MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Wydarzenie:
Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
29.1 km
Zgłoszonych:
340
Ukończyło:
308
Nieklasyfikowani:
32
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (Senior-M)

Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGPkrajklubmiastoczasstratatempo
1 108 Bodurka Krzysztof M (1) 1990 Senior-M (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Nielepice 2:32:58,2 05:15
2 1 Świerc Marcin M (2) 1985 Senior-M (2) POL Buff TEAM POLAND Lisowice 2:34:14,7 01:16,5 05:18
3 162 Kubica Marcin M (3) 1999 Senior-M (3) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 2:36:23,5 03:25,3 05:22
4 228 Skupień Tomasz M (4) 1986 Senior-M (4) POL MUY RUNNING Team Skawinki 2:40:00,0 07:01,8 05:29
5 4 Nosal Tomasz Nosal M (6) 1989 Senior-M (5) POL Zakopane 2:50:07,2 17:09,0 05:50
6 311 Zębatka Lary M (7) 1981 Senior-M (6) POL Rzeszów 2:50:39,6 17:41,4 05:51
7 144 Michulec Jacek M (8) 1980 Senior-M (7) POL Żywiec 2:51:33,3 18:35,1 05:53
8 18 Boniec RADOSŁAW M (9) 1991 Senior-M (8) POL Żary 2:51:40,6 18:42,4 05:53
9 296 Wolski Jakub M (11) 1987 Senior-M (9) POL Strefa Przygód Szczawnica 2:52:14,0 19:15,8 05:55
10 96 Misiak Bartosz M (12) 1987 Senior-M (10) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 2:54:23,4 21:25,2 05:59
11 197 Jura Rafał M (13) 1987 Senior-M (11) POL Kraków 2:55:28,3 22:30,1 06:01
12 78 Choroś Piotr M (14) 1980 Senior-M (12) POL Stay Insane Niemce 2:57:32,3 24:34,1 06:06
13 159 Gutt Piotr M (15) 1994 Senior-M (13) POL Poronin 2:58:35,1 25:36,9 06:08
14 65 Badowski Aleksander M (16) 1984 Senior-M (14) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 2:59:47,1 26:48,9 06:10
15 247 Bachleda Łukasz M (17) 1998 Senior-M (15) POL Gorący Potok Team Lasek 2:59:52,5 26:54,3 06:10
16 177 Szcześniewski Miłosz M (18) 1989 Senior-M (16) GP (1) POL Salco Garmin Team Dąbcze 3:01:31,9 28:33,7 06:14
17 188 Woźniak Michał M (20) 1990 Senior-M (17) POL Hoka One One Poland Kraków 3:03:20,2 30:22,0 06:18
18 301 Gramacki Szymon M (21) 1992 Senior-M (18) POL Projekt Bracia Kraków 3:03:45,9 30:47,7 06:18
19 215 Flisiński Łukasz M (22) 1981 Senior-M (19) POL Sosnowiec 3:03:49,1 30:50,9 06:19
20 304 Schmidt Roland M (23) 1982 Senior-M (20) POL La Deliziosa Tychy Kobiór 3:04:08,0 31:09,8 06:19
21 139 Dyrlaga MARCIN M (24) 1984 Senior-M (21) POL Rysianka Team Węgierska Górka 3:04:32,5 31:34,3 06:20
22 210 Falkowski Krzysztof M (25) 1981 Senior-M (22) GP (3) POL Woodward Runners Kraków 3:05:09,6 32:11,4 06:21
23 113 Smolis Ivo M (26) 1988 Senior-M (23) POL Opole 3:05:40,7 32:42,5 06:22
24 303 Kujawski Bartosz M (27) 1992 Senior-M (24) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:06:11,2 33:13,0 06:23
25 306 Kostela Piotr M (30) 1987 Senior-M (25) POL Wataha Nowy Targ 3:09:03,3 36:05,1 06:29
26 225 Gonczarenko Jarek M (31) 1980 Senior-M (26) POL Żywiec 3:10:45,4 37:47,2 06:33
27 136 Karaś Marcin M (32) 1981 Senior-M (27) POL Buff Team Poland Maków Podhalanski 3:12:38,6 39:40,4 06:37
28 327 Rabiej Paweł M (33) 1986 Senior-M (28) POL Grupa PRO Warszawa 3:14:05,4 41:07,2 06:40
29 117 Pawlica Paweł M (34) 1989 Senior-M (29) POL Polskie Radio/TatraCamp Kraków 3:14:20,7 41:22,5 06:40
30 249 Stopa Michał M (35) 1985 Senior-M (30) GP (4) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 3:14:33,6 41:35,4 06:41
31 308 Brysz Michał M (37) 1986 Senior-M (31) POL Kraków 3:15:33,4 42:35,2 06:43
32 32 Wiśniewski Piotr M (38) 1983 Senior-M (32) POL Dynafit Będzin 3:16:49,3 43:51,1 06:45
33 134 Repa Vojtech M (39) 1995 Senior-M (33) CZE Bohumin 3:17:14,0 44:15,8 06:46
34 164 Hyży Piotr M (40) 1980 Senior-M (34) GP (5) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 3:17:47,0 44:48,8 06:47
35 299 Morawski Przemysław M (44) 1984 Senior-M (35) POL Cisco Krakow Running Team Kraków 3:20:57,0 47:58,8 06:54
36 138 Kosicki Łukasz M (45) 1981 Senior-M (36) POL Bielsko-Biała 3:21:12,2 48:14,0 06:54
37 160 Pawlak Bartosz M (47) 1986 Senior-M (37) POL Ostrów wielkopolski 3:23:37,6 50:39,4 06:59
38 201 Broj Marcel M (50) 2000 Senior-M (38) POL BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 3:24:40,7 51:42,5 07:02
39 236 Świerad Dariusz M (52) 1985 Senior-M (39) POL ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Kraków 3:25:45,6 52:47,4 07:04
40 131 Łukasik Andrzej M (53) 1986 Senior-M (40) POL POLAR TEAM / WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL Janów Lubelski 3:25:59,1 53:00,9 07:04
41 27 Wieczorek Łukasz M (54) 1984 Senior-M (41) POL Smashing Pąpkins Szamotuły 3:26:23,7 53:25,5 07:05
42 245 Gałdyn Kamil M (56) 1998 Senior-M (42) POL Gorący Potok Team Szaflary 3:26:43,4 53:45,2 07:06
43 102 Trąmpczyński Jakub M (60) 1987 Senior-M (43) POL Ahojbaby.pl Warszawa 3:27:32,5 54:34,3 07:07
44 268 Kopszak Piotr M (61) 1991 Senior-M (44) POL Wrocławski Klub Wysokogórski Brzeg 3:27:39,0 54:40,8 07:08
45 168 Krosny Sebastian M (62) 1982 Senior-M (45) GP (7) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 3:28:05,8 55:07,6 07:09
46 297 Tadeusz Bartosz M (65) 1987 Senior-M (46) POL Tenczynek 3:28:56,2 55:58,0 07:10
47 161 Klusek Mateusz M (66) 1989 Senior-M (47) POL Sklep Biegacza Kraków Kraków 3:29:03,3 56:05,1 07:11
48 192 DUDZIK ROBERT M (67) 1984 Senior-M (48) POL LIMANOVA HOTEL MSZANA DOLNA 3:29:42,9 56:44,7 07:12
49 211 Woźniak Radosław M (70) 1988 Senior-M (49) POL Skawina Biega Skawina 3:31:39,1 58:40,9 07:16
50 109 Olkis Rafał M (71) 1981 Senior-M (50) POL przebiega.pl Wrocław 3:31:56,3 58:58,1 07:16
51 242 Gurgul Sebastian M (72) 1982 Senior-M (51) POL Aromat Nóg Kraków 3:32:43,2 59:45,0 07:18
52 135 Wolczko Grzegorz M (73) 1981 Senior-M (52) POL Daniel Wosik Tervel Team Maków Podhalański 3:33:03,2 1:00:05,0 07:19
53 52 Kammer Krzysztof M (74) 1986 Senior-M (53) GP (9) POL PRO366 Poznań 3:33:54,4 1:00:56,2 07:21
54 233 Michalak Maciej M (76) 1990 Senior-M (54) GP (10) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 3:34:17,3 1:01:19,1 07:21
55 203 Starzak Paweł M (77) 1983 Senior-M (55) POL Inka Runing Team Skawina 3:35:05,4 1:02:07,2 07:23
56 318 Golba Andrzej M (78) 1983 Senior-M (56) POL Norddigital.com Brenna 3:35:32,1 1:02:33,9 07:24
57 284 Nowak Mariusz M (79) 1981 Senior-M (57) GP (11) POL Wrocław 3:35:38,1 1:02:39,9 07:24
58 321 Maciąg Grzegorz M (80) 1981 Senior-M (58) GP (12) POL Krakow 3:35:50,7 1:02:52,5 07:25
59 237 Koszyk Daniel M (84) 1980 Senior-M (59) POL Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz 3:36:52,9 1:03:54,7 07:27
60 81 Ranosz Piotr M (85) 1980 Senior-M (60) POL Limanowa 3:38:11,2 1:05:13,0 07:29
61 212 Hajduk Piotr M (88) 1987 Senior-M (61) POL Kraków 3:38:23,3 1:05:25,1 07:30
62 214 Krasoń Marcin M (91) 1981 Senior-M (62) POL Smashing Pąpkins Warszawa 3:39:22,7 1:06:24,5 07:32
63 77 Czajkowski Tomasz M (92) 1981 Senior-M (63) POL ORTOsfera.pl/PolMet Gdynia 3:39:27,8 1:06:29,6 07:32
64 185 Jadczyk Tomasz M (96) 1984 Senior-M (64) POL Tarnowskie Góry 3:41:26,7 1:08:28,5 07:36
65 305 Żuraw Wiktor M (97) 1997 Senior-M (65) POL Sokolniki 3:42:07,1 1:09:08,9 07:37
66 132 Kowal Amadeusz M (98) 1987 Senior-M (66) POL Naprzód Młociny Lubaczów 3:42:17,7 1:09:19,5 07:38
67 167 Kozieł Grzegorz M (104) 1982 Senior-M (67) POL Silesia Runners Club Chorzów 3:42:51,2 1:09:53,0 07:39
68 244 Kwiatkowski Michael M (105) 1987 Senior-M (68) POL Krakow 3:43:09,4 1:10:11,2 07:40
69 279 Korpalski Tomasz M (107) 1981 Senior-M (69) GP (19) POL Biegaj z głową Gdańsk 3:43:47,5 1:10:49,3 07:41
70 259 BARTKOWIAK MARIUSZ M (108) 1980 Senior-M (70) GP (20) POL INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM OPOLE 3:44:37,0 1:11:38,8 07:43
71 312 Amanowicz Marek M (109) 1983 Senior-M (71) POL Running Połaniec Połaniec 3:44:53,9 1:11:55,7 07:43
72 253 Buga Piotr M (110) 1980 Senior-M (72) GP (21) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 3:45:00,3 1:12:02,1 07:43
73 274 Mirkiewicz Marcin M (111) 1989 Senior-M (73) GP (22) POL Czeladźbiega Czeladz 3:46:02,5 1:13:04,3 07:46
74 64 Blumenfeld Jacek M (112) 1989 Senior-M (74) POL Łódź 3:46:20,4 1:13:22,2 07:46
75 248 Popiel Andrzej M (114) 1985 Senior-M (75) POL #FlexiStavTeam Kraków 3:47:49,8 1:14:51,6 07:49
76 165 Skiba Maciej M (117) 1992 Senior-M (76) POL Skibasport.pl Wałbrzych 3:49:35,4 1:16:37,2 07:53
77 38 Lewandowski Wojciech M (119) 1983 Senior-M (77) POL Zakopane 3:50:53,7 1:17:55,5 07:56
78 509 Semberecki Marcin M (124) 1983 Senior-M (78) GP (28) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:52:44,4 1:19:46,2 07:59
79 193 Kapala Oskar M (125) 1982 Senior-M (79) POL AKS Polonia Warszawa Warszawa 3:53:19,8 1:20:21,6 08:01
80 235 Herman Michał M (126) 1990 Senior-M (80) POL Warszawa 3:53:30,2 1:20:32,0 08:01
81 282 Bobla Walenty M (130) 1986 Senior-M (81) POL Na Maxa dla Franka i Maxa Bierun 3:55:06,2 1:22:08,0 08:04
82 94 Paluch Tobiasz M (133) 1986 Senior-M (82) POL KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Ryglice 3:55:32,3 1:22:34,1 08:05
83 148 Kapica Jaroslaw M (135) 1987 Senior-M (83) POL Stay Insane Lublin 3:56:10,5 1:23:12,3 08:06
84 326 Mikulski Michał M (138) 1984 Senior-M (84) POL Bochnia 3:57:08,2 1:24:10,0 08:08
85 75 Krawczyk Michał M (141) 1983 Senior-M (85) GP (33) POL Warszawa 3:57:16,3 1:24:18,1 08:09
86 293 Porębski Łukasz M (145) 1986 Senior-M (86) POL Żyć z pasją Wrocław 3:58:28,4 1:25:30,2 08:11
87 125 Surma Dawid M (149) 1991 Senior-M (87) GP (36) POL Sosnowiec 3:59:31,5 1:26:33,3 08:13
88 69 Zajączkowski Paweł M (150) 1986 Senior-M (88) POL Power Training Warszawa 3:59:50,6 1:26:52,4 08:14
89 179 Kielaszewski Karol M (153) 1986 Senior-M (89) GP (37) POL Lesz No Limits Runners Leszno 4:01:47,9 1:28:49,7 08:18
90 238 Zarzycki Marcin M (155) 1985 Senior-M (90) GP (38) POL Bio-Reh Team Mszana dolna 4:03:40,2 1:30:42,0 08:22
91 258 Kłosowski Kamil M (157) 1984 Senior-M (91) POL Metalpress Mechlin 4:04:28,6 1:31:30,4 08:24
92 55 Liberda Sebastian M (159) 1981 Senior-M (92) POL Zakopane 4:05:07,6 1:32:09,4 08:25
93 194 Kohutnicki Rafał M (160) 1982 Senior-M (93) POL Warszawa 4:05:10,5 1:32:12,3 08:25
94 208 Uber Marcin M (161) 1991 Senior-M (94) POL Pruszcz Gdański 4:05:18,7 1:32:20,5 08:25
95 266 Gansel Patryk M (162) 1989 Senior-M (95) POL Czechowice-Dziedzice 4:05:29,2 1:32:31,0 08:26
96 300 WRÓBEL Stanisław M (164) 1994 Senior-M (96) POL Czarnków 4:06:26,2 1:33:28,0 08:28
97 127 Gęborys Tomasz M (165) 1998 Senior-M (97) POL Zakopane 4:06:43,9 1:33:45,7 08:28
98 307 Stawiński Piotr M (167) 1981 Senior-M (98) POL 12tri Warszawa 4:08:48,4 1:35:50,2 08:33
99 310 Bartyzel Krzysztof M (168) 1990 Senior-M (99) POL Młode Wilki Kraków 4:08:52,5 1:35:54,3 08:33
100 112 Kwaśnik Błażej M (169) 1985 Senior-M (100) POL Wrocław 4:08:53,9 1:35:55,7 08:33
101 510 Teister Wojciech M (174) 1986 Senior-M (101) POL TG Sokół Zakopane Tychy 4:10:04,3 1:37:06,1 08:35
102 149 Nowak Bartłomiej M (175) 1992 Senior-M (102) POL Olkusz 4:10:13,7 1:37:15,5 08:35
103 180 Cieplik Dawid M (177) 1990 Senior-M (103) GP (41) POL Lesz No Limits Runners Rawicz 4:12:04,8 1:39:06,6 08:39
104 271 Bogaczyk Krzysztof M (178) 1982 Senior-M (104) POL Równe 4:12:08,3 1:39:10,1 08:39
105 329 Grześ Piotr M (179) 1988 Senior-M (105) POL GekonMTB Kostrzyn 4:12:10,4 1:39:12,2 08:39
106 97 Kuna Wojciech M (181) 1989 Senior-M (106) POL Kraków 4:12:41,5 1:39:43,3 08:41
107 217 Franusiak Marek M (182) 1990 Senior-M (107) POL Częstochowa 4:13:05,0 1:40:06,8 08:41
108 107 Lipski Michal M (183) 1989 Senior-M (108) POL Julianów 4:13:47,6 1:40:49,4 08:43
109 47 Wesołowski Mariusz M (186) 1984 Senior-M (109) POL Warszawa 4:15:12,0 1:42:13,8 08:46
110 156 Iwanicki Łukasz M (187) 1984 Senior-M (110) POL Lubelski Węgiel Bogdanka Lublin 4:15:41,3 1:42:43,1 08:47
111 66 Małek Daren M (194) 1990 Senior-M (111) POL Ruda Śląska 4:20:56,7 1:47:58,5 08:58
112 95 Masiarczyk Rufin M (197) 1982 Senior-M (112) POL Jaworzno 4:21:27,2 1:48:29,0 08:59
113 330 Piechota Łukasz M (202) 1985 Senior-M (113) POL Poznań 4:25:26,8 1:52:28,6 09:07
114 16 Matyja Adam M (203) 1981 Senior-M (114) POL Zakopane 4:26:36,2 1:53:38,0 09:09
115 198 Haba Konrad M (204) 1986 Senior-M (115) POL Kraków 4:26:45,5 1:53:47,3 09:10
116 199 Orzech Michał M (205) 1984 Senior-M (116) GP (53) POL Mustangi Gliwice Gliwice 4:27:16,5 1:54:18,3 09:11
117 292 Miśków Marcin M (211) 1984 Senior-M (117) GP (57) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 4:32:15,0 1:59:16,8 09:21
118 8 Serwatkiewicz Grzegorz M (213) 1983 Senior-M (118) POL Tłumaczów 4:33:11,5 2:00:13,3 09:23
119 68 Kmiecik Tomasz M (215) 1983 Senior-M (119) POL Kraków 4:34:39,4 2:01:41,2 09:26
120 45 Roszak Mateusz Kamil M (219) 1993 Senior-M (120) POL Poznań 4:36:18,3 2:03:20,1 09:29
121 223 Trela Bartłomiej M (223) 1981 Senior-M (121) GP (59) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 4:39:54,0 2:06:55,8 09:37
122 62 Piecuch Marcin M (224) 1983 Senior-M (122) POL Lacho Team Kraków 4:40:19,8 2:07:21,6 09:38
123 246 Kopeć Paweł M (227) 1982 Senior-M (123) GP (61) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 4:41:38,8 2:08:40,6 09:40
124 133 Gembara Jan M (230) 1993 Senior-M (124) CZE Bohumín 4:43:58,6 2:11:00,4 09:45
125 48 Michalik Krzysztof M (231) 1991 Senior-M (125) GP (63) POL Zakopane 4:44:42,9 2:11:44,7 09:47
126 323 Dudek Bartłomiej M (232) 1982 Senior-M (126) POL 12tri.pl Warszawa 4:46:02,8 2:13:04,6 09:49
127 187 Okoń Bartosz M (235) 1983 Senior-M (127) POL Goleniów 4:49:33,3 2:16:35,1 09:57
128 71 Żebracki Wojtek M (241) 1987 Senior-M (128) POL Prudnik 4:52:12,1 2:19:13,9 10:02
129 53 Szmidt Karol M (246) 1984 Senior-M (129) GP (69) POL PRO 366 Slesin 4:57:03,4 2:24:05,2 10:12
130 105 Tabiś Sebastian M (247) 1991 Senior-M (130) POL Dąbrowa Górnicza 4:58:19,1 2:25:20,9 10:15
131 240 Pogorzelski Grzegorz M (250) 1980 Senior-M (131) POL BWM Team Warszawa 5:04:07,9 2:31:09,7 10:27
132 289 Michoń Krystian M (251) 1990 Senior-M (132) POL Dębica 5:04:08,7 2:31:10,5 10:27
133 7 Górski Rafał M (257) 1987 Senior-M (133) GP (73) POL Zamość 5:08:49,3 2:35:51,1 10:36
134 154 Machura Sebastian M (258) 1988 Senior-M (134) POL Carbon OCR Racing Team Chorzów 5:13:02,1 2:40:03,9 10:45
135 255 Kamiński Marcin M (261) 1980 Senior-M (135) POL Sfora Ojca Dyrektora Andrychów 5:19:21,4 2:46:23,2 10:58
136 87 Szabelak Witold M (263) 1981 Senior-M (136) POL Warszawa 5:19:54,5 2:46:56,3 10:59
137 103 Czajka Krzysztof M (265) 1986 Senior-M (137) POL Warszawa 5:20:55,1 2:47:56,9 11:01
138 206 mikołajczyk tomasz M (266) 1985 Senior-M (138) GP (77) POL Zakopane 5:21:18,3 2:48:20,1 11:02
139 126 Gancarski Marcin M (267) 1987 Senior-M (139) POL Nowy Styl Group Running Team Lubla 5:21:27,7 2:48:29,5 11:02
140 280 Baluta Paweł M (269) 1981 Senior-M (140) GP (79) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 5:26:05,9 2:53:07,7 11:12
LIMIT 34 Pasiecznik Miłosz M 1986 Senior-M GP POL Muay Running Team Poznań
DNS 83 Belianka Ilya M 1985 Senior-M GP SWE Sävedalens AIK Sävedalen
LIMIT 123 Walczak Damian M 1992 Senior-M POL Poznań
DNS 145 Warski Patryk M 1983 Senior-M POL Katowice
DNF 178 Giżyński Damian M 1984 Senior-M POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie-Zdrój
LIMIT 204 gradzi dariusz M 1983 Senior-M GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków
DNF 252 Czuba Jarek M 1991 Senior-M POL Team Mountain Fuel Polska Kraków
DNS 260 Wdowiak Szymon M 1984 Senior-M POL 42k.com.pl Tychy
DNF 314 Kawiorski Bartosz M 1986 Senior-M POL Kraków

BGTimeSport © 2015-2020