Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
31.05.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
163
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 125 Szcześniewski Miłosz M (3) 1989 M1 (3) GP (1) POL Salco Garmin Team Dąbcze 1:22:02,5 05:28
2 94 Ziejewski Grzegorz M (6) 1976 M2 (1) GP (2) POL Wieliczka 1:24:46,9 02:44,4 05:39
3 110 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (6) GP (3) POL Woodward Runners Kraków 1:25:43,7 03:41,2 05:42
4 99 Włodarkiewicz Dominik M (8) 1974 M2 (2) GP (4) POL Dynafit Poznań 1:26:38,2 04:35,7 05:46
5 98 Biernawski Piotr M (9) 1977 M2 (3) GP (5) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 1:27:53,8 05:51,3 05:51
6 47 Szapar Przemyslaw M (12) 1977 M2 (4) GP (6) POL Biegamina scarpa team Gdynia 1:31:12,7 09:10,2 06:04
7 158 Stopa Michał M (13) 1985 M1 (9) GP (7) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 1:31:31,1 09:28,6 06:06
8 84 Hyży Piotr M (14) 1980 M1 (10) GP (8) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 1:33:38,1 11:35,6 06:14
9 137 Krosny Sebastian M (16) 1982 M1 (12) GP (9) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:34:50,7 12:48,2 06:19
10 153 Maciej Michalak M (17) 1990 M1 (13) GP (10) POL Kraków 1:35:11,6 13:09,1 06:20
11 73 Topolski Marcin M (18) 1976 M2 (5) GP (11) POL Jadowniki 1:35:24,2 13:21,7 06:21
12 156 Baranow Tomasz M (19) 1976 M2 (6) GP (12) POL Platerów 1:37:12,9 15:10,4 06:28
13 61 SOKOŁOWSKI MAREK M (20) 1969 M3 (1) GP (13) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:37:39,3 15:36,8 06:30
14 113 Korpalski Tomasz M (21) 1981 M1 (14) GP (14) POL Biegaj z głową Gdańsk 1:38:11,2 16:08,7 06:32
15 70 Ignaczak Marcin M (24) 1977 M2 (9) GP (15) POL IFB Broker Żychlin 1:38:54,3 16:51,8 06:35
16 145 Kowalik Andrzej M (25) 1979 M2 (10) GP (16) POL Bieg opolski Opole 1:39:06,3 17:03,8 06:36
17 29 Kapuściński Zbigniew M (26) 1972 M2 (11) GP (17) POL Grupa Azoty Police Szczecin 1:39:28,1 17:25,6 06:37
18 150 Kostka Janusz M (28) 1967 M3 (2) GP (18) POL Posmakuj Run team Szczepancowa 1:40:48,9 18:46,4 06:43
19 69 KAmmer Krzysztof M (29) 1986 M1 (16) GP (19) POL PRO366 Poznań 1:41:15,0 19:12,5 06:45
20 13 Leja Piotr M (30) 1970 M2 (12) GP (20) POL ultra ARQ Zakopane 1:42:23,5 20:21,0 06:49
21 46 Czerwiński Rafał M (31) 1973 M2 (13) GP (21) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 1:42:34,5 20:32,0 06:50
22 102 Maciąg Grzegorz M (32) 1981 M1 (17) GP (22) POL Kraków 1:42:37,0 20:34,5 06:50
23 35 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (34) 1974 M2 (14) GP (23) POL Positive Energy PORAJ 1:43:38,3 21:35,8 06:54
24 42 Zielak Dariusz M (35) 1974 M2 (15) GP (24) POL Warszawa 1:44:10,1 22:07,6 06:56
25 28 Huryń Ewa K (2) 1973 K2 (1) GP (25) POL RunTheMountains Szczecin 1:44:12,1 22:09,6 06:56
26 161 Dubowiecki Witold M (37) 1971 M2 (16) GP (26) POL Zakopane 1:44:58,4 22:55,9 06:59
27 18 Fudalej Piotr M (38) 1970 M2 (17) GP (27) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 1:46:23,5 24:21,0 07:05
28 108 Chmielewski Dariusz M (39) 1968 M3 (3) GP (28) POL DLA MARTY Murowana Goślina 1:46:41,5 24:39,0 07:06
29 126 Kielaszewski Karol M (40) 1986 M1 (20) GP (29) POL Lesz No Limits Runners Leszno 1:47:32,5 25:30,0 07:10
30 30 Kubin Ireneusz M (41) 1972 M2 (18) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:48:00,8 25:58,3 07:12
31 148 Buga Piotr M (42) 1980 M1 (21) GP (31) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 1:48:10,4 26:07,9 07:12
32 83 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (2) GP (32) POL Bonnie & Clyde Tarnów 1:48:13,9 26:11,4 07:12
33 1 Wahl Daniel M (43) 1977 M2 (19) GP (33) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 1:49:47,1 27:44,6 07:19
34 144 Stanuchiewicz Oskar M (44) 1977 M2 (20) GP (34) POL Częstochowa 1:49:49,8 27:47,3 07:19
35 4 Pawłowski Tomasz M (45) 1979 M2 (21) GP (35) POL Team pleszew Dobrzyca 1:50:08,0 28:05,5 07:20
36 127 Cieplik Dawid M (46) 1990 M1 (22) GP (36) POL Rawicz 1:50:12,6 28:10,1 07:20
37 51 Semberecki Marcin M (47) 1983 M1 (23) GP (37) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:50:15,1 28:12,6 07:21
38 142 Kwiatkowska Kinga K (4) 1988 K1 (2) GP (38) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:50:39,0 28:36,5 07:22
39 129 Zarzycki Marcin M (50) 1985 M1 (26) GP (39) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:50:47,1 28:44,6 07:23
40 151 Jaslowska Justyna K (5) 1981 K2 (3) GP (40) POL Scott team Poreby 1:50:58,9 28:56,4 07:23
41 48 KAJAK MIROSŁAW M (51) 1958 M4 (1) GP (41) POL Truchtacz.pl GARWOLIN 1:51:09,5 29:07,0 07:24
42 133 Wąs Grzegorz M (54) 1976 M2 (24) GP (42) POL Warszawa 1:53:32,3 31:29,8 07:34
43 92 Litwin Michal M (55) 1982 M1 (27) GP (43) POL Litwin Team Wrocław 1:53:40,9 31:38,4 07:34
44 112 Czerniawski Piotr M (57) 1979 M2 (26) GP (44) POL Warszawa 1:53:59,9 31:57,4 07:35
45 160 Arter Angelika K (7) 1986 K1 (4) GP (45) POL kraków 1:54:38,6 32:36,1 07:38
46 27 Ślaga Dariusz M (58) 1965 M3 (4) GP (46) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:54:55,6 32:53,1 07:39
47 136 Stykowski Robert M (60) 1977 M2 (27) GP (47) POL maratonczyl.pl Warszawa 1:56:19,8 34:17,3 07:45
48 93 Skwierawski Grzegorz M (61) 1970 M2 (28) GP (48) POL Alior Running Team Pszczółki 1:56:48,8 34:46,3 07:47
49 71 Broll Rafał M (62) 1974 M2 (29) GP (49) POL Chorzów 1:57:09,2 35:06,7 07:48
50 121 Orzech Michał M (64) 1984 M1 (30) GP (50) POL Mustangi Gliwice Gliwice 1:58:42,8 36:40,3 07:54
51 154 Kopeć Paweł M (65) 1982 M1 (31) GP (51) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 1:59:10,0 37:07,5 07:56
52 10 Knapczyk Krzysztof M (67) 1975 M2 (30) GP (52) POL TG Sokół Zakopane Poronin 2:00:26,8 38:24,3 08:01
53 120 mikołajczyk tomasz M (69) 1985 M1 (34) GP (53) POL Zakopane 2:00:54,0 38:51,5 08:03
54 22 Kułach Maciej M (71) 1965 M3 (5) GP (54) POL Zakopane 2:02:06,9 40:04,4 08:08
55 20 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (7) GP (55) POL Sklepbiegacza Poznań 2:02:16,1 40:13,6 08:09
56 64 Grabias Aleksandra K (14) 1988 K1 (7) GP (56) POL Gdańsk 2:03:21,7 41:19,2 08:13
57 53 Pasiecznik Miłosz M (73) 1986 M1 (35) GP (57) POL Muay Running Team Poznań 2:04:11,6 42:09,1 08:16
58 134 Miśków Marcin M (74) 1984 M1 (36) GP (58) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 2:04:24,9 42:22,4 08:17
59 118 Morcinek Marcin M (75) 1978 M2 (33) GP (59) POL BLUSZCZA Katowice 2:05:30,6 43:28,1 08:22
60 72 Szmidt Karol M (76) 1984 M1 (37) GP (60) POL Szmidt i Syn Slesin 2:05:31,5 43:29,0 08:22
61 37 Skonecki Piotr M (77) 1970 M2 (34) GP (61) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:05:50,2 43:47,7 08:23
62 152 Bartolik Piotr M (80) 1978 M2 (35) GP (62) POL Warszawa 2:06:11,4 44:08,9 08:24
63 91 Litwin Monika K (15) 1982 K2 (8) GP (63) POL Litwin Team Wrocław 2:07:35,2 45:32,7 08:30
64 49 Schaefer Marius M (82) 1975 M2 (37) GP (64) DEU Ausdauerschule by Bunert Essen 2:08:03,7 46:01,2 08:32
65 146 Trela Bartłomiej M (83) 1981 M1 (40) GP (65) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:08:22,1 46:19,6 08:33
66 65 Michalik Krzysztof M (85) 1991 M1 (41) GP (66) POL Zakopane 2:09:28,1 47:25,6 08:37
67 109 Szumny Nina K (17) 1987 K1 (9) GP (67) POL Kraków 2:10:16,0 48:13,5 08:41
68 50 Tabaszewska Karolina K (18) 1981 K2 (9) GP (68) POL Zakopane 2:11:16,6 49:14,1 08:45
69 14 Trzebunia Alicja K (19) 1979 K2 (10) GP (69) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:12:32,0 50:29,5 08:50
70 103 Pietruszka Ewa K (21) 1986 K1 (10) GP (70) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 2:13:46,3 51:43,8 08:55
71 54 Ruta Maciej M (87) 1977 M2 (39) GP (71) POL Lodz 2:15:17,8 53:15,3 09:01
72 138 Obradović Paweł M (88) 1975 M2 (40) GP (72) POL Brembo Czeladź 2:17:16,4 55:13,9 09:09
73 12 Suchowian Maciej M (90) 1979 M2 (41) GP (73) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:17:32,9 55:30,4 09:10
74 159 Kosmala Bartosz M (92) 1974 M2 (43) GP (74) POL KOSMALA Team Kraków 2:19:06,9 57:04,4 09:16
75 157 Dziedzina Tomasz M (93) 1978 M2 (44) GP (75) POL MUAY Running Team Kraków 2:19:15,2 57:12,7 09:17
76 147 Dębek Piotr M (97) 1977 M2 (47) GP (76) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 2:22:57,3 1:00:54,8 09:31
77 19 Rutkowski Janusz M (99) 1963 M3 (8) GP (77) POL Leszno 2:23:12,7 1:01:10,2 09:32
78 119 Zięba Sabina K (26) 1984 K2 (15) GP (78) POL Forever Team Świlcza 2:25:27,9 1:03:25,4 09:41
79 77 Perkowski Jarosław M (101) 1972 M2 (50) GP (79) POL K.W. Warszawa Warszawa 2:27:58,2 1:05:55,7 09:51
80 106 Baluta Paweł M (102) 1981 M1 (43) GP (80) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 2:29:42,9 1:07:40,4 09:58
81 74 Howlett Ula K (30) 1981 K2 (19) GP (81) GBR Bracknell 2:35:40,9 1:13:38,4 10:22
82 60 Janiszewski Jakub M (108) 1971 M2 (52) GP (82) POL SPC Toruń 2:45:14,9 1:23:12,4 11:00
83 57 Włodarczyk Teresa K (31) 1967 K3 (1) GP (83) POL SPC Toruń 2:46:05,5 1:24:03,0 11:04
84 135 Łudzik Alicja K (32) 1989 K1 (12) GP (84) POL Kraków 2:46:06,4 1:24:03,9 11:04
85 45 Amalou-Döpke Linda K (33) 1980 K2 (20) GP (85) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 2:46:27,7 1:24:25,2 11:05
86 40 Kühnen Claudia K (34) 1967 K3 (2) GP (86) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 2:46:28,6 1:24:26,1 11:05
87 44 Yvonne Kohl K (35) 1967 K3 (3) GP (87) DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg 2:46:28,8 1:24:26,3 11:05
88 39 Kühnen Thomas Lars M (110) 1967 M3 (10) GP (88) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 2:46:29,0 1:24:26,5 11:05
89 55 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K (36) 1963 K3 (4) GP (89) POL SPC TORUŃ 2:48:36,3 1:26:33,8 11:14
90 58 Bąk Andrzej M (113) 1972 M2 (54) GP (90) POL SPC Józefowo 2:50:55,8 1:28:53,3 11:23
91 62 Koch Marta K (40) 1977 K2 (23) GP (91) POL Ornontowice 3:04:42,9 1:42:40,4 12:18
92 124 Michałek Jarosław M (115) 1965 M3 (11) GP (92) POL One Way Ticket Kraków 3:04:49,4 1:42:46,9 12:19
DNS 32 Kaźmierczak Rafał M 1971 M2 GP POL Szczecin
DNS 128 Ohla Krzysztof M 1976 M2 GP POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań
DNF 149 Ciurka-Baster Karolina K 1987 K1 GP POL Marcin Świerc TEAM / Szczyt Formy Kraków
DNF 162 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków

BGTimeSport © 2015-2020