XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019

Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8.6 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M20 (M20)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 128 Kubica Marcin M (1) 1999 M20 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 41:06,2 04:46
2 11 Młynarz Kamil M (3) 1990 M20 (2) POL SKB Kraśnik Łęcznowola 44:14,5 03:08,3 05:08
3 63 Drąg Mateusz M (4) 1997 M20 (3) POL Tychy 44:51,4 03:45,2 05:12
4 218 Czapla Piotr M (8) 1990 M20 (4) POL Zabrze 47:05,9 05:59,7 05:28
5 241 Garbacik Michał M (10) 1995 M20 (5) POL KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków 48:28,8 07:22,6 05:38
6 115 Jura Maciej M (11) 1990 M20 (6) POL ITMBW Kraków Nowy Sącz 48:39,0 07:32,8 05:39
7 229 Wójcik Adam M (13) 1997 M20 (7) POL Andrychów Running CHOCZNIA 48:54,1 07:47,9 05:41
8 65 Lisicki Kamil M (16) 1991 M20 (8) POL Johnnie Runner Team Czechowice-Dziedzice 49:39,8 08:33,6 05:46
9 170 Początko Łukasz M (34) 1992 M20 (9) POL Kobiernice 53:36,0 12:29,8 06:13
10 104 Stankiewicz Robert M (45) 1992 M20 (10) POL Radziechowy 55:10,4 14:04,2 06:24
11 148 Wandzel Adrian M (46) 1990 M20 (11) POL wkurw_team Żywiec 55:15,9 14:09,7 06:25
12 9 Pastwa Karol M (50) 1993 M20 (12) Gmina-M (4) POL Międzybrodzie Żywieckie 55:59,3 14:53,1 06:30
13 161 Kubkowski Mateusz M (54) 1990 M20 (13) POL Tarnowskie Gory 56:18,0 15:11,8 06:32
14 232 Nieuważny Dominik M (59) 1992 M20 (14) POL Kocierz Moszczanicki 57:53,4 16:47,2 06:43
15 78 Markowicz Dawid M (61) 1991 M20 (15) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 58:14,4 17:08,2 06:46
16 203 Idzikowski Adam M (62) 1990 M20 (16) POL Zapiekato Team Świętochłowice 58:19,6 17:13,4 06:46
17 171 Sękiewicz Janusz M (63) 1991 M20 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 58:20,3 17:14,1 06:47
18 59 Kastelik Grzegorz M (73) 1996 M20 (18) POL Kalna 59:40,9 18:34,7 06:56
19 15 Wolf Krzysztof M (92) 1992 M20 (19) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:02:55,6 21:49,4 07:19
20 231 Kiznar Tomasz M (97) 1991 M20 (20) POL Rzyki 1:03:35,6 22:29,4 07:23
21 180 Duszyński Marcin M (103) 1992 M20 (21) POL mdmasaz.pl Pewel Mała 1:04:19,1 23:12,9 07:28
22 26 Jaros Wojciech M (106) 1996 M20 (22) POL Tychy 1:04:54,4 23:48,2 07:32
23 84 MOCZEK KAMIL M (116) 1992 M20 (23) POL Żywiec 1:06:06,9 25:00,7 07:41
24 190 Trzopek Marcin M (128) 1992 M20 (24) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:08:34,3 27:28,1 07:58
25 214 Szwed Robert M (137) 1998 M20 (25) POL Czechowice-Dziedzice 1:10:10,6 29:04,4 08:09
26 147 Mętel Szymon M (153) 1994 M20 (26) POL Żywiec 1:12:56,2 31:50,0 08:28
27 237 Zdynowski Stanisław M (164) 1996 M20 (27) POL Rysianka Team Żywiec 1:15:28,7 34:22,5 08:46
28 138 Ciemała Szczepan M (184) 1991 M20 (28) POL Wieszczęta 1:22:41,3 41:35,1 09:36
29 135 Mol Paweł M (185) 1990 M20 (29) POL Bielsko-Biała 1:23:20,2 42:14,0 09:41

BGTimeSport © 2015-2020