XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M30 (M30)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 99 Veretskyi Paulo M (2) 1985 M30 (1) UKR Donetsk 43:50,6 05:05
2 230 Góralczyk Paweł M (5) 1987 M30 (2) POL KS AZS AWF KRAKÓW Chocznia 45:17,7 01:27,1 05:16
3 74 Ochowicz Andrzej M (7) 1983 M30 (3) POL KCH ENDURO DYNAMT CHRZANOW 46:33,5 02:42,9 05:24
4 114 Urban Mirosław M (12) 1985 M30 (4) POL ITMBW Kraków Kraków 48:46,2 04:55,6 05:40
5 60 Kościelnik Krzysztof M (23) 1982 M30 (5) POL Team Papry Tychy 50:55,4 07:04,8 05:55
6 90 Knopek Bartłomiej M (25) 1984 M30 (6) POL Bieruń 51:48,5 07:57,9 06:01
7 1 Ziomek Tomasz M (26) 1987 M30 (7) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 51:52,5 08:01,9 06:01
8 25 TEPLICKI ANDRZEJ M (28) 1980 M30 (8) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 52:34,4 08:43,8 06:06
9 172 Kucharskiej Damian M (32) 1986 M30 (9) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 52:58,2 09:07,6 06:09
10 91 ZEMŁA MICHAŁ M (36) 1981 M30 (10) POL Jaroszowice 53:52,9 10:02,3 06:15
11 142 Sawicki Marek M (37) 1987 M30 (11) POL ELEKTROTIM RUNNING Lipowa 54:02,6 10:12,0 06:17
12 168 Firlej Marek M (41) 1989 M30 (12) POL PoWoli di celu Rychwałdek 54:19,1 10:28,5 06:18
13 12 Śrubka Patryk M (52) 1987 M30 (13) POL Bydgoszcz 56:03,9 12:13,3 06:31
14 79 WRONA Daniel M (58) 1982 M30 (14) POL Golkowice 57:29,9 13:39,3 06:41
15 66 Pala Marcin M (60) 1982 M30 (15) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami Bieruń 58:12,5 14:21,9 06:46
16 243 Szczypka Piotr M (65) 1989 M30 (16) POL Biegiem przez Chybie Chybie 58:37,2 14:46,6 06:48
17 5 Teister Wojciech M (74) 1986 M30 (17) POL T. G. Sokół Zakopane /Bieg Frassati Tychy 1:00:05,3 16:14,7 06:59
18 162 Ząbkiewicz Grzegorz M (76) 1983 M30 (18) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:00:16,6 16:26,0 07:00
19 106 Dąbrowski Łukasz M (89) 1984 M30 (19) POL Bez spiny Sosnowiec 1:02:35,2 18:44,6 07:16
20 64 Magiera Adam M (91) 1982 M30 (20) POL Chwalisz czy nie chwalisz lotej Imielin 1:02:47,2 18:56,6 07:18
21 111 Szwed Tomasz M (94) 1985 M30 (21) POL OSP KURÓW Kurów 1:03:07,3 19:16,7 07:20
22 245 Piętka Radosław M (95) 1983 M30 (22) POL Sosnowiec 1:03:30,3 19:39,7 07:23
23 80 Kocierz Łukasz M (113) 1988 M30 (23) POL Sól 1:05:53,0 22:02,4 07:39
24 121 Ożga Sebastian M (118) 1988 M30 (24) POL Tychy 1:06:39,5 22:48,9 07:45
25 186 Kupczak Tomasz M (121) 1983 M30 (25) POL TSG Młóckarnia Cisiec 1:07:01,0 23:10,4 07:47
26 205 Pidanty Łukasz M (124) 1984 M30 (26) POL Jastrzębie Zdrój 1:08:08,9 24:18,3 07:55
27 213 Kos Piotr M (126) 1989 M30 (27) POL Kobiernice 1:08:31,2 24:40,6 07:58
28 204 Lewniowski Błażej M (127) 1982 M30 (28) POL Kraków 1:08:31,3 24:40,7 07:58
29 42 Kobielusz Piotr M (133) 1980 M30 (29) POL Istebna 1:09:51,4 26:00,8 08:07
30 61 Hamik Rafał M (140) 1982 M30 (30) POL Hamster Team Chełm Śląski 1:11:43,3 27:52,7 08:20
31 158 Sowiński Krzysztof M (142) 1985 M30 (31) POL Katowice 1:11:51,3 28:00,7 08:21
32 58 Kuźmik Bogdan M (143) 1981 M30 (32) Gmina-M (9) POL amator Tresna 1:12:05,8 28:15,2 08:23
33 236 Palej Wojciech M (146) 1984 M30 (33) POL Kraków 1:12:17,0 28:26,4 08:24
34 134 Zyzak Piotr M (148) 1984 M30 (34) POL Bogactwo Białka Żywiec 1:12:35,1 28:44,5 08:26
35 175 Subik Tomasz M (166) 1985 M30 (35) POL Gliwice 1:15:43,6 31:53,0 08:48
36 105 Kowalik Marcin M (168) 1981 M30 (36) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:19,6 33:29,0 08:59
37 144 Śliwiński Marcin M (169) 1983 M30 (37) POL The beściaki LIPOWA 1:17:37,9 33:47,3 09:01
38 139 Rybak Marcin M (172) 1982 M30 (38) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:44,3 33:53,7 09:02
39 154 Hankus Łukasz M (175) 1983 M30 (39) POL Hankus Team Świnna 1:18:06,3 34:15,7 09:04
40 136 Mol Wojciech M (179) 1983 M30 (40) POL Żywiec 1:20:19,9 36:29,3 09:20
41 33 Wilk Wojciech M (186) 1982 M30 (41) POL Lake Runners Tychy 1:23:56,1 40:05,5 09:45
42 53 Faltus Maciej M (187) 1981 M30 (42) POL Wrocław 1:24:17,1 40:26,5 09:48
43 28 Szczotka Łukasz M (188) 1989 M30 (43) POL Być jak Corgi Bielsko - Biała 1:24:20,2 40:29,6 09:48
44 81 Wolny Michał M (189) 1984 M30 (44) POL Żywiec 1:26:16,8 42:26,2 10:01
45 400 Fidelok Adam M (191) 1982 M30 (45) POL Kochanowice 1:30:17,4 46:26,8 10:29

BGTimeSport © 2015-2020