Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
31.05.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
163
Ukończyło:
158
Nieklasyfikowani:
5
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 97 Marek Dariusz M (1) 1985 M1 (1) POL Monk Sandals Team Wieliczka 1:21:02,3 05:24
2 6 Pradziad Andrzej M (2) 1994 M1 (2) POL Murzasichle 1:21:37,0 00:34,7 05:26
3 125 Szcześniewski Miłosz M (3) 1989 M1 (3) GP (1) POL Salco Garmin Team Dąbcze 1:22:02,5 01:00,2 05:28
4 66 Elantkowski Jan M (4) 2000 M1 (4) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:24:28,1 03:25,8 05:37
5 117 Popielarski Kuba M (5) 2001 M1 (5) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:24:28,1 03:25,8 05:37
6 110 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (6) GP (3) POL Woodward Runners Kraków 1:25:43,7 04:41,4 05:42
7 143 Augustyński Sylwester M (10) 1981 M1 (7) POL Lacho Team Kraków 1:28:22,3 07:20,0 05:53
8 15 Stanuch Dariusz M (11) 1986 M1 (8) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 1:30:22,4 09:20,1 06:01
9 158 Stopa Michał M (13) 1985 M1 (9) GP (7) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 1:31:31,1 10:28,8 06:06
10 84 Hyży Piotr M (14) 1980 M1 (10) GP (8) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 1:33:38,1 12:35,8 06:14
11 63 Sułek Wojciech M (15) 1981 M1 (11) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 1:33:40,2 12:37,9 06:14
12 137 Krosny Sebastian M (16) 1982 M1 (12) GP (9) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:34:50,7 13:48,4 06:19
13 153 Maciej Michalak M (17) 1990 M1 (13) GP (10) POL Kraków 1:35:11,6 14:09,3 06:20
14 113 Korpalski Tomasz M (21) 1981 M1 (14) GP (14) POL Biegaj z głową Gdańsk 1:38:11,2 17:08,9 06:32
15 16 Stanuch Paweł M (27) 1993 M1 (15) POL Zakopane 1:40:01,9 18:59,6 06:40
16 69 KAmmer Krzysztof M (29) 1986 M1 (16) GP (19) POL PRO366 Poznań 1:41:15,0 20:12,7 06:45
17 102 Maciąg Grzegorz M (32) 1981 M1 (17) GP (22) POL Kraków 1:42:37,0 21:34,7 06:50
18 116 Sawicki Kacper M (33) 2000 M1 (18) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 1:43:10,6 22:08,3 06:52
19 90 Grucel Sławomir M (36) 1981 M1 (19) POL Sosnowiec 1:44:53,7 23:51,4 06:59
20 126 Kielaszewski Karol M (40) 1986 M1 (20) GP (29) POL Lesz No Limits Runners Leszno 1:47:32,5 26:30,2 07:10
21 148 Buga Piotr M (42) 1980 M1 (21) GP (31) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 1:48:10,4 27:08,1 07:12
22 127 Cieplik Dawid M (46) 1990 M1 (22) GP (36) POL Rawicz 1:50:12,6 29:10,3 07:20
23 51 Semberecki Marcin M (47) 1983 M1 (23) GP (37) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:50:15,1 29:12,8 07:21
24 68 Walczak Jan M (48) 1998 M1 (24) POL Zakopane 1:50:29,8 29:27,5 07:21
25 87 Jurczyk Miłosz M (49) 2001 M1 (25) POL KS Murzasichle Gliczarów Górny 1:50:30,1 29:27,8 07:22
26 129 Zarzycki Marcin M (50) 1985 M1 (26) GP (39) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:50:47,1 29:44,8 07:23
27 92 Litwin Michal M (55) 1982 M1 (27) GP (43) POL Litwin Team Wrocław 1:53:40,9 32:38,6 07:34
28 17 Janik Jakub M (59) 1991 M1 (28) POL Poronin 1:56:04,1 35:01,8 07:44
29 82 Florys Jakub M (63) 1983 M1 (29) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:57:12,5 36:10,2 07:48
30 121 Orzech Michał M (64) 1984 M1 (30) GP (50) POL Mustangi Gliwice Gliwice 1:58:42,8 37:40,5 07:54
31 154 Kopeć Paweł M (65) 1982 M1 (31) GP (51) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 1:59:10,0 38:07,7 07:56
32 105 Banaszczyk Grzegorz M (66) 1987 M1 (32) POL ENDORFINA Szydłowiec Szydłowiec 1:59:45,4 38:43,1 07:59
33 5 Gąsienica Roj Jan M (68) 1985 M1 (33) POL ZLB Zakopane 2:00:44,5 39:42,2 08:02
34 120 mikołajczyk tomasz M (69) 1985 M1 (34) GP (53) POL Zakopane 2:00:54,0 39:51,7 08:03
35 53 Pasiecznik Miłosz M (73) 1986 M1 (35) GP (57) POL Muay Running Team Poznań 2:04:11,6 43:09,3 08:16
36 134 Miśków Marcin M (74) 1984 M1 (36) GP (58) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 2:04:24,9 43:22,6 08:17
37 72 Szmidt Karol M (76) 1984 M1 (37) GP (60) POL Szmidt i Syn Slesin 2:05:31,5 44:29,2 08:22
38 115 Wnuczek Marek M (78) 1987 M1 (38) POL Częstochowa 2:05:57,2 44:54,9 08:23
39 114 Krawczyk Jakub M (79) 1990 M1 (39) POL Częstochowa 2:05:58,8 44:56,5 08:23
40 146 Trela Bartłomiej M (83) 1981 M1 (40) GP (65) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:08:22,1 47:19,8 08:33
41 65 Michalik Krzysztof M (85) 1991 M1 (41) GP (66) POL Zakopane 2:09:28,1 48:25,8 08:37
42 9 Filar Tomasz M (89) 1982 M1 (42) POL Zakopane 2:17:26,3 56:24,0 09:09
43 106 Baluta Paweł M (102) 1981 M1 (43) GP (80) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 2:29:42,9 1:08:40,6 09:58
44 80 Ozaist Piotr M (104) 1980 M1 (44) POL Krapkowice 2:35:23,5 1:14:21,2 10:21
45 81 Palimąka Grzegorz M (105) 1980 M1 (45) POL Wrocław 2:35:54,7 1:14:52,4 10:23
46 130 Stolarski Paweł M (111) 1984 M1 (46) POL Warszawa 2:46:56,2 1:25:53,9 11:07
47 131 Płoński Mariusz M (112) 1985 M1 (47) POL Józefosław 2:46:56,3 1:25:54,0 11:07
48 96 Zinkiewicz Paweł M (114) 1984 M1 (48) POL if.pl Warszawa 3:04:32,2 1:43:29,9 12:18
49 122 Jurowicz Damian M (116) 1991 M1 (49) POL Katowice 3:05:38,8 1:44:36,5 12:22
DNF 162 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków

BGTimeSport © 2015-2020