 POL UKS Brzeszcze Oświęcim 18:56,0 03:32,4 03:47
20 142 Stelmach Krzysztof M (20) 1991 POL Passionbike Oświęcim 18:59,5 03:35,9 03:47
21 23 Wieczorek Maciej M (21) 1983 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 19:10,3 03:46,7 03:50
22 35 Pyrek Przemysław M (22) 1994 POL Oświęcim 19:27,8 04:04,2 03:53
23 114 Czucz Michał M (23) 1983 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 19:34,8 04:11,2 03:54
24 68 Kostrzewa Wojciech M (24) 1982 POL Oświęcim 19:38,2 04:14,6 03:55
25 166 Malinowski Krzysztof M (25) 1969 POL Powoli do celu Gilowice 19:38,2 04:14,6 03:55
26 82 nidecki robert M (26) 1972 POL poreba wielka 20:06,8 04:43,2 04:01
27 249 Nowogrodzki Mateusz M (27) 1978 POL PoRUNne Furganie Rajsko 20:08,1 04:44,5 04:01
28 250 Fiba Adrian M (28) 1998 POL Chrzanów 20:15,1 04:51,5 04:03
29 33 Przewoźnik Marek M (29) 1963 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 20:22,5 04:58,9 04:04
30 141 Romański Bartłomiej M (30) 1984 POL Jawiszowice 20:26,5 05:02,9 04:05
31 9 Mozgała Krzysztof M (31) 1971 POL Osiek 20:27,8 05:04,2 04:05
32 172 Łoziński Wojciech M (32) 2002 POL parkrun Chrzanów Libiąż 20:29,0 05:05,4 04:05
33 69 Kastelik Mariusz M (33) 1981 POL Zadyszka Oświęcim Brzezinka 20:36,9 05:13,3 04:07
34 115 Jeleń Marek M (34) 1973 POL Parkran Chrzanów Trzebinia 20:41,1 05:17,5 04:08
35 153 Wyrobiec Grzegorz M (35) 1972 POL JKLA JAWOR JAWORZNO Jaworzno 20:44,9 05:21,3 04:08
36 12 Mach Krzysztof M (36) 1982 POL ZABIERZÓW BIEGA ZABIERZÓW 20:53,0 05:29,4 04:10
37 195 Bulanda Andrzej M (37) 1977 POL Bieruń 20:56,2 05:32,6 04:11
38 145 Wyszyński Piotr M (38) 1982 POL Libiąż 21:03,6 05:40,0 04:12
39 89 Sułkowski Dawid M (39) 1992 POL Piotrowice 21:09,5 05:45,9 04:13
40 50 Basta Grzegorz M (40) 1970 POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 21:12,7 05:49,1 04:14
41 177 Gaweł Bogdan M (41) 1956 POL Oświęcim-Zaborze 21:28,9 06:05,3 04:17
42 94 Pikuła Jacek M (42) 1981 POL Biegnę Byle Dobiec Bieruń 21:34,1 06:10,5 04:18
43 219 Bartula Jan M (43) 1980 POL Libiąż 21:35,3 06:11,7 04:19
44 6 Porębski Marek M (44) 1971 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 21:36,6 06:13,0 04:19
45 183 Kuś Wojciech M (45) 1976 POL Poręba Wielka 21:38,3 06:14,7 04:19
46 37 Wehsoly Dawid M (46) 1992 POL Bielsko-Biała 21:39,8 06:16,2 04:19
47 55 Krysiak Tomasz M (47) 1978 POL Wałbrzych 21:42,2 06:18,6 04:20
48 46 Łazarz Andrzej M (48) 1966 POL Oświęcim 21:44,0 06:20,4 04:20
49 187 Kocemba Klaudiusz M (49) 1975 POL UMKS Kęczanin Porąbka 21:46,3 06:22,7 04:21
50 84 Sosna Kazimierz M (50) 1959 POL Bieruń 21:46,9 06:23,3 04:21
51 218 Drabek Piotr M (51) 1985 POL Seniorzy Oświęcim 22:01,6 06:38,0 04:24
52 36 Piekarczyk Marcin M (52) 1987 POL Rajsko 22:12,8 06:49,2 04:26
53 192 Grzesło Mateusz M (53) 1995 POL Osiągniesz to co wypracowałeś Nidek 22:14,2 06:50,6 04:26
54 129 Noworyta Grzegorz M (54) 1990 POL Don t give up Zator 22:14,3 06:50,7 04:26
55 28 Pióro Grzegorz M (55) 1976 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 22:18,7 06:55,1 04:27
56 106 Lichota Paweł M (56) 1987 POL Team Brzoza Brzezinka 22:27,1 07:03,5 04:29
57 41 Wawro Miłosz M (57) 1984 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 22:28,4 07:04,8 04:29
58 87 Sojka Wojciech M (58) 1970 POL Patykiem Pisane Jankowice 22:34,1 07:10,5 04:30
59 173 Łoziński Jerzy M (59) 1972 POL parkrun Chrzanów Libiąż 22:39,4 07:15,8 04:31
60 48 Lieber Artur M (60) 1979 POL Oświęcim 22:41,1 07:17,5 04:32
61 43 Szydłowski Waldemar M (61) 1979 POL Biegnę Byle Dobiec Tychy 22:44,4 07:20,8 04:32
62 167 Dziedzic Przemyslaw M (62) 1976 POL Nie zrzeszony Oswiecim 22:44,4 07:20,8 04:32
63 246 Ryszka Piotr M (63) 1981 POL Oświęcim 22:46,1 07:22,5 04:33
64 204 Cichy Rafał M (64) 1983 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 22:52,4 07:28,8 04:34
65 83 Nidecki Damian M (65) 2004 POL poreba wielka 22:58,0 07:34,4 04:35
66 95 Żelech Grzegorz M (66) 1985 POL PoWoli do celu Wola 23:04,8 07:41,2 04:36
67 155 Pilszyk Kazimierz M (67) 1959 POL seniorzy Grojec 23:08,6 07:45,0 04:37
68 216 Brończyk Ariel M (68) 1988 POL rozBBiegane Komorowice Bielsko-Biała 23:11,1 07:47,5 04:38
69 158 Pytel Jarosław M (69) 1982 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 23:12,2 07:48,6 04:38
70 11 Janik Bogdan M (70) 1967 POL nowy targ runners Nowy Targ 23:24,9 08:01,3 04:40
71 215 Giermek Michał M (71) 1994 POL Zaborze 23:33,7 08:10,1 04:42
72 248 Wojtas Arkadjusz M (72) 1976 POL PoWoli do Celu Wola 23:34,0 08:10,4 04:42
73 81 Tomala Dawid M (73) 1998 POL RunSz-Team Osiek 23:37,6 08:14,0 04:43
74 255 Biskup Artur M (74) 1983 POL Gryfno Familia Bieruń 23:40,9 08:17,3 04:44
75 253 Kozik Krzysztof M (75) 1982 POL PoWoli do Celu Wola 23:42,7 08:19,1 04:44
76 63 Dziubinski Leszek M (76) 1971 POL parkrun chrzanów Libiąż 23:55,0 08:31,4 04:47
77 38 Złocki Marcin M (77) 1986 POL Kęty 24:00,3 08:36,7 04:48
78 15 Rybarski Kamil M (78) 1985 POL Żywiec 24:01,8 08:38,2 04:48
79 194 KUCIEL ROBERT M (79) 1982 POL Running Bolęcin Bolęcin 24:02,0 08:38,4 04:48
80 104 Januszyk Rafał M (80) 1984 POL Team Brzoza Polska 24:04,9 08:41,3 04:48
81 213 Kosowski Krzysztof M (81) 1993 POL ADAMEX PODOLSZE Podolsze 24:10,1 08:46,5 04:50
82 128 Nowak Łukasz M (82) 1989 POL Górnik runner Lędziny 24:20,4 08:56,8 04:52
83 119 Kosowski Adam M (83) 1967 POL ADAMEX Podolsze 24:25,1 09:01,5 04:53
84 100 Mastalski Leszek M (84) 1962 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 24:28,2 09:04,6 04:53
85 163 Gerycki Łukasz M (85) 1986 POL Biegnę byle dobiec Bieruń 24:33,3 09:09,7 04:54
86 212 Mieszczak Krzysztof M (86) 1985 POL Oświęcim 24:41,3 09:17,7 04:56
87 207 Krieger Andrzej M (87) 1970 POL Oświęcim 24:43,9 09:20,3 04:56
88 161 Nawalaniec Bogumił M (88) 1963 POL Parkrun Chrzanów Luszowice 24:51,0 09:27,4 04:58
89 137 Pawlica Szymon M (89) 1989 POL Oświęcim 25:01,5 09:37,9 05:00
90 49 Pater Janusz M (90) 1978 POL Oświęcim 25:06,4 09:42,8 05:01
91 130 Obstarczyk Jan M (91) 1957 POL Oświęcim 25:06,8 09:43,2 05:01
92 124 Krawczykiewicz Marcin M (92) 1974 POL Chrzanów 25:08,2 09:44,6 05:01
93 58 KOPIJASZ LEONARD M (93) 1951 POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM BRZESZCZE 25:09,1 09:45,5 05:01
94 164 Marcak Przemysław M (94) 1980 POL Spiritual Homeland Oświęcim 25:10,0 09:46,4 05:02
95 147 Tomaszek Marek M (95) 1993 POL Wola 25:10,7 09:47,1 05:02
96 156 STAŃCZYK ANDRZEJ M (96) 1960 POL PoWoli do celu Wola 25:18,7 09:55,1 05:03
97 126 Różak Stanislaw M (97) 1960 POL Wołowice 25:21,3 09:57,7 05:04
98 98 Erazmus Piotr M (98) 1986 POL Biegnę Byle Dobiec Bieruń 25:25,0 10:01,4 05:05
99 110 Krawczyk Miroslaw M (99) 1958 POL MJMETAL OŚWIĘCIM OŚWIECIM 25:28,9 10:05,3 05:05
100 198 Bilski Marek M (100) 1973 POL Łęki 25:39,0 10:15,4 05:07
101 154 Smółka Rafał M (101) 1980 POL Tauron team Libiąż 25:40,4 10:16,8 05:08
102 96 Dąbrowski Bartosz M (102) 1989 POL Czechowice-Dziedzice 25:43,9 10:20,3 05:08
103 27 Skibicki Paweł M (103) 2006 POL Biegnę z Tatą Oświęcim 25:46,9 10:23,3 05:09
104 26 SKIBICKI KRZYSZTOF M (104) 1970 POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 25:47,0 10:23,4 05:09
105 88 Tomasiczek Dawid M (105) 1992 POL Rozbbiegane Komorowice Dankowice 25:47,5 10:23,9 05:09
106 200 Morkisz Piotr M (106) 1990 POL Oświęcim 25:49,5 10:25,9 05:09
107 188 Kocemba Dawid M (107) 1973 POL UMKS Kęczanin Kobiernice 25:53,6 10:30,0 05:10
108 65 Dudek Tomasz M (108) 1972 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 26:00,3 10:36,7 05:12
109 157 Smolarek Mirosław M (109) 1970 POL Oświęcim 26:11,5 10:47,9 05:14
110 150 Surowiak Tomasz M (110) 1974 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 26:14,3 10:50,7 05:14
111 222 Konior Wojciech M (111) 1975 POL Kęckie Harpagany Bulowice 26:27,2 11:03,6 05:17
112 8 Baca Grzegorz M (112) 1983 POL Czechowice-Dziedzice 26:30,3 11:06,7 05:18
113 134 Piwowarczyk Miłosz M (113) 1981 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 26:34,9 11:11,3 05:18
114 217 Brociek Adam M (114) 1979 POL Oświęcim 26:54,7 11:31,1 05:22
115 132 Świerguła Mirosław M (115) 1979 POL Oświęcimska Grupa Biegowa Oświęcim 27:19,0 11:55,4 05:27
116 10 Paradecki Piotr M (116) 1976 POL RUNagainstRETT Wola 27:29,8 12:06,2 05:29
117 86 SOBÓL KRZYSZTOF M (117) 1969 POL PATYKIEM PISANE 505 JAWISZOWICE 27:37,0 12:13,4 05:31
118 60 Klaja Krzysztof M (118) 1979 POL Poręba Wielka 27:55,2 12:31,6 05:35
119 180 Mardzyński Dariusz M (119) 1964 POL Miedźna/Gilowice 27:58,0 12:34,4 05:35
120 85 Nowotarski Filip M (120) 2004 POL Zator 28:03,2 12:39,6 05:36
121 16 Kotyla Ryszard M (121) 1980 POL Oświęcim 28:18,2 12:54,6 05:39
122 24 Wieczorek Patryk M (122) 2006 POL Oświęcim 28:19,7 12:56,1 05:39
123 223 Konior Szczepan M (123) 1975 POL Kęckie Harpagany BULOWICE 28:23,0 12:59,4 05:40
124 107 JARZYNA ADAM M (124) 1954 POL Polanka Wielka 28:26,8 13:03,2 05:41
125 52 Kotlenga Monika M (125) 1979 POL S4H Iława 28:34,9 13:11,3 05:42
126 13 Malczyk Wiesław M (126) 1965 POL parkrun Chrzanów Libiąż 28:36,2 13:12,6 05:43
127 120 Kwiatkowski Tomasz M (127) 1982 POL Tychy 28:40,1 13:16,5 05:44
128 90 Kwiatkowska Beata M (128) 1982 POL Tychy 28:45,9 13:22,3 05:45
129 54 Czarski Michał M (129) 1964 POL A-MI-GO Katowice 28:56,2 13:32,6 05:47
130 152 Nikiel Konrad M (130) 1998 POL Brzeszcze 29:00,0 13:36,4 05:48
131 196 Kiślewski Wojciech M (131) 1962 POL parkrun Chrzanów Libiąż 29:02,7 13:39,1 05:48
132 20 Świstak Piotr M (132) 1974 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 29:39,2 14:15,6 05:55
133 205 Huber Rafał M (133) 1982 POL EURPOL - Technika Filtracji Jaworzno 29:49,7 14:26,1 05:57
134 73 Rachuba Maciej M (134) 1970 POL Tychy 30:03,3 14:39,7 06:00
135 186 Gałuszka Bartłomiej M (135) 1978 POL Biegająca Kluska/ Parkrun Grudziądz Grudziądz 30:10,5 14:46,9 06:02
136 185 Komraus Damian M (136) 1985 POL Pszczyna Biega Pszczyna 30:11,8 14:48,2 06:02
137 182 Kaczorowski Piotr M (137) 1980 POL Bieruń 30:15,2 14:51,6 06:03
138 18 TOKARZ DOMINIK M (138) 1978 POL DOMINO TEAM Oświęcim 30:36,0 15:12,4 06:07
139 105 KLEPADŁO TOMASZ M (139) 1974 POL Run To The Hills LIBIĄŻ 30:42,2 15:18,6 06:08
140 78 REPLIŃSKI MAREK M (140) 1952 POL Parkrun Chrzanów TRZEBINIA 30:42,6 15:19,0 06:08
141 76 Wiszniewski Dariusz M (141) 1972 POL Tychy 30:54,7 15:31,1 06:10
142 191 Furtok Marcin M (142) 1986 POL Tychy 32:14,0 16:50,4 06:26
143 193 Kuźniar Jakub M (143) 1982 POL Cieszyn 32:28,6 17:05,0 06:29
144 72 Lurka Tomek M (144) 1974 POL Kęty 32:51,0 17:27,4 06:34
145 143 ZOLICH Tomasz M (145) 1968 POL UMKS Keczanin Kobiernice 32:51,2 17:27,6 06:34
146 64 Kuderski Sławomir M (146) 1969 POL Oświęcim 33:02,9 17:39,3 06:36
147 40 Rzepka Michał M (147) 1980 POL Bie - run Bieruń 33:49,7 18:26,1 06:45
148 1 Boryczka Olivier M (148) 2005 POL Międzyrzecze 34:24,8 19:01,2 06:52
149 2 Boryczka Szymon M (149) 1980 POL Miedzyrzecze 34:25,0 19:01,4 06:53
150 29 Seratowicz Adam M (150) 1952 POL Oświęcim 36:19,5 20:55,9 07:15
151 112 Madej Józef M (151) 1951 POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 47:30,9 32:07,3 09:30
152 122 Bębenek Maciej M (152) 1985 POL Time Out Akademia Ruchu Oświęcim 47:51,8 32:28,2 09:34
DNS 101 Gliniecki Bartłomiej M 1975 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno
DNS 221 Misiniec Bogdan M 1963 POL Pszczółka Team Zubrzyca Górna

BGTimeSport © 2015-2020