XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 128 Kubica Marcin M (1) 1999 M20 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 41:06,2 04:46
2 99 Veretskyi Paulo M (2) 1985 M30 (1) UKR Donetsk 43:50,6 02:44,4 05:05
3 11 Młynarz Kamil M (3) 1990 M20 (2) POL SKB Kraśnik Łęcznowola 44:14,5 03:08,3 05:08
4 63 Drąg Mateusz M (4) 1997 M20 (3) POL Tychy 44:51,4 03:45,2 05:12
5 230 Góralczyk Paweł M (5) 1987 M30 (2) POL KS AZS AWF KRAKÓW Chocznia 45:17,7 04:11,5 05:16
6 4 DYCZEK MARIUSZ M (6) 1979 M40 (1) POL DYCZUŚ TEAM ZDZIESZOWICE 45:25,2 04:19,0 05:16
7 74 Ochowicz Andrzej M (7) 1983 M30 (3) POL KCH ENDURO DYNAMT CHRZANOW 46:33,5 05:27,3 05:24
8 218 Czapla Piotr M (8) 1990 M20 (4) POL Zabrze 47:05,9 05:59,7 05:28
9 220 Seweryn Jacek M (9) 1978 M40 (2) POL Mysłowice 47:57,0 06:50,8 05:34
10 241 Garbacik Michał M (10) 1995 M20 (5) POL KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków 48:28,8 07:22,6 05:38
11 115 Jura Maciej M (11) 1990 M20 (6) POL ITMBW Kraków Nowy Sącz 48:39,0 07:32,8 05:39
12 114 Urban Mirosław M (12) 1985 M30 (4) POL ITMBW Kraków Kraków 48:46,2 07:40,0 05:40
13 229 Wójcik Adam M (13) 1997 M20 (7) POL Andrychów Running CHOCZNIA 48:54,1 07:47,9 05:41
14 133 Franek Marcin M (14) 1977 M40 (3) POL Cieszynioki Cieszyn 49:06,6 08:00,4 05:42
15 110 Lasek Dariusz M (15) 1972 M40 (4) POL Byledobiec Anin Kozy 49:23,6 08:17,4 05:44
16 65 Lisicki Kamil M (16) 1991 M20 (8) POL Johnnie Runner Team Czechowice-Dziedzice 49:39,8 08:33,6 05:46
17 143 Fijak Jan M (17) 1973 M40 (5) POL BIO-NOVA TEAM Żywiec Sienna 49:52,9 08:46,7 05:48
18 113 Szatanik Zbigniew M (18) 1968 M50 (1) POL Ujsoły 50:19,6 09:13,4 05:51
19 102 MAGIERA JANUSZ M (19) 1963 M50 (2) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 50:23,7 09:17,5 05:51
20 163 Maślanka Tomasz M (20) 1972 M40 (6) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 50:29,3 09:23,1 05:52
21 176 Mikołajczyk Tyberiusz M (21) 1977 M40 (7) POL KS Kandahar Brenna 50:40,4 09:34,2 05:53
22 182 Duda Sebastian M (22) 1978 M40 (8) POL Bujaków 50:40,9 09:34,7 05:53
23 60 Kościelnik Krzysztof M (23) 1982 M30 (5) POL Team Papry Tychy 50:55,4 09:49,2 05:55
24 21 Sokołowski Marek M (24) 1969 M50 (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 51:16,2 10:10,0 05:57
25 90 Knopek Bartłomiej M (25) 1984 M30 (6) POL Bieruń 51:48,5 10:42,3 06:01
26 1 Ziomek Tomasz M (26) 1987 M30 (7) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 51:52,5 10:46,3 06:01
27 200 Wasztyl Tomasz M (27) 1969 M50 (4) POL 1969 Bielsko - Biała 52:04,3 10:58,1 06:03
28 25 TEPLICKI ANDRZEJ M (28) 1980 M30 (8) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 52:34,4 11:28,2 06:06
29 174 Jędrzejewski Daniel M (29) 1975 M40 (9) POL TRI Starogard Gdański Nowa Wieś Rzeczna 52:34,7 11:28,5 06:06
30 239 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW M (30) 1967 M50 (5) Gmina-M (1) POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie 52:47,6 11:41,4 06:08
31 87 KOŁEK SEBASTIAN M (31) 1979 M40 (10) Gmina-M (2) POL JAŚ I ANIELKA Międzybrodzie Bialskie 52:57,1 11:50,9 06:09
32 172 Kucharskiej Damian M (32) 1986 M30 (9) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 52:58,2 11:52,0 06:09
33 22 Data Tomasz M (33) 1972 M40 (11) POL HRmax Żory Żory 53:10,3 12:04,1 06:10
34 170 Początko Łukasz M (34) 1992 M20 (9) POL Kobiernice 53:36,0 12:29,8 06:13
35 238 Zembroń Mariusz M (35) 1974 M40 (12) POL Iłownica 53:39,6 12:33,4 06:14
36 91 ZEMŁA MICHAŁ M (36) 1981 M30 (10) POL Jaroszowice 53:52,9 12:46,7 06:15
37 142 Sawicki Marek M (37) 1987 M30 (11) POL ELEKTROTIM RUNNING Lipowa 54:02,6 12:56,4 06:17
38 125 OLSZOWSKI KRZYSZTOF M (38) 1976 M40 (13) Gmina-M (3) POL WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Międzybrodzie Bialskie Gmina: Czernichów 54:05,8 12:59,6 06:17
39 132 Nosalik Marek M (39) 1965 M50 (6) POL MTA Żywiec 54:12,8 13:06,6 06:18
40 151 PYTEL JANUSZ M (40) 1958 M60 (1) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 54:17,8 13:11,6 06:18
41 168 Firlej Marek M (41) 1989 M30 (12) POL PoWoli di celu Rychwałdek 54:19,1 13:12,9 06:18
42 89 Tynus Grzegorz M (42) 1978 M40 (14) POL Eltyn Frydman 54:32,8 13:26,6 06:20
43 126 Kalamus Mirosław M (43) 1978 M40 (15) POL Ultra Beskid Sport Łodygowice 54:40,8 13:34,6 06:21
44 49 Milota Maciej M (44) 1962 M50 (7) POL Bielsko-Biała 54:58,4 13:52,2 06:23
45 104 Stankiewicz Robert M (45) 1992 M20 (10) POL Radziechowy 55:10,4 14:04,2 06:24
46 148 Wandzel Adrian M (46) 1990 M20 (11) POL wkurw_team Żywiec 55:15,9 14:09,7 06:25
47 206 Nogaj Paweł M (47) 1970 M40 (16) POL JAWORZNO RUNNERS Jaworzno 55:27,3 14:21,1 06:26
48 225 Jackowski Artur M (48) 1977 M40 (17) POL Góral Istebna Istebna 55:40,7 14:34,5 06:28
49 189 Malina Adam M (49) 1975 M40 (18) POL Świerczyniec Running Bojszowy 55:48,4 14:42,2 06:29
50 9 Pastwa Karol M (50) 1993 M20 (12) Gmina-M (4) POL Międzybrodzie Żywieckie 55:59,3 14:53,1 06:30
51 131 Kocierz Piotr M (51) 1975 M40 (19) POL Żywiec 56:02,3 14:56,1 06:30
52 12 Śrubka Patryk M (52) 1987 M30 (13) POL Bydgoszcz 56:03,9 14:57,7 06:31
53 82 FIJAK ANDRZEJ M (53) 1967 M50 (8) POL OAZA RODZIN ŻYWIEC ŻYWIEC 56:13,4 15:07,2 06:32
54 161 Kubkowski Mateusz M (54) 1990 M20 (13) POL Tarnowskie Gory 56:18,0 15:11,8 06:32
55 34 Porada Radosław M (55) 2005 M16 (1) POL Częstochowa 56:30,6 15:24,4 06:34
56 197 Pánik Vladimír M (56) 1964 M50 (9) SVK Mk Tvrdošín Trstená 56:40,3 15:34,1 06:35
57 71 Smaczyński Dariusz M (57) 1964 M50 (10) POL WIEN - KUBIS RUNNING Dąbrowa górnicza 57:13,9 16:07,7 06:39
58 79 WRONA Daniel M (58) 1982 M30 (14) POL Golkowice 57:29,9 16:23,7 06:41
59 232 Nieuważny Dominik M (59) 1992 M20 (14) POL Kocierz Moszczanicki 57:53,4 16:47,2 06:43
60 66 Pala Marcin M (60) 1982 M30 (15) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami Bieruń 58:12,5 17:06,3 06:46
61 78 Markowicz Dawid M (61) 1991 M20 (15) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 58:14,4 17:08,2 06:46
62 203 Idzikowski Adam M (62) 1990 M20 (16) POL Zapiekato Team Świętochłowice 58:19,6 17:13,4 06:46
63 171 Sękiewicz Janusz M (63) 1991 M20 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 58:20,3 17:14,1 06:47
64 150 Babicki Wojciech M (64) 2000 M16 (2) POL Żywiec 58:32,3 17:26,1 06:48
65 243 Szczypka Piotr M (65) 1989 M30 (16) POL Biegiem przez Chybie Chybie 58:37,2 17:31,0 06:48
66 36 Gaweł Bogdan M (66) 1956 M60 (2) POL Festiwal Biegowy w krynicy-Zdrój Oświęcim-Zaborze 58:49,2 17:43,0 06:50
67 32 Mędrala Jacek M (67) 1974 M40 (20) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 58:51,9 17:45,7 06:50
68 57 Dolny Tomasz M (68) 1974 M40 (21) POL Włościborek 58:59,1 17:52,9 06:51
69 157 Kupczak Tadeusz M (69) 1962 M50 (11) POL Brzuśnik 59:16,9 18:10,7 06:53
70 250 Gorzołka Stanisław M (70) 1972 M40 (22) POL Ustroń 59:32,7 18:26,5 06:55
71 137 Górny Mirosław M (71) 1965 M50 (12) POL Bielsko-Biała 59:36,0 18:29,8 06:55
72 119 Radomski Zbigniew M (72) 1951 M60 (3) POL TKKF Beskidek Bielsko Biała 59:37,5 18:31,3 06:55
73 59 Kastelik Grzegorz M (73) 1996 M20 (18) POL Kalna 59:40,9 18:34,7 06:56
74 5 Teister Wojciech M (74) 1986 M30 (17) POL T. G. Sokół Zakopane /Bieg Frassati Tychy 1:00:05,3 18:59,1 06:59
75 118 Grzybek Antoni M (75) 1969 M50 (13) POL Pierściec 1:00:15,4 19:09,2 07:00
76 162 Ząbkiewicz Grzegorz M (76) 1983 M30 (18) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:00:16,6 19:10,4 07:00
77 159 Błaszczykowski Marcin M (77) 1979 M40 (23) POL Tarnowskie Góry 1:00:17,9 19:11,7 07:00
78 95 Mierzwa Adam M (78) 1969 M50 (14) POL Zabrze 1:01:00,8 19:54,6 07:05
79 45 Panek Krzysztof M (79) 1976 M40 (24) POL Team Papry Bieruń 1:01:15,3 20:09,1 07:07
80 31 Sikora Stefan M (80) 1949 M70 (1) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 1:01:29,3 20:23,1 07:08
81 226 Tomaszewski Dariusz M (81) 1978 M40 (25) POL Dąbrowa Górnicza 1:01:40,3 20:34,1 07:10
82 185 Kupczak Maciej M (82) 1959 M60 (4) POL Cisiec 1:01:41,0 20:34,8 07:10
83 177 Kuberski Andrzej M (83) 1973 M40 (26) POL Sosnowiec 1:02:02,8 20:56,6 07:12
84 24 Gawroński Ireneusz M (84) 1960 M50 (15) POL Amator Czechowice - Dziedzice 1:02:04,2 20:58,0 07:13
85 2 Ryczkiewicz Andrzej M (85) 1976 M40 (27) POL Żywiec 1:02:08,0 21:01,8 07:13
86 153 SYMULA PIOTR M (86) 1968 M50 (16) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:02:18,3 21:12,1 07:14
87 129 Szolc Sebastian M (87) 1976 M40 (28) POL Gliwice 1:02:19,2 21:13,0 07:14
88 50 Stanirowski Jarosław M (88) 1971 M40 (29) POL Mstów 1:02:25,1 21:18,9 07:15
89 106 Dąbrowski Łukasz M (89) 1984 M30 (19) POL Bez spiny Sosnowiec 1:02:35,2 21:29,0 07:16
90 183 Bąbski Szymon M (90) 1979 M40 (30) POL KS Halny Węgierska Górka Ujsoły 1:02:41,3 21:35,1 07:17
91 64 Magiera Adam M (91) 1982 M30 (20) POL Chwalisz czy nie chwalisz lotej Imielin 1:02:47,2 21:41,0 07:18
92 15 Wolf Krzysztof M (92) 1992 M20 (19) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:02:55,6 21:49,4 07:19
93 210 Laskowski Sebastian M (93) 1978 M40 (31) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:03:04,3 21:58,1 07:20
94 111 Szwed Tomasz M (94) 1985 M30 (21) POL OSP KURÓW Kurów 1:03:07,3 22:01,1 07:20
95 245 Piętka Radosław M (95) 1983 M30 (22) POL Sosnowiec 1:03:30,3 22:24,1 07:23
96 67 Stelmach Artur M (96) 1978 M40 (32) Gmina-M (6) POL IRONia Międzybrodzie Bialskie 1:03:33,4 22:27,2 07:23
97 231 Kiznar Tomasz M (97) 1991 M20 (20) POL Rzyki 1:03:35,6 22:29,4 07:23
98 124 Holisz Arkadiusz M (98) 1978 M40 (33) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:03:45,3 22:39,1 07:24
99 39 Kochman Krzysztof M (99) 1969 M50 (17) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:03:50,1 22:43,9 07:25
100 122 Kowalski Janusz M (100) 1975 M40 (34) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:03:56,6 22:50,4 07:26
101 123 Białecki Maciej M (101) 1969 M50 (18) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:04:13,3 23:07,1 07:28
102 40 Bochynek Tomasz M (102) 1974 M40 (35) POL TI Automotive Wieprz 1:04:14,1 23:07,9 07:28
103 180 Duszyński Marcin M (103) 1992 M20 (21) POL mdmasaz.pl Pewel Mała 1:04:19,1 23:12,9 07:28
104 141 MOTYKA TADEUSZ M (104) 1955 M60 (5) POL RYSIANKA TEAM CISIEC 1:04:27,0 23:20,8 07:29
105 187 PALUCH DANIEL M (105) 1976 M40 (36) POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:04:31,4 23:25,2 07:30
106 26 Jaros Wojciech M (106) 1996 M20 (22) POL Tychy 1:04:54,4 23:48,2 07:32
107 69 Kubik Jarosław M (107) 1970 M40 (37) POL WIEN - KUBIS RUNNING JAWORZNO 1:05:04,5 23:58,3 07:34
108 47 Pióro Grzegorz M (108) 1976 M40 (38) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:05:05,7 23:59,5 07:34
109 140 Figura Andrzej M (109) 1951 M60 (6) POL Cięcina 1:05:14,4 24:08,2 07:35
110 217 Madej Marek M (110) 1967 M50 (19) POL Chorzów 1:05:23,1 24:16,9 07:36
111 10 Fabia Mateusz M (111) 1979 M40 (39) Gmina-M (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:05:27,6 24:21,4 07:36
112 77 Tomasiczek Ryszard M (112) 1978 M40 (40) POL Stara Wieś 1:05:28,7 24:22,5 07:36
113 80 Kocierz Łukasz M (113) 1988 M30 (23) POL Sól 1:05:53,0 24:46,8 07:39
114 244 Paweł Zyzański M (114) 1976 M40 (41) POL 1976 Radziechowy 1:05:55,4 24:49,2 07:39
115 100 Solecki Tomasz M (115) 1979 M40 (42) POL Gomola Trans Airco Bieruń 1:05:59,8 24:53,6 07:40
116 84 MOCZEK KAMIL M (116) 1992 M20 (23) POL Żywiec 1:06:06,9 25:00,7 07:41
117 166 Rybak Tadeusz M (117) 1970 M40 (43) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:06:09,2 25:03,0 07:41
118 121 Ożga Sebastian M (118) 1988 M30 (24) POL Tychy 1:06:39,5 25:33,3 07:45
119 46 SKIBICKI KRZYSZTOF M (119) 1970 M40 (44) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 1:06:51,8 25:45,6 07:46
120 19 Rachwol Krzysztof M (120) 1979 M40 (45) POL Świony ZGODA TEAM Świętochłowice 1:06:55,4 25:49,2 07:46
121 186 Kupczak Tomasz M (121) 1983 M30 (25) POL TSG Młóckarnia Cisiec 1:07:01,0 25:54,8 07:47
122 41 Maciejowski Wiesław M (122) 1956 M60 (7) Gmina-M (8) POL indywidualnie. Olkusz 1:07:21,7 26:15,5 07:49
123 201 Fonfer Viktor M (123) 1971 M40 (46) SVK Maratónsky klub Tvrdošín Tvrdošín 1:07:50,8 26:44,6 07:53
124 205 Pidanty Łukasz M (124) 1984 M30 (26) POL Jastrzębie Zdrój 1:08:08,9 27:02,7 07:55
125 16 CHOLEWA JAN M (125) 1948 M70 (2) POL Sucha Beskidzka 1:08:25,6 27:19,4 07:57
126 213 Kos Piotr M (126) 1989 M30 (27) POL Kobiernice 1:08:31,2 27:25,0 07:58
127 204 Lewniowski Błażej M (127) 1982 M30 (28) POL Kraków 1:08:31,3 27:25,1 07:58
128 190 Trzopek Marcin M (128) 1992 M20 (24) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:08:34,3 27:28,1 07:58
129 55 Franke Marek M (129) 1962 M50 (20) POL Katowice 1:08:39,1 27:32,9 07:58
130 56 HAIDA MARCIN M (130) 1978 M40 (47) POL ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:08:52,1 27:45,9 08:00
131 216 Smuda Ryszard M (131) 1958 M60 (8) POL Tychy 1:09:17,0 28:10,8 08:03
132 73 Ratajczak Damian M (132) 1979 M40 (48) POL I m eco Dąbrowa Górnicza 1:09:43,9 28:37,7 08:06
133 42 Kobielusz Piotr M (133) 1980 M30 (29) POL Istebna 1:09:51,4 28:45,2 08:07
134 191 Woźniak Marek M (134) 1964 M50 (21) POL Pogoria biega Wojkowice 1:09:59,0 28:52,8 08:08
135 103 Kowalczyk Maciej M (135) 1977 M40 (49) POL Bez spiny Sosnowiec 1:10:00,7 28:54,5 08:08
136 194 Balún Ján M (136) 1971 M40 (50) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:10:08,4 29:02,2 08:09
137 214 Szwed Robert M (137) 1998 M20 (25) POL Czechowice-Dziedzice 1:10:10,6 29:04,4 08:09
138 165 Maciejewski Artur M (138) 1965 M50 (22) POL Zabiegani Częstochowa Biskupice 1:10:55,6 29:49,4 08:14
139 38 PUDA KRZYSZTOF M (139) 1978 M40 (51) POL Jeleśnia 1:11:22,3 30:16,1 08:17
140 61 Hamik Rafał M (140) 1982 M30 (30) POL Hamster Team Chełm Śląski 1:11:43,3 30:37,1 08:20
141 17 Rachwol Bogusław M (141) 1968 M50 (23) POL Katowice 1:11:44,6 30:38,4 08:20
142 158 Sowiński Krzysztof M (142) 1985 M30 (31) POL Katowice 1:11:51,3 30:45,1 08:21
143 58 Kuźmik Bogdan M (143) 1981 M30 (32) Gmina-M (9) POL amator Tresna 1:12:05,8 30:59,6 08:23
144 86 Kowalski Krzysztof M (144) 1973 M40 (52) POL BIEGATON Mikołów Mikołów 1:12:08,1 31:01,9 08:23
145 37 Gunia Mariusz M (145) 1965 M50 (24) POL ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim 1:12:13,3 31:07,1 08:23
146 236 Palej Wojciech M (146) 1984 M30 (33) POL Kraków 1:12:17,0 31:10,8 08:24
147 7 Krzak Andrzej M (147) 1956 M60 (9) POL Żywiec 1:12:18,2 31:12,0 08:24
148 134 Zyzak Piotr M (148) 1984 M30 (34) POL Bogactwo Białka Żywiec 1:12:35,1 31:28,9 08:26
149 249 Sojka Robert M (149) 1975 M40 (53) POL KB Józefinka Chorzów 1:12:35,5 31:29,3 08:26
150 149 łobozek mirosław M (150) 1970 M40 (54) POL Żywiec 1:12:39,5 31:33,3 08:26
151 88 Skomorowski Stanisław M (151) 1957 M60 (10) POL Rybnicka Kużnia Rybnik 1:12:50,0 31:43,8 08:28
152 164 Postrach Bogusław M (152) 1965 M50 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:12:54,1 31:47,9 08:28
153 147 Mętel Szymon M (153) 1994 M20 (26) POL Żywiec 1:12:56,2 31:50,0 08:28
154 29 Mędrala Czesław M (154) 1946 M70 (3) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:13:11,2 32:05,0 08:30
155 215 Milkowski Jan M (155) 1967 M50 (26) POL świętochłowickie Harciole Świętochłowice 1:13:11,5 32:05,3 08:30
156 211 HORNIK BARTOSZ M (156) 1979 M40 (55) POL Maciejkowice Chorzów 1:13:32,8 32:26,6 08:33
157 155 Welm Grzegorz M (157) 1970 M40 (56) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:13:33,9 32:27,7 08:33
158 207 Garbacik Wojciech M (158) 1971 M40 (57) POL Kraków 1:14:01,7 32:55,5 08:36
159 178 Tomczyk Maksymilian M (159) 2002 M16 (3) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,1 32:58,9 08:36
160 179 Chmura Piotr M (160) 2001 M16 (4) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,6 32:59,4 08:36
161 181 Wojtusiak Karol M (161) 2002 M16 (5) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,7 32:59,5 08:36
162 48 Pancerz Mariusz M (162) 1979 M40 (58) POL Armadillos Bielsko-Biała 1:14:37,5 33:31,3 08:40
163 70 Skoczylas Wojciech M (163) 1968 M50 (27) POL Kobiernice 1:15:19,2 34:13,0 08:45
164 237 Zdynowski Stanisław M (164) 1996 M20 (27) POL Rysianka Team Żywiec 1:15:28,7 34:22,5 08:46
165 233 GRZESIK ANDRZEJ M (165) 1959 M60 (11) POL SOSNOWIEC 1:15:41,0 34:34,8 08:48
166 175 Subik Tomasz M (166) 1985 M30 (35) POL Gliwice 1:15:43,6 34:37,4 08:48
167 14 WARWAS PAWEŁ M (167) 1968 M50 (28) POL Harpagan Sosnowiec / Wikoss Sport SOSNOWIEC 1:15:48,8 34:42,6 08:48
168 105 Kowalik Marcin M (168) 1981 M30 (36) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:19,6 36:13,4 08:59
169 144 Śliwiński Marcin M (169) 1983 M30 (37) POL The beściaki LIPOWA 1:17:37,9 36:31,7 09:01
170 109 STEBEL PIOTR M (170) 1969 M50 (29) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:17:41,3 36:35,1 09:02
171 247 Gajewski Krzysztof M (171) 1956 M60 (12) POL Brenna 1:17:42,8 36:36,6 09:02
172 139 Rybak Marcin M (172) 1982 M30 (38) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:44,3 36:38,1 09:02
173 6 Kliś Łukasz M (173) 1979 M40 (59) Gmina-M (10) POL Etinel Software Międzybrodzie Żywieckie 1:17:51,4 36:45,2 09:03
174 18 RACHWOL JANUSZ M (174) 1970 M40 (60) POL RUDA ŚLĄSKA 1:17:58,4 36:52,2 09:04
175 154 Hankus Łukasz M (175) 1983 M30 (39) POL Hankus Team Świnna 1:18:06,3 37:00,1 09:04
176 93 Czarnota Krzysztof M (176) 1971 M40 (61) POL Żywiec 1:18:18,4 37:12,2 09:06
177 242 Tyka Edward M (177) 1943 M70 (4) POL amator Swietochlowice 1:18:28,5 37:22,3 09:07
178 94 Wrzesiński Piotr M (178) 1972 M40 (62) POL GAPPAG Team Częstochowa 1:18:58,9 37:52,7 09:11
179 136 Mol Wojciech M (179) 1983 M30 (40) POL Żywiec 1:20:19,9 39:13,7 09:20
180 195 Balún Peter M (180) 1970 M40 (63) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:20:25,6 39:19,4 09:21
181 72 Ratajczak Marcin M (181) 1977 M40 (64) POL I m eco Cięcina 1:20:54,3 39:48,1 09:24
182 224 Wilk Mariusz M (182) 1966 M50 (30) POL Pyskowice 1:21:12,7 40:06,5 09:26
183 193 Zdynowski Jacek M (183) 1965 M50 (31) POL Rysianka Team Żywiec 1:21:25,4 40:19,2 09:28
184 138 Ciemała Szczepan M (184) 1991 M20 (28) POL Wieszczęta 1:22:41,3 41:35,1 09:36
185 135 Mol Paweł M (185) 1990 M20 (29) POL Bielsko-Biała 1:23:20,2 42:14,0 09:41
186 33 Wilk Wojciech M (186) 1982 M30 (41) POL Lake Runners Tychy 1:23:56,1 42:49,9 09:45
187 53 Faltus Maciej M (187) 1981 M30 (42) POL Wrocław 1:24:17,1 43:10,9 09:48
188 28 Szczotka Łukasz M (188) 1989 M30 (43) POL Być jak Corgi Bielsko - Biała 1:24:20,2 43:14,0 09:48
189 81 Wolny Michał M (189) 1984 M30 (44) POL Żywiec 1:26:16,8 45:10,6 10:01
190 35 Krupa Rafał M (190) 2007 M16 (6) POL Warszawa 1:29:52,8 48:46,6 10:27
191 400 Fidelok Adam M (191) 1982 M30 (45) POL Kochanowice 1:30:17,4 49:11,2 10:29
192 20 Stolarczyk Stanisław M (192) 1950 M60 (13) POL Cięcina 1:38:22,6 57:16,4 11:26

BGTimeSport © 2015-2020