BUKOWICA RUN

Wydarzenie:
BUKOWICA RUN- bieg źródlany BUKOWICA RUN- bieg źródlany
Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach
Data:
02.06.2019
Miejsce:
Zagórze ( Gmina Babice)
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
109
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 109 ŚWIADEK MICHAŁ M (1) 1994 POL WOJSKO POLSKIE KAMIEŃ 36:52,2 03:41
2 90 ZIELONKA ROBERT M (2) 1973 POL Motomaster Chrzanów 38:10,0 01:17,8 03:49
3 96 Zelech Rafał M (3) 1980 POL Chełmek 38:17,7 01:25,5 03:49
4 10 Czechowicz Kamil M (4) 1999 POL Chełmek 40:11,2 03:19,0 04:01
5 31 Kamieniarz Krystian M (5) 1991 POL Wkurw_Team Trzebinia 41:06,3 04:14,1 04:06
6 35 Knapik Rafał M (6) 1982 POL Chrzanów 41:22,6 04:30,4 04:08
7 47 KWIATKOWSKI RAFAŁ M (7) 1974 POL Chrzanów 41:32,6 04:40,4 04:09
8 112 Dymanus Damian M (8) 1981 POL parkrun Chrzanów Balin 42:05,6 05:13,4 04:12
9 62 Pawela Marcin M (9) 1982 POL Run to the Hills - team Libiąż Libiąż 42:28,1 05:35,9 04:14
10 73 Rogoż Daniel M (10) 1980 POL Młoszowa 43:10,0 06:17,8 04:19
11 9 Czaja Emanuel M (11) 1990 POL Kraków 44:15,4 07:23,2 04:25
12 28 Jaśko Gabriel M (12) 1986 POL Chrzanów 44:24,1 07:31,9 04:26
13 21 Gawroński Adam M (13) 1976 POL Chrzanów 44:40,3 07:48,1 04:28
14 80 Smalec Sebastian M (14) 1996 POL Libiąż 45:49,7 08:57,5 04:34
15 103 Marcinkowski Paweł M (15) 1979 POL Zaborze 46:51,0 09:58,8 04:41
16 29 Kadula Piotr M (16) 1974 POL Jaworzno 46:52,0 09:59,8 04:41
17 105 Bebak Marcin M (17) 1982 POL Libiąż 46:54,9 10:02,7 04:41
18 81 Smółka Rafał M (18) 1980 POL Tauron team Libiąż 46:55,3 10:03,1 04:41
19 30 Kaltenberg Janusz M (19) 1968 POL Jarosław 46:57,8 10:05,6 04:41
20 74 Róg Wojciech M (20) 1982 POL parkrun Chrzanów Chrzanów 47:00,9 10:08,7 04:42
21 110 Zeman Sylwester M (21) 1984 POL Piła 47:53,6 11:01,4 04:47
22 72 ROGASCH STANISŁAW M (22) 1965 POL Kraków 48:03,0 11:10,8 04:48
23 20 GAUDYN ADAM M (23) 1955 POL KWACZAŁA 48:27,1 11:34,9 04:50
24 85 TEOFILAK EDWARD M (24) 1966 POL TRZEBINIA 49:55,6 13:03,4 04:59
25 32 Kardasz Franciszek M (25) 1979 POL Jaworzno 50:15,6 13:23,4 05:01
26 16 Domin Bartosz M (26) 1988 POL Torsades de pointes Zagorze 50:18,2 13:26,0 05:01
27 52 Łoziński Wojciech M (27) 2002 POL parkrun Chrzanów Libiąż 50:56,2 14:04,0 05:05
28 67 Podgajny Krzysztof M (28) 1961 POL PARKRUN CHRZANÓW Chrzanów 51:05,8 14:13,6 05:06
29 56 Mroczkowski Janusz M (29) 1967 POL Biegam Południe Chrzanów 51:13,6 14:21,4 05:07
30 83 Suchecki Mariuszek M (30) 1973 POL Parkrun Chrzanów Zagórze 51:19,5 14:27,3 05:07
31 75 RYŃCA MARIUSZ M (31) 1975 POL parkrun Chrzanów CHRZANÓW 52:31,0 15:38,8 05:15
32 8 CYWICKI PIOTR M (32) 1982 POL Chrzanów 52:44,6 15:52,4 05:16
33 40 KOWAL ANDRZEJ M (33) 1965 POL Chrzanów 52:56,3 16:04,1 05:17
34 53 Marszałek Michał M (34) 1976 POL Chrzanów 52:59,5 16:07,3 05:17
35 51 Łoziński Jerzy M (35) 1972 POL parkrun Chrzanów Libiąż 53:01,9 16:09,7 05:18
36 33 Klimek Mirosław M (36) 1976 POL Profit Meble Zagórze 53:18,9 16:26,7 05:19
37 48 Kwiatkowski Jacek M (37) 1957 POL CM UJ MASTERS Kraków 53:49,4 16:57,2 05:22
38 95 Łukasik Piotr M (38) 1990 POL Trzebinia 53:57,9 17:05,7 05:23
39 59 Orczykowski Bogusław M (39) 1959 POL Chrzanów 54:06,8 17:14,6 05:24
40 15 DOMIN WIESŁAW M (40) 1961 POL Zagórze 54:37,8 17:45,6 05:27
41 94 FLASIŃSKI TOMASZ M (41) 1988 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 55:19,6 18:27,4 05:31
42 68 Podgórni Rafał M (42) 1978 POL Zagórze 56:08,0 19:15,8 05:36
43 17 Fudala Mateusz M (43) 1989 POL Chrzanów 56:08,6 19:16,4 05:36
44 77 Siata Sebastian M (44) 1979 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 56:13,8 19:21,6 05:37
45 113 Wątroba Mateusz M (45) 1980 POL Babice 56:15,5 19:23,3 05:37
46 64 Pituch Przemysław M (46) 1973 POL Tenczynek 56:39,0 19:46,8 05:39
47 38 Kopacz Mateusz M (47) 1982 POL Rozkochów 57:03,0 20:10,8 05:42
48 104 Kostrzewa Adam M (48) 1967 POL Tarnowskie Góry 57:06,2 20:14,0 05:42
49 46 Kwarciak Adam M (49) 1984 POL Zasapani Chrzanów 57:40,6 20:48,4 05:46
50 88 Wrona Marek M (50) 1986 POL ZASAPANI Libiąż 58:05,4 21:13,2 05:48
51 11 Derendarz Dariusz M (51) 1963 POL Libiąż 58:48,9 21:56,7 05:52
52 23 Glowacz Piotr M (52) 1979 POL Ich enduro Chrzanow 58:58,1 22:05,9 05:53
53 102 Rejdych Bartosz M (53) 1980 POL Trzebinia 59:17,6 22:25,4 05:55
54 41 KRAWCZYKIEWICZ MARCIN M (54) 1974 POL Chrzanów 59:21,8 22:29,6 05:56
55 100 Fiba Adrian M (55) 1998 POL Zagórze 59:32,3 22:40,1 05:57
56 107 Szopa Beniamin M (56) 1973 POL Chrzanów 59:55,6 23:03,4 05:59
57 22 Gąsiorowski Beniamin M (57) 1981 POL SierszaRun Trzebinia 1:00:00,9 23:08,7 06:00
58 111 Piotrowski Marcin M (58) 1986 POL Chrzanów 1:00:29,8 23:37,6 06:02
59 87 Wedrzyk Marek M (59) 1977 POL Chrzanów 1:00:39,9 23:47,7 06:03
60 27 Janik Mariusz M (60) 1970 POL Olszyny 1:01:03,6 24:11,4 06:06
61 18 Gacek Robert M (61) 1986 POL Skomielna Biała 1:01:31,7 24:39,5 06:09
62 7 Chowaniak Krzysztof M (62) 1964 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:02:56,0 26:03,8 06:17
63 89 Zakrzewski Tomasz M (63) 1976 POL Parkrun Chrzanów Chełmek 1:03:16,6 26:24,4 06:19
64 66 Piwowarczyk Miłosz M (64) 1981 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 1:03:54,2 27:02,0 06:23
65 86 Thierry PHIMPHACHANH M (65) 1981 FRA Libiaz 1:03:55,6 27:03,4 06:23
66 44 Kulczycki Sebastian M (66) 1972 POL KW Kraków/Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:03:59,8 27:07,6 06:23
67 4 Bogumił Sebastian M (67) 1986 POL Heiztechnik Team Tychy 1:04:05,4 27:13,2 06:24
68 12 Dirk Michiels M (68) 1919 POL 1:04:56,7 28:04,5 06:29
69 108 Cholewa Zdzisław M (69) 1947 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:05:05,6 28:13,4 06:30
70 63 Pieprznik Adrian M (70) 1984 POL Chrzanów 1:05:21,2 28:29,0 06:32
71 101 Tokarz Sebastian M (71) 1980 POL Zagórze 1:06:36,3 29:44,1 06:39
72 19 Gaj Rafał M (72) 1969 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:06:57,9 30:05,7 06:41
73 2 Bigaj Arkadiusz M (73) 1969 POL parkrun Chrzanów Libiąż 1:07:09,7 30:17,5 06:42
74 57 Mrozek Krzysztof M (74) 1977 POL Godula Loto Ruda Śląska 1:07:34,2 30:42,0 06:45
75 61 Patyk Grzegorz M (75) 1973 POL Libiąż 1:11:48,9 34:56,7 07:10
76 97 Domin Łukasz M (76) 1980 POL Zagórze 1:12:39,3 35:47,1 07:15
77 70 Proć Andrzej M (77) 1968 POL Rebellion of Free Runners Chrzanów 1:12:55,6 36:03,4 07:17
78 50 Listwan Mikołaj M (78) 1986 POL WKURW_TEAM Zalas 1:23:41,2 46:49,0 08:22
79 42 Krzywiecki Michał M (79) 1975 POL Chrzanów 1:28:15,6 51:23,4 08:49
DNS 1 Bębenek Sebastian M 1982 POL Kwaczała

BGTimeSport © 2015-2020