Bieg alpejski 14 km

Wydarzenie:
XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
115
Ukończyło:
113
Nieklasyfikowani:
2
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M18 (M18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoPK1MetaStrata
1 59 Kubica Marcin M (1) 1999 M18 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 36:34,4(1) 1:02:04,1
2 81 Misiak Bartosz M (2) 1987 M18 (2) POL Biegiem przez Chybie Cesky Tesin 38:24,9(2) 1:03:30,3 01:26,2
3 141 Wójcik Paweł M (6) 1998 M18 (3) POL Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz Brzeszcze 39:39,5(5) 1:07:26,7 05:22,6
4 89 Nikiel Szymon M (7) 1990 M18 (4) POL Nutrend Godziszka 40:32,2(7) 1:07:34,0 05:29,9
5 63 Jura Rafał M (8) 1987 M18 (5) MGK-M (2) POL Daniel Wosik Tervel Team Kozy 41:18,8(9) 1:08:23,1 06:19,0
6 10 Brol Marcin M (9) 1984 M18 (6) POL Inżynieria Biegania Katowice 40:36,2(8) 1:08:53,5 06:49,4
7 125 Stec Jakub M (10) 1989 M18 (7) POL UBS / Decathlon B-B Godziszka 41:40,5(10) 1:09:41,2 07:37,1
8 77 Mazgaj Dawid M (22) 1984 M18 (8) POL Biegiem przez Chybie Chybie 44:48,0(25) 1:14:57,9 12:53,8
9 119 Słonka Sebastian M (31) 1986 M18 (9) POL Bielsko Biała 47:01,9(32) 1:19:23,1 17:19,0
10 121 Sporysz Mateusz M (33) 1993 M18 (10) MGK-M (5) POL Kozy 47:49,7(37) 1:19:53,1 17:49,0
11 42 Kania Mateusz M (36) 1992 M18 (11) POL Bielsko-Biała 46:53,1(30) 1:21:13,5 19:09,4
12 7 Bienias Damian M (40) 1990 M18 (12) MGK-M (7) POL BIEGAM BO LUBIE Kozy 48:25,3(41) 1:22:33,0 20:28,9
13 118 Skrobot Tomasz M (50) 1984 M18 (13) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 51:24,6(52) 1:26:34,6 24:30,5
14 18 Dudziak Sławomir M (54) 1984 M18 (14) POL Bielsko-Biała 53:40,2(63) 1:28:44,5 26:40,4
15 130 Szwagrzyk Marcin M (55) 1987 M18 (15) POL Kraków 53:35,2(62) 1:28:50,7 26:46,6
16 103 Pisarek Radosław M (61) 1996 M18 (16) POL Pawłowice 54:09,7(65) 1:32:20,7 30:16,6
17 24 Gniza Marcin M (67) 1984 M18 (17) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 56:09,1(77) 1:35:10,7 33:06,6
18 37 Jaworski Mateusz M (71) 1992 M18 (18) POL Górki Wielkie 57:06,5(84) 1:37:05,9 35:01,8
19 5 Białas Michał M (76) 1985 M18 (19) POL Brzeszcze 58:23,8(87) 1:39:59,7 37:55,6
20 41 Kamiński Robert M (78) 1988 M18 (20) POL Międzybrodzie Bialskie 59:26,2(91) 1:42:41,5 40:37,4
21 101 Murański Piotr M (79) 1986 M18 (21) POL Brzeszcze 1:01:22,3(96) 1:45:59,5 43:55,4

BGTimeSport © 2015-2020