XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M50 (M50)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 113 Szatanik Zbigniew M (18) 1968 M50 (1) POL Ujsoły 50:19,6 05:51
2 102 MAGIERA JANUSZ M (19) 1963 M50 (2) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 50:23,7 00:04,1 05:51
3 21 Sokołowski Marek M (24) 1969 M50 (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 51:16,2 00:56,6 05:57
4 200 Wasztyl Tomasz M (27) 1969 M50 (4) POL 1969 Bielsko - Biała 52:04,3 01:44,7 06:03
5 239 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW M (30) 1967 M50 (5) Gmina-M (1) POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie 52:47,6 02:28,0 06:08
6 132 Nosalik Marek M (39) 1965 M50 (6) POL MTA Żywiec 54:12,8 03:53,2 06:18
7 49 Milota Maciej M (44) 1962 M50 (7) POL Bielsko-Biała 54:58,4 04:38,8 06:23
8 82 FIJAK ANDRZEJ M (53) 1967 M50 (8) POL OAZA RODZIN ŻYWIEC ŻYWIEC 56:13,4 05:53,8 06:32
9 197 Pánik Vladimír M (56) 1964 M50 (9) SVK Mk Tvrdošín Trstená 56:40,3 06:20,7 06:35
10 71 Smaczyński Dariusz M (57) 1964 M50 (10) POL WIEN - KUBIS RUNNING Dąbrowa górnicza 57:13,9 06:54,3 06:39
11 157 Kupczak Tadeusz M (69) 1962 M50 (11) POL Brzuśnik 59:16,9 08:57,3 06:53
12 137 Górny Mirosław M (71) 1965 M50 (12) POL Bielsko-Biała 59:36,0 09:16,4 06:55
13 118 Grzybek Antoni M (75) 1969 M50 (13) POL Pierściec 1:00:15,4 09:55,8 07:00
14 95 Mierzwa Adam M (78) 1969 M50 (14) POL Zabrze 1:01:00,8 10:41,2 07:05
15 24 Gawroński Ireneusz M (84) 1960 M50 (15) POL Amator Czechowice - Dziedzice 1:02:04,2 11:44,6 07:13
16 153 SYMULA PIOTR M (86) 1968 M50 (16) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:02:18,3 11:58,7 07:14
17 39 Kochman Krzysztof M (99) 1969 M50 (17) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:03:50,1 13:30,5 07:25
18 123 Białecki Maciej M (101) 1969 M50 (18) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:04:13,3 13:53,7 07:28
19 217 Madej Marek M (110) 1967 M50 (19) POL Chorzów 1:05:23,1 15:03,5 07:36
20 55 Franke Marek M (129) 1962 M50 (20) POL Katowice 1:08:39,1 18:19,5 07:58
21 191 Woźniak Marek M (134) 1964 M50 (21) POL Pogoria biega Wojkowice 1:09:59,0 19:39,4 08:08
22 165 Maciejewski Artur M (138) 1965 M50 (22) POL Zabiegani Częstochowa Biskupice 1:10:55,6 20:36,0 08:14
23 17 Rachwol Bogusław M (141) 1968 M50 (23) POL Katowice 1:11:44,6 21:25,0 08:20
24 37 Gunia Mariusz M (145) 1965 M50 (24) POL ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim 1:12:13,3 21:53,7 08:23
25 164 Postrach Bogusław M (152) 1965 M50 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:12:54,1 22:34,5 08:28
26 215 Milkowski Jan M (155) 1967 M50 (26) POL świętochłowickie Harciole Świętochłowice 1:13:11,5 22:51,9 08:30
27 70 Skoczylas Wojciech M (163) 1968 M50 (27) POL Kobiernice 1:15:19,2 24:59,6 08:45
28 14 WARWAS PAWEŁ M (167) 1968 M50 (28) POL Harpagan Sosnowiec / Wikoss Sport SOSNOWIEC 1:15:48,8 25:29,2 08:48
29 109 STEBEL PIOTR M (170) 1969 M50 (29) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:17:41,3 27:21,7 09:02
30 224 Wilk Mariusz M (182) 1966 M50 (30) POL Pyskowice 1:21:12,7 30:53,1 09:26
31 193 Zdynowski Jacek M (183) 1965 M50 (31) POL Rysianka Team Żywiec 1:21:25,4 31:05,8 09:28

BGTimeSport © 2015-2020