XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 4 DYCZEK MARIUSZ M (6) 1979 M40 (1) POL DYCZUŚ TEAM ZDZIESZOWICE 45:25,2 05:16
2 220 Seweryn Jacek M (9) 1978 M40 (2) POL Mysłowice 47:57,0 02:31,8 05:34
3 133 Franek Marcin M (14) 1977 M40 (3) POL Cieszynioki Cieszyn 49:06,6 03:41,4 05:42
4 110 Lasek Dariusz M (15) 1972 M40 (4) POL Byledobiec Anin Kozy 49:23,6 03:58,4 05:44
5 143 Fijak Jan M (17) 1973 M40 (5) POL BIO-NOVA TEAM Żywiec Sienna 49:52,9 04:27,7 05:48
6 163 Maślanka Tomasz M (20) 1972 M40 (6) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 50:29,3 05:04,1 05:52
7 176 Mikołajczyk Tyberiusz M (21) 1977 M40 (7) POL KS Kandahar Brenna 50:40,4 05:15,2 05:53
8 182 Duda Sebastian M (22) 1978 M40 (8) POL Bujaków 50:40,9 05:15,7 05:53
9 174 Jędrzejewski Daniel M (29) 1975 M40 (9) POL TRI Starogard Gdański Nowa Wieś Rzeczna 52:34,7 07:09,5 06:06
10 87 KOŁEK SEBASTIAN M (31) 1979 M40 (10) Gmina-M (2) POL JAŚ I ANIELKA Międzybrodzie Bialskie 52:57,1 07:31,9 06:09
11 22 Data Tomasz M (33) 1972 M40 (11) POL HRmax Żory Żory 53:10,3 07:45,1 06:10
12 238 Zembroń Mariusz M (35) 1974 M40 (12) POL Iłownica 53:39,6 08:14,4 06:14
13 125 OLSZOWSKI KRZYSZTOF M (38) 1976 M40 (13) Gmina-M (3) POL WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Międzybrodzie Bialskie Gmina: Czernichów 54:05,8 08:40,6 06:17
14 89 Tynus Grzegorz M (42) 1978 M40 (14) POL Eltyn Frydman 54:32,8 09:07,6 06:20
15 126 Kalamus Mirosław M (43) 1978 M40 (15) POL Ultra Beskid Sport Łodygowice 54:40,8 09:15,6 06:21
16 206 Nogaj Paweł M (47) 1970 M40 (16) POL JAWORZNO RUNNERS Jaworzno 55:27,3 10:02,1 06:26
17 225 Jackowski Artur M (48) 1977 M40 (17) POL Góral Istebna Istebna 55:40,7 10:15,5 06:28
18 189 Malina Adam M (49) 1975 M40 (18) POL Świerczyniec Running Bojszowy 55:48,4 10:23,2 06:29
19 131 Kocierz Piotr M (51) 1975 M40 (19) POL Żywiec 56:02,3 10:37,1 06:30
20 32 Mędrala Jacek M (67) 1974 M40 (20) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 58:51,9 13:26,7 06:50
21 57 Dolny Tomasz M (68) 1974 M40 (21) POL Włościborek 58:59,1 13:33,9 06:51
22 250 Gorzołka Stanisław M (70) 1972 M40 (22) POL Ustroń 59:32,7 14:07,5 06:55
23 159 Błaszczykowski Marcin M (77) 1979 M40 (23) POL Tarnowskie Góry 1:00:17,9 14:52,7 07:00
24 45 Panek Krzysztof M (79) 1976 M40 (24) POL Team Papry Bieruń 1:01:15,3 15:50,1 07:07
25 226 Tomaszewski Dariusz M (81) 1978 M40 (25) POL Dąbrowa Górnicza 1:01:40,3 16:15,1 07:10
26 177 Kuberski Andrzej M (83) 1973 M40 (26) POL Sosnowiec 1:02:02,8 16:37,6 07:12
27 2 Ryczkiewicz Andrzej M (85) 1976 M40 (27) POL Żywiec 1:02:08,0 16:42,8 07:13
28 129 Szolc Sebastian M (87) 1976 M40 (28) POL Gliwice 1:02:19,2 16:54,0 07:14
29 50 Stanirowski Jarosław M (88) 1971 M40 (29) POL Mstów 1:02:25,1 16:59,9 07:15
30 183 Bąbski Szymon M (90) 1979 M40 (30) POL KS Halny Węgierska Górka Ujsoły 1:02:41,3 17:16,1 07:17
31 210 Laskowski Sebastian M (93) 1978 M40 (31) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:03:04,3 17:39,1 07:20
32 67 Stelmach Artur M (96) 1978 M40 (32) Gmina-M (6) POL IRONia Międzybrodzie Bialskie 1:03:33,4 18:08,2 07:23
33 124 Holisz Arkadiusz M (98) 1978 M40 (33) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:03:45,3 18:20,1 07:24
34 122 Kowalski Janusz M (100) 1975 M40 (34) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:03:56,6 18:31,4 07:26
35 40 Bochynek Tomasz M (102) 1974 M40 (35) POL TI Automotive Wieprz 1:04:14,1 18:48,9 07:28
36 187 PALUCH DANIEL M (105) 1976 M40 (36) POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:04:31,4 19:06,2 07:30
37 69 Kubik Jarosław M (107) 1970 M40 (37) POL WIEN - KUBIS RUNNING JAWORZNO 1:05:04,5 19:39,3 07:34
38 47 Pióro Grzegorz M (108) 1976 M40 (38) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:05:05,7 19:40,5 07:34
39 10 Fabia Mateusz M (111) 1979 M40 (39) Gmina-M (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:05:27,6 20:02,4 07:36
40 77 Tomasiczek Ryszard M (112) 1978 M40 (40) POL Stara Wieś 1:05:28,7 20:03,5 07:36
41 244 Paweł Zyzański M (114) 1976 M40 (41) POL 1976 Radziechowy 1:05:55,4 20:30,2 07:39
42 100 Solecki Tomasz M (115) 1979 M40 (42) POL Gomola Trans Airco Bieruń 1:05:59,8 20:34,6 07:40
43 166 Rybak Tadeusz M (117) 1970 M40 (43) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:06:09,2 20:44,0 07:41
44 46 SKIBICKI KRZYSZTOF M (119) 1970 M40 (44) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 1:06:51,8 21:26,6 07:46
45 19 Rachwol Krzysztof M (120) 1979 M40 (45) POL Świony ZGODA TEAM Świętochłowice 1:06:55,4 21:30,2 07:46
46 201 Fonfer Viktor M (123) 1971 M40 (46) SVK Maratónsky klub Tvrdošín Tvrdošín 1:07:50,8 22:25,6 07:53
47 56 HAIDA MARCIN M (130) 1978 M40 (47) POL ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:08:52,1 23:26,9 08:00
48 73 Ratajczak Damian M (132) 1979 M40 (48) POL I m eco Dąbrowa Górnicza 1:09:43,9 24:18,7 08:06
49 103 Kowalczyk Maciej M (135) 1977 M40 (49) POL Bez spiny Sosnowiec 1:10:00,7 24:35,5 08:08
50 194 Balún Ján M (136) 1971 M40 (50) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:10:08,4 24:43,2 08:09
51 38 PUDA KRZYSZTOF M (139) 1978 M40 (51) POL Jeleśnia 1:11:22,3 25:57,1 08:17
52 86 Kowalski Krzysztof M (144) 1973 M40 (52) POL BIEGATON Mikołów Mikołów 1:12:08,1 26:42,9 08:23
53 249 Sojka Robert M (149) 1975 M40 (53) POL KB Józefinka Chorzów 1:12:35,5 27:10,3 08:26
54 149 łobozek mirosław M (150) 1970 M40 (54) POL Żywiec 1:12:39,5 27:14,3 08:26
55 211 HORNIK BARTOSZ M (156) 1979 M40 (55) POL Maciejkowice Chorzów 1:13:32,8 28:07,6 08:33
56 155 Welm Grzegorz M (157) 1970 M40 (56) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:13:33,9 28:08,7 08:33
57 207 Garbacik Wojciech M (158) 1971 M40 (57) POL Kraków 1:14:01,7 28:36,5 08:36
58 48 Pancerz Mariusz M (162) 1979 M40 (58) POL Armadillos Bielsko-Biała 1:14:37,5 29:12,3 08:40
59 6 Kliś Łukasz M (173) 1979 M40 (59) Gmina-M (10) POL Etinel Software Międzybrodzie Żywieckie 1:17:51,4 32:26,2 09:03
60 18 RACHWOL JANUSZ M (174) 1970 M40 (60) POL RUDA ŚLĄSKA 1:17:58,4 32:33,2 09:04
61 93 Czarnota Krzysztof M (176) 1971 M40 (61) POL Żywiec 1:18:18,4 32:53,2 09:06
62 94 Wrzesiński Piotr M (178) 1972 M40 (62) POL GAPPAG Team Częstochowa 1:18:58,9 33:33,7 09:11
63 195 Balún Peter M (180) 1970 M40 (63) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:20:25,6 35:00,4 09:21
64 72 Ratajczak Marcin M (181) 1977 M40 (64) POL I m eco Cięcina 1:20:54,3 35:29,1 09:24

BGTimeSport © 2015-2020