Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29
.100 km
Zgłoszonych:
340
Ukończyło:
308
Nieklasyfikowani:
32
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Senior-K
Masters-K
Weteran1-K
Weteran2-K
Senior-M
Masters-M
Weteran1-M
Weteran2-M
GP
Klasyfikacja według płci: Kobiety
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
GP
kraj
klub
miasto
czas
strata
tempo
1
114
Kozielska Magdalena
K (1)
1991
Senior-K (1)
POL
Dynafit
Szaflary
3:01:19,1
06:13
2
101
Kantor Martyna
K (2)
1989
Senior-K (2)
POL
Buff Team Poland
Kraków
3:01:38,9
00:19,8
06:14
3
184
wilk katarzyna
K (3)
1985
Senior-K (3)
POL
pleśna
3:22:58,7
21:39,6
06:58
4
221
Krowicka Agnieszka
K (4)
1982
Senior-K (4)
POL
Kraków
3:27:24,1
26:05,0
07:07
5
209
Witek Karolina
K (5)
1991
Senior-K (5)
POL
Jarocin
3:29:24,9
28:05,8
07:11
6
229
Perucka Kamila
K (6)
1990
Senior-K (6)
POL
MUAY RUNNING TEAM
Rabka-Zdrój
3:31:06,7
29:47,6
07:15
7
130
Lassak Beata
K (7)
1994
Senior-K (7)
POL
Ząb
3:34:24,6
33:05,5
07:22
8
3
Frączysta Katarzyna
K (8)
1988
Senior-K (8)
POL
Kościelisko
3:39:03,0
37:43,9
07:31
9
250
Bolechowska Dominika
K (9)
1975
Masters-K (1)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team
Rabka-Zdrój
3:45:09,8
43:50,7
07:44
10
251
Florek Natalia
K (10)
1991
Senior-K (9)
POL
Team Mountain Fuel Polska
Kraków
3:46:21,4
45:02,3
07:46
11
232
MROWCA Joanna
K (11)
1990
Senior-K (10)
POL
SM KAMOS
Katowice
3:47:20,7
46:01,6
07:48
12
163
Zych Katarzyna
K (12)
1979
Masters-K (2)
GP (23)
POL
Bonnie & Clyde
Tarnów
3:48:53,0
47:33,9
07:51
13
230
Kwiatkowska Kinga
K (13)
1988
Senior-K (11)
POL
Alpin Sport Hoka One Team
Kraków
3:53:45,1
52:26,0
08:01
14
14
Huryń Ewa
K (14)
1973
Masters-K (3)
GP (30)
POL
RunTheMountains
Szczecin
3:54:53,8
53:34,7
08:04
15
59
Śmiałkowska Jolanta
K (15)
1962
Weteran1-K (1)
POL
Łódź
3:55:35,2
54:16,1
08:05
16
72
Wielogórska Natalia
K (16)
1986
Senior-K (12)
POL
Warszawa
3:55:45,1
54:26,0
08:06
17
70
Orkwiszewska Ola
K (17)
1986
Senior-K (13)
POL
Scarpa Team Polska
Bieruń
4:02:50,8
1:01:31,7
08:20
18
241
Zarzycka Alicja
K (18)
1986
Senior-K (14)
POL
Bio-Reh Team
Mszana Dolna
4:05:12,6
1:03:53,5
08:25
19
277
Janowska Magdalena
K (19)
1976
Masters-K (4)
POL
Katowice
4:10:58,6
1:09:39,5
08:37
20
239
Pogorzelska Katarzyna
K (20)
1980
Senior-K (15)
POL
BWM Team
Warszawa
4:16:53,9
1:15:34,8
08:49
21
11
Bień Magdalena
K (21)
1979
Masters-K (5)
GP (49)
POL
Sklepbiegacza
Poznań
4:21:43,0
1:20:23,9
08:59
22
281
Piechula Bobla Katarzyna
K (22)
1976
Masters-K (6)
GP (52)
POL
Tychy
4:23:08,0
1:21:48,9
09:02
23
28
Wieczorek Maria
K (23)
1984
Senior-K (16)
POL
Smashing Pąpkins
Szamotuły
4:27:15,4
1:25:56,3
09:11
24
205
Arter Angelika
K (24)
1986
Senior-K (17)
GP (54)
POL
kraków
4:28:51,2
1:27:32,1
09:14
25
213
Błaut Alicja
K (25)
1982
Senior-K (18)
GP (55)
POL
Smashing Pąpkins
Warszawa
4:28:52,4
1:27:33,3
09:14
26
44
Grabias Aleksandra
K (26)
1988
Senior-K (19)
GP (56)
POL
Gdansk
4:31:28,5
1:30:09,4
09:19
27
150
Całka Agnieszka
K (27)
1977
Masters-K (7)
POL
Radzymin Run Team
Radzymin
4:35:37,0
1:34:17,9
09:28
28
104
Rembowska-Czajka Joanna
K (28)
1986
Senior-K (20)
POL
Warszawa
4:38:43,0
1:37:23,9
09:34
29
276
Kasperska Barbara
K (29)
1978
Masters-K (8)
GP (62)
POL
BBL Gorzów
Gorzów Wlkp.
4:42:17,6
1:40:58,5
09:42
30
137
Sęk Zofia
K (30)
1976
Masters-K (9)
POL
Warszawa
4:44:11,5
1:42:52,4
09:45
31
325
Markowska-Mikulska Halina
K (31)
1983
Senior-K (21)
POL
Bochnia
4:48:55,0
1:47:35,9
09:55
32
41
Tabaszewska Karolina
K (32)
1981
Senior-K (22)
GP (67)
POL
Zakopane
4:51:39,9
1:50:20,8
10:01
33
503
Trzebunia Alicja
K (33)
1979
Masters-K (10)
GP (70)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
4:57:20,6
1:56:01,5
10:13
34
49
Galdyn Halina
K (34)
1977
Masters-K (11)
POL
Szaflary
5:00:03,2
1:58:44,1
10:18
35
324
Potykanowicz Aleksandra
K (35)
1985
Senior-K (23)
POL
Z miłości do biegania
Zielonka
5:03:23,4
2:02:04,3
10:25
36
157
TALIK MONIKA
K (36)
1978
Masters-K (12)
POL
CZECHOWICE-DZIEDZICE
5:19:40,3
2:18:21,2
10:59
37
85
Maliszewska Marta
K (37)
1978
Masters-K (13)
POL
Warszawa
5:19:54,5
2:18:35,4
10:59
38
61
Piecuch Małgorzata
K (38)
1961
Weteran1-K (2)
POL
Przeworsk
5:26:59,8
2:25:40,7
11:14
LIMIT
56
Howlett Ula
K
1981
Senior-K
GP
GBR
Bracknell
5:50:18,5
2:48:59,4
12:02
LIMIT
21
Kühnen Claudia
K
1967
Weteran1-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Rheinberg
LIMIT
23
Yvy Kohl
K
1967
Weteran1-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Duisburg
LIMIT
25
Amalou-Döpke Linda
K
1980
Senior-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Essen
DNF
35
Włodarczyk Teresa
K
1967
Weteran1-K
GP
POL
SPC
Toruń
LIMIT
40
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA
K
1963
Weteran1-K
GP
POL
SPC
TORUŃ
LIMIT
43
Koch Marta
K
1977
Masters-K
GP
POL
Ornontowice
LIMIT
80
Gemzik Agata
K
1986
Senior-K
POL
J U V E R U N
Kraków
LIMIT
272
Łudzik Alicja
K
1989
Senior-K
GP
POL
Kraków
BGTimeSport
© 2015 - 2024