Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29
.100 km
Zgłoszonych:
340
Ukończyło:
308
Nieklasyfikowani:
32
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
Senior-K
Masters-K
Weteran1-K
Weteran2-K
Senior-M
Masters-M
Weteran1-M
Weteran2-M
GP
Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła
(GP)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
płeć
rok
kategoria
GP
kraj
klub
miasto
czas
strata
tempo
1
177
Szcześniewski Miłosz
M (18)
1989
Senior-M (16)
GP (1)
POL
Salco Garmin Team
Dąbcze
3:01:31,9
06:14
2
231
Ziejewski Grzegorz
M (19)
1976
Masters-M (3)
GP (2)
POL
Wieliczka
3:02:53,3
01:21,4
06:17
3
210
Falkowski Krzysztof
M (25)
1981
Senior-M (22)
GP (3)
POL
Woodward Runners
Kraków
3:05:09,6
03:37,7
06:21
4
249
Stopa Michał
M (35)
1985
Senior-M (30)
GP (4)
POL
MarcinSwiercTEAM
Tychy
3:14:33,6
13:01,7
06:41
5
164
Hyży Piotr
M (40)
1980
Senior-M (34)
GP (5)
POL
Bonnie & Clyde
Tarnowiec
3:17:47,0
16:15,1
06:47
6
42
SOKOŁOWSKI MAREK
M (46)
1969
Weteran1-M (1)
GP (6)
POL
Alpin Sport HOKA One One Team
Mysłowice-Wesoła
3:22:18,0
20:46,1
06:57
7
168
Krosny Sebastian
M (62)
1982
Senior-M (45)
GP (7)
POL
STS Biegaton Mikołów
Mikołów
3:28:05,8
26:33,9
07:09
8
57
Topolski Marcin
M (63)
1976
Masters-M (17)
GP (8)
POL
Jadowniki
3:28:10,6
26:38,7
07:09
9
52
Kammer Krzysztof
M (74)
1986
Senior-M (53)
GP (9)
POL
PRO366
Poznań
3:33:54,4
32:22,5
07:21
10
233
Michalak Maciej
M (76)
1990
Senior-M (54)
GP (10)
POL
Krakowska Izba Adwokacka
Kraków
3:34:17,3
32:45,4
07:21
11
284
Nowak Mariusz
M (79)
1981
Senior-M (57)
GP (11)
POL
Wrocław
3:35:38,1
34:06,2
07:24
12
321
Maciąg Grzegorz
M (80)
1981
Senior-M (58)
GP (12)
POL
Krakow
3:35:50,7
34:18,8
07:25
13
224
Baranow Tomasz
M (81)
1976
Masters-M (22)
GP (13)
POL
Platerów
3:36:03,8
34:31,9
07:25
14
263
Kowalik Andrzej
M (82)
1979
Masters-M (23)
GP (14)
POL
Bieg opolski
Opole
3:36:20,2
34:48,3
07:26
15
501
Behounek Leszek
M (86)
1959
Weteran2-M (1)
GP (15)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
3:38:12,1
36:40,2
07:29
16
5
Leja Piotr
M (87)
1970
Masters-M (25)
GP (16)
POL
ultra ARQ
Zakopane
3:38:16,9
36:45,0
07:30
17
30
Szapar Przemyslaw
M (89)
1977
Masters-M (26)
GP (17)
POL
Biegamina Scarla team
Gdynia
3:38:59,5
37:27,6
07:31
18
51
Ignaczak Marcin
M (94)
1977
Masters-M (29)
GP (18)
POL
IFB Broker
Żychlin
3:39:31,9
38:00,0
07:32
19
279
Korpalski Tomasz
M (107)
1981
Senior-M (69)
GP (19)
POL
Biegaj z głową
Gdańsk
3:43:47,5
42:15,6
07:41
20
259
BARTKOWIAK MARIUSZ
M (108)
1980
Senior-M (70)
GP (20)
POL
INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
OPOLE
3:44:37,0
43:05,1
07:43
21
253
Buga Piotr
M (110)
1980
Senior-M (72)
GP (21)
POL
Sfora Ojca Dyrektora
Wrocław
3:45:00,3
43:28,4
07:43
22
274
Mirkiewicz Marcin
M (111)
1989
Senior-M (73)
GP (22)
POL
Czeladźbiega
Czeladz
3:46:02,5
44:30,6
07:46
23
163
Zych Katarzyna
K (12)
1979
Masters-K (2)
GP (23)
POL
Bonnie & Clyde
Tarnów
3:48:53,0
47:21,1
07:51
24
275
Chmielewski Dariusz
M (116)
1968
Weteran1-M (3)
GP (24)
POL
DLA MARTY
Murowana Goślina
3:49:22,6
47:50,7
07:52
25
2
Wahl Daniel
M (118)
1977
Masters-M (38)
GP (25)
POL
T.S. AKS Chorzów
Kościelisko
3:49:39,7
48:07,8
07:53
26
505
Fudalej Piotr
M (120)
1970
Masters-M (39)
GP (26)
POL
T.G. Sokół Zakopane
Kościelisko
3:51:08,0
49:36,1
07:56
27
234
Elantkowski Paweł
M (123)
1973
Masters-M (41)
GP (27)
POL
Zakopane
3:51:33,8
50:01,9
07:57
28
509
Semberecki Marcin
M (124)
1983
Senior-M (78)
GP (28)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
3:52:44,4
51:12,5
07:59
29
33
Zielak Dariusz
M (129)
1974
Masters-M (44)
GP (29)
POL
Warszawa
3:54:52,6
53:20,7
08:04
30
14
Huryń Ewa
K (14)
1973
Masters-K (3)
GP (30)
POL
RunTheMountains
Szczecin
3:54:53,8
53:21,9
08:04
31
322
Ohla Krzysztof
M (136)
1976
Masters-M (48)
GP (31)
POL
BE_3 Cityzen Poznań
Poznań
3:56:18,2
54:46,3
08:07
32
15
Kapuściński Zbigniew
M (137)
1972
Masters-M (49)
GP (32)
POL
Grupa Azoty Police
Szczecin
3:56:40,3
55:08,4
08:07
33
75
Krawczyk Michał
M (141)
1983
Senior-M (85)
GP (33)
POL
Warszawa
3:57:16,3
55:44,4
08:09
34
29
Czerwiński Rafał
M (146)
1973
Masters-M (54)
GP (34)
POL
Smashing Pąpkins
Suchy Las
3:58:39,5
57:07,6
08:12
35
218
Wąs Grzegorz
M (147)
1976
Masters-M (55)
GP (35)
POL
Warszawa
3:59:04,5
57:32,6
08:12
36
125
Surma Dawid
M (149)
1991
Senior-M (87)
GP (36)
POL
Sosnowiec
3:59:31,5
57:59,6
08:13
37
179
Kielaszewski Karol
M (153)
1986
Senior-M (89)
GP (37)
POL
Lesz No Limits Runners
Leszno
4:01:47,9
1:00:16,0
08:18
38
238
Zarzycki Marcin
M (155)
1985
Senior-M (90)
GP (38)
POL
Bio-Reh Team
Mszana dolna
4:03:40,2
1:02:08,3
08:22
39
507
Kubin Ireneusz
M (156)
1972
Masters-M (59)
GP (39)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
4:04:23,4
1:02:51,5
08:23
40
226
Dąbkowski Kamil
M (171)
1973
Masters-M (64)
GP (40)
POL
Black Hat Ultra
Warszawa
4:09:00,7
1:07:28,8
08:33
41
180
Cieplik Dawid
M (177)
1990
Senior-M (103)
GP (41)
POL
Lesz No Limits Runners
Rawicz
4:12:04,8
1:10:32,9
08:39
42
54
Broll Rafał
M (180)
1974
Masters-M (66)
GP (42)
POL
Chorzów
4:12:39,3
1:11:07,4
08:40
43
31
KAJAK MIROSŁAW
M (184)
1958
Weteran2-M (2)
GP (43)
POL
Truchtacz.pl
GARWOLIN
4:13:58,6
1:12:26,7
08:43
44
504
Knapczyk Krzysztof
M (185)
1975
Masters-M (67)
GP (44)
POL
TG Sokół Zakopane
Poronin
4:14:53,4
1:13:21,5
08:45
45
267
Stanuchiewicz Oskar
M (188)
1977
Masters-M (68)
GP (45)
POL
Częstochowa
4:16:27,6
1:14:55,7
08:48
46
257
Czerniawski Piotr
M (190)
1979
Masters-M (70)
GP (46)
POL
Warszawa
4:19:44,4
1:18:12,5
08:55
47
195
Skwierawski Grzegorz
M (191)
1970
Masters-M (71)
GP (47)
POL
Alior Running Team
Pszczółki
4:19:48,5
1:18:16,6
08:55
48
19
SZECÓWKA ZBIGNIEW
M (195)
1974
Masters-M (73)
GP (48)
POL
Positive Energy
PORAJ
4:21:12,5
1:19:40,6
08:58
49
11
Bień Magdalena
K (21)
1979
Masters-K (5)
GP (49)
POL
Sklepbiegacza
Poznań
4:21:43,0
1:20:11,1
08:59
50
511
Dubowiecki Witek
M (198)
1971
Masters-M (75)
GP (50)
POL
Chata Biegacza K34 Zakopane
Zakopane
4:22:22,8
1:20:50,9
09:00
51
13
Kułach Maciej
M (199)
1965
Weteran1-M (9)
GP (51)
POL
Zakopane
4:22:56,6
1:21:24,7
09:02
52
281
Piechula Bobla Katarzyna
K (22)
1976
Masters-K (6)
GP (52)
POL
Tychy
4:23:08,0
1:21:36,1
09:02
53
199
Orzech Michał
M (205)
1984
Senior-M (116)
GP (53)
POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
4:27:16,5
1:25:44,6
09:11
54
205
Arter Angelika
K (24)
1986
Senior-K (17)
GP (54)
POL
kraków
4:28:51,2
1:27:19,3
09:14
55
213
Błaut Alicja
K (25)
1982
Senior-K (18)
GP (55)
POL
Smashing Pąpkins
Warszawa
4:28:52,4
1:27:20,5
09:14
56
44
Grabias Aleksandra
K (26)
1988
Senior-K (19)
GP (56)
POL
Gdansk
4:31:28,5
1:29:56,6
09:19
57
292
Miśków Marcin
M (211)
1984
Senior-M (117)
GP (57)
POL
ZARAZIĆ PASJĄ
Żory
4:32:15,0
1:30:43,1
09:21
58
265
Stykowski Robert
M (221)
1977
Masters-M (86)
GP (58)
POL
maratonczyl.pl
Warszawa
4:39:45,3
1:38:13,4
09:36
59
223
Trela Bartłomiej
M (223)
1981
Senior-M (121)
GP (59)
POL
Pokonajastme.pl
Zgłobice
4:39:54,0
1:38:22,1
09:37
60
506
Ślaga Dariusz
M (225)
1965
Weteran1-M (11)
GP (60)
POL
TG SOKÓŁ ZAKOPANE
Zakopane
4:41:05,9
1:39:34,0
09:39
61
246
Kopeć Paweł
M (227)
1982
Senior-M (123)
GP (61)
POL
Rzeszowskie Gazele i Gepardy
Majdan Królewski
4:41:38,8
1:40:06,9
09:40
62
276
Kasperska Barbara
K (29)
1978
Masters-K (8)
GP (62)
POL
BBL Gorzów
Gorzów Wlkp.
4:42:17,6
1:40:45,7
09:42
63
48
Michalik Krzysztof
M (231)
1991
Senior-M (125)
GP (63)
POL
Zakopane
4:44:42,9
1:43:11,0
09:47
64
502
Suchowian Maciej
M (233)
1979
Masters-M (89)
GP (64)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
4:46:49,9
1:45:18,0
09:51
65
191
Obradović Paweł
M (237)
1975
Masters-M (92)
GP (65)
POL
Brembo
Czeladź
4:51:02,3
1:49:30,4
10:00
66
331
Bartolik Piotr
M (238)
1978
Masters-M (93)
GP (66)
POL
Warszawa
4:51:09,1
1:49:37,2
10:00
67
41
Tabaszewska Karolina
K (32)
1981
Senior-K (22)
GP (67)
POL
Zakopane
4:51:39,9
1:50:08,0
10:01
68
269
Morcinek Marcin
M (245)
1978
Masters-M (98)
GP (68)
POL
BLUSZCZA
KATOWICE
4:57:03,3
1:55:31,4
10:12
69
53
Szmidt Karol
M (246)
1984
Senior-M (129)
GP (69)
POL
PRO 366
Slesin
4:57:03,4
1:55:31,5
10:12
70
503
Trzebunia Alicja
K (33)
1979
Masters-K (10)
GP (70)
POL
TG Sokół Zakopane
Zakopane
4:57:20,6
1:55:48,7
10:13
71
26
Schaefer Marius
M (254)
1975
Masters-M (103)
GP (71)
DEU
Ausdauerschule by bunert
Essen
5:08:05,0
2:06:33,1
10:35
72
219
Dziedzina Tomasz
M (256)
1978
Masters-M (105)
GP (72)
POL
MUAY Running Team
Kraków
5:08:26,6
2:06:54,7
10:35
73
7
Górski Rafał
M (257)
1987
Senior-M (133)
GP (73)
POL
Zamość
5:08:49,3
2:07:17,4
10:36
74
39
Ruta Maciej
M (259)
1977
Masters-M (106)
GP (74)
POL
Lodz
5:17:36,7
2:16:04,8
10:54
75
200
Kosmala Bartosz
M (260)
1974
Masters-M (107)
GP (75)
POL
KOSMALA Team
Kraków
5:18:56,8
2:17:24,9
10:57
76
216
Dębek Piotr
M (264)
1977
Masters-M (109)
GP (76)
POL
Świdnicka Grupa Biegowa
Świdnica
5:20:41,9
2:19:10,0
11:01
77
206
mikołajczyk tomasz
M (266)
1985
Senior-M (138)
GP (77)
POL
Zakopane
5:21:18,3
2:19:46,4
11:02
78
36
Janiszewski Jakub
M (268)
1971
Masters-M (110)
GP (78)
POL
SPC
Toruń
5:26:04,1
2:24:32,2
11:12
79
280
Baluta Paweł
M (269)
1981
Senior-M (140)
GP (79)
POL
Bezpieczny Kazbek
Warszawa
5:26:05,9
2:24:34,0
11:12
LIMIT
10
Rutkowski Janusz
M
1963
Weteran1-M
GP
POL
Leszno
5:40:03,4
2:38:31,5
11:41
LIMIT
56
Howlett Ula
K
1981
Senior-K
GP
GBR
Bracknell
5:50:18,5
2:48:46,6
12:02
DNS
12
Pawłowski Tomasz
M
1979
Masters-M
GP
POL
Team Pleszew
Dobrzyca
DNS
17
Kaźmierczak Rafał
M
1971
Masters-M
GP
POL
Szczecin
LIMIT
20
Kühnen Thomas
M
1967
Weteran1-M
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Rheinberg
LIMIT
21
Kühnen Claudia
K
1967
Weteran1-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Rheinberg
LIMIT
23
Yvy Kohl
K
1967
Weteran1-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Duisburg
LIMIT
25
Amalou-Döpke Linda
K
1980
Senior-K
GP
DEU
Ausdauerschule by bunert
Essen
LIMIT
34
Pasiecznik Miłosz
M
1986
Senior-M
GP
POL
Muay Running Team
Poznań
DNF
35
Włodarczyk Teresa
K
1967
Weteran1-K
GP
POL
SPC
Toruń
DNS
37
Bąk Andrzej
M
1972
Masters-M
GP
POL
SPC
Józefowo
LIMIT
40
DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA
K
1963
Weteran1-K
GP
POL
SPC
TORUŃ
LIMIT
43
Koch Marta
K
1977
Masters-K
GP
POL
Ornontowice
LIMIT
58
Perkowski Jarosław
M
1972
Masters-M
GP
POL
K.W. Warszawa
Warszawa
DNS
83
Belianka Ilya
M
1985
Senior-M
GP
SWE
Sävedalens AIK
Sävedalen
LIMIT
171
Biernawski Piotr
M
1977
Masters-M
GP
POL
ATTIQ Team/Salming
Nowy Targ
LIMIT
204
gradzi dariusz
M
1983
Senior-M
GP
POL
Krakowska Izba Adwokacka
Kraków
DNF
227
Nowicki Łukasz
M
1971
Masters-M
GP
POL
Warszawa
LIMIT
272
Łudzik Alicja
K
1989
Senior-K
GP
POL
Kraków
DNS
285
Michalik Andrzej
M
1964
Weteran1-M
GP
POL
BBL Gorzow
Gorzów Wielkopolski
BGTimeSport
© 2015 - 2024