|
1 |
6 |
Jachym-Drewniak Joanna
Grzegorz Góral
|
K (1) M |
1986 1984 |
MIX (2) |
POL POL |
JJFIT
|
Kraków
Kraków
|
1:38:55,0(9) |
3:26:44,7(10) |
5:04:38,8(7) |
7:04:23,0(8) |
8:48:55,7(6) |
10:55:58,6(6) |
|
|
2 |
1 |
Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
|
K (2) K |
1986 1984 |
Duet-K (1) |
POL POL |
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
|
Mazańcowice
Cieszyn
|
1:48:36,4(28) |
3:35:53,3(22) |
5:31:11,1(18) |
7:27:18,7(16) |
9:29:14,3(15) |
11:39:00,2(14) |
|
|
3 |
47 |
Heller Karina
Smolik Łukasz
|
K (3) M |
1978 1991 |
MIX (6) |
POL POL |
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
|
Skoczów
Leszna Górna
|
1:46:29,0(21) |
3:37:25,5(23) |
5:26:47,4(16) |
7:32:27,5(17) |
9:41:04,5(16) |
11:59:43,6(15) |
|
|
4 |
40 |
Trzeja Zdanowska Dorota
Zowal Ryszard
|
K (4) M |
1973 1976 |
MIX (9) |
POL POL |
W pogoni za duchem_Imperium Sportu
W pogoni za duchem_Imperium Sportu
|
Będzin
Dąbrowa Górnicza
|
1:57:39,4(62) |
3:52:09,5(39) |
5:59:29,5(34) |
8:05:27,1(26) |
10:28:57,5(28) |
|
|
|
5 |
4 |
Sikora Anna
Cieślar Urszula
|
K (5) K |
1976 1987 |
Duet-K (2) |
POL POL |
Fantastic Team
Fantastic Team
|
Ustroń
Ustroń
|
1:56:26,1(50) |
3:49:19,2(35) |
6:03:57,2(37) |
8:07:51,6(28) |
10:35:02,6(29) |
|
|
|
6 |
112 |
Dvořáková Martina
|
K (6) |
1981 |
Kobiety (1) |
CZE |
|
Brno
|
1:54:44,0(46) |
3:55:26,2(42) |
6:06:00,5(39) |
8:23:32,9(36) |
10:49:53,3(31) |
|
|
|
7 |
2 |
Kondzielnik Magdalena
Szczotka Katarzyna
|
K (7) K |
1978 1978 |
Duet-K (3) |
POL POL |
|
Pszczyna
Pszczyna
|
2:04:43,4(101) |
4:10:53,1(61) |
6:20:09,5(46) |
8:42:52,0(41) |
11:07:04,3(33) |
|
|
|
8 |
44 |
Ługowska Marzena
Ługowski Arkadiusz
|
K (8) M |
1980 1982 |
MIX (12) |
POL POL |
Kieta
Kieta
|
Tychy
Tychy
|
2:05:05,6(105) |
3:58:50,8(43) |
6:18:08,8(44) |
8:32:58,8(40) |
|
|
|
|
9 |
49 |
Wysocka Agnieszka
Pawlik Andrzej
|
K (9) M |
1977 1982 |
MIX (13) |
POL POL |
|
Czechowice-Dziedzice
Szczyrk
|
1:58:01,3(64) |
4:07:09,1(58) |
6:26:18,3(51) |
8:55:23,6(44) |
|
|
|
|
10 |
102 |
Bieniecka Anna
|
K (10) |
1979 |
Kobiety (2) |
POL |
OTK Rzeźnik.
|
Gliwice
|
1:54:37,1(45) |
4:01:18,1(47) |
6:28:52,1(53) |
9:10:25,4(47) |
|
|
|
|
11 |
5 |
Bondarczuk Sylwia
Herok Joanna
|
K (11) K |
1976 1975 |
Duet-K (4) |
POL POL |
Zakręcony Team
Zakręcony Team
|
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
|
2:20:49,0(173) |
4:23:13,9(83) |
7:23:59,8(86) |
9:42:24,5(53) |
|
|
|
|
12 |
400 |
Domaradzka Violetta
|
K (12) |
1977 |
Kobiety (3) |
POL |
Run Vegan Team
|
Warszawa
|
1:57:15,2(59) |
4:17:23,1(72) |
6:59:07,9(67) |
9:45:48,2(56) |
|
|
|
|
13 |
114 |
Dziubała Karolina
|
K (13) |
1992 |
Kobiety (4) |
POL |
Ultra Para - biegamy w górach
|
Warszawa
|
2:03:41,1(92) |
4:22:37,5(80) |
7:02:57,8(71) |
9:49:57,3(58) |
|
|
|
|
14 |
135 |
OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA
|
K (14) |
1973 |
Kobiety (5) |
POL |
Kolorowa Drużyna Nessi
|
Katowice
|
2:09:07,0(121) |
4:33:32,4(105) |
7:02:00,3(70) |
9:51:15,2(59) |
|
|
|
|
15 |
46 |
Fuglewicz Urszula
Sygiet Andrzej
|
K (15) M |
1995 1975 |
MIX (14) |
POL POL |
|
Bielany Wrocławskie
Gliwice
|
2:13:43,1(147) |
4:25:19,3(86) |
7:15:25,4(78) |
9:54:16,2(63) |
|
|
|
|
16 |
122 |
Kondratiuk Ira
|
K (16) |
1993 |
Kobiety (6) |
UKR |
|
Oleshky
|
2:12:48,3(144) |
4:58:25,2(148) |
7:26:09,2(90) |
10:02:34,0(66) |
|
|
|
|
17 |
123 |
Kowalska Joanna
|
K (17) |
1974 |
Kobiety (7) |
POL |
12tri.pl
|
Warszawa
|
2:12:22,9(142) |
4:28:48,1(96) |
7:12:44,2(75) |
10:09:12,8(70) |
|
|
|
|
18 |
132 |
Mielczarek Aleksandra
|
K (18) |
1972 |
Kobiety (8) |
POL |
STS BIEGATON MIKOŁÓW
|
Mikołów
|
2:12:17,2(140) |
4:40:32,6(115) |
7:24:26,4(87) |
10:26:51,2(72) |
|
|
|
|
19 |
116 |
Ficner Iwona
|
K (19) |
1975 |
Kobiety (9) |
POL |
FSD RUN DREZDENKO
|
Stare Kurowo
|
2:07:08,7(113) |
4:37:05,4(110) |
7:34:33,3(98) |
10:41:37,8(77) |
|
|
|
|
20 |
113 |
Dyduła Renata
|
K (20) |
1975 |
Kobiety (10) |
POL |
Ital Car Team
|
Kraków
|
2:09:54,5(127) |
4:42:48,9(119) |
7:50:14,2(112) |
11:20:56,2(81) |
|
|
|
|
21 |
110 |
Dejewska Arleta
|
K (21) |
1983 |
Kobiety (11) |
POL |
Kobiety na 5+
|
Jastrzębie-Zdrój
|
2:11:07,0(134) |
4:51:39,6(133) |
8:07:30,0(125) |
11:49:15,8(85) |
|
|
|
|
22 |
117 |
Gnot Katarzyna
|
K (22) |
1974 |
Kobiety (12) |
POL |
|
Opole
|
2:15:49,0(160) |
5:17:45,6(155) |
8:44:41,7(135) |
11:53:57,3(87) |
|
|
|
|
23 |
38 |
Ziemińska Patrycja
Ziemiński Tomasz
|
K (23) M |
1976 1977 |
MIX (15) |
POL POL |
Fantastic team
Fantastic team
|
Skoczów
Ustroń
|
2:01:14,3(80) |
4:10:23,0(60) |
6:25:04,0(49) |
|
|
|
|
|
24 |
134 |
OGIERMAN-DYKAS MARZENA
|
K (24) |
1983 |
Kobiety (13) |
POL |
|
Orzesze
|
2:02:04,6(87) |
4:27:47,1(93) |
7:18:48,6(84) |
|
|
|
|
|
25 |
138 |
Pasecka Sylwia
|
K (25) |
1975 |
Kobiety (14) |
POL |
Inżynieria biegania
|
Gliwice
|
2:01:00,9(77) |
4:28:08,1(95) |
7:51:08,2(115) |
|
|
|
|
|
26 |
104 |
Bruzda Joanna
|
K (26) |
1977 |
Kobiety (15) |
POL |
|
Będzin
|
2:09:10,7(123) |
4:47:18,5(125) |
7:55:44,2(121) |
|
|
|
|
|
27 |
144 |
Rumińska-Pietrzyk Joanna
|
K (27) |
1974 |
Kobiety (16) |
POL |
WM Triself
|
Kraków
|
2:20:29,6(172) |
5:04:28,0(152) |
7:59:32,6(123) |
|
|
|
|
|
28 |
125 |
Kułakowska Monika
|
K (28) |
1983 |
Kobiety (17) |
POL |
W Pogoni za Duchem
|
Dąbrowa Górnicza
|
2:14:25,2(151) |
4:55:28,2(144) |
8:35:02,8(131) |
|
|
|
|
|
29 |
150 |
Szuta Sylwia
|
K (29) |
1988 |
Kobiety (18) |
POL |
|
Bielsko-Biała
|
2:16:29,2(165) |
4:58:28,4(149) |
8:43:24,4(134) |
|
|
|
|
|
30 |
126 |
Łatak - Skrabut Barbara
|
K (30) |
1980 |
Kobiety (19) |
POL |
Mustangi Gliwice
|
Gliwice
|
2:28:58,2(189) |
5:28:18,0(171) |
8:54:17,4(140) |
|
|
|
|
|
31 |
128 |
Maczuga Monika
|
K (31) |
1988 |
Kobiety (20) |
POL |
Mustangi Gliwice
|
Gliwice
|
2:28:59,7(191) |
5:28:18,0(170) |
8:54:18,4(141) |
|
|
|
|
|
32 |
101 |
Bartosińska Katarzyna
|
K (32) |
1991 |
Kobiety (21) |
POL |
Dzik z duszą sarenki
|
Sosnowiec
|
2:29:12,6(192) |
5:40:01,7(180) |
8:54:20,8(142) |
|
|
|
|
|
33 |
148 |
Stawowczyk- Gniza Agnieszka
|
K (33) |
1991 |
Kobiety (22) |
POL |
DO PORZYGU OCR TEAM
|
Czechowice-Dziedzice
|
2:36:21,3(205) |
5:37:44,0(178) |
9:30:25,8(148) |
|
|
|
|
|
34 |
142 |
Pszczółka Aneta
|
K (34) |
1973 |
Kobiety (23) |
POL |
|
Tarnawa Górna
|
2:48:10,1(215) |
5:58:51,6(188) |
9:40:49,4(151) |
|
|
|
|
|
35 |
141 |
Piwko Anna
|
K (35) |
1982 |
Kobiety (24) |
POL |
Husaria Race Team
|
Czechowice-Dziedzice
|
2:33:17,0(202) |
6:15:48,6(196) |
10:29:29,0(155) |
|
|
|
|
|
36 |
140 |
Piwiszkis Barbara
|
K (36) |
1980 |
Kobiety (25) |
POL |
Kobiety na 5+
|
Jastrzębie-Zdrój
|
2:25:02,3(182) |
6:02:35,6(192) |
10:41:05,2(156) |
|
|
|
|
|
37 |
131 |
Menżyk Joanna
|
K (37) |
1974 |
Kobiety (26) |
POL |
Mors Hubertus Mysłowice
|
Mysłowice
|
2:25:03,1(183) |
6:02:36,3(193) |
10:41:06,1(157) |
|
|
|
|
|
38 |
129 |
Magnuszewska Izabela
|
K (38) |
1977 |
Kobiety (27) |
POL |
|
Knurów
|
2:52:48,3(220) |
6:32:39,2(200) |
10:57:19,6(158) |
|
|
|
|
|
39 |
107 |
Butanowicz Marzena
|
K (39) |
1986 |
Kobiety (28) |
POL |
Ślęzak team
|
Suszec
|
2:02:05,9(88) |
4:27:47,8(94) |
|
|
|
|
|
|
40 |
151 |
TITZ KOZA JULITA
|
K (40) |
1981 |
Kobiety (29) |
POL |
Szakale Bałut Łódź
|
ŁÓDŹ
|
2:10:46,9(132) |
4:44:16,3(122) |
|
|
|
|
|
|
41 |
120 |
Kicińska Zuzanna
|
K (41) |
1986 |
Kobiety (30) |
POL |
biegowarodzina
|
Warszawa
|
2:09:27,3(126) |
4:53:01,1(137) |
|
|
|
|
|
|
42 |
118 |
GRABOWSKA EDYTA
|
K (42) |
1980 |
Kobiety (31) |
POL |
Boot Camp Jaworzno
|
Jaworzno
|
2:28:58,2(188) |
5:28:06,0(169) |
|
|
|
|
|
|
43 |
121 |
Kocot Patrycja
|
K (43) |
1985 |
Kobiety (32) |
POL |
Ostra Góra 351
|
Mierzęcice
|
2:19:19,5(171) |
5:34:10,2(174) |
|
|
|
|
|
|
44 |
139 |
Piątek Ewa
|
K (44) |
1988 |
Kobiety (33) |
POL |
Dzik z duszą sarenki
|
Sosnowiec
|
2:29:15,6(193) |
6:00:09,2(189) |
|
|
|
|
|
|
45 |
127 |
Macura EWA
|
K (45) |
1965 |
Kobiety (34) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
2:46:45,5(211) |
6:01:41,3(191) |
|
|
|
|
|
|
46 |
100 |
Banaszkiewicz Katarzyna
|
K (46) |
1968 |
Kobiety (35) |
POL |
Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż Wlkp.
|
KACZORY
|
2:36:44,9(207) |
6:23:47,5(197) |
|
|
|
|
|
|
47 |
143 |
Pustelnik Ewa
|
K (47) |
1977 |
Kobiety (36) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
2:46:56,4(214) |
6:36:52,9(201) |
|
|
|
|
|
|
48 |
146 |
Sradomska Barbara
|
K (48) |
1972 |
Kobiety (37) |
POL |
HRmax Żory
|
Żory
|
2:46:46,2(212) |
6:36:54,6(202) |
|
|
|
|
|
|
49 |
106 |
Burnagiel Agata
|
K (49) |
1968 |
Kobiety (38) |
POL |
HRmax Żory
|
Czerwionka-Leszczyny
|
2:46:55,5(213) |
6:36:54,6(203) |
|
|
|
|
|
|
50 |
152 |
Woźniak Gabriela
|
K (50) |
1976 |
Kobiety (39) |
POL |
|
Kraków
|
2:36:39,7(206) |
6:49:10,4(204) |
|
|
|
|
|
|
51 |
136 |
Pabich HONORATA
|
K (51) |
1977 |
Kobiety (40) |
POL |
Mam na wszystko wybiegane
|
Wrocław
|
2:38:05,3(208) |
6:56:33,0(205) |
|
|
|
|
|
|
52 |
145 |
Słaboń-Sikora Aneta
|
K (52) |
1978 |
Kobiety (41) |
POL |
Stowarzyszenie Pogoria Biega
|
Sosnowiec
|
3:34:40,6(230) |
8:53:15,7(209) |
|
|
|
|
|
|
53 |
124 |
Krupa Anna
|
K (53) |
1987 |
Kobiety (42) |
POL |
|
Wierzchowie
|
2:05:26,6(108) |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
115 |
Faron Agnieszka
|
K (54) |
1982 |
Kobiety (43) |
POL |
Norafsport.
|
Kraków
|
2:29:37,2(195) |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
149 |
Szczurek Lena
|
K (55) |
1984 |
Kobiety (44) |
POL |
|
Knurów
|
2:31:31,2(198) |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
130 |
Majer Marzena
|
K (56) |
1969 |
Kobiety (45) |
POL |
|
Knurów
|
2:33:57,0(203) |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
105 |
Burliga Marzena
|
K (57) |
1974 |
Kobiety (46) |
POL |
|
Knurów
|
2:51:24,8(218) |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
147 |
Stanula Dominika
|
K (58) |
1991 |
Kobiety (47) |
POL |
Mustangi Gliwice
|
Pawłowice
|
3:27:46,0(225) |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
108 |
Cieślak Sylwia
|
K (59) |
1981 |
Kobiety (48) |
POL |
Mustangi Gliwice/IBteam
|
Gliwice
|
3:27:46,7(226) |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
133 |
Nowak Ewa
|
K (60) |
1975 |
Kobiety (49) |
POL |
|
Gliwice
|
3:28:59,0(227) |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
109 |
Dadaś Elżbieta
|
K (61) |
1975 |
Kobiety (50) |
POL |
Night Runners Gliwice
|
Gliwice
|
3:29:24,2(229) |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
3 |
Łukasik Anna
Kopciowska-Wątroba Joanna
|
K K |
1979 1977 |
Duet-K |
POL POL |
Tomazi BIke
Tomazi Bike
|
Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój
|
|
|
|
|
|
|
|