Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Wydarzenie:
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Dystans:
8
.600 km
Zgłoszonych:
250
Ukończyło:
250
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
K16
K20
K35
K50
M16
M20
M30
M40
M50
M60
M70
Gmina-K
Gmina-M
Klasyfikacja w kategorii: K35
(K35)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
Gmina
kraj
klub
miasto
czas
strata
tempo
1
246
Szwed Renata
K (3)
1974
K35 (1)
POL
ZF
Czechowice-Dziedzice
1:00:27,9
07:01
2
76
Rusin Anna
K (7)
1981
K35 (2)
POL
Kęckie Harpagany
Porąbka
1:03:26,5
02:58,6
07:22
3
120
Cypcer Anna
K (10)
1984
K35 (3)
POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
1:04:05,1
03:37,2
07:27
4
212
Krupa Gabriela
K (11)
1976
K35 (4)
POL
Biegiem Przez Chybie
Mnich
1:04:48,8
04:20,9
07:32
5
85
Duda Joanna
K (13)
1971
K35 (5)
POL
Woźniak Running Team
Łodygowice
1:05:57,8
05:29,9
07:40
6
62
Loranc Agnieszka
K (18)
1984
K35 (6)
POL
PIETRZYKOWICE
1:08:14,5
07:46,6
07:56
7
227
Worek Magdalena
K (19)
1973
K35 (7)
POL
Rysianka Team
Żabnica
1:08:23,7
07:55,8
07:57
8
219
Gorczewska Renata
K (20)
1970
K35 (8)
POL
KS ISKRA RYBARZOWICE
Rybarzowice
1:08:48,0
08:20,1
08:00
9
198
Drevenakova Martina
K (22)
1973
K35 (9)
SVK
Liesek
1:10:10,8
09:42,9
08:09
10
54
Moskwa Karolina
K (23)
1984
K35 (10)
POL
Batory Loto
Chorzów
1:10:31,2
10:03,3
08:12
11
152
Hankus Olimpia
K (24)
1984
K35 (11)
POL
Hankus Team
Świnna
1:11:26,8
10:58,9
08:18
12
222
Pawlik Joanna
K (25)
1978
K35 (12)
POL
Żywiec
1:11:32,5
11:04,6
08:19
13
160
Ząbkiewicz Anna
K (26)
1982
K35 (13)
POL
Zabiegani Częstochowa
Częstochowa
1:11:54,0
11:26,1
08:21
14
44
Panek Ela
K (30)
1978
K35 (14)
POL
Margo Team
BIELSKO Biała
1:13:48,1
13:20,2
08:34
15
169
Gaudy Anna
K (31)
1984
K35 (15)
POL
Zabiegani Częstochowa
Jaskrów
1:14:14,9
13:47,0
08:38
16
130
Garncarczyk Aneta
K (32)
1974
K35 (16)
POL
Żywiec
1:15:09,3
14:41,4
08:44
17
167
Nytko Małgorzata
K (33)
1984
K35 (17)
POL
Wieprz
1:15:27,9
15:00,0
08:46
18
116
FRYC ANNA
K (34)
1984
K35 (18)
POL
Spytkowice
1:15:56,3
15:28,4
08:49
19
240
Etterle-Garbacik Katarzyna
K (38)
1972
K35 (19)
POL
Kraków
1:18:37,8
18:09,9
09:08
20
192
Krajewska- Paluch Ewa
K (39)
1975
K35 (20)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:19:09,5
18:41,6
09:12
21
8
Pasławska Katarzyna
K (41)
1978
K35 (21)
POL
Jastrzębie Zdrój
1:20:32,7
20:04,8
09:21
22
234
ROZMUS MARZENA
K (46)
1974
K35 (22)
POL
ŚWIERCZYNIEC RUNNING
BOJSZOWY NOWE
1:27:48,4
27:20,5
10:12
23
97
Hojdys-Łopatka Agnieszka
K (50)
1980
K35 (23)
Gmina-K (2)
POL
PROMOTION GÓRA ŻAR
MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE
1:31:04,6
30:36,7
10:35
24
13
Krupa Agnieszka
K (51)
1978
K35 (24)
POL
Warszawa
1:31:04,6
30:36,7
10:35
25
92
Gołofit Aneta
K (53)
1981
K35 (25)
POL
Lublin
1:38:41,7
38:13,8
11:28
26
251
Osika Izabela
K (54)
1975
K35 (26)
Katowice
1:45:51,5
45:23,6
12:18
27
96
Pisowłodzka Dagmara
K (55)
1976
K35 (27)
POL
Dąbrowa Górnicza
1:45:53,3
45:25,4
12:18
28
127
Nowak Ewa
K (56)
1975
K35 (28)
POL
Gliwice
1:48:39,2
48:11,3
12:38
29
51
Stanirowska Alina
K (57)
1972
K35 (29)
POL
MSTÓW
1:58:21,9
57:54,0
13:45
30
23
Mikołajczak Magdalena
K (58)
1975
K35 (30)
POL
Żory
1:58:27,8
57:59,9
13:46
BGTimeSport
© 2015 - 2024