BUKOWICA RUN

Wydarzenie:
BUKOWICA RUN- bieg źródlany BUKOWICA RUN- bieg źródlany
Organizator:
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Babicach
Data:
02.06.2019
Miejsce:
Zagórze ( Gmina Babice)
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
110
Ukończyło:
109
Nieklasyfikowani:
1
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
OPEN K M

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 71 Pudełko Magdalena K (1) 1988 POL Chrzanów 48:20,9 04:50
2 79 Siuda Magdalena K (2) 1985 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 48:43,6 00:22,7 04:52
3 25 Iwanowicz Anna K (3) 1980 POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 50:08,6 01:47,7 05:00
4 36 Kocój Marcelina K (4) 1996 POL Trzebinia 51:27,2 03:06,3 05:08
5 106 Polak Katarzyna K (5) 1998 POL Brzezie 53:47,8 05:26,9 05:22
6 58 Nowak Teresa K (6) 1977 POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 57:27,5 09:06,6 05:44
7 45 KUMOR RENATA K (7) 1964 POL Libiąż 58:22,4 10:01,5 05:50
8 60 Paliwoda Magdalena K (8) 1985 POL Zagórze 59:11,7 10:50,8 05:55
9 5 Brzyska Monika K (9) 1972 POL Kraków 59:26,1 11:05,2 05:56
10 54 Matysik Marta K (10) 1989 POL Wyznawcy bronka Libiąż Libiąż 1:00:09,4 11:48,5 06:00
11 99 Podolak Magdalena K (11) 1986 POL Chrzanów 1:00:10,1 11:49,2 06:01
12 98 Szałkowska Agnieszka K (12) 1983 POL Chrzanów 1:00:15,9 11:55,0 06:01
13 26 Janic Anna K (13) 1974 POL Parkrun Chrzanów Libiąż 1:01:06,7 12:45,8 06:06
14 43 Kulczycka-Wójcik Dominika K (14) 1993 POL KS Kościelec Chrzanów ALWERNIA 1:02:20,4 13:59,5 06:14
15 69 Podgórni Ilona K (15) 1981 POL Zagórze 1:02:33,9 14:13,0 06:15
16 6 Buczek Joanna K (16) 1977 POL Alwernia 1:04:00,3 15:39,4 06:24
17 3 Bigaj Karolina K (17) 1989 POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 1:04:06,3 15:45,4 06:24
18 93 Zając Anna K (18) 1980 POL Skawica 1:04:46,9 16:26,0 06:28
19 82 Starzecka Joanna K (19) 1973 POL Jarosław 1:05:02,2 16:41,3 06:30
20 39 Korbut Anna K (20) 1975 POL chrzanów biega Libiąż 1:06:10,0 17:49,1 06:37
21 84 Suter Marzena K (21) 1976 POL Chrzanów 1:11:27,2 23:06,3 07:08
22 13 Doległo Agata K (22) 1977 POL Bolęcin 1:12:46,6 24:25,7 07:16
23 65 Piwowarczyk Beata K (23) 1970 POL Rebellion of Free Runners Chrzanów 1:12:55,7 24:34,8 07:17
24 14 Doległo Izabela K (24) 1973 POL Bolęcin 1:13:27,0 25:06,1 07:20
25 37 Kolibaj Beata K (25) 1977 POL Silnoręki Team Chrzanów 1:15:58,1 27:37,2 07:35
26 91 Faron Elżbieta K (26) 1978 POL Libiąż 1:20:40,1 32:19,2 08:04
27 92 Oleszko Marta K (27) 1983 POL Libiąż 1:20:40,2 32:19,3 08:04
28 76 Sadowska-Kocój Irena K (28) 1966 POL Trzebinia 1:21:27,5 33:06,6 08:08
29 24 Gumułka Aneta K (29) 1961 POL Chełmek 1:21:34,9 33:14,0 08:09
30 49 LISTWAN Magdalena K (30) 1985 POL wkurw_team Zalas 1:23:40,1 35:19,2 08:22

BGTimeSport © 2015-2020