Gródek Trail

Wydarzenie:
Gródek Trail Gródek Trail
Organizator:
Max Fun
Data:
28.10.2018
Miejsce:
Jaworzno
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
163
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (M18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 175 Żurawik Daniel M (2) M18 (1) PPI SYSTEMY GRZEWCZE JAWORZNO 41:25,6 41:25,6 04:08
2 168 Wójcik Paweł M (3) M18 (2) Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 43:16,9 43:16,9 01:51,3 04:19
3 69 Kolka Piotr M (11) M18 (3) KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 47:27,7 47:29,8 06:04,2 04:44
4 146 Starzycki Przemysław M (13) M18 (4) KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 47:46,0 47:47,4 06:21,8 04:46
5 187 Magnucki Adam M (19) M18 (5) 48:55,7 48:56,4 07:30,8 04:53
6 29 Drabiński Mariusz M (20) M18 (6) KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 49:09,8 49:11,3 07:45,7 04:55
7 143 Sobola Grzegorz M (21) M18 (7) 4Drinki Racibórz 49:24,9 49:26,7 08:01,1 04:56
8 158 Tomal Andrzej M (29) M18 (8) Chrzanów 53:33,1 53:42,2 12:16,6 05:22
9 60 Kajtoch Roman M (31) M18 (9) wulkan Bieruń 54:07,8 54:15,7 12:50,1 05:25
10 93 MALIK RAFAŁ M (32) M18 (10) Jastrzębie zdrój 54:19,6 54:22,5 12:56,9 05:26
11 6 Będkowski Paweł M (34) M18 (11) #czeladzbiega Czeladź 54:18,7 54:28,9 13:03,3 05:26
12 70 Konewka Błażej M (35) M18 (12) Jaworzno 54:23,5 54:29,8 13:04,2 05:26
13 138 Sieradzki Dariusz M (36) M18 (13) Biegaj z Trenerami Gliwice 54:35,9 54:44,0 13:18,4 05:28
14 5 Bębenek Marcin M (41) M18 (14) Jaworzno 55:04,5 55:15,9 13:50,3 05:31
15 97 Momot Paweł M (53) M18 (15) Speed Team Brzeszcze Jawiszowice 58:00,6 58:07,5 16:41,9 05:48
16 171 Wyszyński Artur M (59) M18 (16) Sosnowiec 58:23,0 58:40,2 17:14,6 05:52
17 126 Przybyla Amadeusz M (65) M18 (17) 4Drinki Racibórz 59:21,4 59:29,9 18:04,3 05:56
18 7 Biela Marcin M (66) M18 (18) Jaworzno 59:24,2 59:32,4 18:06,8 05:57
19 95 Marcinowski Tomasz M (68) M18 (19) KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:00:18,4 1:00:18,4 18:52,8 06:01
20 184 Rachwał Adrian M (69) M18 (20) 1:00:06,2 1:00:21,7 18:56,1 06:02
21 8 Binko Miłosz M (70) M18 (21) Kuźnia Damiana Chorzów 1:00:20,1 1:00:25,4 18:59,8 06:02
22 67 Klejnowski Mateusz M (71) M18 (22) SOCIOS SILESIA Gliwice 1:00:29,8 1:00:33,1 19:07,5 06:03
23 43 Giza Radosław M (73) M18 (23) Jaworzno 1:00:46,8 1:01:02,3 19:36,7 06:06
24 128 Pyzalski Wojciech M (76) M18 (24) HARPAGAN BEAST Jaworzno 1:02:02,5 1:02:04,3 20:38,7 06:12
25 86 Kurowski Michał M (78) M18 (25) Night Runners Gliwice Gliwice 1:02:18,9 1:02:26,4 21:00,8 06:14
26 110 Pamuła Krystian M (85) M18 (26) SRTG Niepołomice Niepołomice 1:04:29,4 1:04:30,4 23:04,8 06:27
27 22 Czarnecki Marcin M (87) M18 (27) Olkusz 1:04:58,8 1:05:02,8 23:37,2 06:30
28 45 Górniak Jeremiasz M (95) M18 (28) KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:11:13,8 1:11:19,9 29:54,3 07:07
29 162 Walczak Marcin M (98) M18 (29) Olkuszbiega.pl Olkusz 1:14:31,4 1:14:43,8 33:18,2 07:28
30 64 Kaźmierski Rafał M (100) M18 (30) Banda z Południa Zabrze 1:16:49,4 1:17:11,1 35:45,5 07:43
31 53 Janoszka Piotr M (101) M18 (31) Banda z Południa Zabrze 1:17:36,3 1:17:58,1 36:32,5 07:47
32 133 Rybka Jakub M (102) M18 (32) Aquarium team Chrzanów 1:18:03,7 1:18:19,4 36:53,8 07:49
33 178 Chorzempa Tomasz M (105) M18 (33) Karviná / CZ 1:24:40,4 1:24:48,7 43:23,1 08:28

BGTimeSport © 2015-2020