Bieg alpejski 14 km

Wydarzenie:
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
115
Ukończyło:
113
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoPK1MetaStrata
1 1 Adamus-Kowalska Justyna K (1) 1979 K35 (1) POL Imielin 47:52,5(38) 1:22:53,7
2 31 Honkisz Julia K (2) 1991 K18 (1) MGK-K (1) POL Nutrend Team Kozy 51:32,8(53) 1:27:00,5 04:06,8
3 38 Jonkisz Dorota K (3) 1966 K50 (1) POL Rytm Czechowice dziedzice 52:25,5(55) 1:27:45,6 04:51,9
4 13 Chwałek Ewelina K (4) 1978 K35 (2) POL Bestwina 52:33,7(56) 1:28:29,1 05:35,4
5 104 Płóciennik Aleksandra K (5) 1987 K18 (2) POL Bielsko-Biała 53:33,7(61) 1:30:53,9 08:00,2
6 150 Rakowska Magdalena K (6) 1973 K35 (3) POL Drużyna TVN Warszawa 55:09,6(69) 1:32:37,6 09:43,9
7 25 Gorczewska Renata K (7) 1970 K35 (4) POL Iskra Rybarzowice Rybarzowice 56:03,6(76) 1:34:55,8 12:02,1
8 149 Krupa Anna K (8) 1987 K18 (3) POL Wierzchowie 55:55,1(75) 1:34:55,9 12:02,2
9 113 Rozmus-Orczyk Anna K (9) 1961 K50 (2) MGK-K (2) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 56:44,8(80) 1:35:33,9 12:40,2
10 15 Klapholz Adriana K (10) 1972 K35 (5) POL Biegiem Przez Chybie Frelichów 55:06,9(68) 1:36:07,1 13:13,4
11 140 Worek Magdalena K (11) 1973 K35 (6) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 56:55,4(82) 1:36:14,9 13:21,2
12 98 Papuga Iwona K (12) 1968 K50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 57:05,0(83) 1:36:28,2 13:34,5
13 94 Osior Agnieszka K (13) 1976 K35 (7) POL Team Papry 20 Tychy 58:21,1(86) 1:37:24,7 14:31,0
14 61 Kupczak Beata K (14) 1991 K18 (4) POL Żabnica 57:59,3(85) 1:37:51,2 14:57,5
15 127 Szota Magdalena K (15) 1977 K35 (8) POL Mikołów 58:30,9(88) 1:39:16,7 16:23,0
16 71 Marcinkowska Mariola K (16) 1984 K18 (5) POL Olza Cieszyn 59:18,8(90) 1:40:52,5 17:58,8
17 84 Motyka Agata K (17) 1965 K50 (4) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 1:00:33,9(94) 1:43:32,3 20:38,6
18 145 Zastawny Katarzyna K (18) 1980 K35 (9) POL Inżynieria Begania Team Pogwizdów 1:02:01,1(99) 1:44:50,4 21:56,7
19 86 Muszyńska Bożena K (19) 1975 K35 (10) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 1:01:22,4(97) 1:45:38,9 22:45,2
20 39 Kaim Iwona K (20) 1976 K35 (11) POL Bielsko-Biała 1:02:30,2(100) 1:46:13,9 23:20,2
21 123 Jopek Anna K (21) 1978 K35 (12) POL Jasienica 1:02:50,2(102) 1:46:39,0 23:45,3
22 96 Panek Elżbieta K (22) 1978 K35 (13) POL Amatorka Bielsko-Biała 1:03:53,9(105) 1:47:06,2 24:12,5
23 134 Tomasik Monika K (23) 1978 K35 (14) POL Łodygowice 1:02:45,9(101) 1:47:33,5 24:39,8
24 124 Stawowczyk Agnieszka K (24) 1991 K18 (6) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice Dziedzice 1:06:09,4(107) 1:51:14,4 28:20,7
25 146 Zieleźnik Monika K (25) 1967 K50 (5) MGK-K (3) POL Kozy 1:03:12,1(104) 1:51:48,9 28:55,2
26 144 Załuska Paulina K (26) 1991 K18 (7) POL - Tychy 1:04:02,9(106) 1:51:55,8 29:02,1
27 78 Mazurek Anna K (27) 1983 K35 (15) POL Bielsko-biała 1:03:09,3(103) 1:52:33,1 29:39,4
28 65 Lebuda Sylwia K (28) 1977 K35 (16) POL Papry Team20 Tychy 1:06:40,7(108) 1:53:20,5 30:26,8
29 112 Rozmus Marzena K (29) 1974 K35 (17) POL SWIERCZYNIEC RUNNING Bojszowy Nowe 1:07:16,9(109) 1:57:17,1 34:23,4
30 66 Lewicka Bożena K (30) 1958 K50 (6) POL GOnimy Kęty 1:13:59,9(113) 2:08:53,9 46:00,2
DNS 70 Małek Marzena K 1984 K18 POL Team Papry 20 Tychy

BGTimeSport © 2015-2020