XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 248 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1) 1986 K20 (1) POL Alpin Sport Team/SKB Kraśnik Zabrze 52:02,5 06:03
2 112 Bazułka Aleksandra K (2) 1995 K20 (2) POL AZS UJ Katowice 54:33,4 02:30,9 06:20
3 246 Szwed Renata K (3) 1974 K35 (1) POL ZF Czechowice-Dziedzice 1:00:27,9 08:25,4 07:01
4 184 Pezda Klaudia K (4) 1991 K20 (3) POL DoBoruSport Team WILKOWICE 1:01:44,4 09:41,9 07:10
5 223 JONKISZ DOROTA K (5) 1966 K50 (1) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:02:34,2 10:31,7 07:16
6 208 Mieszczak Wiola K (6) 1988 K20 (4) POL Żywiec 1:02:51,6 10:49,1 07:18
7 76 Rusin Anna K (7) 1981 K35 (2) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:03:26,5 11:24,0 07:22
8 68 Bogacz Monika K (8) 1988 K20 (5) POL ADS Masna Ruda Śląska 1:03:33,9 11:31,4 07:23
9 188 Malina Michalina K (9) 2000 K16 (1) POL GTS Bojszowy Bojszowy 1:04:00,3 11:57,8 07:26
10 120 Cypcer Anna K (10) 1984 K35 (3) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:04:05,1 12:02,6 07:27
11 212 Krupa Gabriela K (11) 1976 K35 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:04:48,8 12:46,3 07:32
12 30 Sikora Alicja K (12) 1952 K50 (2) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 1:05:04,4 13:01,9 07:34
13 85 Duda Joanna K (13) 1971 K35 (5) POL Woźniak Running Team Łodygowice 1:05:57,8 13:55,3 07:40
14 75 FAŁOWSKA SONIA K (14) 1999 K20 (6) POL Andrychów 1:06:06,4 14:03,9 07:41
15 43 Kobielusz Anna K (15) 2004 K16 (2) POL Istebna 1:06:21,4 14:18,9 07:42
16 156 Kupczak Bogusława K (16) 1967 K50 (3) POL Brzuśnik 1:07:06,4 15:03,9 07:48
17 202 Idzikowska Angelika K (17) 1991 K20 (7) POL Świętochłowice 1:08:13,1 16:10,6 07:55
18 62 Loranc Agnieszka K (18) 1984 K35 (6) POL PIETRZYKOWICE 1:08:14,5 16:12,0 07:56
19 227 Worek Magdalena K (19) 1973 K35 (7) POL Rysianka Team Żabnica 1:08:23,7 16:21,2 07:57
20 219 Gorczewska Renata K (20) 1970 K35 (8) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:08:48,0 16:45,5 08:00
21 83 Ścieszka Ksenia K (21) 1985 K20 (8) POL 1985 Pewel Ślemieńska 1:09:01,5 16:59,0 08:01
22 198 Drevenakova Martina K (22) 1973 K35 (9) SVK Liesek 1:10:10,8 18:08,3 08:09
23 54 Moskwa Karolina K (23) 1984 K35 (10) POL Batory Loto Chorzów 1:10:31,2 18:28,7 08:12
24 152 Hankus Olimpia K (24) 1984 K35 (11) POL Hankus Team Świnna 1:11:26,8 19:24,3 08:18
25 222 Pawlik Joanna K (25) 1978 K35 (12) POL Żywiec 1:11:32,5 19:30,0 08:19
26 160 Ząbkiewicz Anna K (26) 1982 K35 (13) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:11:54,0 19:51,5 08:21
27 146 Stawarz Anna K (27) 1986 K20 (9) POL Żywiec 1:12:26,4 20:23,9 08:25
28 3 Smoła Agnieszka K (28) 1993 K20 (10) Gmina-K (1) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:12:55,4 20:52,9 08:28
29 228 Motyka Agata K (29) 1965 K50 (4) POL Rysianka Team Żabnica 1:13:23,8 21:21,3 08:32
30 44 Panek Ela K (30) 1978 K35 (14) POL Margo Team BIELSKO Biała 1:13:48,1 21:45,6 08:34
31 169 Gaudy Anna K (31) 1984 K35 (15) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 1:14:14,9 22:12,4 08:38
32 130 Garncarczyk Aneta K (32) 1974 K35 (16) POL Żywiec 1:15:09,3 23:06,8 08:44
33 167 Nytko Małgorzata K (33) 1984 K35 (17) POL Wieprz 1:15:27,9 23:25,4 08:46
34 116 FRYC ANNA K (34) 1984 K35 (18) POL Spytkowice 1:15:56,3 23:53,8 08:49
35 117 KUBAREK ANNA K (35) 1986 K20 (11) POL SPYTKOWICE 1:15:56,8 23:54,3 08:49
36 209 Burzak Justyna K (36) 1985 K20 (12) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:16:48,8 24:46,3 08:55
37 173 Subik Edyta K (37) 1988 K20 (13) POL Gliwice 1:18:22,0 26:19,5 09:06
38 240 Etterle-Garbacik Katarzyna K (38) 1972 K35 (19) POL Kraków 1:18:37,8 26:35,3 09:08
39 192 Krajewska- Paluch Ewa K (39) 1975 K35 (20) POL Dąbrowa Górnicza 1:19:09,5 27:07,0 09:12
40 145 Andrusiewicz Marta K (40) 1990 K20 (14) POL Żywiec 1:19:35,6 27:33,1 09:15
41 8 Pasławska Katarzyna K (41) 1978 K35 (21) POL Jastrzębie Zdrój 1:20:32,7 28:30,2 09:21
42 27 Kamińska Justyna K (42) 1994 K20 (15) POL Być jak Corgi Przyborów 1:25:47,7 33:45,2 09:58
43 107 Stankiewicz Anna K (43) 1993 K20 (16) POL Radziechowy 1:26:16,3 34:13,8 10:01
44 196 Sasak Agnieszka K (44) 1985 K20 (17) POL Bielsko-Biala 1:26:24,8 34:22,3 10:02
45 108 Majdak Renata K (45) 1989 K20 (18) POL Pewel Mała 1:26:35,3 34:32,8 10:04
46 234 ROZMUS MARZENA K (46) 1974 K35 (22) POL ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 1:27:48,4 35:45,9 10:12
47 52 Franke Iwona K (47) 1993 K20 (19) POL Wrocław 1:28:05,8 36:03,3 10:14
48 199 Szczęśniak Sylwia K (48) 1986 K20 (20) POL małopolskie 1:28:34,5 36:32,0 10:17
49 235 Młynarczuk Beata K (49) 1967 K50 (5) AUT WIEN - KUBIS RUNNING WIEDEN 1:30:39,5 38:37,0 10:32
50 97 Hojdys-Łopatka Agnieszka K (50) 1980 K35 (23) Gmina-K (2) POL PROMOTION GÓRA ŻAR MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE 1:31:04,6 39:02,1 10:35
51 13 Krupa Agnieszka K (51) 1978 K35 (24) POL Warszawa 1:31:04,6 39:02,1 10:35
52 221 Seweryn Julia K (52) 2004 K16 (3) POL Mysłowice 1:37:33,1 45:30,6 11:20
53 92 Gołofit Aneta K (53) 1981 K35 (25) POL Lublin 1:38:41,7 46:39,2 11:28
54 251 Osika Izabela K (54) 1975 K35 (26) Katowice 1:45:51,5 53:49,0 12:18
55 96 Pisowłodzka Dagmara K (55) 1976 K35 (27) POL Dąbrowa Górnicza 1:45:53,3 53:50,8 12:18
56 127 Nowak Ewa K (56) 1975 K35 (28) POL Gliwice 1:48:39,2 56:36,7 12:38
57 51 Stanirowska Alina K (57) 1972 K35 (29) POL MSTÓW 1:58:21,9 1:06:19,4 13:45
58 23 Mikołajczak Magdalena K (58) 1975 K35 (30) POL Żory 1:58:27,8 1:06:25,3 13:46

BGTimeSport © 2015-2020