Toggle navigation
Zawody
WYNIKI.pdf
BIEG GŁÓWNY
Wydarzenie:
4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
4. BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Organizator:
Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
Data:
02.12.2018
Miejsce:
Bielsko-Biała
Dystans:
6
.000 km
Zgłoszonych:
205
Ukończyło:
197
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów
brutto
OPEN
K
M
DZ7
K8
K11
K14
K-OPEN
DZ7
M8
M11
M14
M-OPEN
Klasyfikacja w kategorii: M-OPEN
(M-OPEN)
Poz
Nr
Nazwisko, Imię
Płeć
Kategoria
Kraj
Klub
Miasto
Meta
Strata
Tempo
1
25
KRYWULT SZYMON
M (1)
1998
M-OPEN (1)
POL
BIELSKO-BIAŁA
20:28,8
03:24
2
150
Gawlas Dominik
M (2)
1982
M-OPEN (2)
POL
BushCraft/KW.B-B
Cieszyn
21:29,0
01:00,2
03:34
3
56
Lichota Wojciech
M (3)
1984
M-OPEN (3)
POL
Lichota Team
Skoczów
21:34,0
01:05,2
03:35
4
33
Piela Stanisław
M (4)
1988
M-OPEN (4)
POL
Cięcina
21:42,5
01:13,7
03:37
5
103
Franek Marcin
M (5)
1977
M-OPEN (5)
POL
AMDG Cieszyn
Cieszyn
21:45,9
01:17,1
03:37
6
40
Urbaniak Witek
M (6)
1980
M-OPEN (6)
POL
Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D
Czechowice-Dziedzice
21:58,6
01:29,8
03:39
7
89
Święczyk Krzysztof
M (7)
1985
M-OPEN (7)
POL
Biegiem Przez Chybie
Chybie
22:34,2
02:05,4
03:45
8
84
GRUDZIEŃ KRZYSZTOF
M (8)
1976
M-OPEN (8)
POL
BIELSKO-BIAŁA
22:42,6
02:13,8
03:47
9
61
Szpyrka Sebastian
M (9)
1990
M-OPEN (9)
POL
Bielsko Biała
23:43,0
03:14,2
03:57
10
200
PILCH JÓZEF
M (10)
1979
M-OPEN (10)
POL
Ustroń
23:50,6
03:21,8
03:58
11
154
Stepniewski Artur
M (11)
1989
M-OPEN (11)
POL
Magna Formpol Running Team
Tychy
23:58,8
03:30,0
03:59
12
120
Górny Mirosław
M (12)
1965
M-OPEN (12)
POL
Nutrend team
Bielsko biała
24:06,0
03:37,2
04:01
13
124
Gabryś Łukasz
M (13)
1979
M-OPEN (13)
POL
Bielsko-Biała
24:09,0
03:40,2
04:01
14
137
Żółkiewicz Michał
M (14)
1981
M-OPEN (14)
POL
Bujaków
24:21,2
03:52,4
04:03
15
44
FILIPEK MICHAŁ
M (15)
1999
M-OPEN (15)
POL
BIELSKO-BIAŁA
24:31,8
04:03,0
04:05
16
135
Kopycki Łukasz
M (16)
1982
M-OPEN (16)
POL
bielsko
24:43,9
04:15,1
04:07
17
174
Kruczek Tomasz
M (19)
1997
M-OPEN (17)
POL
Łazy
25:42,8
05:14,0
04:17
18
175
Wawrzeczko Adam
M (21)
1994
M-OPEN (18)
POL
Łazy
26:03,2
05:34,4
04:20
19
27
Lewald Marcin
M (22)
1978
M-OPEN (19)
POL
Szybkonogi
Mikołów
26:13,1
05:44,3
04:22
20
21
Kózka Mariusz
M (23)
1990
M-OPEN (20)
POL
RozBBiegane Komorowice
Bielsko-Biała
26:23,3
05:54,5
04:23
21
3
Pronobis Marek
M (24)
1979
M-OPEN (21)
POL
BWM Team
Bystra
26:28,6
05:59,8
04:24
22
164
Pastwa Grzegorz
M (26)
1971
M-OPEN (22)
POL
Ultra Beskid Sport
Jasienica
26:37,2
06:08,4
04:26
23
98
Brańczyk Łukasz
M (27)
1980
M-OPEN (23)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
26:46,7
06:17,9
04:27
24
73
Piętko Dariusz
M (28)
1970
M-OPEN (24)
POL
coek.pl
Bielsko-biała
26:54,6
06:25,8
04:29
25
202
Paluch Marek
M (30)
1986
M-OPEN (25)
POL
bielsko-biała
27:00,0
06:31,2
04:30
26
29
Duduch Piotr
M (32)
1976
M-OPEN (26)
POL
27:12,4
06:43,6
04:32
27
45
Gruszczyk Paweł
M (33)
1982
M-OPEN (27)
POL
Mow Jaworze
Mazańcowice
27:17,9
06:49,1
04:32
28
143
Kajzer Robert
M (34)
1986
M-OPEN (28)
POL
Pawłowice
27:30,5
07:01,7
04:35
29
127
Kusy Rafał
M (35)
1975
M-OPEN (29)
POL
Olza Cieszyn
Międzyświeć
27:38,5
07:09,7
04:36
30
38
Jasek Piotr
M (37)
1981
M-OPEN (30)
POL
27:50,6
07:21,8
04:38
31
14
Pytlarz Lukasz
M (38)
1985
M-OPEN (31)
POL
Cieszyn
27:51,9
07:23,1
04:38
32
22
Wala Andrzej
M (39)
1977
M-OPEN (32)
POL
BWM Team
Bielsko-Biała
28:05,3
07:36,5
04:40
33
194
Janda Sebastian
M (40)
1978
M-OPEN (33)
POL
Bielsko-Biała
28:06,4
07:37,6
04:41
34
35
Prucner Dawid
M (41)
1993
M-OPEN (34)
POL
bielsko-biała
28:13,3
07:44,5
04:42
35
78
Orłowski Grzegorz
M (42)
1979
M-OPEN (35)
POL
Ultra Beskid Sport
Mazańcowice
28:15,5
07:46,7
04:42
36
88
Głuch Grzegorz
M (44)
1974
M-OPEN (36)
POL
Bielsko-Biała
28:27,8
07:59,0
04:44
37
121
Janusz Jarosław
M (47)
1972
M-OPEN (37)
POL
bielsko-biała
28:43,6
08:14,8
04:47
38
182
Tomala Damian
M (49)
1986
M-OPEN (38)
POL
bielsko-biała
28:52,5
08:23,7
04:48
39
149
Kieczka Szymon
M (50)
1987
M-OPEN (39)
POL
bielsko
28:55,6
08:26,8
04:49
40
16
WOŁOSZYN RYSZARD
M (51)
1966
M-OPEN (40)
POL
WAPIENICKI TEAM
BIELSKO - BIAŁA
29:22,1
08:53,3
04:53
41
136
Grzegorczyk Bartosz
M (55)
1989
M-OPEN (41)
POL
bielsko-biała
29:56,4
09:27,6
04:59
42
99
Szubarski Krzysztof
M (56)
1974
M-OPEN (42)
POL
Olza Cieszyn
Pogwizdów
29:59,6
09:30,8
04:59
43
83
Adrian Formas
M (58)
1996
M-OPEN (43)
POL
Bielsko-Biała
30:28,1
09:59,3
05:04
44
59
Krakowski Wojciech
M (59)
1976
M-OPEN (44)
POL
30:29,3
10:00,5
05:04
45
165
Krzemień Adrian
M (60)
1976
M-OPEN (45)
POL
BB RUNNERS
Jaworze
30:31,5
10:02,7
05:05
46
163
Kroczek Przemysław
M (61)
1991
M-OPEN (46)
POL
Zebrzydowice
30:34,4
10:05,6
05:05
47
201
Boczkowski Dawid
M (62)
1986
M-OPEN (47)
POL
TI Automotive
Bielsko-Biała
30:41,1
10:12,3
05:06
48
10
Braun Marcin
M (63)
1983
M-OPEN (48)
POL
Bielsko Biała
30:42,4
10:13,6
05:07
49
153
Nalewajek Jan
M (64)
1999
M-OPEN (49)
POL
Bielsko-Biała
30:46,2
10:17,4
05:07
50
28
Lorenz Janusz
M (66)
1956
M-OPEN (50)
POL
NUTREND BIEGA
Bielsko-Biala
30:51,3
10:22,5
05:08
51
133
Mrowiec Pawel
M (67)
1984
M-OPEN (51)
POL
Bielsko-Biala
30:54,0
10:25,2
05:09
52
130
PAJĄK KRZYSZTOF
M (68)
1989
M-OPEN (52)
POL
BIELSKO-BIAŁA
30:54,9
10:26,1
05:09
53
11
Michalski Mateusz
M (69)
1983
M-OPEN (53)
POL
Bbruners
Jaworze
31:12,9
10:44,1
05:12
54
155
Gut Mariusz
M (70)
1979
M-OPEN (54)
POL
SuperMario42195
Bielsko-Biała
31:33,5
11:04,7
05:15
55
18
Ryszawy Grzegorz
M (71)
1972
M-OPEN (55)
POL
Kozy
31:38,1
11:09,3
05:16
56
70
Targosz Piotr
M (74)
1976
M-OPEN (56)
POL
Olza Cieszyn
Cieszyn
31:41,4
11:12,6
05:16
57
43
Bojczuk Tomasz
M (76)
1972
M-OPEN (57)
POL
Ja
Buczkowice
32:17,8
11:49,0
05:22
58
2
KUDŁACIK GRZEGORZ
M (78)
1979
M-OPEN (58)
POL
Roczyny
32:36,5
12:07,7
05:26
59
42
Drabek Zbigniew
M (79)
1968
M-OPEN (59)
POL
Kobiernice
32:44,4
12:15,6
05:27
60
4
BIAŁOBRZESKI MARCIN
M (80)
1981
M-OPEN (60)
POL
BIELSKO-BIAŁA
33:05,9
12:37,1
05:30
61
186
Stawowczyk Damian
M (81)
1981
M-OPEN (61)
POL
Bielsko-Biała
33:15,4
12:46,6
05:32
62
41
Drabek Nikodem
M (85)
1995
M-OPEN (62)
POL
Kobiernice
34:06,0
13:37,2
05:41
63
140
Zaczyk Jakub
M (86)
1976
M-OPEN (63)
POL
ALDA SPORT
WILKOWICE
34:29,6
14:00,8
05:44
64
152
Kalika Damian
M (88)
1999
M-OPEN (64)
POL
Bielsko-Biała
34:38,4
14:09,6
05:46
65
129
Rothkegel Paweł
M (90)
1979
M-OPEN (65)
POL
bielsko-biała
34:57,3
14:28,5
05:49
66
191
Chybiorz Marek
M (91)
1988
M-OPEN (66)
POL
Cieszyn
35:29,2
15:00,4
05:54
67
134
Waluś Patryk
M (92)
1998
M-OPEN (67)
POL
Bielsko-Biała
35:32,9
15:04,1
05:55
68
53
Krasiarz Tomasz
M (93)
1986
M-OPEN (68)
POL
BIELSKO-BIAŁA
35:59,7
15:30,9
05:59
69
151
Konderla Dawid
M (94)
1999
M-OPEN (69)
POL
Porąbka
36:04,9
15:36,1
06:00
70
172
DROŻDŻ ŁUKASZ
M (96)
1979
M-OPEN (70)
POL
Czechowice Południowe
CZECHOWICE-DZIEDZICE
36:17,2
15:48,4
06:02
71
126
Kozłowski Rafał
M (98)
1975
M-OPEN (71)
POL
Bielsko-Biała
37:12,9
16:44,1
06:12
72
110
Szczyoka Krzysztof
M (100)
1978
M-OPEN (72)
POL
Szczypaki
Cieszyn
37:54,5
17:25,7
06:19
73
64
Strzelczyk Sławomir
M (101)
1976
M-OPEN (73)
POL
Bielsko-Biała
38:38,6
18:09,8
06:26
74
90
Rokowski Michał
M (102)
1987
M-OPEN (74)
POL
Bielsko Biała
38:45,5
18:16,7
06:27
75
125
Nycz Roman
M (103)
1954
M-OPEN (75)
POL
Bielsko-Biała
38:48,5
18:19,7
06:28
76
91
Kukiela Sebastian
M (104)
1987
M-OPEN (76)
POL
Bielsko-Biała
38:51,4
18:22,6
06:28
77
67
Moskwa Przemysław
M (109)
1974
M-OPEN (77)
POL
Wkurw_Team
Tychy
40:45,5
20:16,7
06:47
78
190
Kłosowicz Adam
M (113)
1980
M-OPEN (78)
POL
Boguchwałowice
42:22,8
21:54,0
07:03
79
156
Glanowski Adrian
M (114)
1989
M-OPEN (79)
POL
bielsko-biała
43:01,3
22:32,5
07:10
80
118
Maga Przemysław
M (115)
1977
M-OPEN (80)
POL
Jasienica
44:00,2
23:31,4
07:20
81
147
Skęczek Marcin
M (116)
1976
M-OPEN (81)
POL
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
46:38,7
26:09,9
07:46
82
168
ZENDER JACEK
M (117)
1982
M-OPEN (82)
POL
BIELSKO-BIAŁA
47:12,1
26:43,3
07:52
83
37
Wiencek Marcin
M (118)
1986
M-OPEN (83)
POL
Pozytywne Bielsko
Bielsko-Biała
47:17,1
26:48,3
07:52
84
62
Pancerz Mariusz
M (120)
1979
M-OPEN (84)
POL
Bielsko-Biała
49:18,1
28:49,3
08:13
85
198
Woliński Dariusz
M (121)
1977
M-OPEN (85)
POL
Strażak
Żory
52:32,9
32:04,1
08:45
86
79
Bączek Bartłomiej
M (123)
1972
M-OPEN (86)
POL
Sp 6 5 B
Międzyrzecze Górne
53:18,8
32:50,0
08:53
DNS
17
Łyszczarz Arkadiusz
M
1976
M-OPEN
POL
Ti Automotive
Bielsko-Biała
DNS
72
Bodej Jarosław
M
1971
M-OPEN
POL
DNS
87
Barankiewicz Irek
M
1978
M-OPEN
POL
Bielsko-Biała
DNS
138
Janikowski Sebastian
M
1980
M-OPEN
POL
1980
Bielsko-biała
DNS
142
Makoś Tomek
M
1978
M-OPEN
POL
Jaworze
DNS
181
Gęga Edward
M
1948
M-OPEN
POL
bielsko-biała
BGTimeSport
© 2015 - 2024