Bieg alpejski 14 km

Wydarzenie:
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
115
Ukończyło:
113
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M35 (M35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoPK1MetaStrata
1 55 Koźmiński Józef M (3) 1981 M35 (1) MGK-M (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 38:26,7(3) 1:05:04,2
2 30 Miskiewicz Mariusz M (4) 1981 M35 (2) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Mnich 38:55,9(4) 1:05:40,5 00:36,3
3 57 Krupa Przemysław M (5) 1983 M35 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 40:01,6(6) 1:07:11,8 02:07,6
4 74 Matecki Tomasz M (11) 1980 M35 (4) POL Bielsko-Biała 42:33,2(11) 1:11:39,5 06:35,3
5 12 Chortaszko Artur M (12) 1979 M35 (5) POL Bielsko Biała 42:52,2(12) 1:12:31,1 07:26,9
6 136 Wasztyl Tomasz M (13) 1969 M35 (6) POL Bielsko-Biała 43:08,1(13) 1:12:46,0 07:41,8
7 147 Zontek Mateusz M (14) 1981 M35 (7) POL Bielsko-Biała 44:05,5(19) 1:13:02,0 07:57,8
8 91 Olszowski Krzysztof M (15) 1976 M35 (8) POL Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 43:30,4(14) 1:13:14,7 08:10,5
9 34 Jakubas Grzegorz M (16) 1980 M35 (9) POL BBrunners BielskoBiała 43:46,4(15) 1:13:40,5 08:36,3
10 50 Kołek Sebastian M (18) 1979 M35 (10) POL Międzybrodzie Bialskie 43:59,3(17) 1:14:17,8 09:13,6
11 132 Tomala Janusz M (20) 1975 M35 (11) MGK-M (3) POL Kozy Kozy 44:24,0(23) 1:14:38,6 09:34,4
12 16 Duda Sebastian M (21) 1978 M35 (12) POL CSW Kozy Bujaków 43:54,9(16) 1:14:42,6 09:38,4
13 106 Pokrzyk Zbigniew M (23) 1976 M35 (13) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 44:23,0(22) 1:15:10,5 10:06,3
14 11 Cebula Leszek M (24) 1975 M35 (14) POL Kraków 44:21,8(21) 1:16:12,5 11:08,3
15 80 Migdoł Adam M (25) 1975 M35 (15) POL HRmax Żory Żory 44:25,8(24) 1:16:45,0 11:40,8
16 21 Fritz Wojciech M (26) 1975 M35 (16) POL BIEG PO ZDRÓJ Bielsko-Biała 47:01,3(31) 1:17:24,4 12:20,2
17 22 Furtak Tomasz M (27) 1975 M35 (17) POL Kraków 46:07,6(27) 1:17:57,9 12:53,7
18 20 Firs Michał M (28) 1981 M35 (18) MGK-M (4) POL Kozy 46:10,3(28) 1:18:08,1 13:03,9
19 82 Młocek Tomasz M (30) 1981 M35 (19) POL Kęckie Harpagany Kęty 47:26,3(34) 1:18:48,6 13:44,4
20 8 Błachut Radosław M (35) 1979 M35 (20) POL Bielsko-Biała 47:05,5(33) 1:20:36,9 15:32,7
21 72 Marcinkowski Paweł M (38) 1979 M35 (21) POL Zaborze 48:10,9(40) 1:22:20,3 17:16,1
22 135 Troszok Radek M (39) 1981 M35 (22) POL Wisła 49:00,4(43) 1:22:22,4 17:18,2
23 126 Szemla Zbigniew M (41) 1981 M35 (23) POL Bielsko Biała 48:00,9(39) 1:23:06,5 18:02,3
24 133 Tomasiczek Ryszard M (42) 1978 M35 (24) POL Stara Wieś 50:03,9(48) 1:23:26,7 18:22,5
25 4 Baścik Maciek M (43) 1979 M35 (25) MGK-M (8) POL Kozy 49:07,0(44) 1:23:34,3 18:30,1
26 53 Kozik Bartłomiej M (44) 1977 M35 (26) POL Gliwice 50:02,8(47) 1:23:43,8 18:39,6
27 17 Dudziak Marek M (45) 1979 M35 (27) POL BB Runners / DUDIKOM Jaworze 49:30,3(45) 1:24:09,0 19:04,8
28 139 Więcek Przemysław M (46) 1980 M35 (28) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 50:47,2(50) 1:24:39,7 19:35,5
29 120 Sporysz Krzysztof M (47) 1971 M35 (29) MGK-M (9) POL Kozy 50:09,8(49) 1:25:14,8 20:10,6
30 90 Ogiegło Łukasz M (48) 1983 M35 (30) POL 1983 Bielsko-Biała 51:13,1(51) 1:25:57,1 20:52,9
31 64 Lebuda Grzegorz M (49) 1975 M35 (31) POL Papry Team 20 Tychy 49:42,0(46) 1:26:15,6 21:11,4
32 100 Pieczara Błażej M (51) 1979 M35 (32) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 51:48,5(54) 1:26:42,4 21:38,2
33 87 Muszyński Piotr M (52) 1974 M35 (33) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 48:57,4(42) 1:26:47,4 21:43,2
34 44 Kasiński Rafał M (53) 1972 M35 (34) POL Bielsko- Biała 53:12,4(60) 1:28:17,9 23:13,7
35 102 Pióro Grzegorz M (56) 1976 M35 (35) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 53:02,1(58) 1:29:17,1 24:12,9
36 137 Wąchała Grzegorz M (57) 1973 M35 (36) POL SPRINTEX TEAM Skawina 53:08,7(59) 1:29:29,0 24:24,8
37 45 Kastelik Dariusz M (58) 1977 M35 (37) POL Sprintex Team Pietrzykowice 52:49,2(57) 1:29:29,2 24:25,0
38 111 Ring Rafał M (59) 1975 M35 (38) POL Porąbka 54:02,7(64) 1:30:00,7 24:56,5
39 56 Krawczyk Jacek M (60) 1977 M35 (39) POL Olza Cieszyn cieszyn 55:39,2(73) 1:31:09,1 26:04,9
40 99 Piczak Jarosław M (63) 1978 M35 (40) MGK-M (10) POL Jabłuszkowa Kozy 56:38,3(79) 1:33:12,7 28:08,5
41 114 Siąkała Waldemar M (64) 1979 M35 (41) POL Kraków 55:19,2(70) 1:33:20,5 28:16,3
42 117 Skibicki Krzysztof M (66) 1970 M35 (42) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 55:00,5(67) 1:34:28,3 29:24,1
43 3 Barcik Maciek M (68) 1974 M35 (43) POL Prokontech Bielsko-Biała 55:31,6(71) 1:35:25,7 30:21,5
44 51 Kowalski Aleksander M (69) 1976 M35 (44) POL biegpozroj.pl Bielsko-Biala 55:54,4(74) 1:35:53,1 30:48,9
45 2 Antczak Przemysław M (70) 1982 M35 (45) POL Jaworzno 56:46,8(81) 1:36:04,8 31:00,6
46 95 Panek Krzysztof M (72) 1976 M35 (46) POL Team Papry Bieruń 54:44,2(66) 1:37:33,2 32:29,0
47 88 Nawrocki Szymon M (74) 1974 M35 (47) POL Mikołów 58:31,4(89) 1:39:17,1 34:12,9
48 47 Kiczmer Tomasz M (75) 1972 M35 (48) MGK-M (12) POL Kozy 1:00:53,8(95) 1:39:43,2 34:39,0

BGTimeSport © 2015-2020