BIEG GŁÓWNY

Wydarzenie:
4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ 4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Organizator:
Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
Data:
02.12.2018
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6.0 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
197
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 148 Duda Joanna K (1) 1971 K-OPEN (1) POL Woźniak Running Team Łodygowice 27:34,6 04:35
2 15 URBANEK MAŁGORZATA K (2) 1977 K-OPEN (2) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 28:39,9 01:05,3 04:46
3 173 Sokołowska Anna K (3) 1965 K-OPEN (3) POL bielsko-biała 29:27,1 01:52,5 04:54
4 55 Tyczyńska Paulina K (4) 1985 K-OPEN (4) POL SZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała 29:41,4 02:06,8 04:56
5 8 Michalska Liliana K (5) 2013 K8 (1) POL Jaworze 30:10,3 02:35,7 05:01
6 5 Pawłowska Iwona K (6) 2003 K14 (1) POL KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA Bielsko-Biała 30:13,7 02:39,1 05:02
7 170 Cieślar Kasia K (7) 1984 K-OPEN (5) POL Ustroń 30:16,5 02:41,9 05:02
8 102 Zdejszy Marta K (8) 2006 K11 (1) POL Olza Cieszyn Cieszyn 30:26,3 02:51,7 05:04
9 20 Ryszawy Maja K (9) 2004 K14 (2) POL Kozy 31:20,9 03:46,3 05:13
10 13 Rozmus-Orczyk Anna K (10) 1961 K-OPEN (6) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 31:26,2 03:51,6 05:14
11 128 Wawak Teresa K (11) 1993 K-OPEN (7) POL Kozy 31:29,4 03:54,8 05:14
12 162 Greń Dorota K (12) 1987 K-OPEN (8) POL OLZA CIESZYN Ustroń 32:32,3 04:57,7 05:25
13 57 Matlak Izabella K (13) 2001 K14 (3) POL Dankowice 32:38,7 05:04,1 05:26
14 196 Nycz Dagmara K (14) 1989 K-OPEN (9) POL Stara Wieś 32:40,7 05:06,1 05:26
15 195 Norymberczyk Barbara K (15) 1989 K-OPEN (10) POL Stara Wieś 32:41,6 05:07,0 05:26
16 60 Castillo-Żarczyński Luz K (16) 1968 K-OPEN (11) POL UBS Bielsko-Biała 33:00,2 05:25,6 05:30
17 26 Krzak Karolina K (17) 1990 K-OPEN (12) POL Bielsko Biała 33:02,8 05:28,2 05:30
18 4 ROZMUS -PROCNER PATRYCJA K (18) 1979 K-OPEN (13) POL BIELSKO-BIAŁA 33:05,9 05:31,3 05:30
19 141 Zaczyk Alicja K (19) 1980 K-OPEN (14) POL ALDA SPORT WILKOWICE 34:29,4 06:54,8 05:44
20 85 Wróbel Agnieszka K (20) 1999 K-OPEN (15) POL Janowice 34:50,9 07:16,3 05:48
21 1 Szymik-Kudłacik Renata K (21) 1981 K-OPEN (16) POL Roczyny 35:02,8 07:28,2 05:50
22 192 Chybiorz Magdalena K (22) 1990 K-OPEN (17) POL Cieszyn 35:28,6 07:54,0 05:54
23 106 Płaska Dorota K (23) 1965 K-OPEN (18) POL Jaworze 35:55,5 08:20,9 05:59
24 96 Malinowska Aneta K (24) 1975 K-OPEN (19) POL Olza Cieszyn Cieszyn 36:02,0 08:27,4 06:00
25 160 Kozieł Monika K (25) 1984 K-OPEN (20) POL Czechowice-Dziedzice 36:04,0 08:29,4 06:00
26 34 Czechowicz Jolanta K (26) 1968 K-OPEN (21) POL ZSSiO BB Bielsko - Biała 36:26,3 08:51,7 06:04
27 39 ROZMUS MARZENA K (27) 1974 K-OPEN (22) POL ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 36:35,7 09:01,1 06:05
28 54 Tyczyńska Małgorzata K (28) 1961 K-OPEN (23) POL Szybkie Żółwie Pogwizdów 36:39,1 09:04,5 06:06
29 7 Jucha Monika K (29) 1978 K-OPEN (24) POL Szybkie Żółwie / BWM Bielsko- Biała 36:46,7 09:12,1 06:07
30 92 Mańdok-Mencnarowska Edyta K (30) 1984 K-OPEN (25) POL Jasienica 37:29,7 09:55,1 06:14
31 77 Orłowska Joanna K (31) 1982 K-OPEN (26) POL Ultra Beskid Sport Mazańcowice 37:43,9 10:09,3 06:17
32 183 tomala katarzyna K (32) 1984 K-OPEN (27) POL bielsko-biała 38:09,8 10:35,2 06:21
33 171 DROŻDŻ MAŁGORZATA K (33) 1975 K-OPEN (28) POL Czechowice Południowe CZECHOWICE-DZIEDZICE 38:14,8 10:40,2 06:22
34 95 Adamus Katarzyna K (34) 1978 K-OPEN (29) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 38:22,4 10:47,8 06:23
35 144 Konicka Agnieszka K (35) 1988 K-OPEN (30) POL Bielsko-Biała 38:24,3 10:49,7 06:24
36 169 Jankowska Beata K (36) 1977 K-OPEN (31) POL Ustron 38:28,2 10:53,6 06:24
37 193 Rockstein Agata K (37) 1989 K-OPEN (32) POL Czechowice Dziedzice 39:02,2 11:27,6 06:30
38 93 Mastek Beata K (38) 1968 K-OPEN (33) POL Bielsko-Biała` 39:30,2 11:55,6 06:35
39 131 Rothkegel Joanna K (39) 1976 K-OPEN (34) POL Bielsko-Biała 39:31,2 11:56,6 06:35
40 166 Mynarska Joanna K (40) 2002 K14 (4) POL Bielsko-Biała 39:36,2 12:01,6 06:36
41 176 Piszczek Kinga K (41) 1982 K-OPEN (35) POL Bielsko-Biała 40:05,0 12:30,4 06:40
42 177 WAWRZECZKO MONIKA K (42) 1991 K-OPEN (36) POL Łazy 40:05,6 12:31,0 06:40
43 159 Jasik Agata K (43) 1984 K-OPEN (37) POL Spot Pszczyna Ligota 40:13,8 12:39,2 06:42
44 97 Czader Kubacka Sylwia K (44) 1978 K-OPEN (38) POL Bielsko Biała 41:02,5 13:27,9 06:50
45 123 Bernat Sylwia K (45) 1979 K-OPEN (39) POL Bielsko-Biała 41:25,0 13:50,4 06:54
46 122 Śliwa Martyna K (46) 1997 K-OPEN (40) POL Bielsko-Biała 41:25,9 13:51,3 06:54
47 71 Banaś Joanna K (47) 1980 K-OPEN (41) POL Bielsko-Biała 41:35,0 14:00,4 06:55
48 94 Załubska Beata K (48) 1980 K-OPEN (42) POL Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów Bielsko-Biała 41:39,1 14:04,5 06:56
49 24 Lewald Karolina K (49) 2000 K14 (5) POL Szybkonogi Mikołów 42:22,8 14:48,2 07:03
50 188 Krawczyk Ewa K (50) 1983 K-OPEN (43) POL Pietrzykiwice 42:23,3 14:48,7 07:03
51 132 Skęczek Natalia K (51) 1998 K-OPEN (44) POL Bielsko-Biała Gmina: Bielsko-Biała 42:32,8 14:58,2 07:05
52 146 Skęczek Julia K (52) 2002 K14 (6) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 42:33,5 14:58,9 07:05
53 161 Luzak Magdalena K (53) 1988 K-OPEN (45) POL Bielsko-Biała 42:41,4 15:06,8 07:06
54 158 Glanowska Kamila K (54) 1989 K-OPEN (46) POL bielsko-biała 42:59,9 15:25,3 07:09
55 187 duda kinga K (55) 2001 K14 (7) POL bielsko-biała 43:43,8 16:09,2 07:17
56 185 Hebda Izabela K (56) 2003 K14 (8) POL bielsko-biała 43:44,8 16:10,2 07:17
57 179 Mucha-Jendrzejczyk Patrycja K (57) 2001 K14 (9) POL bielsko-biała 43:45,3 16:10,7 07:17
58 119 Maga Marta K (58) 2006 K11 (2) POL Jasienica 43:55,2 16:20,6 07:19
59 117 Maga Agnieszka K (59) 1979 K-OPEN (47) POL Jasienica 43:59,7 16:25,1 07:19
60 31 Łempicka Lilianna K (60) 1958 K-OPEN (48) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 45:30,8 17:56,2 07:35
61 31 Duda Julia K (61) 2009 K8 (2) POL BIELSKO-BIAŁA 45:30,8 17:56,2 07:35
62 19 Panek Natalia K (62) 2004 K14 (10) POL Bielsko-Biała 46:20,9 18:46,3 07:43
63 145 Skęczek Emilia K (63) 2009 K8 (3) POL Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice 46:41,3 19:06,7 07:46
64 116 Janusz Monika K (64) 1972 K-OPEN (49) POL bielsko-biała 46:59,8 19:25,2 07:49
65 167 Gruszka Joanna K (65) 1987 K-OPEN (50) POL Bielsko-Biała 47:11,0 19:36,4 07:51
66 36 Wiencek Julia K (66) 2010 K8 (4) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 47:16,1 19:41,5 07:52
67 32 Wiencek Katarzyna K (67) 1986 K-OPEN (51) POL Pozytywne Bielsko Bielsko-Biała 47:17,1 19:42,5 07:52
68 32 Storey Vivien K (68) 2009 K8 (5) POL Tychy 47:17,1 19:42,5 07:52
69 65 Pancerz Aleksandra K (69) 2010 K8 (6) POL bielsko-biała 49:11,8 21:37,2 08:11
70 63 Pancerz Joanna K (70) 1983 K-OPEN (52) POL Bielsko-Biała 49:19,4 21:44,8 08:13
71 68 Omyła Izabela K (71) 1988 K-OPEN (53) POL Bielsko-Biała 49:19,9 21:45,3 08:13
72 81 Rusek Oliwia K (72) 2008 K8 (7) POL Sp 6 5B Bielsko - Biała 53:17,7 25:43,1 08:52
73 100 Zdejszy Magdalena K (73) 1972 K-OPEN (54) POL Olza Cieszyn Cieszyn 59:56,0 32:21,4 09:59
DNS 157 Storey Beata K 1982 K-OPEN POL Magna Formpol Running Team Tychy

BGTimeSport © 2015-2020